Opinie o Zakład Karny w Goleniowie w Goleniów

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakład Karny w Goleniowie. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakład Karny w Goleniowie o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Karny w Goleniowie w Goleniów

Jolanta

W tym zakładzie są łamane notorycznie prawa człowieka.Niektórzy pracownicy Służby więziennej wykorzystują swoją pozycję i znęca się na osadzonych np. pan Marcin z Grzędzic koło Stargardu.Na nic skargi osadzonych na tego czy innego pracownika do dyrektora tego zakładu karnego. Oprócz tego nie jest przestrzegany reżim sanitarny,więcej osób wchodzi na małą siłownię jak na dużą halę sportową.Do takich obiektów wejście jest uzależnione od widzimisię pracownika służby więziennej. Więźniowie tego zakładu mają zakaz suszenia swoich ubrań na grzejniku i nie mają innego miejsca żeby wysuszyć swoją odzież.Są co niektórym ograniczane racje pokarmowe.Wszystko zależy od humoru strażnika więziennego który w danym dniu ma służbę.Wychodzi na to że jest tak za przyzwoleniem dyrektora tej placówki bo nie reaguje na zło jakie panuje w tym zakładzie.

@Lukasz

Gdzie można znaleźć jakieś potwierdzenie odnośnie tej opinii? Co konkretnie miało być umieszczonego w tej całej skardze i jak ta cała adm się do tego odniosła? Oni mają już w tym jakieś większe doświadczenie czy to pierwsza taka sprawa? Piszesz, że to trwa, wiadomo kiedy można spodziewać się jakiegoś efektu? Jak szybko obsługują tego typu problemy?

Tatiana

Witam, czy dostanę aktualną opinię z pracy w zakładzie? Jeden Pan w ostatnim czasie pisał, że według niego nie jest tu tak „cool”, z tego co widzę jednak nie zatrudniał się a mnie interesuje opinia od osoby zatrudnionej, najlepiej na stanowisku psychologa. Na głównej stronie widać, że jest zapotrzebowanie na młodszego. Warunki finansowe zostały jasno przedstawione, więc co z tematem atmosfery? z czego wynikają te nabory? to rozwój czy rotacja?

@X

Zamknęli? I co teraz? to znaczy chodzi mi o to czy to już tak na stale będzie zamknięte czy po prostu czekają aby kadrę odpowiednia odbudować? I jeśli faktycznie tak jest to co z pozostałymi ludźmi w takiej sytuacji? jak się zorganizowali?

ooo Nowy wpis

Dzień dobry. Liczę na aktualne opinie względem zatrudnienia w dziale terapeutycznym. Ze strony dowiedziałem się, że jest jeden wolny etat dla młodszego psychologa. Docelowo po jakim czasie się awansuje?

widziałam ogłoszenie o naborach na kilka stanowisk w tym również dla młodszej pielęgniarki. Widzę, że obecnie zarobki na rękę oscylują około 4,5 – 4,8 tys zł. interesuje mnie przy tym ocena bieżących warunków na miejscu oraz stwierdzenie czy warto się starać, zależy mi na stałym miejscu (usunięte przez administratora)

Paweł Nowy wpis

Leżałem w Goleniowie 2razy, ostatnio wyszedłem 2022w lutym, i w skrócie powiem że (usunięte przez administratora) nie brakuje, od gadòw zionie niekompetencją, lekarze i dentyści do uśpienia, wychowawcy to (usunięte przez administratora) z dużych spacerniaków zrobili klatki jak dla zwierząt, . Na chwilę obecną unikam pudła, bo można tam bardzo szybko nabawić się wyroku więziennego. Administracja specjalnie przed wyjściem na wolność robi prowokację, w różny sposób, tego to się szantrapy nauczyły. Moja rada jest taka do wszystkich którzy broją, jak już to najlepiej to robić za granicą, w razie wpadki w pudle jest 10razy lepiej pod każdym względem.

Pojawiło się stwierdzenie dotyczące zatrudniania w zakładzie osób bez kompetencji. Nie mam pojęcia w jakim stopniu się to przejawia ale czy są przy tym może organizowane jakieś cykliczne szkolenia? lub czy może maja zostać wprowadzone? Jaki może być ich zakres?

