Opinie o Fanlogic Sp. z o.o. w Wałbrzych

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Fanlogic Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Fanlogic Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fanlogic Sp. z o.o. w Wałbrzych

Jezus

Omijać z daleka dobrze radze , nieprzyjemna atmosfera krętactwo z wynagrodzeniem , brak zainteresowania stanem technicznym samochodu coś sie zniszczy to bądz pewny że masz potrącone z wypłaty która i tak jest na wpół legalna tak samo jak umowa. najgorsza firma w jakiej pracowałem (usunięte przez administratora)

@Jezus

W związku z nowym rokiem życze aby do tej firmy nikt nowy sie nie zatrudnił i aby karakan z jąkałą zrozumieli że człowiek jest ważniejszy od pieniędzy booże noworoczny czar sprawi że takie (usunięte przez administratora)y w koncu padną wszystkiego najlepszego w nowym roku

Petro
@Kierowca

Dwóch małych ludzi.

srgbdsgh
@Petro

Robaczek

Karakan
@Jezus

To prawda!!! Mały i jąkaty nadają się na barszcz ukraiński :) jako buraki.

Daniel Maciejewski.
@Jezus

Nie wiem skąd u was tyle podłych słów pod adresem tej firmy. Pewnie jesteście nierobami ,którzy by chcieli dużo za nic. Pracuję w tej firmie niespełna miesiąc. Pod każdym względem jestem zadowolony. Podpisz się jeden z drugim swoim nazwiskiem i imieniem. Niestety....za bojący jesteście.

Dorota
@Daniel Maciejewski.

To skoro jesteś zadowolony, to może napiszesz jak płacą itd.? No i przede wszystkim jaki dział jakie stanowisko, chyba nie kierownicze? Wtedy to byłoby jasne

Daniel Maciejewski.
@Dorota

Pracuję na stanowisku -kierowca autobusu. O pieniądzach dżentelmeni nie rozmawiają,więc nie dam Ci odpowiedzi na te pytanie????

Jack

Jeśli chodzi o prace to przede wszystkim słaba atmosfera wewnątrz firmy, brak szkolenia bhp i stanowiskowego przed przystąpieniem do pracy. Brak zwrotu kosztów za badania lekarskie i okres próbny. Nie polecam.

@Jack

Brak uczciwego rozliczenia czasu pracy. Rozliczanie z kilometrów i inne manewry np. z premią za zawyżone noty

Elżbieta
@J F L i M

Możesz rozwinąć ten temat premii za zawyżone noty? O co dokładnie chodzi? Trzeba coś zawyżać żeby otrzymać premię? Byłabym wdzieczna gdybyś to wyjaśnił bardziej

JFLiM
@Elżbieta

Noty za styl jazdy które według producenta uznają noty powyżej 94 za jazdę bardzo dobrą. A szefowie stosują sztuczkę przy zatrudnianiu obiecując fajną premię ale za noty których w normalnych warunkach nie da się zrobić. Mało tego za notę poniżej 95 robili kierowca potrącenia z wypłaty. Dziwię się że nikt nie poszedł po takim incydencie do sądu pracy

Izabela
@Jack

A ile trwa ten okres próbny? Każdy dzień powinien być płacony :/

Przeczytaj opinie innych kierowców co się tu wypowiadali i sam na pewno podejmiesz decyzje.

Obserwator
@Adam

Niestety 98% tych opinii to bzdury bez wartości i sensu .

Romek
@Obserwator

W lokalnych mediach opinie są spoko

Karakan
@Obserwator

Te opinie to prawda Marcinku :)

Elżbieta Szczęsna Wałbrzych

Bardzo przepraszam firmę FanLogic,że dokonałam fałszywego wpisu na pracownika tej firmy,przepraszam.Bardzo szanuję tą firmę, bo pracodawcy są uczciwi.Z poważaniem dla firmy FanLogic Z poważaniem dla firmy FanLogic,to wpis był nie prawdą.Z poważaniem przepraszam,to był mój błąd i bardzo żałuję,że to napisałam teraz się przedstawię nazywam się Elżbieta Szczęsna i przepraszam firmę FanLogic.

Norbi
@Elżbieta Szczęsna Wałbrzych

szacun za odwagę :-)

Jaś
@Elżbieta Szczęsna Wałbrzych

W jakim celu pisałaś jak teraz przepraszasz ? W sumie Ok ze się przyznałaś .

Firma Fanlogic Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Praca - mechanik pojazdów samochodowych. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services

Wiecie, czy Fanlogic Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

kierowca

oczywiście , zdalnie ciężarówką sobie śmigasz !!

Żwirek i Muchomorek

Dostajecie już wypłaty przed 20stym? Dalej jesteście rozliczani z kilometrów? Czy macie dalej zabierane pieniądze za noty?

