Zap kooperacja Sp.zo.o

Opinie o Zap kooperacja Sp.zo.o

Pracujący

Firma docenia pracownika, jestem zadowolony z pracy m.in atmosfera odgrywa tu kluczową rolę a nie spotkałem się z takim pozytywem w innych miejscach pracy. Jeśli robi się swoje zakład docenia zdecydowanie polecam.

Kiks

Również mam odmienne zdanie uważam że Firma jest bardzo dobrze i nowocześnie wyposażona praca nie jest zła ogólnie polecam ????

Nadien

Ludzie zatrudniani tam nie mają pojęcia o pracy czy obsłudze maszyn. Pracuje tam więcej emerytów (ze względu na znajomosci) niż osób wykształconych i młodych chętnych do pracy (oczywiście nie mówię o wykształceniu nauczyciela czy kadrowej tylko specjalistycznym technicznym i posiadanej wiedzy). Osobiście uważam to za ogromny minus tej firmy bo zamiast się rozwijać cofa się w rozwoju i utrudnia życie pracownikom którzy mają pojęcie co robią i chcą to robić. Zaczynałem pracę w tej firmie 5 lat temu, chciało mi się pracować, lubiłam swoją pracę i wręcz mogłabym spędzać tam bardzo dużo czasu, niestety przez atmosferę jaka tam panuje tj. rodzina, plotki, zwalanie winy na kogoś, ciągłe donoszenie i nawet grożenie, wcale nie chce się tam iść. Żeby "przeżyć" trzeba być marionetką i robić to co ci każą,osoba z własnym zdaniem, jakaś inicjatywą, zostanie postawiona do pionu.

@Nadien

Piszesz bzdury. Firma jest OK.

@45+

Ta napisał ktoś z rodziny

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Zap kooperacja Sp.zo.o?

Jan

Atmosfera ...hah najczesciej od kierownika uslyszysz nie ze "dobrze pracujesz "tylko "(usunięte przez administratora)bo patrza w kamery !!! "Zamiast sami wziąść sie do roboty to chodzą jak święte krowy w kółko i próbują tym straszyć resztkę ludzi bo i tak juz nie wiele zostało a zaległości rosną , ten statek zaraz utonie

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Zap kooperacja Sp.zo.o? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
15 lat stazu

Coś na temat tzw kooperacja zap po 15 latach pracy ludzie zarabiają leekko powyzej minimalnej stawka na godzine kolo 15 zl brutto resztę dokładają w premi ,a jak bedziesz chory to dostaniesz mniej niz minimalna bo zabiorą ci premie... a po kilku dniach dostajesz ochlapy w drugim przelewie żeby było tyle ile minimum wymaga. Do tego oficjalne nie ma nadgodzin ale przymuszaja do chodzenia w soboty pod grozba obcięcia premi ,pomijając fakt ze za sobotę płacą tyle jak za normalny dzien i fikcyjnie dokładają do premi... Jedynym słowem ZLODZIEJSTWO I WYZYSK DOROBKIEWICZOW

Kamil

Widzialem ogłoszenie na operatora CNC. Co powiecie o tej ofercie warto sie zatrudnić? Jaka płaca? Praca na 2 czy 3 zmiany?

Lidka
@Kamil

Zap-Kooperacja pracuje w trybie 3 zmianowym. Wyjątkiem są biura i dział pakowania. Pozdrawiam

Nikos

Jeszcze nie tak dawno dostać się do Zap-kooperacja mozna było się tylko przez znajomości. Dzisiaj ogloszenia o pracę są emitowane w radiu. A jak wiadomo dobry pracodawca nie musi szukać pracowników.

Monika środa

Dlaczego nie zrobicie krótszej zmiany np do 14 ci co przychodzą na 7 do pracy żeby w szatni nie spotykali się z tymi co przychodzą na 15 bo wystarczy ze jedna osoba będzie miała wirusa i cały zakład stoi a przede wszystkim chodzi o pracowników i ich rodziny

30+
@Monika środa

Zakład nie stanie, a wirus i jego podejrzenie już tam był nie raz , tylko wszystko zamiecione pod dywan.

krzysztoftig

jakie zarobki dla ślusarz spawacz

30+
@krzysztoftig

Zazwyczaj na każdym stanowisku minimalna krajowa i często wyrównana premią. Raczej nie ma co liczyć na fajerwerki

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Zap kooperacja Sp.zo.o?

Nie.

Bożena
@45+

No tak, krótkie, rzeczowe pytanie, krótka odpowiedź. Ja jednak, z uwagi na swoje zainteresowanie firmą, podrążę jeszcze temat. W Zap kooperacji nie można liczyć na spotkania integracyjne. A jak w ogóle określiłbyś atmosferę między pracownikami tej firmy?

@Bożena

Zdania na temat atmosfery w firmie są oczywiście różne. Z mojej perspektywy atmosfera jest OK. Ale musimy pamiętać, że przychodzimy tu do pracy, a nie w celach towarzyskich i rzetelnej pracy od pracowników tu się wymaga. Co do spotkań - oficjalnych firma nie organizuje. Wiem, że niekiedy pracownicy różnych działów organizują na mieście spotkania w wąskim gronie.