Firma Zakład Karny w Goleniowie w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko REFERENT / INSPEKTOR. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Zastępca Kierownika Sklepu Goleniów
CCC S.A.
logo firmy Inżynier Utrzymania Ruchu
Feedpro Sp. z o.o.
logo firmy Wykładanie towaru w markecie spożywczym Goleniów
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
!!

Pracują tam nie kompetentni ludzie ! Nie potrafią pomóc i nigdy nic nie wiedzą. Dodzwonić się tam na jakikolwiek numer podany na ich stronie graniczy z cudem. Dowiedzieć się czegokolwiek graniczy z cudem Bo osoby tam pracujące nic nie wiedzą. Nadwyrężają swoje „stanowisko” i myślą że mogą wszystko. Nie znają podstawowych zasad kultury. Ludzie jeżeli myślicie że istnieje jakaś resocjalizacja to jest wielka pomyłka Powinni zacząć od osób tam pracujących !!! A dopiero czepiać się ludzi którzy odsiadują tam wyrok. Dno totalne Za granicą nie do pomyślenia a tu traktują i osadzonych i ich rodziny jak najgorszy sort!

Jak wygląda każdy z etapów rekrutacji w Zakład Karny w Goleniowie?

Witam serdecznie. Widzę, że pojawiają się komentarze od osób bliskich osadzonym. Czy można mimo wszystko przy tym poznać opinie samych zatrudnionych? Planuje przystąpić do służby i zastanawiam się również nad zakładem w Goleniowie. Jaka atmosfera przede wszystkim występuje wśród zatrudnionych? I jaka jest rotacja?

Jolanta

Gośka
@Jolanta

Czyżby była mowa o panu Marcinie Z. właśnie z Grzędzic. o numerze służbowym SW 131071 bo własnie ten pan w dniu dzisiejszym z drugim funkcjonariuszem o nr 131335.dał jednemu osadzonemu papierosy za to żeby pobił współwięźnia.Funkcjonariusze Ci dotkliwie pobili tego osadzonego który i tak został pobity przez współprowadzonego.W tym zakładzie karnym często są stosowane takie metody przez służbę więzienną.Pracownicy zakładu karnego wykorzystują sytuacje osadzonych którzy nie mają papierosów,jedzenia.W tedy taki osadzony jest wykorzystywany do ich porachunków między osadzonymi którzy nie zgadzają się na takie traktowanie przez służbę więzienną. Ale to wszystko za przyzwoleniem przełożonych się dzieje..

Agi
@Gośka

Jezu naprawde takie rzeczy się dzieją?

Teodor
@Gośka

Czyżby mowa była o oddziale(usunięte przez administratora) z których większość jest na wykazie internetowym i zakwalifikowanych jako kategoria BESTIA? Nie współczuje ;) szkoda ze aż tak rzadko są tam takie sceny :/

Lukasz
@Agi

Jeszcze gorsze znam przypadek że św po napisaniu skargi do czw administracja tego zakładu nastała na niego resztę osadzonych w tym zakładzie sprawa i tak wyjdzie na jaw gwarantuje tylko to trochę trwa

@Lukasz

Tatiana

Wujek dobra rada
@Tatiana

Proszę trzymać się od tego miejsca z daleka.Brak ludzi do pracy,kilka miesięcy temu 2 psychologów na 900 osadzonych,wychowawczyni na około 150 oddział 3-4D,wakaty prawie na każdym stanowisku,brakuje kadry,non stop delegacje z innych zakładów,funkcjonariusze się zwalniają lub odliczają dni do emerytury,przyjęli 50 dziewczyn do pracy a nie wszędzie mogą pełnić samodzielnie prace przy mężczyznach,jest kolejne 50 wakatów, dyrektor potrafi w święta i niedzielę obserwować pracę z łącznika z monitoringu funkcjonariuszy i zabierać im premie pod byle pretekstem np. osadzony został sam w celi,wydana marchewka osadzonemu któremu się nie należała,aktualnie prowadzona w tym zakładzie sprawa przez prokuraturę w Goleniowie i RPO,brak nawet miejsc na izolatkach bo część osadzonych chce poprostu odpocząć i robią wszystko aby się tam dostać,ten zakład powinien być zlikwidowany, cześć funkcjonariuszy nerwowa,wypalona bez chęci do pracy,lekarza potrafi nie być kilka tygodni,osadzeni na oddziale 1 i 2D(usunięte przez administratora)

@Wujek dobra rada

To jak to jest na dzień dzisiejszy? Gdy jestem teraz na stronie govu to pokazuje mi, że jak na razie występuje jednak brak oferty do pracy… czy w tym momencie jak na razie zatrudnienie jest stabilne? Ilu tych psychologów docelowo potrzeba i jaki jest w końcu tryb pracy? przyjęcia odbywają się bez przerw?

