Opinie o Zasada Trans Spedition Sp. z o.o. w Brzesko

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zasada Trans Spedition Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zasada Trans Spedition Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zasada Trans Spedition Sp. z o.o. w Brzesko

były pracownik Nowy wpis

jak na firmę o takim zróżnicowaniu zadań jest przyzwoicie.

@były pracownik

A co to znaczy, że przyzwoicie? Da się wytrzymać? Bo widzę, że akurat Ty podpisałeś się jako były pracownik. I dopytam jeszcze o te zadania, podaj jakiś przykład co wchodzi w skład obowiązków jednej osoby. Czy wszystkie zadania ludzie mają jasno zapisane w umowie?

były pracownik Nowy wpis

Chodzi o to, że firma ma szeroki wachlarz usług a działy zajmują się bardzo różnymi zadaniami. Od transportu i spedycji, przez stacje diagnostyczną, wynajem pojazdów, sprzedaż internetowa, sprzedaż paliwa itp. Ale każdy, przynajmniej tak mi się wydaje, bo sam tak miałem ma sprecyzowany w umowie dokładny zakres obowiązków.

Koordynator / magazynier

Nie polecam nikomu pracy na tym stanowisku w tej firmie. Praca zmianowa (3 zmiany) a wynagrodzenie uwłacza godności ludzkiej.

Doberman
@Koordynator / magazynier

Szukam pracy jako koordynator magazynu, ale też słyszałem że zarobki w Targowisku marne na tym stanowisku . Po podwyżce płacy minimalnej to Cieć na bramie ma niewiele mniej :) .

Irena
@Koordynator / magazynier

Witaj, czy możesz napisać coś więcej o wynagrodzeniu? Chciałabym wiedzieć na jaką stawkę można liczyć w firmie a nie podałeś żadnych konkretów na ten temat. Napisałeś, że nie polecasz nikomu pracy na takim stanowisku w tej firmie. Z jakiego powodu? Właśnie ze względu na wynagrodzenie czy chodzi jeszcze o coś?

Koordynator
@Irena

Cześć, wynagrodzenie 3500 brutto po roku pracy. Jak już ktoś napisał wynagrodzenie uwłacza godności ludzkiej, firma wymiguje się od płacenia nadgodzin. Nie polecam pracy tutaj, pracownika mają za nic.

koordynator
@Koordynator

Ta firma to jakis żart, na czele z kierownikiem, jak ktoś nie ma wyjścia to może isc tam pracować w przeciwnym razie żaden człowiek szanujący się nie będzie pracował za takie pieniądze.

Wiktoria
@Koordynator

Po roku pracy? To ile dostaje się na start? Nadgodziny nie są wypłacane? To można je odebrać jako dni wolne czy w ogóle przepadają?

Składałem CV
@Wiktoria

Kiedyś byłem na rozmowie kwalifikacyjnej na koordynatora. Proponowali wtedy 4000 brutto, ale to było chyba w 2021 roku. Więc nie wiem skąd info powyżej. Wtedy wisiało nawet ogłoszenie na necie ze stawką właśnie 4 tys.

Greg
@koordynator

Jak zwykle układy / układziki, znajomi i znajomki z Lipnicy. Wpadłem z deszczu pod rynnę. Przynajmniej nie cisną na bhp to gitj, ale jak nie wejdziesz w (usunięte przez administratora) to będziesz tyrał na wózku do .....niektórzy pną się po trupach i mają

Magdalena
@Greg

To jak to jest z tymi awansami? Z tego co piszesz to trzeba wejść w jakieś układy? Możesz opisać dokładniej o co chodzi? Zwykły pracownik ma jakieś szanse na awans i podwyżkę czy nie?

@Magdalena

Ostatnio w firmie pojawiło się kilka nowych stanowisk, głównie młodzi ludzie ale ze sporym stażem w firmie, awansowali na kierowników i z-ców dyrektorów. Czyli da się.

Irena
@pracownik

Z tego co piszesz, najwidoczniej się da :) A jak z podwyżkami w firmie? Wraz ze wzrostem doświadczenia można na nie liczyć? Firma zapewnia jakieś szkolenia swoim pracownikom?

@Koordynator

No a wcześniej? Czasem też podstawa to nie wszystko, z tego co wiem, jeśli chodzi o różne zakłady. Czy oprócz tego są jakieś dodatki finansowe?

pracownik Nowy wpis
@Grażyna

Zasada Trans - Spediiton to jeden pracodawca w różnych lokalizacjach. Atmosfera jednak zależy od twojego bezposredniego przelożonego.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Zasada Trans Spedition Sp. z o.o.?

