Opinie o Orion Sp. z o.o. w Kobylnica

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Orion Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Orion Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orion Sp. z o.o. w Kobylnica

...

Witam, czy firma poszukuje jeszcze pracowników? Czy co jakiś okres czasu można liczyć na podwyżki, np inflacyjne itp? Na jakie wynagrodzenie mozna liczyć?

@...

Na żadne podwyżki się nie nastawiaj pracujesz za najniższą krajową o bonusie na święta zapomnij a na koniec szef odpowiednio Ci podziękuję.Ten pracodawcą to jakiś dramat jak zresztą cały ten EKSKLUZYWNY LDS.

Ostatnio pracę tu porównano do dramatu. Zabrakło jednak szerszego opisu. Jedno jest za to pewne, że gdy 2 lata temu wystawili ogłoszenie szukając Kierownika Magazynu, to w jego treści nie było nic dramatycznego. Ot ogłoszenie, jakich wiele. A to, że stabilna praca z umową o pracę, a to że rozwój. Ciekawe tylko, czy rozwój dotyczy również możliwości awansu? Jakby ktoś był ambitny i chciał zostać kierownikiem.

... Nowy wpis

Pracownik Nowy wpis
@...

Jak szefostwo w Orion Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Bangbang

Praca na magazynie w porządku. Atmosfera ok, magazynierzy też (o ile kadra znacząco się nie zmieniła), ale biorąc pod uwagę, ze to kameralny magazyn ty też musisz być dla pozostałych w porządku i wtedy jest miło. Co do samej pracy to co prawda bywają cięższe dni, gdzie trzeba zapieprzać i trochę podźwigać, organizacyjne też pare rzeczy do poprawy, ale ogólnie praca jakaś mega ciężka i stresująca nie jest.

@Bangbang

Cieszę się, że jesteś zadowolony z pracy w firmie Orion Sp. z o.o. A jak wygląda kwestia zarobków w firmie? Czy pracodawca oferuje możliwość zdobycia premii?

@Wanda

Hooja oferuje, robią w hooja na każdym kroku K

Roman

Totalne bzdury piszesz, pensja na czas, dodatki, premie, ekwiwalent za pranie odzieży itp. Jedyne do czego można się przyczepić to kierownik magazynu, którego nikt nie lubi oglądać, a co dopiero słuchać jego sucharowych kawałów.

Cały ja
@Bangbang

Upierdliwy Leszek i Jacek pogrążają tą firmę w jakości współpracy. Pozdrawiam Roberta, który zawszę pomoże i jest bardzo dokładnym pracownikiem, a nie flejtuchem jak w/w osoby. Chętnie bym wrócił do Oriona gdyby były zrobione porządne roszady starych pracowników j/w, ponieważ konfidentów w tak małym zespole jest co najmniej dwóch i większość o tym wie tylko nie oni sami (trzeci też powinien wiedzieć) P.s studenci natychmiast do wymiany na osoby, które wiedzą co to praca, a nie ściemnia nie po kątach typu Mateuszek i inni, M. Pozdrawiam Dariusz

miejska dżungla
@Cały ja

Jakbyś wrócił do oriona, to liczba konfidentów byłaby o jednego więcej. Szkoda, ze ty nigdy nie miałeś zapału do roboty, beka z cb

Bez nadzieja
@Bangbang

Pracowalam zostawalam wykorzystywana nie polecam kierownik nie ogarniety bez nadxieja a kordynator do kitu

Aplikowałeś do firmy Orion Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.

Czy pracodawca Orion Sp. z o.o. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

M

Motywuje do składania wypowiedzenia

admin

Masz doświadczenie w pracy w firmie Orion Spółka z o.o. i znasz ciekawe opinie?Podziel się z nami swoją wiedzą!

Orionek
@admin

Wytrzymałem tam tylko tydzień(usunięte przez administratora)nikomu nie polecam tego zakładu nie ma nawet czasu mrugnac okiem takie tempo pracy

Mateo Spotify
@Orionek

Mamusia pampersa musiała zmieniać po powrocie do domu ? Bidula. Warunki są Super

Dariusz Polaczyk

Osobiście bardzo szanuję tą firmę pomimo, iż zyskałem nieporównywalne pieniądze w innej branży jako regionalny...z dostępem do wszystkiego, włącznie ze zwiedzaniem świata dwa razy w roku (teraz w listopadzie Tajlandia :) i codziennie śpię w domu co jest dla mnie bardzo istotne. Wymiencie kierownika magazynu o czym raczej już wspomniałem wcześniej i nie zatrudniać studentów ściemniaczy. Pozdrawiam obecnych pracowników poza fałszywym Jackiem.

Była pracownica

Od tego sa fara żeby ponarzekać a jak komu sie nie podoba zawsze morze zmienic prace3 a nie oczerniac drugiego czlowieka

Arkadiusz
@Była pracownica

Gdybyś tak słownik ortograficzny wzięła w ręce to byś nie zgrzeszyła. Po drugie zapewne nigdy tam nie pracowałaś bo takich osłów firma nie zatrudnia - bywają wyjątki.

Klara

Trzeba być dobrym , zaangażowanym pracownikiem a nie będzie w ogóle powodu do narzekania.

@Klara

Czy praca jest również w weekendy i w jakich godzinach?