Wujek dobra rada

Na dzień dzisiejszy nie wiem jak poszukują pracowników,rekrutują. Nie jest możliwe aby w parę miesięcy zapełnili ogrom wakatów,chyba że przez delegacje,skoro kolejne osoby się zwalniały.Były dziewczyny na wychowawczym,pracownicy na L4 więc ich stanowisko w teorii jest obsadzone,oddział 1-2-3-4 D jeden psycholog,oddział 3-4 D jeden wychowawca, który złożył wniosek o przeniesienie na obojętnie jakie inne stanowisko oczywiście odmownie. Nadal są wakaty i to duże ilości.

X

Przecież rekrutacje,nabór do pracy w ZK nie ogłasza się na Goworku,tylko pezeważnie na stronie Dyrektora Okręgowego,do tego jest link,konkretne telefony... Jest ogrom wakatów w AŚ Szczecin i ZK Goleniów... Jakiś czas temu 40 funkcjonariuszy się zwolniło z ZK typu półotwartego z tego rejonu i zakład zamknęli.... układy.kolesiostwo....kumoterstwo itd.

@X

Witam, widzę ze padają zapytania odnośnie tego jak to wygląda od osób przebywających w zakładzie a co z aktualnymi warunki dla tych, które się zatrudniają? Widzę, że jest oferta i zastanawia mnie powód przyjęć. Z jakich przyczyn ktoś mógł ostatnio odejść? Chyba, że funkcjonariusz może obecnie awansować? Są na to teraz szanse?

Czy zarobki oferowane przez Zakład Karny w Goleniowie są adekwatne do zakresu obowiązków?

Wiktor

Siedzi tam moja żona. Jeśli jakaś krzywda by ja tam spotkała lub spotka to osoby za to odpowiedzialne poprostu przestaną oddychać..Sam siedziałem więc wiem jak jest.Wszyscy którzy piszą tutaj. Że ten czy tamten odział lub wychowawca,oddziałowy,oddziałowa są w porządku to są zwykłymi współpracownikami SW ,bo myślą że wokandę dostaną.taka jest prawda w każdym więzieniu w Polsce dzieje się tak samo wiem bo przez 20 lat trochę ich zwiedziłem.Wiec nie piszcie tu że więzienie jest Cool pozdro

Skargowicz

W zasadzie większość strażników różnego szczebla robią łaskę, że w ogóle wykonują swoje obowiązki. Osadzonym ciężko egzekwować swoje prawa. Jedynym argumentem, który działa na strażników to skargi. Pisanie ich w dużych ilościach powoduje, że strażnicy należycie wykonują swoje obowiązki i latają koło osadzonego. Znam przypadek jak jeden osadzony S. S. doprowadził skargami, że nawet sam dyrektor jednostki jak go widział kłaniał mi się w pas, a administracja wykonywała wszystkie polecenia tego osadzonego.

Praca
@Skargowicz

Nic dziwnego, że trafiłxs do aresztu skoro podstawowa nazwa serwisu to - opinia o pracodawcy ????. Do edukuj się poczytaj kilka książek może zbiór słow o rożnym znaczeniu pomoże Ci zrozumieć.

Lukasz
@Skargowicz

Skargi nic nie dają trzeba zakładać im sprawy bo po skarżący po skargach ma chwilę spokoju a później go dojdą wiem to po sobie

kaksi 20 cala

Praca łatwa, piękna i przyjemna i kasa o.k. Jak się nie chce robić to się wypisuje brednie.

