Opinie o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych w Będzin

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych w Będzin

Pbg

Jaki tu spokój jak pani kierownik Magdy nie ma na zakładzie. Aż trudno w to uwierzyć aż chce się pracować. Dziwię siw że jeszcze nikt nie zgłosił jak traktuje ludzi przedewszystkim z biura I z klamerek. Ona nie nadaje się do pracy z iepelnosprawnymi

@walmistrz

Nie ufny do pracowników. Pracownicy szanowali jego ojca i firmę. Jego ojciec miał złą obsadę w postaci wieśki rzępoloncej ,froncycka i innych typów. Teraz zemsty szuka na niewinnych pracownikach. Tamci odeszli. Trzeba je.ba.ć robola. Dla zasady jak za Wiesławy.

Mental

Boże nigdy więcej do takiej (usunięte przez administratora) Główna kierowniczka p.Magda co to za człowiek wyzywa ludzi od (usunięte przez administratora) krzyczy, i to nie ttlko na hali na ludzi tylko nawet na zebraniu rano na mechaników. jak może się zachować tak kierownik. Ta kobieta powinna ulice sprzątać a nie żadzic zakładem porażka szkoda ze pan prezes nie widzi tego. Ona jest tylko miła jak on przyjeZDZA. Brygadzistka Marzena nie lepsza (usunięte przez administratora) im obrabia a potem leci do biura I podlizuje się. Szkoda marnować czasu na taki (usunięte przez administratora)

Planista
@Zainteresowany

Wynagrodzenie stosunkowo dobre, jednakże praca ciężka, program niedopracowany, wdrażany kilka lat bez skutku. Współpraca jest na początku miła i przyjemna niestety, później są pretensje o wszystko. Okres próbny 3msc ale musisz wdrożyć się w 3 tygodnie. Jeżeli nie dasz rady na odchodne dostaniesz informacje, że nie dajesz rady, nie angażujesz się dostatecznie, i że jedziesz na plecach Pani kierownik. Jeżeli lubisz pracę pod presją, ale szybko łapiesz szczątkowe informacje to praca dla Ciebie. Ja nie dałem rady, i nie wrócił bym tam już.

Mental

@Mental

To aż tak źle? Jest ogłoszenie na planistę produkcji i składałem papiery i czytając opinie zastanawiam się czy warto iść wogole na rozmowę?

Pjanista
@Zainteresowany

I co byłeś na rozmowie ? Jak wrażenia?

Planista Nowy wpis
@Zainteresowany

Jak długo trwa proces awansu w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Pb Nowy wpis

Czy ktoś wkoncu zrobi porządek z tym darciuchem ? Panie prezesie to już zapawa o (usunięte przez administratora) jej darcie i wyzwiska mowa o Szul...najgorsza firma w jakiej bylem

r

Dzień dobry. Jestem zatrudniona w firmie MTM od X miesięcy, i uważam że to co piszą na gowork, to nie prawda. Może wcześniej tak było, natomiast od momentu kiedy ja pracuję nie mogę narzekać. Praca stabilna od poniedziałku do piątku, na 3 zmiany, wynagrodzenie zawsze w terminie nawet przed czasem, warunki ok, Czasem się na oleju wypier ..ole Oczywiście umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia, nie jakaś śmieciówka którą mają ukry . Mistrzowie zmianowi nie douczeni są bo są i, pracownik zostaje pozostawiony sam sobie. w skrócie powiem tak, Nie patrzeć w oczy bazyliszka

Pb Nowy wpis
@r

To ciekawe czemu wszyscy odchodzą?

Sprzedawca

Co umiesz. Odp. Nic.

Co to jest ananas.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Będzin
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy ŚLUSARZ
Tramwaje Śląskie S.A.
logo firmy Kierowca kat. D komunikacji dalekobieżnej FLIXBUS
Profesjonalny kierowca
Pbg

obecny pracownik.
@Pbg

Człowieku, ty chyba nie wiesz co piszesz, od kont P. Magda przejęła klamerki, pracuje się w tym dziale, bardzo dobrze, zawsze pomocna, i nadzór nad produkcją. Każdemu pomoże i wysłucha. A z kąt ty możesz wiedzieć jak jest w biurze, nigdy nie słyszeliśmy złego słowa na kierowniczkę. Jak kierowniczka jest w pracy, jest porządek na zakładzie i wszyscy wiedzą co maja robić, a ona nigdy nie odmówiła mi pomocy. Ludzie jak wam się nie chce pracować to nie pracujcie, i nie piszcie takich głupot, ja na miejscu kierowniczki po nr IP sprawdził bym kto to pisze, i wyciągnął konsekwencje!!!

