Opinie o Agencja Ochrony Konwój w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Agencja Ochrony Konwój. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Agencja Ochrony Konwój o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Konwój w Kraków

adam

Najgorsza firma w całej branży. Potrąca uposażenie bez podania przyczyny. Promuje nieudaczników, a pozbywa się wartościowych pracowników. Najlepiej trzymać się z dalek.

Jakub
@adam

Możesz rozwinąć stwierdzenie, że firma "promuje nieudaczników, a pozbywa się wartościowych pracowników"? Jestem ciekaw, co masz na myśli?

@Jakub

Dokładnie to, co napisałem. Osoby bez wykształcenia, doświadczenia i obycia, ale nadskakujące przełożonym pełnią funkcje kierownicze. Osoby, które mają doświadczenie są niewygodne, bo upominają się o swoje prawa. Dramat, najgorsza firma, w której pracowałem.

Czym Agencja Ochrony Konwój zachęcają? Jakie mają dodatki?

rani

haahahaahahahahahahh

Witam przyjmując się do ochrony każdy wie gdzie się przyjmuje nie jest to praca ciężka nie musisz pracować łopata nawet możesz wyspac się jeżeli masz zgrana grupę a w ochronie takiej jak konwój jest to ciężkie już nie pisze o stołkach kierowniczych i dyrektorskich to jest poziom naprawdę bardzo niski jak nie poniżający moim zdaniem najważniejsze jest zgranie lecz konwój zabrania ta firmą bazuje przede wszystkim na karach bardzo ubolewam nad ludźmi młodymi którzy łapią się tej branży są wykorzystywani pozdrawiam.

maciej

Szanowny Panie, W swojej wypowiedzi zamieścił Pan, w obraźliwej formie, oczywiście nieprawdziwe informacje zarówno o mnie, jako Dyrektorze firmy Konwój jak i o samej firmie Konwój . Informuje, iż zamieszczanie twierdzeń będących zniesławieniem w Internecie nie powoduje Pana anonimowości ani bezkarności. Jest to zarówno przestępstwo w rozumieniu art.212 kodeksu karnego, jak i naruszenie dóbr osobistych moich i firmy Konwój , w rozumieniu art.23 i 24 kodeksu cywilnego, dające mi prawo do żądania dochodzenia odszkodowania i usunięcia skutków naruszenia. W związku z powyższym wyznaczam Panu 7 dniowy termin na usunięcie tego wpisu i zamieszczenie na tym portalu obszernych wyjaśnień i przeprosin. Jeżeli nie spełni Pan tych podstawowych żądań, wystąpię na drogę sądową, celem obrony moich praw i żądać będę ukarania Pana.

@maciej

Też byłem pracownikiem ten firmy, znam wymienione osoby i również nigdy więcej nie podjął bym pracy w tej firmie. Szkoda pisać o szczegółach ale każdy niech odpowiada własnym sumieniem

obecny pracownik
@adam

zgadzam sie z toba jezeli firma usuneła wpis ktory jest prawda , jest to rozumiane o zlej atmosferze jest takie powiedzenie ryba psuje sie od głowy i chyba jest i tak w tym przypadku(M) niestety pan M.K. pogarsza sytuacje . pozdrawiam Andrzej

@obecny pracownik

Widzę, że czas płynie a nic się nie zmienia:).

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Agencja Ochrony Konwój? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Witam Jestem aktualnym pracownikiem firmy KONWÓJ kilka słów już za nie długo zwalniam się z firmy i jestem mega zadowolony praca z w tej firmie , nikomu nie życzę obsada (usunięte przez administratora) wieczne odmowy nigdy nie można się doprosić o informacje brak odpowiedzi z jego strony mówienie przecież wie pan gdzie się przyjmował to co teraz panu nie pasuje . Zastanówcie się czy warto podjąć pracę Pozzdr

@Piotr

Nie do końca rozumiem co miałeś na myśli w swojej wypowiedzi. Czy możesz nieco bardziej opisać warunki zatrudnienia w firmie Agencja Ochrony Konwój? Czy dobrze rozumiem, że powodem Twojego zwolnienia były słabe stosunki z kierownictwem? Problemy z organizacją? Liczę na odpowiedź z Twojej strony.

