Opinie o BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa w Gronowo Górne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa w Gronowo Górne

Czy BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Oko
@Beata

Jak masz grupę to zarejestrują jak nie masz to na czarno jadą

Maja Nowy wpis

W tym zakładzie to umowa o pracę, i trochę ludzi na czarno przyjmowani są

Beata Nowy wpis
@Maja

Skąd to wiesz? Dostają w końcu umowy czy cały czas bez pracują? A umowe na stałe można tu uzyskać?

Oko Nowy wpis
@Beata

Jak masz grupę to zarejestrują jak nie masz to na czarno jadą

Jaki jest wkład kierownictwa BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Marian

Tam nie ma dobrej atmosfery

Szymon
@Marian

Dlaczego? Atmosfera przeważnie zależy od osób, które tam pracują, dlatego ciekawi mnie, czy staracie się w jakiś sposób poprawić tę kwestię.

@Szymon

To prawda,ale tam nikt sie nie stara o dobra atmoswere jeden drugiemu (usunięte przez administratora) obrabia.

Wiktoria

rozumiem że jakaś osoba ci się nie podoba ale skoro pracuje dobrze to jej życie prywatne nie powinno mieć znaczenia chyba?

Maja
@Marian

Tam nie będzie dobrej atmosfery i nie będzie, bo kierownictwo zamiast pracować i zająć się ludźmi żeby pracowali to chodzą i plotkują z pracownikami i do puki ktoś tym wyżej się nie zajmie to tak nigdy dobrze nie będzie

Maja

Prawda

@Maja

Tobie też chodzi o te plotki? Ciekawe, czy jest tak źle, jak mówicie. I czy nad tymi osobami nikogo nie ma, kto tego pilnuje?

@Iwona

Jak nie pracujesz tam to nie wtrącaj się w rozmowy ,bo oczywiście są osoby nad nimi ale wszyscy mają to w d . ..,a kierownictwo robi co chce i zamiast zająć się pilnowaniem żeby ludzie robili to plotkują do pracowników na wszystkich

Janusz Nowy wpis
@Iwona

Czyli co, każdy może robić co chce lub nie robić wcale, jak mu pasuje, bo kierownictwo cały czas zajęte plotkami? Ile za płacą za taką robotę, bo w sumie nie brzmi to źle?

Czy w BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Tekla

Nigdy nie było żadnych nagród ,jedynie mogą ukarać,aby zabrać z najniższej krajowej ,a więcej to tylko ładnie na papieże

Irena
@Tekla

A za co mogą ukarać i za co zabierają z pensji?

@Irena

Robią postoje w pracy wstawiają ludzią urlopy a teraz każą odrabiać jak ktoś nie ma urlopu stróżowaniem lub wysyłają na Krynice a jak ktoś nie może to odciągają z pensji przecież to zakład chroniony jest ludzie chorzy pracują

Weronika
@Tekla

I to miałoby być normalne, żeby w ten sposób ludzi chorych karać? Chyba nie rozumiem za bardzo za co. No i ile potencjalnie odciągnąć mogą jak już?

@Weronika

W tym zakładzie jest to normalne bo jak się coś powie to wylatujesz

Danuta
@Tekla

Często robią te postoje w pracy? Czy to już miało miejsce i teraz każą tylko odrabiać?

Kora

Ludzie omijajcie Big (zakład pracy chronionej), z daleka . Widać że Kierowniczka ma problemy z sobą.Wielka fikcja , iż to zakład pracy chronionej. Ludzie boją się oddychać , panuje tam tatalny (usunięte przez administratora) Większość ludzi pracuje tam z grupą ( mają za pół darmo pracowników ) , traktujących jak podludzi

Grzegorz
@Kora

Traktują jak podludzi? Co? Co takiego się tam dzieje? Przecież jakby było tak źle to by ludzie nie chcieli pracować.

Rhytm
@Grzegorz

Narzekać jest łatwo, zawsze .

@Grzegorz

Bo nie chcą pracować ale muszą takie czasy

Grzegorz
@Tekla

To nie ma innych firm dookoła? Jest jeden zakład i koniec? Przestań...

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Ona

Nie Polecam pracy w tej firmie . Traktują tam osoby jak powietrze , myślą że są kurde wszyscy kierownikami . Zachowanie niektórych kierowników jest tragiczne . Szef sobie jeździ po świecie nie wiedząc co się dzieje u niego w firmie .

Iwa
@Ona

Kierownictwo to najgorsze pleciuchy zakladu

Zakład BIG dla samych zainteresowanych czyli zatrudnionych w nim ludzi tylko z nazwy jest zakładem chronionym. Dyrektor wraz ze swoją małżeńską połową stosują mobbing na pracownikach - między innymi wyzywają, obrażają ludzi, zabraniają rozmów w trakcie pracy, nawet w najbardziej pilnych sprawach nie można odebrać telefonu komórkowego.Dyrektor nie panuje nad swoimi emocjami - facet ma problemy emocjonalne, nie panuje nad sobą - przykład w amoku zniszczył radio "skakał po nim". Małżonka też nie jest lepsza. Zamiast wspierać ludzi stwarza sytuacje stresowe. Ze wszystkim biega do Dyrektora a ten wyżywa się na ludziach.Czy tacy ludzie powinni zajmować kierownicze stanowiska??? Pracownicy czują się zastraszani, przez ww opisane sytuacje kilku pracowników było hospitalizowanych, a tak naprawdę wszyscy pracownicy maja stargane nerwy i pracują w ciągłym stresie. Czy tak właśnie winna wyglądać praca ludzi w zakładzie chronionym???? Drogi właścicielu zakładu proszę się zastanowić czy właśnie takie warunki pracy winien Pan zapewniać swoim pracownikom? czy się Panu nie wydaje, ze zadowoleni ludzie są bardziej wydajni??

