Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.

Opinie o Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.

Igor

Polecam tę firmę zarówno pod względem produktów, jak i miejsca pracy. Fajna ekipa, dobre zarobki i należyte podejście do pracownika

Marcin35

Ogólnie firma super, troszczy się o pracownika, zarobki w porządku. Odkąd pracuję nie spotkałem się z żadną nieprzyjemną sytuacją .

Janek01

Bardzo fajna firma, jak najbardziej godna polecenia!

Andrzej Nowak

Bardzo polecam. Jestem zadowolony z jakości wykonanej usługi oraz terminowością z jaką została dokonana

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Zibi2020

9/10 jakość wykonania, 10/10 terminowość, 10/10 szybkość wykonania usługi!

Andrzej Nowak

artur

profesjonalna obsługa, super bramy, polecam.

KarolM

Ja jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy. Ogrodzenie wykonane bardzo porządnie. Duży wybór przy odpowiedniej cenie.

karol w.

jakosc produktow zadowalajca. korzystam 3 lata i nigdy nie mialem problemow z uzytkowaniem

Kierowca

To jest zaklad pracy chronionej...Wiekszych de....nie uragajac nikomu w zyciu nie widziałem a jezdze 11 lat. Jak w tej firmie jest dyrektor od logistyki czy spedycji powinien wyleciec na zbity pysk.

lord31

Nie polecam Firmy na załadunek tylko sie spacerują i nic poza tym nie robią .

Bardziej angielski biznesowy czy potoczny podczas rozmowy w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.?

Były

Bardziej potoczny ja ze znajomością języka z Anglii i bez certifikatu dostałem propozycję przedstawiciela handlowego na Europę ale wolałem pracę w Polsce i bez wyjazdów więc pracowałem stacjonarnie

Łubudubu

Praca na produkcji jest ok poza kierownikami (usunięte przez administratora)

greg
@Łubudubu

jakie zarobki na lakierni?

Pracujecie?bo chcę na rozmowę o pracę

Łubudubu

(usunięte przez administratora) Taki budynek postawiliście żeby ludzie nie mieli godnej stołówki to jest żenada. Zobaczcie jak wygląda stołówka eti polam mardom i inne firmy produkcyjne!!!!

Renata

Skąd to wiesz? I czy na wszystkie stanowiska w Polbram Steel rekrutacje są prowadzone w ten sposób? Czy jedynie na te, gdzie funkcja jest reprezentacyjna?

Qurierr

Firma pod wzgledem załadunku to (usunięte przez administratora) totalne, chodzą spacerują bawią się telefonami stoi się po kilka, kilkanaście godzin. Kamer jak w (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Polbram Steel Group?

Byly pracownik

(usunięte przez administratora) Tylko sie ladnie usmiechają a z dnia na dzien cie moze nie byc. Nie szanują ludzi i prawa. Uciekaj stąd. Robią miła twarz i sa fałszywi

Ktos

Bardzo dobre podejście mają do ludzi

Ktos

Pracowałem w KJ jak dla mnie wszystko spoko, podejście szefa też spoko i kierownicy też w porządku. Polecam

Zoya

Polbram to jeden wielki(usunięte przez administratora). Może i wynagrodzenie jest na czas, ale kwota to śmiech na sali... Wzrosła najniższa krajowa a ludzie nadal pracują za 16,40 brutto za godz. Bez premii bo przecież dają zleceniówki. Podczas rozmowy o pracę inne warunki, a czas i tak weryfikuje wszystko. Oczywiście na niekorzyść pracownika. Brakuje ludzi do pracy? To zacznijcie szanować starą załogę. A wasze 2 tys za miesiąc dźwigania to nie są kokosy!

Zostaw merytoryczną opinię o Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. - Pułtusk

• Jak się pracuje w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 19 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Polbram Steel Group Sp. z o.o. Sp.K.