Zyggi_szczecin.
@kaksi 20 cala

Praca w więzieniu nie jest łatwa ani piękna, ani tymbardziej-- przyjemna. Ktoś kto Ci tak odpisał, to klawisz najwyraźniej (usunięte przez administratora), bo już samo obcowanie że złem, jest żłem W hierarchii klawiszowskiej pracę zaczynasz od" przynieś. podaj, pozamiataj..." Jesteś tzw. Dociągiem. Doprowadzasz więźniów do lekarza, magazynu, sali widzenie, kantyny po zakupy itp, itd. .albo tkwisz na" kogucie"' budce strażniczej na murze odradzającym enklawę czy wewnątrz w punkcie korytarzy z guzikami do otwierania krat przepuszczających osoby przemieszczające się. Tak gólnie to stajesz się pariasem. Dopiero jak nabędziesz doświadczenia, stajesz się pomocnikiem klawisza otwierającego i zamykającego drzwi cel, żeby gdzieś tam wypuścić więźnia. np do wychowawcy, psychologa, lekarza, kierownika. łaźni, świetlicy, na spacer itp. Tobą bedzie się wysługiwał odziałowy, aż w koncu ty sam zostaniesz oddziałowym lub kims więcej po kursach więziennycj. Przyjemne w tej pracy- to wypłata i koniec dniówki lub nocki ,( system wielozmianowy). Nieprzyjemne-relacje z innymi klawiszami i więźniami.ich reakcjami nie tyle agresywnymi. bo sie boją lania i wyroku, ile werbalnymi, z naruszeniem godnosci odobistej...

Magda

Jest tu osoba najlepiej kobieta która w niekrotkim czasie odbywała lub obecnie odbywa karę w ZK w Goleniowie? Miała bym kilka pytań z góry dziekuje

Agatka123

Opuściłam ZK w Goleniowie 9 stycznia

@Agatka123

Czy wiesz o tym że kobiety w Goleniowie robią to co te we Wrocławiu

@Pit bull

Możesz mi coś o tym więcej powiedziec

Bolo
@Pit bull

Masakra nikt nie pomaga tym zastraszonym dziewczynom i widocznie dyrektor daje na to klawiszom pozwolenie sam byłem świadkiem jak klawisz zamawiał. Sobie osadzoną na sex.Są to zwyrodnialcy i słyszałem wielokrotnie ich podboje na nockach bo tego nie dało się nie słyszeć wielokrotnie też opowiadali sobie o tym jestem roztrzęsiony tym co piszę mimo że jestem recydywistą lecz nigdy nie posunołem się do czegoś takiego bo mam w sobie troszkę człowieczeństwa na bloku c odbywało się to wszystko ale na d też.nawet jedną z dziewczyn odezwała się do mnie i powiedziała że dzieje się tam to co na kleczkowskiej we wroclawiu

Onaa

Ja byłam

Jarek

Moja teraz tam jest

Ktoś

Tak ja byłam w zk

@Ktoś

I jak tam w ogóle było? Znośnie czy raczej nie chcesz opowiadać?

Czika

Ja odbywałam....areszt 5mc ..wczoraj wyszłam...pytaj

@Czika

podejrzewam, że o warunki chciała zapytać, ciekawe czemu już tego ostatecznie nie zrobiła? jak w rzeczywistości tratowanie was tu wyglądało. są tacy pracownicy, z którymi można iść na ugodę? występuje szacunek?

Wiecie może, czy w Zakład Karny w Goleniowie szukają chętnych na staż?

Agata

Szukają cały czas. Tym bardziej teraz, bo mają totalne braki kadrowe.

Pit bull

Agatka czy mogła byś się ze mną jakoś skontaktować?

Leon
@Pit bull

Dlaczego kamery nic nie uchwyciły? Bo robią sobie co chcą mam nadzieję że niedługo bekna za to a klawisz z oddziału 3c z resztą nie jeden znajdzie się po drugiej stronie i recydywiści się nimi odpowiednio zajmą!

@Leon

Bo kamery wyłączają zawsze pod pretekstem awarii hahaha! Tylko czemu to nikogo nie dziwi że zawsze w tedy jak coś się dzieje?A o tych zboczencach z oddziału 3c to wiem o których mowa bo oby dwoje są siwi!Jeden to loczek bo ma kręcone włosy a drugi ma troszkę dłuższe włosy ale też siwe.oni z tego co wiem to już ktoś na nich poluje i bardZo dobrze.aha ten drugi to pijak isam kiedyś słyszałem jak gwałci jakąś dziewczynę na dyżurce bo siedziałem zaraz obok na stodole to kawał pały i sam bym mu za to wszystko ryj rozerwał jak by mi wpadł w r3ce, a najlepiej jakby zdechł to bym mu jeszcze nasrał na grób!!!!

