Eurokontakt

Opinie o Eurokontakt

pancerny

od 2 lat jeżdże do niemiec do pracy w wakacje zeby dorobić na studia, na początku byłem zatrudniony przez inna agencje ale mi sie nie podobaly stawki i przeszedłem do Eurokontakt i musze przyznac ze jest to zmiana na lepsze, lepsza kasa, lepsze zakwaterowanie.

kroczek
@pancerny

Od znajomych wiem , że czasem rzeczywiście da się tutaj złapać, jednak nie jest to niestety zbyt częsta sytuacja. Trzeba naprawdę dobrze trafić w odpowiedni moment. A zresztą jak wyjeżdżać z eurokontaktem pancerny to tylko do robty nie fizycznej . pozdro

Filipo

zdarzyło mi się kilka razy wyjeżdzac do pracy z roznymi agencjami i ta była w sumie spoko, kasa na czas, ogarneli nocleg także lajt

kursowciz
@hajlando

jak umiesz chcoc troche niemiecki i masz to doswiadczenie to na pewno prace dostaniesz. u mnie bylo slabo z niemieckim ale poduczylem sie juz na miejscu jak zaczolem tam zyc i pracowac. spoko jest bo mozna nadgodziny robic i wiecej hajsu jest

filus

pracuje jako elektryk w belgii i dla mnie jest ok. robię sobie czasami nadgodziny zeby sobie wiecej dorobic, ale i tak nawet bez tych nagdodzin jest dobrze z zarobkami

czareq
@filus

Mam od Eurokontaktu ofertę pracy,właśnie do Belgii.Domyślam się że to kontynuacja Twojego kontraktu.Czy mógłbym się się dowiedzieć czegoś więcej o tej pracy

Angel Nowy wpis

Jestem bardzo zadowolona z pracy. Wszystkie formalności sprawnie załatwiony, dobry kontakt, Winobrania bardzo dobrze zorganizowane i zakwaterowanie było super. bardzo polecam.

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Jarek

06.09.2023 06:09

Jarekikona wywiad

Chcę opowiedzieć o swojej pracy po tym, jak aplikowałem na stanowisko brygadzisty przez firmę Eurokontakt z Wrocławia.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Jarekikona wywiad

Pracowałem na stanowisku brygadzisty, bez prawa do pracy fizycznej.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Jarekikona wywiad