@Wanda

Nie ma pracy w weekendy. Wystarczy Ci 5dn

@Dariusz Polaczyk

Szczerze, zawszę są możliwości tylko w życiu są dwa warunki.. poczytaj mądre książki lub ucz się na swoich błędach... W w życiu nie ma rzeczy niemożliwych są dwie opcje, reszty na tacy nie podam :)

Jaka umowa obowiązuje w Orion Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Dariusz Polaczyk

Pytasz czy się starasz ? Jeżeli się starasz to jedź i wszystkiego się dowiesz, zadajesz pytania typu czy małpa lubi banany. Zastanów się i rozwiń myślenie

Malcolm

Sama praca w firmie Orion nie jest zła ale niestety kierownik to osoba która delikatnie mówiąc ma problem z mówieniem prawdy i zarządzaniem ogólnie a znam to z autopsji. Niestety ale taka układa pracę aby pracownik dostał jak najmniejszą premie kwartalną. Należy też uważać na jednego ze starych pracowników który ma tzw gumowe ucho i lubi przekazywać informacje ????. Nie mogę podać imienia ale jest to najmłodszy wiekowo ze starych pracowników więc kto tam przyjdzie łatwo się domyśli. Płaca przeciętna w tym sektorze. Plus to 1 zmiana.

Wolny strzelec
@Malcolm

Trzeba pisać, że al capo to dwulicowy Jacek, który obgaduje każdego na każdym kroku i ciągle narzeka na pracę.

Mateusz
@Malcolm

Jacka placka dokładnie mówiąc, fałszywy człowiek.

twój stary po 5 browcach
@Mateusz

Mateusz nie pisz komentarzy jak pochlałeś, ale co do treści komenta, mistrz patelka do kozak, najlepszy pakowacz na statku zwanym wydanie, pełne zaangazowanie przez 8h pracy pozdro

@Malcolm

Dobry kolega pewnej b. synaptycznej kobiety(pozdrawiam) więc czego oczekujesz, wszyscy o tym wiedzą. Jak dla mnie byłego pracownika w obszarze magazynu bardzo rzetelna firma. Na chwilę obecną nie żałuję zmiany ponieważ z magazyniera gdzie wcześniej byłem handlowcem obecnie jestem Regionalnym kierownikiem 21 PH i sobie bardzo chwalę. Pozdrawiam z całym szacunkiem niższego p. Prezesa Krzysztofa oraz panią Ewę. Jedyna rzecz do zmiany/wymiany to kierownik oraz studenci, którzy sciemniaja siedząc pomiędzy regałami i śmieją się z firmy, oraz warto ustawić kamerę na tylni magazynek. Firma godna polecenia dla ludzi którzy dają od siebie wszystko i chcą awansować. Jacek Ciebie i Leszka nie pozdrowie bo oboje jesteście, byliście i będziecie konfidentami i fałszywymi ludźmi. Zapamiętajcie jasno, że w życiu można wszystko tylko są dwie zasady, nie narzekać i działać, a reszta myśląci działając przyjdzie sama.

@twój stary po 5 browcach

Mati jak i Marcinek najwięksi ściemniacze, raz na dwa tygodnie przy dostawie pracują, a później w kantorku muzyczka i sztuczny tłum, masakra i nie uznaje takich ludzi. Cóż młodzież patrzy się tylko ślizgać, ja buduje rynek na zatrudnianiu ludzi powyżej 30+ z ambicjami, dzięki firmie ORION i swoich doświadczeniach tak typuję nowo zatrudnianych pracowników.

Adela

@Bangbang kobiety też musza tu nosić duże ciężary?

Cały ja
@Adela

Kobiet na magazyn nie zatrudniają.

@Cały ja

A czy są jakieś stanowiska specjalnie dedykowane kobietom w Orionie? Pomimo całej walki o równouprawnienie i tak dalej, to chyba dobrze, że na magazynie nie pracują kobiety - to pewnie ciężka, fizyczna praca.

Adrian

@Orionek, bardzo krótko pracowałeś w firmie i wydaje się, że Twoja opinia nie jest zbyt obiektywna. Czy tylko ze względu na narzucone tempo nie odpowiada Ci zatrudnienie w tym miejscu? Może widzisz też jakieś dobre strony?

Tak zmieniło. Wróciło stare czyli Ci co już byli. Te same nazwiska na nowych stanowiskach. To jest podejście rozwojowe. Może liczą, że jak wrócą Ci co byli to i złoty wiek wróci. Ogólnie jest tak samo jak wszędzie. Jedyna szansa podwyżek czy zmian - szukaj innej pracy. Na szczęście nawet w Nowej Rudzie łatwiej o zmianę zatrudnienia. (usunięte przez administratora)

Przejazdem

witam, zmieniło się coś? czy nadal to samo? chciałem aplikować, ale czy warto ?

Z tego co widzę to ostatnio było parę awansów, więc jednak jakieś możliwości rozwoju są.. Co do samego zakładu to pieniądze nie powalają. Chyba, że szykują się jakieś podwyżki.

Zostaw merytoryczną opinię o Orion Sp. z o.o. - Kobylnica

• Jak się pracuje w Orion Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Orion Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Orion Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Gnieźnieńska 68
    62-006 Kobylnica