Recydywa

POBYT W Zakładzie Karnym widziany oczami osadzonego -2016 rok ( kilka miesięcy). Pod koniec lipca 2016 r trafiłem do z-k Goleniów z O.Z Słońsk( degradacja z R 2 na R 1 ). System penitencjarny w tych zakładach to jawna kpina i nieporozumienie,wychowawcami są osoby które nie nadają się do wykonywania swoich obowiązków !.Największe zastrzeżenia mam do wychowawców z z-k Goleniów oddziały C 1,C 2,C 3,D 3,E 2,A 2 ( NA TYLU ODDZIAŁACH -CELACH BYŁEM PRZEZ 5 miesięcy końcówki wyroku), mówienie nie prawdy osadzonym to chleb powszedni wychowawców !.Osadzonych traktują jak zbędne przedmioty na biurku ,przerzucają osadzonych z celi na celę , z oddziału na oddział ,żeby osadzony nie mógł siedzieć zbyt długo na jednej celi !-nawet jeśli siedzi spokojnie i nie pisze skarg do instytucji państwowych.Wychowawcy również celowo przerzucają osadzonych na cele do podkultury więziennej ( grypsujący) żeby zobaczyć jak się osadzony niegrypsujący zachowa i czy nie dojdzie do rękoczynów/zadymy na celi 6 m 2 . Jak się nie chce siedzieć z grypsującymi to wychowawcy straszą celami ochronnymi .Inaczej wygląda sprawa osadzonych którzy piszą skargi do organów państwowych na zakład karny w którym przebywają/na wychowawców-administrację SW.Przełożeni takich osadzonych zachowują się inaczej - nie używają wulgaryzmów i nie poniżają słownie takich osadzonych .Administracja i SW myślą że osadzeni/więźniowie to głupki - są w 70 procentach w błędzie !.

Ed
@Recydywa

Bo 95%pracowników sw to odpadki z policji straży granicznej i niewuczeni rolnicy z obzeznych wiosek Tak samo jest z pracą poza murami nie jesteś z goleniowa nie masz znajomego klawisza to zapomnij o pracy Pluskwy wszędzie w łaźni smród i grzyb brak wentylacji w celach a z przeżyciami to już kolega pisał Jaki minister jaki taki kryminał nic dodać gorzej niż chlew

@Recydywa

A czy wiesz może jak wyglądałą/wygląda sytuacja osób LGBT w ZK Goleniów? Z góry dziękuję za odpowiedź, bo zbieram informacje do projektu na uczelnię.

Nie warto

Praca w z-k Goleniów to nie łatwa praca jak co niektórym się wydaje / trzeba robić kilometry na terenie zakładu karnego , zarobki na początek są mizerne jak na taką pracę , a psychika jak się psuje po latach. Fakt można łatwo dostać kredyt w banku bo jest to państwówka - ale tu nie o to chodzi.

Były osadzony
@Nie warto

Praca funkcjonariusza SW nie jest łatwa , w z-k trzeba robić kilometry !,25 lat odsłużyć do emerytury, a psychika co niektórym gadom siada . Stare dziadki ( plutonowi,sierżanci i z gwiazdkami ) nie dadzą sobie w kaszę dmuchać - w końcu brzuchy im nie urosły od robienia KM . Czy warto pracować w z-k ??? sądzę że NIE WARTO tym bardziej że można znaleźć ciekawe oferty pracy za granicą i zarobić więcej niż początkujący funkcjonariusz Służby Więziennej

Broda
@Nie warto

Ile tam wytrzymałes prscowales ?

@Były osadzony

Była osadzona

Nigdy wiecej. ZK Golenow to istna kpina. Wychowawczyni która nie liczy się ze zdaniem osadzonej. Dosyć ze kłamie to wprowadza w błąd. Lekarze to banda niedouczonych konowałów narażają osadzone na utrate życia lub zdrowia. Jedynie oddzialowi i oddziałowe są wporzadku

@Była osadzona

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Karny w Goleniowie - Goleniów

• Jak się pracuje w Zakład Karny w Goleniowie?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Karny w Goleniowie tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakład Karny w Goleniowie?

Zakład Karny w Goleniowie
1.5/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Grenadierów 66
    72-100 Goleniów