Kamil

Dzień dobry Czytam opinie o konwój i wiecie co w końcu ktoś jest odważny i pisze na temat p.M.K i jego dwu ulicowej osobowości w końcu wychodzi na jaw jak jest nie ładnie p. Maćku juz grunt nie jest tak stabilny jak kiedyś .

Wojtek
@Kamil

Zgadzam się ten człowiek to manipulant Nie wiem dlaczego prezes tak prestiżowej firmy zatrudnia osobę mało kompetentna ale ma dobrą strategie miesza miesza a później wycofuje się z tego i zwala cała sytuację na biednego pracownika. WSTYD.

Irena

@Rafał, czy Agencja Ochrony Konwój uzasadnił Ci wystarczającą powód Twojego zwolnienia? Możesz się w tej kwestii wypowiedzieć? Zainteresujesz innych użytkowników forum.

PRACOWNICY FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ

Coś o ochronie budynku ... PAN KIEROWNIK OCHRONY : ODNOSI SIE DO NAS JAK BYŚMY BYLI JEGO SŁUGAMI , ZERO SZACUNKU , BRAK KULTURY OSOBISTEJ , DO WC LEPIEJ PO NIM NIE WCHODZIC , CIAGLE PRZYCHODZI PRZEPŁOCONY . DWA RAZY PISALIŚMY MAILA NA NIEGO ZE SKARGĄ NA SKRZYNKE OCHRONY TTG. BRAK JAKIEJ KOLWIEK ODPOWIEDZI . RESZTA OCHRONIARZY JEST W PORZĄDKU ALE JEGO RADZIMY WYMIENIĆ . OBNIZA ON DOBRE MANIERY FIRMY OCHRONIARSKIEJ. JEST DUŻO PODOBNYCH SYTUACJI I MOŻNA BYŁOBY PISAĆ NA KILKA STRON.

ADMIN
@PRACOWNICY FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ

Ostatnio badał nas alkomaten ! Planujemy masową skarge na niego.

J.
@ADMIN

Masową skargę na badanie trzeźwości????

@PRACOWNICY FIRMY SPRZĄTAJĄCEJ

A czy o bardzo wysokiej kulturze osobistej świadczy wywlekanie na forum tak mało istotnych informacji jak to, że ktoś chodzi w 'przepłoconej' koszuli? Rozumiem że Państwo są wzorami jeśli chodzi o elokwencję i higienę osobistą więc może warto aplikować o wyższe stanowisko? Pisanie pamiętnika i swoich złotych myśli w miejscu gdzie ludzie chcą się dowiedzieć o warunkach i płacy w danej firmie nie wypada.. Może należy się bardziej skupić na swoich obowiązkach niż na tym kto i jak często zmienia ubranie? Nie dziwię się, że nikt nie odpowiada na wasze "skargi"...

@J.

Jestem adwokatem i jak to zgłosza gdzie trzeba to prawo jest po ich stronie

Lukasz
@Michał

Krótki wpis do anonymus,, wytykanie firmie ,, bronie tej firmy sprzątającej pracownik firmy ochroniarskiej takiej jak KONWOJ z tego co wiem powinien wyglądać schludnie pięknie ogolony pachnący tak oczekuje prezes tej firmy konwój no ale cóż nie ma się co dziwić nie ma ludzi do pracy więc nie ma na co narzekać ważne że jest ktoś na stanowisku i wystarczy a że przyjdzie ktoś z lokatorów i widzi i czuje nie miły zapach wszystko w temacie a co do tego pana który ma przepłacona koszule niestety taki wizerunek firmy widocznie nic lepszego nie wpada dziękuję .