Nie

Nadia
@Bożena

Niema spotkań integracyjnych, nie ma imprez okolicznościowych, już chyba nawet nie ma bonusów świątecznych itp. atmosfera? Jak to między ludźmi.. z jednymi się dogadasz inni czekają żeby Ci podłożyć swinie

Najbardziej podobało mi się w Zap kooperacja Sp.zo.o:

prawda

Specjalista do obsługi maszyn zarabia mniej od pracownika biedronki. Specjalista szkoli się 2 lata Gdyby nie wspaniali koledzy z pracy już dawno bym się zwolnił

CNC
@prawda

2 lata szkoli się chyba specjalista na okręcie atomowym a nie operator CNC. Jeżeli w Biedronce się lepiej zarabia, to na co czekasz?

Robert
@CNC

Ludzie operator szkoli się dwa lata? Jeszcze tam na przekładaniu sztuk. Zalosne

Justyna
@Robert

Wpisy, do których się odnosisz, są dość stare. Możesz napisać, jak obecnie wygląda to, o czym piszecie, w Zap kooperacja? Pytam, bo po Twoim komentarzu wnoszę, że jesteś w jakiś sposób związany z tą firmą :)

Dany

Firma nie szanuje doswiadczonych pracowników. Pracuje tam masa osób które mają podstawę niższą niż wynosi najniższa krajowa. Różnice wyrównuje się premią. Latwiej znaleźć nową pracę niz dostać tu podwyżkę.

Monika sroda

Jak można na hali gdzie pracują pracownicy po wyżej 65 roku życia oddzielić jeden od drugiego a w szatni tyłek o tyłek się ociera to ma być bezpieczna odległość od wirusa? Gdzie są zasady panie prezesie?

Rudu

To chore ktoś idzie po podwyżkę do prezesa a on mówi że nie ma to wiadomo czy idzie tam dzisiaj jest więcej a po jakimś czasie się dowiaduję że przyjęli na jego miejsce inną osobę która nic nie umie i dostałem 17,60 zł taki przypadek miał mój kolega z pracy szkoda go ale będą żałować tej decyzji

Pawlak John

Dostałem do tej firmy kiedyś ofertę z Urzędu Pracy jak poszedłem tam to czekałem chyba z 2h żeby ktoś się wogole do mnie zgłosił !!!! Rozumiem że to ja przychodzę że skierowaniem do tej firmy ale bez przesady , fajnie tam jest podejście do nowego pracownika nie ma co haha w końcu przyszła jakaś starsza babka pewnie już odbiera emeryturę i jeszcze sobie dorabia z tłustymi rękami żeby mi wziasc CV i powiedzieć że szef nie ma czasu i mam przyjść jutro ....... Z czymś takim się jeszcze nigdzie nie spotkałem szok

On
@Pawlak John

Trzeba było pójść do sekretariatu z tym swoim CV. Ty poszedłeś pewnie gdzieś na produkcję.

Byk

Firma jest spoko tylko majster jeden jest dwu licowy

Bożena
@Byk

Rozumiem. Fajnie by jednak było, jakbyś zechciał wypowiedzieć się jeszcze na temat ogólnych warunków pracy, na jakie można liczyć w Zap kooperacji. Jak to jest z wynagrodzeniem? Jesteś z niego zadowolony?

Filipek

Mam odmienne zdanie, dla mnie to dobry pracodawca choć nie jest idealnie to polecam.

Karol
@Filipek

Z czego wynika Twoje odmienne zdanie na temat tej firmy? Z jakich względów polecasz pracę w ZAP-Kooperacja sp. z o.o. ? Napisz coś więcej na ten temat. Dzięki.

Alicja

Tak napisane opinie nie będą tolerowane na forum, więc bardzo proszę o trochę więcej merytoryki i kultury w wypowiedziach. Skoro pracujesz w Zap kooperacja, to może skusisz się na napisanie kilku słów o pracodawcy i oferowanych przez niego warunkach, a nie konkretnych osobach pracujących w firmie.

Alicja

@Olo, oczywiście rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię, ale jednak jestem pewna, że można wyrazić ją w sposób w pełni kulturalny oraz nieobrażający nikogo. Długo pracowałeś w firmie Zap kooperacja? Jakie widzicie plusy i minusy zatrudnienia w Zap kooperacja? Czy polecacie tę firmę osobom z niewielkim doświadczeniem zawodowym?

Alicja

@Olo, rozumiem, że chciałeś przekazać informacje dotyczące pracy w Zap kooperacja, ale po pierwsze, na forum nie używamy imion, nazwisk ani inicjałów osób trzecich - takie dane podlegają ochronie. Po drugie, bardzo proszę o kulturalne wypowiedzi. Jeśli ktoś ma jakieś zastrzeżenia co do osób pracujących w danej firmie, to myślę, że powinien zgłosić to odpowiednim osobom, a nie wypowiadać je na forum, które służy wyrażaniu swoich opinii na temat pracodawców.

Zostaw merytoryczną opinię o Zap kooperacja Sp.zo.o - Ostrów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Zap kooperacja Sp.zo.o?

Zobacz opinie na temat firmy Zap kooperacja Sp.zo.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zap kooperacja Sp.zo.o?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 4 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Zap kooperacja Sp.zo.o