@Żwirek i Muchomorek

A umowy dalej na 800 macie? :)

Mateusz

Witam. Po powrocie z Londka szukam nowych wyzwań zawodowych, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Sądzę, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Wałbrzycha. Mam prośbę, opiszcie jak pracuje się w firmie Fanlogic Sp. z o.o.? Czy dobrze płacą? Czy są tanie albo darmowe obiady? Lub inny sposób na jedzenie tanich posiłków w pracy? Mateusz

Były kierowca
@Mateusz

Poczytaj wcześniejsze wypowiedzi i daj sobie spokój. Szukaj gdzie indziej.

Judyta
@Mateusz

Hej Mateuszu. Jest spoko choć czasami myślę, że nasze szefostwo nie lubi benefitów. Jeśli idzie o posiłki w pracy to sugeruję firmę T&I Polska z Tarnów. Zatrudnieni (wiem to od chłopaka, który jest tam zatrudniony) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Jedzenie jest dosyć tanie a przy okazji różnorodne. Życzę szczęścia w nowej robocie. Judyta.

Petro
@Judyta

Chcesz sobie pojesc to zatrudnij się w KFC. Ale trzeba być tępym (usunięte przez administratora) żeby prosić się o jedzenie. Nie polecam pracy w Fanlogic

Robert
@Judyta

Szanowna Pani Judyto. Zainteresowała mnie Państwa dyskusja i czuję chęć sprostowania kilku informacji. Firma T&I Polska, o której Pani pisała używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Dlaczego włączam się w dyskusję? Bo wdrażałem ten system. Wiele firm, zarówno małych jak i dużych motywuje swoich pracowników poprzez dostawy smacznych posiłków. Pozdrawiam Robert

@Robert

Sprzedawaj te swoje żarcie na ulicy i daj już spokój idi.to

Oburzony

Bardzo proszę o uzasadnienie jakim prawem przelewy za wynagrodzenie otrzymujemy po 20 dniu miesiąca? Prawo pracy mówi wyraznie że ma to być do 10 dnia miesiąca a za zwłokę pracownikowi należą się ustawowe odsetki.

Zlodziejstwo to zlodziejstwo
@Oburzony

Takim prawem ze jeszcze nikt tego nie zglosil do Inspekcji Pracy ktora jest kilka ulic dalej,tylko wylewacie żale na internecie anonimowo a oni sie z was smieją.Przypominam ze w Inspekcji Pracy tez mozna anonimowo zglosic sprawe.

Frog
@Zlodziejstwo to zlodziejstwo

A jak teraz wygląda terminowość wynagrodzenia? Czy dalej potrącane są pieniądze za notę poniżej 9.5?

Perspektywa

Witam, Firma z dużym potencjałem zmarnowanym jednak przez niewystarczające kompetencje w zarządzaniu. Ciągła rotacja pracowników uniemożliwia zbudowanie solidnych fundamentów osobowych będących podstawa stabilnego rozwoju zarówno firmy jak i jej pracowników. Pomimo to jako pierwsza praca, dla zdobycia doświadczenia , uważam że warto. Dla osób , które maja pojęcie o branży transportowo- spedycyjnej - niekoniecznie. Jeżeli nie zostanie zatrudniona odpowiednia osoba , która potrafi kierować cała logistyka ( decyzyjna i niezależna ) , to firma to nie przeskoczy kolejnego etapu rozwoju i pozostanie w gronie firm ,, wiecznie startujących „. Nie wchodząc w poszczególne przypadki niesprawiedliwości , które są w każdej firmie a ich przyczyny są jak zawsze -różne .

Kolo
@Perspektywa

Nie umiesz napisac normalnej prawdziwej negatywnej opinii skad ty wziełeś ten tekst z podrecznika dla akwizytorow

@Kolo

A ty Kolo a raczej może Kołek nie potrafisz przeczytać ze zrozumieniem ? Opinia to nie synonim ,, negatywna opinia ”. Jak czegoś dalej nie rozumiesz to są również szkoły dla dorosłych. Wracając do meritum - jak ktoś nie ma doświadczenia to gdzieś musi zdobyć a jak ma to pracuje gdzie indziej.

Człowiek
@Perspektywa

Nie zgadzam się z jednym Twoim stwierdzeniem: ,,rozwijająca się firma". Z moich obserwacji i doswiadczenia to jest firma upadająca. Właśnie przez rotację w firmie brak jest tam dobrych fachowców od warsztatu, przez kierowców, aż do kadr i spedycji. Firma robi dobre pierwsze wrażenie dopóki nie ma się jeszcze kontaktu z jej włascicielami i ich żołnierzami (bez kmpetencji i wiedzy)

Człowiek
@Perspektywa

Przepraszam ,,startująca". Pycha i arogancja prowadzi do upadku.

@Człowiek

@Człowiek 100% zgoda

Cześć wszystkim! Szukam nowej pracy, więc obserwuję osądy pracowników. Przypuszczam, że znajdę wiarygodne informacje o firmach z okolic Wałbrzycha. Mam prośbę, napiszcie jak się Wam pracuje w firmie Fanlogic Sp. z o.o.? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy są darmowe obiady pracownicze, albo inny sposób na jedzenie obiadów w pracy? W poprzedniej pracy mieliśmy SmartLunch - w sumie było to spoko, nie musieliśmy chodzić do Żabki.

