Opinie o Alfa-Net w Raszyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Alfa-Net. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alfa-Net o rekrutacji.

Branże: Biura rachunkowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfa-Net w Raszyn

perspektywami? haha

lolo

wyżywać? nie żartuj sobie, ktoś stwierdza jak jest a ty się pałujesz i propagandę siejesz na zamówienie? ja osobiście nie polecam, z tego co widzę jest tylko gorzej..

lolo

Kolejna zorientowana blondynka... Nie wiedziałam, że Raszyn jest pod Częstochową...

A "szpieg" dalej działa?

Firma Alfa-Net poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
hahaha

hahah dobre...

Rikitiki

JAk firma związana z rachunkowścią, księgowością, podatkami i płącami to przecież potrzeba specjalistów taki jak księgowi, kadrowe, i tym podobne osoby lub inaczej mówiąc zawodowcy w swojej pracy. Orientujecie się jak to jest tam pracować i czy usługi któe oferuje firma wykonywnae są na najwyższym poziomie?

rahim

cześć. Widziałem , że Alfa-Net prowadzi dalszy nabór na stanowisko księgowego. W sumie to chyba jest to ciągła rekrutacja, bo samo stanowisko posiada osobną zakładkę na ich stronie. Czy na proponowanym przez nich trzymiesięcznym okresie próbnym można liczyć na jakieś godziwe pieniaze czy raczej grosze?

***

ilość gwiazdek mówi sama za siebie, życzę powodzenia :]

xxx

Premie? teraz można sobie pomarzyć...

pracownica

Zgadzam się z Nina. Praca nierozwojowa, [usunięte przez administratora] ze strony kierowników , którzy lansują tylko siebie i swoje pomysły :( Ciągle mówi sie o tym aby wykazywać inicjatywę, która tak naprawdę nie jest mile widziana . Najlepiej to siedzieć nic nie mówić i klepać w klawiaturę. Premie obcinają jak tylko się da. Ludzie fałszywi ale to tak jak wszędzie teraz:(.

Nina

Również odradzam pracę w tej firmie. Praca w ogóle nierozwojowa, najważniejszy jest harmonogram i kreatywność kontrolerów, która nie ma granic. Jakakolwiek inicjatywa nie jest mile widziana. Atmosfera jest napięta i bardzo nerwowa. Ogólnie coś w sam raz dla tych, którzy nie szanują własnego zdrowia.

Gabrysia

Faktycznie dzięki za wpis potwierdza się opinia przedmówcy, po przyjęciu stawka zasadnicza okazała się całkiem inna od tej o ktorej była mowa na rozmowie kwalifikacyjnej, a dodatkowo docelowo pensja miala sie skladać z niskiej podstawy i dodatkowych 3 premii, a w okresie próbnym w trzecim miesiącu mozna było liczyć na podstawę i 2 premie.

nazar-ształków

ta firma jest beznadziejna... Nie ma co wybierać,tylko odradzam. Płace i wymagam a zamiast 2mb downloadu dostaje 50kb/s;/

Nic sie nie zmienilo. Jest tylko co raz gorzej.

Czy dalej jest tak jak teraz w tej Firmie czy moze sie cos zmieniło??

Również miałem przyjemność pracować w Alfa-Net i potwierdzam co napisał przedmówca. Praca monotonna bez możliwości rozwoju i własnej inicjatywy liczy się tylko harmonogram. Przyjmując się do niej obiecywane były w miarę przyzwoite zarobki po czym otrzymujesz umowę a tu niespodzianka płaca podstawowa prawie o połowę niższa, pytasz się co jest grane i otrzymujesz odp. że tak mam zapisane.

Były Pracownik

Byłem pracownikiem tej firmy i kto tam chce przyjść odradzam. Na początku było fajnie, ale z czasem zaczęło być gorzej. Właściciel firmy stale powtarza aby dbać o zdrowie i takie tam, ale jak już ktoś pójdzie na L4 to ma problem. Za brak zwolnień w ciągu roku dostawałem nawet nagrodę, a w momencie gdy poszedłem na dwutygodniowe L4 dostałem zaraz wypowiedzenie. I to nic, ze za swoją nadgorliwość zostałem zwolniony (mając nawet L4 chciałem pozałatwiać najpilniejsze rzeczy, aby ktoś tego nie musiał robić za mnie i siedziałem w pracy) , ale brak równouprawnienia był najgorszy, bo jak wytłumaczyć fakt, iż dziewczyna, która miała ponad 2 miesiące zwolnienia nadal tam pracuje, a ja, nie mając żadnych uwag, żadnych skarg, musiałem odejść. A i system wynagradzania nie jest zbyt do końca jasny, bo Twoja premia jest uzależniona od tego ile kontroler znajdzie błędów. Sęk w tym, iż tzw. kontroler ma za to płacone, wiec szuka ich na siłę. Poza tym jak jesteś kobietą, to od razu mówię-zapomnij o ciąży-to także nie jest mile widziane. Szef jest w pewnym sensie autorytetem-krytykowanie pomysłów, zadawanie niewygodnych pytań jest nie na miejscu i może być powodem do tekstów typu: "Ja pracy w Mariocie nie obiecywałem, więc jak się nie podoba to do widzenia"-ten jest najbardziej ulubiony. A jeżeli nie segregujesz śmieci to po premii-właściciel firmy jest na tym punkcie przewrażliwiony. Jeżeli jesteś z Warszawy to dojazd komunikacją nie jest zbyt ciekawy-o ile do Okęcia jest dobrze (tramwajem) o tyle dalej autobusem do Raszyna i z powrotem gorzej-straszne korki. Najlepiej by było gdyby tej firmy nie było.

Czy ktoś tam pracował? Jakie warunki?

Zostaw merytoryczną opinię o Alfa-Net - Raszyn

• Jak się pracuje w Alfa-Net?

Zobacz opinie na temat firmy Alfa-Net tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Alfa-Net?

Alfa-Net