Rafał

Witam wszystkich zainteresowanych pracą w firmie Konwój jestem byłym pracownikiem tejzej firmy tzn. pół roku minie jak mnie zwolnili powiem krótko jeżeli dobrze żyjesz z p.Mackiem i kosisz trawkę w jego firmie to wiedz że nawet możesz przyjść do pracy pijany a wielokrotnie to widziałem i tak cię nie zwolnią bo masz układ z panem dyrektorem. Dobrzy ludzie są zwalniani . pozdrawiam.

Irena

@Mikołaj, rozumiem, że oczekiwałeś od Agencja Ochrony Konwój możliwości rozwoju. Czy w trakcie Twojej współpracy z tym pracodawcą nie uczestniczyłeś w żadnych szkoleniach? Co konkretnie wpływa na Twoją opinię o tej firmie? Zachęcam Cię do wypowiedzi ze względu na innych użytkowników odwiedzających ten wątek.

Mikołaj

Witam powiem krótko największemu wrogowi bym nie polecił pracy w tej firmie , jeżeli czytasz tą opinię wiedz że są firmy dla których warto pracować w tej niestety nic nie osiągniesz nie marnój swojego czasu .

Irena

@Werona, czyli jednak są jakieś plusy, które mogą skłaniać do rozpoczęcia współpracy z Agencja Ochrony Konwój nawet na okres tymczasowy? Proszę Cię o zajęcie zdania na ten temat.

Werona

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych podjęcia pracy w konwój na początek chcecie umowe o prace nie dostaniesz tylko zlecenia stawka zależy raczej 10.50 i właśnie raz w miesiącu 10.50 drugi raz jest to różne atmosfera tragedia same emeryci lub grupowce jako wizerunek marny trzeba uważać bo żadnemu pracownikowi nie zależy na pracy ale wygryzie cię za wszelką cenę tzn 50gr haha w sumie wypłacają na czas dziwne kary których nie rozumiałam dyrektor hmmm a jest jakiś w firmie dzwonisz nie ma czasu więc moi drodzy ja spróbowałam szczerze nie polecam ale jak nie macie wyjścia to dobrze i przerobić 2 miesiące pozdrawiam gorąco.

Irena

@zzz, Twoja opinia jest wynikiem Twojej współpracy z Agencja Ochrony Konwój? Możesz uargumentować pozostawiony na tym forum wpis? Będzie on ważną informacją dla osób interesujących się pracą u tego pracodawcy. Warto również, ze względu na cel tego miejsca zamieszczać tylko dokładne i wartościowe opinie.

zzz

Agencja ma opinię dobrego pracodawcy!!

AW

Nie polecam jako pracownik.

Wiktor

Jeśli ktoś nie miał takich umiejętności żeby tu pracować to pisząc na forum chcą sobie poprawić samopoczucie? To jest dobra firma!!!

Zbigniew Piątek

Ja osobiście w 100% mogę polecić tą firmę.Uzasadniając: wynagrodzenie zawsze na czas,duże wsparcie przełożonych w tym dyrektora (usunięte przez administratora),na którego zawsze można liczyć ,jak i również możliwość rozwoju.Podsumowując-firma bardzo przyjazna dla pracownika oraz dla kontrahenta.Pozdrawiam

choco
@Zbigniew Piątek

(usunięte przez administratora) ja wolę pracować w jednej ale rzetelnej firmie i otrzymywać wynagrodzenie za pracę a nie ciągle umowy zlecenie. stawki na każdym obiekcie inne a pracować trzeba na każdym tak samo dobrze. Żenada! nie polecam tej firmy jako pracodawcy.

Edward

Nie polecam, większość starszych pracowników rzuca kłody pod nogi nowym młodym ludziom. Dodatkowo uważają, że wszystko im się należy, ponieważ są ważnymi Panami ochroniarzami ;). Pieniądze nie warte minuty w tej pracy, ale dla niektórych to szczyt marzeń. Odradzam z całego serca.

Mirek

Nie polecam, największemu wrogowi ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Konwój - Kraków

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Konwój?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Konwój tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Ochrony Konwój?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 3 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Agencja Ochrony Konwój
1.8/5 Na podstawie 54 ocen.
  • Grażyny 6
    31-217 Kraków