zgadzam się w 110 szczera prawda

aldo
@były pracownik

identycznie jest w hanyang zas

Ona27
@były pracownik

Jak najbardziej jestem za twoim opisem tak jest do dzisiaj

Majka

Czemu na nocnej zmianie Panie Ela ogląda filmy czy to jest fer w stosunku do inmych

@Majka

Oj to już nie można sobie filmu obejrzeć? :D nie No żartuje, właśnie tak czytam o tej pracy. To chyba nie macie jakoś dużo obowiązków i spokojnie jest? Chyba że to jakieś uprzywilejowanie ... :D

Cezary

Czy firma wprowadziła od momentu ogłoszenia pandemii jakieś zabezpieczenia dla pracowników?

nikt

pracuje jako niesprawny po 12 godzin ,inna umowa inna kasa,brak herbaty i wody

pszczolka
@nikt

witaj Nikt.mozesz powiwdziec cos wiecej,jestem osoba niepelnosprawna i chcialam sie starac o prace w tej firmie.

Agnieszka

@Marian a z czego wynika zła atmosfera w firmie ?

Marian

Zaraz ludzie nie beda mieli gdzie sie zalatwiac

Weronika
@Marian

Nie do końca rozumiem co miałeś na myśli pisząc tę opinię. Jeżeli jesteś pracownikiem firmy BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa to może powiesz jak aktualnie wygląda sytuacja w firmie? Czy atmosfera w pracy uległa poprawie?

@Weronika

Bez zmian

Miro

Firma funkcjonuje bez zmian? Tak dobrze się pracuje, że przestaliście korzystać z forum?

Gogol

Chyba przesadzacie z takim narzekaniem. Idealnie to nigdzie nie będzie więc może warto zacząć lepiej pracować?

Ciekawy

Jak to jest że osoba dyscyplinarnie zwolniona została brygadzistą. Przez 3 lata pracy nie miała i nie ma żadnej umowy o pracę. Jest osobą niekompetentną. Mści się na pracownikach mówiąc że jak ktoś jej nie podpisuje to tak go będzie traktowała. A KIEROWNIK TO AKCEPTUJE I NA POZWALA.

Julita

@SzanujePolakow skoro szef nie wie co się dzieje w jego firmie BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski to może warto mu powiedzieć? Może to być coś zmieniło? Może Ukraińcy byliby wtedy traktowani na takim samym poziomie, co inni pracownicy, a nie lepiej?

Wątpię że nie wie

Czy znajdzie się osoba, która mogłaby w kilku słowach przedstawić aktualny stan firmy BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa?

SzanujePolakow

Zatrudniaja ludzi z grupa inwalidzka tylko i wylacznie zeby na nich zarobic. Nie maja warunkow do zeby wogole byc zakladem pracy chronionej. Kierownik ze szlifierek zatrudnia swoich ukraincow. Szef nie wie co sie dzieje w jego firmie i liczy tylko hajs zeby sie zgadzal. Szmaca polakow na dziale szlifierek. Nie polecam pracy. Polacy maja (usunięte przez administratora) ponad normę a ukraincy wala w (usunięte przez administratora) i tylko siedza zeby godziny im lecialy.

@SzanujePolakow

No taka prawda!

Julita

@Pacior nie jestem nikim z zarządu firmy BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa. Jestem moderatorem forum GoWork.pl, czyli totalnie nie mam żadnego związku z firmą, dlatego też nie mam na celu przeinaczać faktów, a się dopytać jak wygląda sytuacja. Oczywiście jest mi bardzo przykro z powodu Twojej sytuacji, ale nie możesz sobie pozwolić na używanie wulgaryzmów na forum.

@Julita

Nie chcę wracać już do tego tematu....skończyłem i nie chcę znać tego zakładu!,,,żegnam !

Julita

@Pacior czyli udało Ci się znaleźć pracę przed wiekiem emerytalnym? Czy komuś jeszcze zdarzyła się taka sytuacja, że po tylu latach pracy został nagle zwolniony z BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa i były to podobne powody jak u tego użytkownika?

Julita

@Pacior może sam nie widziałeś i tylko sobie próbujesz to uargumentować. Może fkatycznie zapytaj szefa, co było prawdziwym powodem Twojego zwolnienia z BIG Zakładu Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa

@Julita

Nie ma co pytać ..jest jak jest...i już mam to gdzieś! Szef jak szef ...największym problemem jest tzw."pan dyrektor" i to wszystko na ten temat!

Julita

Przykro mi to słyszeć. Czy ktoś też miał taką sytuację jak @Pacior w BIG Zakładzie Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa? Czy próbowałeś jakoś się odwoływać od tej decyzji? Rozmawiałeś z szefem? Może jednak był to inny powód?

@Julita

Inny powód....hm..nie widzę innego powodu.

Zostaw merytoryczną opinię o BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa - Gronowo Górne

• Jak się pracuje w BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

BIG Zakład Pracy Chronionej Marian Groblewski Spółka Komandytowa
1.6/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Czerniakowska 7
    82-300 Gronowo Górne