@Pbg

Pan właściciel jest bardzo zdenerwowany bo prawo UE wymaga podniesienia pensji minimalnej. Sam od serca nie da. Trzeba się liczyć z dokładaniem obowiązków pracownikom biurowym bo tam największa płaca płynie. Pracownikom fizycznym nie bardzo może dołożyć pracy dodatkowej bo zaczynają puchnąć. Rośnie balon że aż strach przebrał miarkę no i....Mściwy ,bezczelny, butny, arogant, manipulant......Z zemsty utrudni pracę .Świadomie.

@walmistrz

Czy firma MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Na produkcji tak.

EdekzKrainyKredek

Dzień dobry, czy ktoś mógłby mi opisać jak wygląda praca w MTM na stanowisku administracyjno-biurowym ?? Zauważyłam, że po raz 3 rekrutują, zastanawiam się czy składać, czy po prostu omijać, oferta jak wszystkie inne, bez widełek płacowych chociażby i specjalnych umiejętności, minimum z minimum, ale obawiam się, że na miejscu będzie co innego, bo to jakiś trend w "Będziniu" ....

Iwona

Czemu aż pierwsza co takiego tu robi, że taka ocena? Jakieś konkretne zasług lub dobry styl zarządzania?

@Iwona

To była ironią "pierwsza klasa " ... napewno wspaniały stosunek do ludzi stąd ich aż tyle pracuje tu.

XXXxxx

Obecnie rekrutują do biura, jak tam jest?

Magdalena
@XXXxxx

Gdzie Ty to widzisz, że rekrutują? Wiesz, co oferują? Jeśli chodzi o zarobki chociażby. Bo ja żadnej oferty coś nie widzę.

@XXXxxx

Chyba wole już na hali robić niż w biurze x panią kierownik która drze się i poniża ludzi w niebo głosy. A tak zrobię swoje i wychodze

edekzkrainykredek
@Magdalena

Ja też znowu to widzę..... na pracuj.pl już chyba 3 raz powtarzają ofertę, więc albo januszex, bo miesiąc lub 3 i nara, albo ludzie sami uciekają.

Obecny pracownik

Dzień dobry. Jestem zatrudniona w firmie MTM od 3 miesięcy, i uważam że to co piszą na gowork, to nie prawda. Może wcześniej tak było, natomiast od momentu kiedy ja pracuję nie mogę narzekać. Praca stabilna od poniedziałku do piątku, na 3 zmiany, wynagrodzenie zawsze w terminie nawet przed czasem, warunki ok,oczywiście umowa o pracę od pierwszego dnia zatrudnienie, nie jakaś śmieciówka,mistrzowie zmianowi pomocni, pracownik nie zostaje pozostawiony sam sobie, w skrócie powiem tak, jeśli ktoś chce pracować to firma jak najbardziej OK. Liczę na przedłużenie umowy.

@Obecny pracownik

A pani tam jeszcze pracuje

@Ania

To pytanie czy stwierdzenie? Bo jeśli wątpliwość to czemu tak właściwie miałaby nie pracować, skoro warunki tak jej odpowiadają z tego co pisze?

@Ania

Ta pani to napewno w biurze pracuje

Dexters
@Obecny pracownik

Nie rozsmieszaj mnie kobieto bo piszesz brednie niema w tym zakladzie poszanowania pracownika jest jeden wielki (usunięte przez administratora) darcie mordy na ludzi masz zapieprzac i nic wiecej to jest niby zaklad pracy chronionej a ludzie niepelnosprawni sa poniewierani I wyzywani od (usunięte przez administratora) itp