Wszystko zależy od tego w jakim zespole pracujesz, Zasada w Brzesku ma sporo działów i pracują tu głównie młodzi ludzie, jest raczej ok. Nie mogę narzekać. Grunt to trafić na dobrych współpracowników, wtedy nawet żaden szef niestraszny :)

Hanna
@pracownik

A czy zarobki w tym oddziale są równie zadowalające co atmosfera? Macie jakieś dodatkowe premie albo coś takiego oprócz podstaw?

@Hanna

Zarobki raczej średnie, jeśli chodzi o tej wielkości firmę, ale coś tam nadrabiają premiami i doładowanymi kartami na święta.

Justyna
@pracownik

te doładowane karty na swieta to co dokladnie jest? mowisz o kartach przedplaconych takich bankowych, ile w tym roku na nie wplacili ?

Olga

Kurcze z tego co widzę po wcześniejszych wpisach podobno nie szanowali tutaj pracowników, oprócz grupki jakiś pupilków, którzy są głównie w zarządzie i dyrekcji. W sumie norma... Ciekawa w sumie jestem czy do teraz tak jest, że ludzie nie czują się szanowani? Może jednak ktoś zobaczył z firmy te opinie i zrobili z tym porządek?

@Olga

Faktycznie gdybym miał składać CV na podstawie tych komentarzy to w życiu bym tam nie poszedł. Na szczęście ja mam dobre doświadczenia mimo, że pracuje kilkanaście miesięcy. Może faktycznie w porównaniu do poprzednich lat wiele się zmieniło. Ja bym ocenił 7/10

@Michał

O no to brzmi wiarygodnie jeśli 7/10, cukierkowe opinie odbierają chęć uwierzenia w cokolwiek. Ale skoro tak to może coś więcej z własnego doświadczenia opowiesz w ramach wyjaśnienia co i jak?

@Olga

Dziwne, że u zasady jest wiele długoletnich pracowników i jakoś nie zamierzają zmieniać pracy. Tak jak już ktoś wcześniej pisał, jeśli robi się co do Ciebie należy to w większości wszystko jest w porządku. Niestety powody do wylewania żali na forum mają najczęściej Ci którzy nie zawsze wiedzą co ze sobą w życiu zrobić a później mają zdziwienie że ktoś im powiedział - żegnam. Część z tych osób które się tutaj wypowiadają niestety kojarzę bo biegu zdarzeń i obawiam się, że inne firmy uzyskają od nich za chwilę podobny komentarz. Sęk w tym, że to chyba nie problem w pracodawcach a na odwrót. Nie wiem jak było kilka lat temu w tej firmie, ja dzisiaj nie mam problemu, z nikim z kierownictwa, no może prawie z nikim :) Ale tak jak powiedziałem, może dlatego że robię to co do mnie należy.

@Olga

Tak zgadzam się. Nie polecam z przewoźników wyciskają ostatnie soki.

@Gosc

Chyba jeszcze nie takie ostatnie skoro możesz pisać bzdury na necie. Jak w biznesie nie pójdzie to najlepiej kozła ofiarnego znaleźć.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Zasada Trans Spedition Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Obserwator

W wieloletnim doświadczeniu miałem przyjemność pracować w firmie Zasada Trans Spedition i podchodząc teraz z dystansem i obiektywizmem nigdy nie miałem powodów do narzekania na pracę w tej firmie. Firmę tworzą wspaniali ludzi, którzy jak to każdy z nas ma raz lepszy raz gorszy dzień. Wypłaty były na czas, w przeciągu roku 3/4 premie, na Święta karty podarunkowe. Patrząc na resztę opinii i komentarzy poniżej do piszą je albo ludzi którzy tylko coś słyszeli od znajomych albo sfrustrowane osoby którym z jakiegoś( do zastanowienia) powodu coś nie wyszło podczas pracy dla Zasady.

@Obserwator

Firma Zasada Trans jedna z najgorszych z jaką przyszlo mi współpracować. Firma czerpie korzyści z przewoźników. Stawki opłakane. Chcesz puścić swoją firmę z torbami dając tej firma swoje samochody to polecam !!!