Kolo
@Andrzej

Ty kolego a ty nie umiesz czytac chyba tyle negatywnych opinii mowi samo za siebie albo strugasz wariata albo nim jestes ty szukasz pracy zeby zarobic normalne pieniadze czy chcesz robic za darmowa zupke

Jak wygląda ścieżka awansu w Fanlogic Sp. z o.o.?

J F L i M

Proszę zapytać Panią Anię :)

Dzień dobry chciałbym się zapytać jak wygląda praca kierowca autobus w tej firmie

Stary pracownik

Czy to prawda, że jedyna ogarnięta osoba w tej firmie Pani D. Ze spedycji chce się zwolnić czy rozgarniete szefostwo chce się jej pozbyć? Jeżeli tak to czas gasić światło i opuszczać ten tonący statek. I brawo dla Bolka i Lolka zostawcie sobie tylko tych co ch...a się znają i za plecami by was w całości sprzedali.

Dominika

Nigdzie się nie wybieram. Pozdrawiam

@Dominika

Masz rację gdzie znajdziesz lepszą pracę :) Trzymaj się Fanlogica bo gdzie ondziej sobie nie poradzisz!

Realista
@Stary pracownik

Ogarnięta haha. Zrobione usta i głowa pusta :)

@Stary pracownik

W czym jest ogarnięty ten glonojad?

A jakie stawki za kilometr są w tej firmie?

Za 1 km - 0.47 zl, max do 10000 km

@Kierowca

A podstawa?

Czyli jezeli przejeżdżę 10 000km to zarobię w pojedynczej tylko 4700?...Chyba żartujesz?

Fanlogic

Tak to właśnie wygląda,

Driver
@Zainteresowany

Nie ma podstawy.Jest tylko na papierze w rzeczywistości nie istnieje

Jak zabrać...Za noty? To za jakie noty zabierane są pieniądze?

@Zainteresowany

Noty to taka sztuczka dla nowych żeby mieli nadzieję ze zarobią trochę więcej. W rzeczywistości noty wykręca się tylko na super autostradach i robi to tylko grupka cwaniaków przez różne kombinację ;)

Mały
@Driver

Jeżeli kierowcy pójdą z tym do sądu pracy to mają wygraną sprawę. A dodając do tego wypłaty 20stego i nieprawidłowo rozliczane diety :)

Jarek

@Szkoda ponawiam pytanie bo też przymierzam się do pracy na magazynie

Szkoda

A jak tam praca na magazynie?

Ciepły Dawid

Dlaczego jest taka duża rotacja w tej firmie? Jaki jest tego powód?

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Fanlogic Sp. z o.o.?

J F L i M

Bardzo prosty. Robić z ludzi(usunięte przez administratora), płacić ochłapy, gardzić nimi łamiąc prawo pracy i nie brać żadnej odpowiedzialności. Pracujacy tam jeszcze sami przyczyniają się do takiego traktowania.

Dominika

@On to jak w końcu jest w tej firmie? Bo opinie skrajne?

Draiwer
@Dominika

Jak jest poczytaj sobie opinię to znajdziesz odpowiedź opinie mówią same za siebie

@Draiwer

Nie sądzę żeby opinie pisane ręką moderatora mówiły cokolwiek o Fanlogic. Naciągane historie wiecznie niezadowolonych kierowców, którzy dają się wciągnąć w bezsensowne i mało inteligentne dyskusje.

@Zainteresowany

Ta firma a przede wszystkim szefowie tej firmy znani są ze swoich postępowań wobec ludzi pracyjących i współpracujących. A opinie i podawane szczegóły (mimo usuwania przez moderatora) to prawda opisywana przez wykorzystywanych pracowników.

@Zainteresowany

Co ty masz wiedzieć na ten temat chyba ze podszywasz się za kogoś z biura zeby choć trochę wysilić wizerunek firmy wiadomo ze jeszcze nie urodził się taki żeby mu dogodzić ale tam naprawdę jest lipa opinie mówią same za siebie nic dodać nic ująć a prawda zawsze się obroni

Ile jest zmian w Fanlogic Sp. z o.o.?

Obserwator

Dyskusja ucichła, administrator dalej nakręca, prowokuje, a naiwni pracownicy dają się wciągać w jego gierki. Opłacalny biznes robią na tych firmach, które później płacą duże pieniądze za moderowanie na forum.

@Obserwator

Usuwanie komentarzy które opisują rzeczywistą sytuację i warunki pracy w tej firmie na niewiele się zdaje. Radziłbym o poprawę relacji z pracownikami a przede wszystkim - przestrzeganie praw wynikajacych z kodeksu pracy!

On

dobry i zły glina...

Zostaw merytoryczną opinię o Fanlogic Sp. z o.o. - Wałbrzych

• Jak się pracuje w Fanlogic Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fanlogic Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fanlogic Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 1 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fanlogic Sp. z o.o.
3.2/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Wrocławska 16
    58-309 Wałbrzych