Opinie o Ham Logistik Musking w Gorzów Wielkopolski

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ham Logistik Musking. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Ham Logistik Musking o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ham Logistik Musking w Gorzów Wielkopolski

Karol Nowy wpis

@boss oszusta ? A to dlaczego ?

mixer Nowy wpis

szkoda, że nikt się nie wypowiada na ich temat. Firma znajduje się w Gorzowie, tyle wiem. Moźe warto popytać mieszkańców z okolicy co sądzą o tej agencji.

Boss Nowy wpis

Mam pytanie. Gdzie można znaleść tego oszusta? Ludzie to oszust jakich nie znacie

władysław Nowy wpis

[usunięte przez moderatora]! skończony durniu i (usunięte przez administratora) u. Twój czas w Polsce już się kończy, lada dzień zostaniesz aresztowany, a następnie odesłany tam skąd trutniu przybyłeś. Tam w Algierii szybko z tobą skończą

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Ham Logistik Musking? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
ham!!!

ten koleś bierze siano 100zł daje ci kartke z pieczątką i podpisem i pózniej masz wyjazd do pracy w poniedziałek pózniej zmienia dni mi już zmienia 2 miesiące i wyjazdu jak nie było tak nie ma a jak do niego dzwonie to nie odbiera nie odpisuje smseów szkoda prądu na gościa!!! mieliśmy jechać na regipsy gdzie praca jest w srodku a on sie tłumaczy że pada deszcz no żal mustafy!!! wielki biznesmen a prosi o papierosy skończony koleś (dno)!!!

[usunięte przez moderatora], to kompletny naciągacz, on nic nie załatwi, bo kto będzie się liczył z facetem, który dawno winien mieszkać pod mostem. Dajcie sobie spokój z tym krętaczem, który kłamie i kłamie. W efekcie twierdzi, że jego oszukują. Mieszka i biurze i kompletnie wygląda na dziada. Niech już spieprza do swojego kraju Algierii. Ostrzegam wszystkich przed tym gościem.

michal

a z tego co sie orientuje to mozna zrobic drupowy pozew do sadu i wykonczyc ciapatego są (usunięte przez administratora) ie tak zeby juz nie oszukal zadnego polaka

michał

prosze o kontakt od ludzi oszukanych przez mustafe sam mialem zamiar jechac do pracy ale ten koles przesadza bo od 2 tygodni obiecywal ze juz jedziemy a dalej czekam muj meil mttarant@wp.pl w poniedzialek bede u niego w biurze to sobie z nim porozmawiam

Proszę prześlijcie jakieś nagranie z miejsca pracy lub zakwaterowania na pewno ktoś coś ma, bo nie wierzę że pojechaliście tylko z kalkulatorami liczyć pieniądze. I tak macie szczęście bo niektórzy za poniżanie i życie w spartańskich warunkach płacą duże pieniądze a wy mogliście to przeżyć za darmo.

(usunięte przez administratora)nie czaruj tutaj ludzi tylko wypłać zaległe pieniądze, a nie wykiwaliście ludzi w Hamburgu i w Bremen. Zyjecie kosztem ludzi, kosztem ich ciężkiej pracy i nadal czujecie się bezkarni. Nie zwalajcie winy na ludzi czy na naród bo każdy wie w jaki solidny sposób podchodzi polak do pracy, macie szczęście, że jeszcze wam się udaję żyć kosztem ciężkiej pracy innych. Nikt nie jedzie do pracy z dobrobytu tylko dlatego, że ich sytuacja zmusiła, a wy to w sposób nieludzki wykorzystujecie. Mam tylko nadzieję, komentarze dotrą do nowych osób czytających i nie darzą się nabrać ja my wszyscy, ale jak ktoś chcę się przekonać na własną rękę to nie pojedzie, ale później niech nie płaczę, za naiwność czasami trzeba zapłacić tak jak my zapłaciliśmy...Przyjdzie czas, że znajdzie się w końcu ktoś mądry i nie pozostawi tej sprawy po prostu tak.

Wy się wszyscy ludzie w głowę puknijcie! Myślicie, że jak chcecie jechać do pracy to przyjedziecie na willę z basenem z prywatnym lokajem? Warunki są, jakie są, napewno w chlewie ze(usunięte przez administratora) się nie mieszka! A ilu jest takich ludzi co się ogłaszają na internecie, że szukają ludzi do pracy, a potem nawet kontaktu z nimi nie ma. Tutaj przynajmniej wszystko jest czarno na białym, jeżeli to są (usunięte przez administratora) to dlaczego mają biuro i z niczym się nie ukrywaja? A jak tacy ludzie jadą do pracy co tylko piją i nie szanują swoich zarobionych pieniędzy to ich sprawa. Polacy (nie wszyscy) są leniwi i taka jest prawda. Wstyd mi jest za nasz naród. To jest praca dla uczciwych i lojalnych osób, a nie dla leni,(usunięte przez administratora)

aminowana

dokładnie ja tez moge wam opowiedziec duzo na ten temat moj kontakt (usunięte przez administratora)

młoda

Nie polecam w zadnym wypadku tej firmy zakwaterowanie w mieszkaniu u araba który mieszka pietro wyzej zero szacunku do ludzi wchodzi sobie kiedy chce sprawdza. Nowych pracowników wysyła do pracy w starchy przechodzonych butach od których grzyba mozna dostać jesteś na zawołanie tel.i do pracy a jak się nie podoba to (usunięte przez administratora)umowie o pracę mozna pomarzyć .Bos [usunięte przez moderatora] na pracowników ma(usunięte przez administratora)a potem radz sobie sam zadnych zaliczek konto bankowe jest niepotrzebne nigdy nie doczekasz sie przelewu

Zostaw merytoryczną opinię o Ham Logistik Musking - Gorzów Wielkopolski

Ham Logistik Musking
2.1/5 Na podstawie 26 ocen.
  • KWIATOWA 45B lok. 1
    66-400 Gorzów Wielkopolski