Mateusz

Polecam firmę solidna obsługa szczególnie w dziale sprzedaży . Porządni i konkretni ludzie.

Alicja

Współpracuje z firmą od kilku lat. Jestem zadowolona z podjeścia do klienta w dziale salonu i sprzedaży. Pełen profesjonalizm. Polecam z czystym sumieniem.

Czy w Zasada Trans Spedition Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

nikt

Podobno po 5 latach pracy dostaje się nagrodę w wysokości jednej pensji. A jeśli pytasz o premię to jest, co kilka miesięcy ale jest

@nikt

Co pięć lat dostajesz coś w stylu 13 pensji? Byłam przekonana, że to jest co roku.. to dla pracowników z określonym stażem czy jak?

Przecież są premie i nagrody świąteczne. 2 razy w roku można liczyć na premie blisko 1000 złotych, dodatkowo każdy dostaje na święta Wielkanocne i Boże Narodzenie karty upominkowe doładowane na kilka stów.

Grzegorz

Witam czy w firmie Trans Zasada Brzesko jest możliwość podjęcia pracy na c+e jako na przyuczenie ,i jaka umowa o pracę czy samozatrudnienie ? Czy może wypowiedzieć się ktoś z obecnie pracujących ?

@Grzegorz

A widziałeś ze jakieś oferty wiszą od nich ze pytasz? Tez jestem ciekawa chociaż może nie taka praca dokładnie

Mati
@Grzegorz

Z tego co wiem można podjąć pracę na przyuczenie. Pewnego czasu pojawiły się nawet propozycje opłacenia kursu prawa jazdy C+E przez pracodawcę na uzgodnionych warunkach. Generalnie goście są do dogadania.

Justyna
@Mati

czy to opłacenie kursu to wtedy gdy kandydat jest zarejestrowany w urzedzie pracy ? czy w oddziale w targowisku jest moze podobnie, nie wiesz Mati co mówią w firmie ?

Mati
@Justyna

Myśle, że o szczegóły trzeba by pytać na spedycji, oni mieli tam jakieś propozycje, widziałem kiedyś na necie, na fb.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Zasada Trans Spedition Sp. z o.o.?

Gosc

Przeczytaj sobie komentarze i odpowiedź sobie sam na to pytanie :)

Informator

Tragiczne wręcz lekceważące. Kompemenariusz w tej firmie to istna (usunięte przez administratora) !

@Informator

A co z nim?

Chyba trochę przeginacie. Wiadomo, że zawsze znajdzie się ktoś komu nie dogodzi najlepszy pracodawca. Pracuje tutaj już kilka dobrych lat i nie mam powodów do wylewania żali na forum. Z każdym da się dogadać tylko trzeba być normalnym człowiekiem. Polecam przekonać się na własnej skórze a nie kierować się malkontentami, którym w życiu coś nie wyszło.

Dominika

Z tego co piszecie nieciekawie to wygląda wszystko. Zastanawia mnie tylko czy zależy od stanowiska jak Cię tu traktują czy wszyscy mają podobnie. Ktoś jednak pisał o premiach i jakiś dziwnych trzynastkach?

Doświadczony

Witam wszystkich chcących podjąć pracę w tej firmie - wypowiadam się tylko w oparciu o moje doświadczenia i kilku moich znajomych. Firma zasada Brzesko(celowo małą literą) nie szanuje swoich pracowników, poza grupki wzajemnej adoracji i gloryfikacji (w większości zarząd i dyrekcja) z okolic Lipnicy, Iwkowej i rodzynek z Brzeska z wyłączeniem Prezesa. Pracownicy podrzędni byli zawsze zaszufladkowani, mimo starań, dobrej pracy, wyników miałeś siedzieć w swej szufladce i się nie wychylać! Omijam szerokim łukiem

@Doświadczony

Potwierdzam w 100% !!!

@Doświadczony

He he he rodzynek z Brzeska. Wiadomo o kogo chodzi jedyny w swoim rodzaju, gość po prostu jedna wielka chodząca tragedia !!!