Niedotrzymanie umowy. Na początku przeszedłem cały proces rekrutacji, w tym weryfikacji znajomości języka. Nie było żadnych zastrzeżeń! Przeszedłem także proces akceptacji ze strony firmy niemieckiej. Po konsultacjach telefonicznych uznałem, że pojadę na ten kontrakt. Dobra stawka brutto (28 euro/godzina), ubezpieczenie i zgoda na założenie mojej firmy z zapewnioną przez Eurokontakt księgowością były dobrymi warunkami. Zgodziłem się telefonicznie na te ustalenia. Co więcej, moje doświadczenie zawodowe nie budziło zastrzeżeń ani firmy Eurokontakt, ani pracodawcy niemieckiego. Przeszedłem egzamin językowy, podano mi adres pobytu w Niemczech (1380 km od mojego miejsca zamieszkania). Miałem świadczyć także usługi dowozu pracowników (za dodatkową kwotę 0,20 euro/km). Dotarłem więc na miejsce zakwaterowania. W umowie miałem zapis o komfortowych warunkach, ale mój pokój mieścił się na trzecim piętrze kamienicy, gdzie dach był tak nisko ścięty, że nie było możliwości wyprostowania się. Wysoko, strome schody, a ja mam 61 lat. Takiego typu był to komfort... Pierwszego dnia pojechałem z innym pracownikiem do pracy własnym pojazdem. Niemiecki kierownik wręczył mi mapkę obiektu i kazał zająć się strefą działania. Nie było żadnego wprowadzenia w budowę. Tym sposobem trafiłem na budowę basenu miejskiego. Według umowy, praca miała dotyczyć nadzorowania budowy dróg i przepustów drogowych na odcinkach 800 metrów, a ja trafiłem na miejski basen! Zadzwoniłem do koordynatora z pytaniem, co powinienem zrobić? Odpowiedź brzmiała: proszę wykonywać zadania, jak każe kierownik. Ten niemiecki kierownik przyjechał na budowę basenu i kazał, abyśmy w trzy osoby wykonali wykop liniowy, a mi nakazał wchodzić do wykopu głębokiego na cztery metry, gdzie woda sięgała kolan. Już pierwszego dnia powiedział, że nie potrzeba mu kadry kierowniczej, ale brakuje mu ludzi do pracy fizycznej. Pokazałem kontrakt, gdzie był zapis, że ja nie pracuję fizycznie. Dodam, że moje uwagi dla pracowników będących w wykopie, miały na celu utrzymanie BHP. Przy tych osobach, w odległości dosłownie 10 centymetrów, pracowała łyżka dużej koparki, co dla mnie było nie do przyjęcia. Tak sytuacja wyglądała przez dwa dni. Trzeciego dnia niemiecki kierownik, człowiek arogancki, złośliwy i bardzo wulgarny, kazał mi wchodzić do wykopu i pracować fizycznie. Sprzeciwiłem się, ponieważ miałem nadzorować grupę pracowników, a nie pracować fizycznie. Odpowiedź była taka, jak wcześniej: w firmie brakuje robotników, a nie nadzoru. Kierownik powiedział, że jeśli mi się nie podoba, mogę się wynosić. Znam niemiecki, więc wiedziałem, o co chodzi. Tego samego dnia powiedział mi wprost, żebym wracał do Polski. Zadzwoniłem do koordynatora, który obiecał, że zbada sprawę. Przekazałem więc wszystko, co miałem do powiedzenia. Za godzinę oddzwonił koordynator z poleceniem, abym wracał do domu. Wobec tego wyjechałem następnego dnia rano, bez pieniędzy - wysłano mi jedynie 100 euro na konto, co przy tej odległości było śmieszną kwotą. Dobrze, że córka mi pomogła finansowo, bo nie miałbym za co wrócić. Obiecano mi pieniądze na paliwo, a 100 euro to tylko 500 kilometrów do przejechania moim samochodem.

Jakie są widełki wynagrodzeń na tym stanowisku?

Jarekikona wywiad

28 euro brutto za godzinę pracy.

Jak długo pracowałeś/aś w tej firmie?

3 dni.

Jarekikona wywiad

Nie polecam nikomu, a każdą umowę z tą firmą proponuję przedstawić swojemu prawnikowi. Bez prawniczej wiedzy, nie ma się w przypadku takich umów nic do powiedzenia. Umowa z tą firmą była bardzo dobrze skonstruowana, na co zwracam uwagę wszystkich potencjalnych kandydatów. Brak dotrzymania umowy zmusił mnie do "turystyki" na kwotę około 2500 złotych. Nigdy mi nie zwrócono tej sumy. Dodam, że po tym incydencie kontakt się urwał, zostawiono mnie na pastwę losu! Gdyby nie moja córka, to dziś żebrałbym na paliwo, aby wrócić do domu. Zapłaciłem za adwokata, który wystosował do firmy pismo z pozwem o zapłatę. Termin minął dawno, ale umowa jest tak skonstruowana, że muszę wnieść pozew do sądu we Wrocławiu, choć mieszkam 650 km dalej, w Sandomierzu. Nikt nie odpowiedział ze strony firmy, a sprytnie skonstruowana umowa jest prawie nie do podważenia. Widocznie mają dobrych prawników, a człowiek zachęcony atrakcyjnym kontraktem zostaje sam. Jestem pewien, że ta oferta jest stworzona na potrzeby zysków, a nie dla pracowników, którzy chcą normalnie pracować i zarabiać na swoje utrzymanie.

Jarekikona wywiad

Żadne! W firmie panuje ignorancja, brak wiedzy, brakuje perspektyw rozwoju. Koordynacja jest fatalna, podobnie jak poziom porozumienia między pracownikami a pracodawcą. Nie ma żadnego kontaktu ze strony pracodawcy w chwilach trudnych, dlatego nie polecam tej firmy.