Ale brednie

@Obecny pracownik

Napewno przedłuża umowę a jak bo niema kto tam pracować każdy ucieka z tamtąd i jeśli ktoś ma trochę szacunku do siebie samego i honoru to powinien z tamtąd zwijać żagle a po drugie osoby nowo przyjęte są zostawione same sobie siadasz i robisz niema lidera żadnego od montażu a majster nie kuma nic w tym temacie a i osoby które są przyjęte na montaż i tak mają na umowie muszą stawać na maszynach gdzie nie mają pojęcia i żadnego przeszkolenia a nie są przyjęte na produkcję a wkoncu robią wszystko jeszcze trochę i każą im kible myć i (usunięte przez administratora) wycierać osoba z maszyn

@Jerry

Skoro faktycznie tak jest i oni nie ogarniają, a szkoleń oficjalnie nie organizują to czemu współpracownicy nie pokażą po prostu co i jak z tymi maszynami?

Obecny pracownik.
@Ania

Tak, pracuję do dzisiaj, umowę mam przedłużoną do końca roku 2022, czyli na czas określony.

Franciszek
@Obecny pracownik.

Ile ci zaproponowali na start? Możesz chociaż mniej więcej podać :)

@Franciszek

Pensja 3010 brutto + dodatek nocny, ale zawsze wypłacane przed 10 każdego miesiąca, i co najważniejsze praca jest cały rok, nie ma jakiś przestoi i pracy sezonowej tak jak to w innych zakładach. Od 1 umowy umowa o pracę, 1 na okres próbny, potem umowa na czas określony. Reasumując jak ktoś chce pracować, to będzie pracował, a jak komuś się nie chce pracować, to gdzie by nie poszedł, wszędzie będzie źle. Pozdrawiam.

Paulina
@Obecny pracownik

Oo, a ile ten dodatek nocny wynosi?

Xtz
@Paulina

Złotówka za godzinę

@Paulina

Dodatek nocny tak jak w każdym innym zakładzie 20% do dniówki.

@Obecny pracownik

I na nic więcej tak ogólnie to nie ma co tu liczyć? Jakieś dodatki opieka medyczna multisport i tak dalej ?

Pytanie :)

Na którym dziale jest największa przepuklina ?

Yy
@Pytanie :)

Na każdym oprócz biura ????

@Yy

A co w biurze takiego, że tam nie?

Lol

Mnie nie trzeba straszyć, ja już jestem przestraszony

Jaka umowa obowiązuje w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych podczas okresu próbnego?

Dexter

Nawet sie tam niepchaj dobra rada tam sie oracowalam tam I nigdy wiecej za zadne pieniadze bym tam niewrocila (usunięte przez administratora)

@Dexter

Dokładnie (usunięte przez administratora) kiła i mogiła brud smród i ubustwo pracują tam same (usunięte przez administratora) które pierw nadają na kierowniczkę a potem jej w tylek wchodzą jeden na drugiego donosi, produkcja ma wiecznie wąty do montażu i wykorzystują dziewczyny z montażu, kierowniczka drze się i klnie na pracowników nie szanuje pracowników i ma swoich donosicieli największy donosiciel i (usunięte przez administratora) to taka bladyna z maszyny z kręconych włosach uważajcie na nią, stosuje się mobbing tam żywcem i przyjmuje się ludzi psychicznych i niebezpiecznych, i wiecznie mało i mało jest produkcji a premie to możecie se zobaczyć w śnie

@Jerry

Dokladnie w punkt potwierdzam to co napisano

@Dexter

A pani z biura która pracowała na montażu wcześniej też nie lepsza nadaje na kierowniczkę a potem łazi z nią po hali i udaje jej przyjaciółkę i tylko krzykiem umi coś załatwić

@Dexter

Kierowniczka jest beszczelna i nie widzi dobrego pracownika tylko słucha swoich donosicieli i robi co chcą a nie szanuje pracowników którzy naprawdę się starają i że jak ci nie pasuje to mówi żeby (usunięte przez administratora)

@Jerry

Kierowniczka I jej (usunięte przez administratora) wyzej srają niż (usunięte przez administratora) mają porażka cały ten mtm z prezesikiem na czele za to jak traktują pracowników powinni miec (usunięte przez administratora)

Czy pracownicy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych dogadują się między sobą?

