Opinie o Dom Polonii w Pułtusk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Dom Polonii. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dom Polonii o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dom Polonii w Pułtusk

Karol Nowy wpis

Macie zmiany nocne i dzienne ?

kanai Nowy wpis

somebody' rozumeim, że masz zle wspomnienia czy co? Bo wiesz tak pochopnie oceniac kogos jeszcze zarzucac komuś takie rzeczy to już poważna sprawa. Doceniam ,że chcesz przestrzec jednka nie wiem czy sobie nie zaszkodzisz...

somebody Nowy wpis

Chciałabym przestrzec wszystkie dziewczyny/kobiety przed pracą w domu polonii w Krakowie. Obecnie instytucja poszukuje różnych osób do pracy w związku z otwarciem nowego teatru. Pan Koordynator całego przedsięwzięcia molestuje kandydatki przychodzące na rozmowy kwalifikacyjne. Pierwsza rozmowa przebiega bez żadnych zarzutów, natomiast kolejna to totalna porażka... Koordynator potrafił pytać kandydatki o ich fantazje erotyczne i inne intymne sprawy nie omieszkując przy tym pochwalić się swoimi "zachciankami". Podczas rozmowy opowiada o super warunkach pracy, premiach sięgających kilku tysięcy i oczywiście wspomina o swoim majątku i towarzystwie, w jakim się obraca ( chyba po to żeby zachęcić do pracy). Jednak w dalszej części rozmowy oczywiste jest, że szuka dziewczyny do "towarzystwa", a premii nie otrzymuje się za swój wysiłek włożony w pracę na rzecz domu polonii tylko tegoż Pana. Jestem zniesmaczona i zarazem oburzona tym, że tak (wydawać by się mogło) poważana instytucja osiąga poziom dna, bo inaczej nie można tego nazwać. Jeżeli ktoś się wybiera tam na rozmowę to od razu odradzam, bo to tylko strata czasu, a po takim spotkaniu człowiek tylko traci wiarę w siebie.

ja Nowy wpis

ogólnie dom polonii to ładne miejsce, ale ludzie tam pracujący, nie wszyscy, ale część to zwykłe chamstwo i nic więcej. Wydawałoby się ludzie na poziomi, a tu taka niespodzianka, nie polecam załatwianai tak jakiejkolwiek spawy, grozi to niestety podniesieniem ciśnienia, do granic możliwości

logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Sprzedawca CCC Pułtusk Vendo Park
CCC S.A.
logo firmy Spawacz TIG w Belgii
REGESS
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite

Słowa kojarzące się z Dom Polonii (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Dom Polonii: Najbardziej nie podobało mi się w Dom Polonii:

Zostaw merytoryczną opinię o Dom Polonii - Pułtusk

Dom Polonii