Jarekikona wywiad

Nie otrzymałem zwrotu pieniędzy za paliwo, a na miejscu czekała na mnie praca inna, niż ta oferowana w ogłoszeniu. Nic się nie zgadzało - od zakwaterowania, po zwrot środków za paliwo, co opisałem wyżej.

Jarekikona wywiad

Poleciłbym innym kandydatom nie zawierać żadnych umów z tą firmą. Na szczęście moja sprawa znalazła się w telewizji i mam nadzieję, że nagłośnimy w mediach, jakie realia panują w tej firmie.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Eurokontakt?

Historia taka z tą firmą że w 2017 roku dostałem ofertę pracy jako spawacz w Dublinie.Przyjechałem podpisać umowę i się okazuje że pani ,,prezes''wypadła jakaś pilna sprawa i że wszystkie sprawy załatwi za nią księgowa,i tu powinna mi się zapalić lampka że coś jest nie tak,jedna pani przy kompie,druga mi daje papiery do podpisania (i to nie było biuro a raczej pomieszczenie magazynowe,komputer,2 krzesła i biurko dokumentów)ale dalej,pani mi napomina że koniecznie muszę mieć drugie konto tam na miejscu ;-D Podpisałem wszystko,nie sprawdzałem!!a jeszcze zapłaciłem 50zł niby szkolenie językowe,reszte 250zł miało być odbijane z wypłaty:-D Póżniej miał się ze mną kontaktować gość który mi kupi bilet lotniczy i odbierze z lotniska(odezwał się tylko raz,nazajutrz)póżniej żadnego kontaktu ani z nim ani z panią,,prezes'' Coś mnie tchnęło, sprawdzam firmę dla której mam pracować,i okazuje się że to potentat światowego rynku zajmującego się finansami,miejsce mojego zamieszkania to Chinski park w Dublinie a adres pracy wskazywał na google eart kontener na placu budowy(o ile można nazwać zaorany kawałek ziemi pod uprawy):-D Historia by się tylko śmiechem zakończyła gdyby nie fakt że owa firma, żąda ode mnie jakiejś kasy a wierzycielami są jakieś firmy bukmacherskie:-D Sprawa w toku...(nie podaruję) A morał taki:Czytajcie co podpisujecie a z tą firmą najlepiej nic:-D

Nowy wpis

@Adam

Hej Adam! Jest nam przykro z powodu Twojej historii, jednak my nigdy nie organizowaliśmy żadnych wyjazdów do Dublina czy innych miast w Irlandii. Naszym obszarem działania są kraje takie jak Niemcy, Francja czy Belgia, dlatego uważamy, że pomyliłeś firmy. Mamy nadzieję, że szybko uda Ci się rozwiązać tą nieprzyjemną sytuację :) Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Eurokontakt? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Liroy

Lipa straszna NIE polecam.

@Liroy

Cześć Liroy! Jest nam przykro z tego powodu. Jeśli masz do nas pytania lub nierozwiązaną sprawę , prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontak.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Zofia

Spotkały cie jakieś nieporozumienia? Co ci się takiego przytrafiło, że z twojej perspektywy firma nie zasługuję na pochwałę?

