Opinie o Merkury SA w Białystok

2.3/5
Na podstawie 46 ocen.

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Merkury SA. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Merkury SA o rekrutacji.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merkury SA w Białystok

tyson

Merkury...rekrutuje 4-6tys zarobki.....zapomnieli dodać ze przez 2 lub 3 mc ...tyle zarobisz, jest to idealna firma która potrafi zdemotywować pracownika do pracy. Bałagan, kary ,kary i kary pieniężne oczywiście. Pracowałem w wielu firmach ale pracując w Merkurym nigdy nie doświadczyłem takiej demotywacji w żadnej firmie. Dyrektorzy nie mają pojęcia co to znaczy motywacja dla pracownika jest to im zupełnie obce pojęcie.. ogólnie nie polecam tej firmy, traktują cię jak potencjalnego złodzieja, wynagrodzenie żałosne..za takie pieniądze w każdej innej firmie znajdziecie prace, bo każda inna firma zaproponuje więcej niż Merkury ogólnie żenada panie A i panie O.......zastanówcie się 100 razy zanim ktoś zechce aplikować do tej firmy

tyson

Praca w tej firmie uwłaczała mojej godności.......nie polecam.......nawet wrogowi......firma krzak....wszyscy uwarzaja się za rewelacyjnych menagerów.......łącznie z A oszuścikiem.........praca w tej firmie jest bez przyszłości........niby to jest konkurencja Kargo....żadna konkurencja....

yellowandblue
@tyson

Tyson czym się tam zajmowałeś? Kogo masz na mysli pisząc A? Pozdrawiam.

adonis

Merkury ..coż ,..zarząd post komunistyczny i tak jest zarzadzadzana,najlepiej jak będziesz jezdzil po kurnikach za 150 zł byle nie płacic kasy za pożadne sklepy dla mnie zaenada,bardzo asekuracyjnie działają a mogliby wiele....,wogole nie mają pojęcia o motywacji pracownika,jaka płaca taka praca,system motywacyjny jest rowny - 100, wiec nic dziewnego ze ludzie uciekli do konkurencji...Jak tak będą płacic w Merkurym to nikt nie będzie pracował,.........za wykonane zadania dostajesz marne grosze ,ze w sumie nie warto tego robic....ogolnie firma jest słabo zarzadana jeśli chodzi o system wynagrodzeń.....brak motywacji do działania...w tej firmie może ktoś pracować kto chce postawić pierwsze kroki jako ph lub emeryt jako praca dodatkowa...ogólnie żenada za 1800 niech nie oczekują niczego....tergety wyssane z palca płatne grosze....nie warto się schylać po to.....ogolnie firma nie uczy się na błędach nie wyciąga wniosków z porażek....całe regiony odchodziły do konkurencjo kargo....Ludzie zatrudniani na stanowisku ph sa z przypadku niemający pojęcia o handlu....(za taka place nie ma się co dziwic).......

art

nie sądzę, na pasku wypłaty kwota musi się zgadzać i nie ma innego wyjścia, co za tym idzie hurtownia też ma odpowiedzialne podejście do pracownika, czasem można liczyć na premie

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Merkury SA? Czy kandydat na stanowisko Kierowca - Magazynier powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Operator lasera, maszyn CNC - Tokarz - Frezer
logo firmy Spawacz
Wolsztyn
Dextron Personeel B.V.
Koleś

Hej!Ja także chcę tam na magazyniera ale dają 1600 zł na ręke i podobno na pasku dają najniższą krajową a resztę w kopercie,tak mówił mi znajomy który niby tam zna jakąś kobietkę w biurze

blackie

Jakie są zarobki dla przedstawicieli handlowych/dostawców ?

zdecydowanie odradzam

Ziomuś
@pracownik

dlaczego?chce iść tam na magazynier

Zostaw merytoryczną opinię o Merkury SA - Białystok

• Jak się pracuje w Merkury SA?

Zobacz opinie na temat firmy Merkury SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merkury SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 1 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Merkury SA
  • Sejneńska 16