Koordynator ania

Koordynator zarabia najniższą krajową, premie ciągle obcinają np za to że budują magazyn w brzesku albo za dużo reklamacji przyszło od klienta, za sobotę nie płaca tylko masz wolny dzień w tygodniu, na 6 nocek w tygodniu( bo zaczynasz od niedzieli do soboty) ostatnia nockę przychodzi kto inny żeby nie płacić nadgodzin, kierownik zostaje po godzinach żeby nie dać zarobić pracownikowi, o wszystko dostaje się ochrzan np bo nie ma miejsca na magazynie, bo przyszły reklamacje bo światło się świeci a nie powinno... dyrektor terroryzuje pracowników i wymaga od nich podpieprzania innych a do tego jest szowinistą i zgłaszany (usunięte przez administratora) jest bagatelizowany. Absolutnie nie polecam! Nikt z jakim kol wiek doświadczeniem na takim stanowisku nie powinien składać tam Cv.

Doberman
@Koordynator ania

Tylko mnie utwierdziłaś w tym , zeby nie aplikować na koordynatora do tej firmy !! Praca tam to jakaś masakra i do tego za grosze. Dziękuję i pozdrawiam .

Koordynator
@Koordynator ania

Podpisuje się obiema rękami pod tym wpisem

Twardy drwal
@Koordynator ania

Wyjątkowo ktoś głupi dodał ten wpis !!!! Szkoda, że nie napiszesz czemu Cię zwolnili szczerze i otwarcie smarku.

Andrej

Witam miał ktoś styczność z zasada trans? Jakie warunki i atmosfera panuje w firmie oraz jaka stawka dla kierowców za dzień?

Kierowva
@Andrej

Nie polecam tej firmy. Wyzyskiwacze!!!

Nie polecam tej firmy! Ani w brzesku ani w targowisku na magazynie! (usunięte przez administratora) i tyle kierowcą obniżają stawki za kursy! W jakiej firmie od nowego roku obniżają stawkę zamiast podnieść?!!! Szanowny dyrektor targowiska ma swoje auta które jeżdżą na przerzutach i maja być w pierwszej kolejności obsługiwane, ludzie na wyższych szczeblach to mentalność PRL i byle swoje kieszenie napełnić, zatrudniają na zasadzie własnej działalności byle oni wyszli na tym dobrze! Na wózku w targowisku tez pracy nie polecam brak szacunku dla pracowników dobrze maja tylko podpier dalacze dyrektora. Ogólnie omijajcie tą firmę szerokim łukiem bo oni robią tylko tak żeby sami mogli zarobić!

polak maly

Dzięki. Miałem tam aplikować , ale z tego co przeczytałem to chyba zrezygnuje i będę szukał dalej .

Przewoznik

Podpisuje się obiema rękami!!!

Amelia

@Ja czy firma ma ten stały zespół długoletnich pracowników czy też jest otwarta na nowych?

@Amelia

Nie polecam !!! Wycisną z ciebie ostatnie soki!!

Przemysław
@Gosc

Możesz napisać coś więcej na temat pracy w Zasada Trans Spedition? Jak długo tam pracowałeś i jak oceniasz poziom wynagrodzenia w tej firmie? Czekam na Twoją odpowiedź, mam nadzieję że tym razem podasz nieco więcej szczegółów.

Przewoźnik

Nie polecam tej firmy. Banda (usunięte przez administratora) i tyle w temacie. (usunięte przez administratora) Przewizniku nim się zdecydujesz na współpracę z ta firma zobacz na opinie etransport.

@Przewoźnik

POTWIERDZAM !!!

Ramirez

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia i pracy w firmie! Ja nie narzekam

Mateusz

Cześć ! Rozglądam się właśnie za jakaś dobra firma w której będę mógł rozwijać swoje umiejętności. Natrafiłem na ta firmę ale widzę bardzo mało informacji dotyczących warunków zatrudnienia. Ktoś napisze parę słów ?

Łucja

@JA, a czy Ty jesteś osobą zatrudnioną w firmie? Jak długo tam pracujesz? Czy dobrze oceniasz oferowane warunki? @Niki, na stronie internetowej pracodawcy nie znalazłam żadnych ofert, jednak sądzę, że warto tam czasem zaglądać. Może udało Ci się znaleźć odpowiedzi na Twoje pytania? Jeśli tak, zachęcam Cię do kolejnego wpisu i podzielenia się informacjami.

Zostaw merytoryczną opinię o Zasada Trans Spedition Sp. z o.o. - Brzesko

• Jak się pracuje w Zasada Trans Spedition Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zasada Trans Spedition Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zasada Trans Spedition Sp. z o.o.?

Zasada Trans Spedition Sp. z o.o.
  • Szczepanowska 3
    32-800 Brzesko

Zasada Trans Spedition Sp. z o.o.