Opowiem wam historie jak z polaka zrobić ułomnego ,agencja eurokontakt zasluguje na 1 miejsce w oszustwie. Wybierając się do pracy we Francji , kontakt był ciężki pani zawsze,ze zapyta oddzwoni i tak kręcili. Przed wyjazdem pytałam czy ma jechać swoim samochodem i żeby mnie skontaktowała x pozostałymi osobami bo może razem byśmy pojechali gdyby chcieli pani mi numerów do dzisiaj nie wysłala.w piątek zadzwoniła z zapytaniem czy mogę dojechać pociągiem do innej miejscowości we francji ja powiedziałam, że nie ! Bo będę sama z 3 ciężkimi walizkami i ciężko będzie mi się przemieścić oraz ,że pytalam wcześniej to bym pojechała swoim autem i ona ,ze ok zalatwia to ..będąc w lyon nikt mnie nie odebrał, moja karta wielowalutowa nie działa ,dzwonie do Pana Roberta a on nawet nie oddzwonił tylko napisał sms ,że bylam poinformowana o tym ,że mam jechać pociągiem.... panie Robercie głupiego to możecie gdzie indziej poszukać! Bo tłumaczyłam co się wydarzyło!!!!po czym moj chłopak z Polski próbował się dodzwonić ale nieodbieral to wysłał mu sms , po czym zadzwonił do mnie Pan kłamcą nr 2 Rafał! I powiedział, że się zapyta właściciela czy mógłby po mnie wyjątkowo przyjechać i kłamie mi ,że kontaktował się z nim i,ze mam jechać do pociągiem a później, że da mi znać.. zapytałam co mam zrobić czy spac na dworcu a on ,że nie wie !!! Pożyczyłam na bilet wsiadłam do pociągu i moje zdziwienie gdy wysiadłam tam gdzie chcieli nie odbierali telefonów juz wiedziałam, że cos jest nie tak ! I jak obiecałam załatwiłam sobie numer do właściciela komórkowy którego podać nie chcieli ! Zadzwoniłam a on w szoku, że przecież jego nie ma na miejscu i nie może mnie odebrać i ,że dom nie jest przygotowany i,że nigdy w niedzielę nikt nie przyjeżdża. Rozpłakałam się na dworcu i mówię co mam zrobić po dłuższej chwili powiedział, że przyjedzie po mnie ... I przyjechał! Dzwonil z samochodu do Pana Rafała bo nie mógł uwierzyć, że takie coś mi zrobili!!! Panie Rafale głupiego pan udawał, że nie wie o co chodzi !, mówiłam już, że nie popuszczę i dzisiaj obdzwonię wszystkich przyjaciół w beaujolais zeby puścili dalej informacje aby nikt nie korzystał z waszych usług a jak tego będzie mało to skontaktuje się z przyjacielem redaktorem gazety zeby ludzie wiedzieli jak traktujecie ludzi.... zeby przyjechał ktoś bez języka i jakichkolwiek znajomości to zostawilibyście na dworcu jak psa .

Olga

O matko, okropna historia. A jak teraz wygląda z nimi kontakt, urwał się całkowicie? Nie wyjaśnili przyczyny takiego potraktowania, nie przeprosili chociaż?

byly pracownik

tak wlasnie dzialaja wspólczuje

@Olga

Słowa przepraszam nie usłyszałam, pan Rafał dzwonil w poniedziałek zapytać czy wszystko dobrze i czy dojechałam na miejsce i tyle... ale 2 dni po mnie historia się powtórzyła ???? Warunki mieszkaniowe są super i praca również takie plusy .. chociaż. Myślę, że jakby wymienić parę osób w tej agencji to może i byłoby lepiej bo pracując z ludźmi to naprawdę trzeba to lubić i myśleć bardzo organizacyjnie a nie olewka tym bardziej ,że nie każdy zna język kraju do,którego wyjeżdża potrzeba tylko chęci aby było lepiej .

Hej JA! Jest nam przykro, że miałaś taką sytuację, za co bardzo przepraszamy. Staramy się zawsze oddzwaniać i pomóc we wszystkich sprawach. Każdy może liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Po zweryfikowaniu Twojej sprawy, wiemy, że rozmawiałaś z Panem Rafałem i zostało ustalone, że otrzymasz zwrot za bilet przy wypłacie. Cieszymy się, że już wszystko dobrze i jednak chcesz dalej kontynuować pracę oraz współpracę z nami. Dobrze, że zakwaterowanie Cię zadowala i od środy, od rozpoczęcia Twojej pracy, nie miałaś już żadnych uwag. Mamy nadzieję, że nasza współpraca odbędzie się już bezproblemowo i będziesz chciała ponownie, z naszą pomocą, wyjechać do pracy za granicę :) Jeśli masz do nas dodatkowe pytania prosimy skontaktuj się z nami bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Witam ,czy ktoś mógłby powiedzieć coś więcej odnośnie składek ubezpieczeniowych ? Czy na umowe zlecenie również zakładają działalność gospodarczą? Bo na dokumentach jest cyt." Zleceniobiorca upoważnia zleceniodawcę do potrącania z wynagrodzenia 2.1 comiesięcznej wpłaty w wysokości 360e 2.2 comiesięcznej wypłaty w wysokości 30e Ciężki kontakt z biurem !!!!! Pani przed 15h juz jest po pracy a godzin otwarcia nie ma ??? ???????????? na co zwrócić uwagę?