Zet

Dogadują, gorzej dogadać się z ukraincami

Helena
@Zet

Ale to kwestia bariery językowej czy po prostu mają jakiś odmienny styl bycia?

gryzik

po ukrainsku

Lola
@Helena

Bariera językowa bo nie wszyscy kumają po Polsku, chociaż niektórzy już sporo się nauczyli naszego języka

@Lola

A wpływa to jakoś negatywnie na atmosferę czy wręcz przeciwnie? Firma nie robi kursów językowych może?

Nie ma żadnych kart multi Sport , ani premii

@Nn

Szkoda. :( A jakieś alternatywy?

Karolina1998

Czy można prosić o jakiś numer do pracodawcy

Lola

Zobacz na stronie www.mtm.waw.pl

gosc

do kierowniczki mogę podać numer kom 609-522-353

@Karolina1998

Naprawdę nie polecam nawet Ukraińcy z tamtad uciekają

Abi

Nigdy więcej takich koszmarnych firm. Praca w warunkach uragajacych godności człowieka na halach duchota że można stracić przytomność zamiast klimatyzacji wiatraki pokojowe niby normy a człowiek zapiepsza gorzej niż na akord niby 16 brutto na godzinę a później okazuje się że najniższa krajowa na koncie zakład chroniony porażka szatnia wspólna kobiety i mężczyźni razem szok ubikacja na hali ciągle nieczynna bo się zapycha i wylewa na hale ludzie jak najdalej od takich firm i właścicieli którzy się dorabiaja na biednych ludziach którzy chcą uczciwie pracować na chleb

Dorota
@Abi

Wiele w Twojej opinii jest niepokojących informacji, ale szczególnie rzuciło mi się w oczy to, że zamiast 16 zł brutto jest najniższa krajowa. Jak to jest możliwe? Chyba macie podpisaną jakąś umowę z MTM, która określa miesięczne wynagrodzenie?

jan kaupsv
@Abi

Bo to jest szałas a nie praca. Nie iweedziałęs ze tam sa sami swoi. Potem idą i sie bawią ;) Ciekawe jakby światła zabrakło w tym przebieraniu. :) Ile dzieci by sie uodziło nowych (usunięte przez administratora)

zeus
@Abi

21 wiek pełna automatyzacja.

strefa
@Abi

Biznes biznes nie zna litości

Wola fina
@Abi

Firma nie koszmarna, tylko amatorzy co dostali swoje" 5 minut "ją prowadzą.

koonz
@Abi

Za wolno rączki pracują.Prezes jest na to uczulony!Nie narzekać tylko pracować.Ukłony mile widziane.

Jacek
@koonz

Jak trzeba tak wydajnie pracować to chociaż jest za to dobra wypłata? Dodatkowa premia albo coś w tym stylu jak są wykonane normy?

ferdunand

Ile zarabia (usunięte przez administratora) nicpoń?Za donosy i lizanie rowa najświętszemu panu? Może by tak oficjalnie określić jego stanowisko ?Bo raz ma humor i mu się chce drugim razem brak humoru i reakcje jak po kokaine?Maskotka prezesa?Pracownik gospodarczy?To zwykły chłoporobotnik mieki jak plastelina.

genewa
@ferdunand

Nic poń to zabawka.taki bączek co wiruje .

Podkarpacki
@ferdunand

Spadnie śnieg będziemy lepić bałwany.

Czy można liczyć w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych na prywatną opiekę medyczną?

Ciur

Jak najbardziej w poniedziałki lekarz przyjmuje przez 29 minut.

antechej

Żony zdradzają? No zdradzają bo czym się cieszyć jak chłop cały dzień w pracy siedzi .Przyjdzie zmęczony a tu flak....kasa kasa mamona!A żona będzie spełniona!!!

antechej

Na wieniec za kilka setek liczysz!?"dobrą mowe pani A.G na swoim pogrzebie?To jest biznes! Biznes nie znosi litości!Jaki ślad po tobie zostanie w tej firmie?Olej rozlany po podłodze i brak szmat do jego wytarcia ?Tyle jesteś wart.

Zostaw merytoryczną opinię o MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych - Będzin

• Jak się pracuje w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Zobacz opinie na temat firmy MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych?

Kandydaci do pracy w MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

MTM wytwórnia artykułów z tworzyw sztucznych