Cześć! Niestety przez natłok pracy i dużej ilości telefonów czasami kontakt telefoniczny może być utrudniony. Jednak każdy może liczyć na naszą pomoc i wsparcie. Nasza umowa posiada wszystkie najważniejsze ustalenia, każda jest szczegółowo omawiana. Jeśli osoba ma wątpliwości może skonsultować się zawsze z rekruterem, bądź z naszym działem prawnym. Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na wszystkie pytania :) Możesz się z nami skontaktować bezpośrednio na info@euro-kontakt.eu. Pozdrawiamy Eurokontakt Serwis

Mirra

A skąd te przypuszczenia

Ars

Nie wiem co Pani mówi, wyjechałem drugi raz. Zatrudnieni jesteśmy na umowie B2B. Czyli business to business. Włącza się nas do Europejskiej Spółki Cywilnej jako jednoosobowe działalności gospodarcze. Jest to mądry sposób na uniknięcie opodatkowania dla jednej i drugiej strony. Dodatkowo działają oni również w ramach Europejskiego Towarzystwa Gwarancyjnego. Jeśli z jakiegoś powodu odeślą Cię do Polski, zostaniesz rozliczony za swoją pracę wiele bardziej korzystnie - w formie ubezpieczenia. Za każdym razem zostałem zgłoszony do płatnego ubezpieczenia UNIQA w kwocie 1eur/d. Nielegalna jest praca bez ubezpieczenia w Niemczech, więc nie wiem jak inaczej ta firma trzymałaby się na rynku. Zaliczki wypłacane zawsze w ciągu 1 dnia. Żadnych opóźnień nie napotkałem. Zakwaterowanie różnie, tym razem eleganckie. Stawki godne człowieka. Nie muszę się martwić ofertami 12eur/brutto na godzinę. ???? Większość ludzi, którzy mają problemy z tą firmą po prostu jadą na zlecenie i piją w trupa codziennie. Stąd też płacą firmie odszkodowania za swoją głupotę. Pozdrawiam

Anna Ajo
@Ars

Potwierdzam opinie,mój mąż obecnie jest na takim kontrakcie w Niemczech.Wszystko jest ok,wypłata na czas, zakwaterowanie super .Praca też ok pracuje po 8,5 godziny do czwartku a w piątek 7 godz. Czasami pracuje w sobotę, ale dlatego że sam chciał nadgodziny. Jednym słowem warto pracować zagranicą, nawet kosztem rozłąki z rodziną. Zarobki w przeliczeniu na złotówki są 3razy większe niż w kraju.Mąż w kraju zarabiał trochę powyżej średniej krajowej na rękę.

Wiktoria
@Anna Ajo

O, to fajnie tam ma raczej z tego co piszesz. A w sobotę jak idzie to ma jakoś lepiej płatne?

Hej :) Jest nam przykro to czytać! Prosimy odwiedź naszą stronę, przejrzyj oferty, które Cię interesują i wypełnij formularz kontaktowy. Na pewno rekruterka skontaktuje się z Tobą. Strona z ofertami: https://euro-kontakt.eu/oferty-pracy-zagranica/ Pozdrawiamy, Eurokontakt Serwis

Ola

Chyba pomyliłeś/łaś agencje;P

Tadeusz K

Mam pytanie odnośnie pracy przy produkcji okien w Achren jak tam jest ?

Tadeusz K

Dlaczego nie pchać się ?

Ja nie do końca zgadzam się z negatywnymi opiniami. Od początku miałam informacje które oferty na działalność gospodarczą a które na umowie. Była też informacja że stancja za darmo, ale organizacją przejazdu trzeba się samemu zajac. Kasa się zgadzała i była na czas. Spotkałam osobę co nie dostała wypłaty, ale tylko dlatego, że zamiast pracować piła. Ja polecam firmę jeśli chodzi o francje

Wiktor

Miałem zamiar starać się o pracę w firmie. Trochę zaniepokoił mnie wpis.

Honorata
@Wiktor

Rozumiem, jeśli się jednak zdecydowałeś, to daj znac, co sądzisz o ich stawkach, zakwaterowaniu i opiece koordynatorów. Dzięki. Widzę, że oferty pracy we Francji, Niemczech i Belgii są dostępne na stronie Eurokontaktu cały czas: https://euro-kontakt.eu/jobs

Euro
@Wiktor

Zapraszamy Cię do kontaktu z nami. Opowiemy o wszystkich szczegółach, pomagamy również w formalnościach. Współpracuje z nami wielu zadowolonych fachowców i zaufanych pracodawców. Warto się przekonać osobiście. Pozdrawiamy.

Serio
@Euro

Formalnościach?? A co z dokumentami z założonej przez was na pracowników spółki cywilnej? Jestem zbywany, dostałem tylko świstek z tabelką, że zarobiłem 200 zł. A gdzie ewidencja, gdzie faktury?? Cyrk!!

francuzik

Odradzam tę firme Nie zapłacili mi należnej pensjii tłumacząc iż główny pracodawca pracodawca im nie zapłacił.Tak naprawde to mnie nie interesuje ponieważ to EuroKontakt mi płaci a nie główny pracodawca zagraniczny a oni niech się tam szarpią co dalej Omijajcie EuroKontakt z daleka i nie dajcie sie nabrać na ich piękne słówka na temat pracy,umowy,i PŁATNOŚCI.Pozdro.

Ola

Dokładnie!(usunięte przez administratora)i krętacze!!!!!

Potwierdzam takie sytuacje bo miałem tak samo rok temu. Zamknąć firmę i pracowników cwaniaczków z biura do pierdla!

Jakie są w firmie stanowiska i działy?

Remik

Ja się rozczarowałem tą agencją bo co innego mówią przez telefon a co innego w biurze, straciłem tylko czas i tyle.

@Remik

potwierdzam ,jedziesz do pracy a gdy znajomy ich potrzebuje pracy to pomimo, że jesteś na miejscu dostajesz kopa i to ,ze podpisali z Tobą kontrakt ich nie interesuje , masz wracać do domu.Nieuczciwa firma i czas przestrzegać innych żeby nie dali się naciąć.

Ryszard D.

No cóż jak czytam te opinie to kraina szczęśliwości , zastanawiam się czy firma sama tego nie pisze. Postaram się w kilku opiniach opisać jak działa eurokontakt , ja osobiście i kilku znajomych zaczęliśmy współpracę z firmą z Katowic. Dzisiaj tylko tyle napiszę. co innego w rozmowie telefonicznej co innego w dokumentach . Zastanawia mnie to że nikt o tym nie wspomina czyżby nikt nie umiał czytać . Poza tym czas jaki dają na załatwienie formalności i podpisanie dokumentów wyklucza możliwość ich przeczytania tu dodam ze zrozumieniem . Następne ciekawe informacje tu dodam potwierdzone mailami następnym razem , uwierzcie warto chwilę poświęcić i to przeczytać aby nie wpaść .. sami wiecie w co

@Ryszard D.

to prawda dopóki nie wyjedziesz jest wszystko pięknie, jedziesz ok.800km i się zaczyna zero odpowiedzialności agencji, pani która Cię rekrutowała na jej pomoc nie możesz liczyć bo już są inni koordynatorzy od tego tylko ,że nic ich nie interesuje ,spychotechnika.Jeden odsyła do drugiego i nic nie załatwisz.Jeśli się zdecydujesz jechać to musisz być przygotowany na to ,że masz pracować,cicho siedzieć i nic nie oczekiwać.Jak masz układy to ok.możesz siedzieć,naciągać godziny itp.jakiś jeleni Ci doślą do najgorszej roboty i za dużo mniejsze pieniądze.Polak za granicą pokazuje swoje oblicze i jest wilkiem dla swoich rodaków.

Patryk

Jaka jest wizja firmy?

Zostaw merytoryczną opinię o Eurokontakt - Wrocław

• Jak się pracuje w Eurokontakt?

Zobacz opinie na temat firmy Eurokontakt tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Eurokontakt?

Eurokontakt