Opinie o SOJO HOLDING Sp. z o.o. w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie SOJO HOLDING Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SOJO HOLDING Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy finansowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SOJO HOLDING Sp. z o.o. w Rybnik

Jaką macie atmosferę w pracy? Jaką umowę na początek proponuje firma?

Robert
@Marek

W firmie jestem od czerwca 2018 i szczerze mówiąc to atmosfera jest świetna. Wszyscy mamy między sobą przyjazne relacje (nie tylko na drodze służbowej, ale i prywatnie), wspieramy się w swoich obowiązkach i idziemy w jedną stronę, tak jak przystało na Zespół. W każdej firmie są problemy, z którymi się trzeba mierzyć - w (usunięte przez administratora)też, ale nie dajemy się ponieść emocjom i dalej jesteśmy profesjonalni w tym co robimy. Jeśli chodzi o umowę to od samego początku zostałem zatrudniony na podstawie umowy o pracę jak zresztą z tego co mi wiadomo wszyscy pracownicy.

Mili Nowy wpis
@Robert

Nie wszyscy są od razu zatrudnieni na umowę o prace :)

Klapczy Nowy wpis
@Marek

O atmosferze w pracy można niżej poczytać . Warto się tam zatrudnić na chwile żeby wiedzieć z jakimi ludźmi nie chce się mieć w życiu i w pracy doczynienia .

Tragedia Nowy wpis
@Klapczy

Zgodzę się z tym.. Niestety wszystko na pokaz i duża fałszywość. Zero wsparcia i pomocy. Mówi się „kto pyta nie błądzi” w tym przypadku się to nie sprawdzi..

Michał Nowy wpis

Czy były u was redukcje etatów ?

hmmm

@Milka a powiesz coś więcej?

Milka
@hmmm

w tej firmie nikt nie może się czuć swobodnie, ogromna presja i brak wsparcia i pomocy ze strony "szefostwa", wieczna krytyka. Traktują tam pracowników jakby byli ich podwładnymi nie tylko w pracy ale i prywatnie. Średniowiecze

Masakra
@Milka

Zgodzę się z tym. Okropna atmosfera. Zero wsparcia.

Jaka jest kultura pracy w SOJO HOLDING Sp. z o.o.? Obowiązuje typowy dress code?

Milka

kultura pracy? w tej firmie chyba nie wiedzą czym jest kultura pracy

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SOJO HOLDING Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Agata

@robert to super ze atmosfera jest tak dobra. Zdradzisz czym się zajmujesz w firmie?

Robert
@Agata

Hej Agata, w (usunięte przez administratora)zajmuję się głównie pozyskiwaniem nowych klientów.

Osobiście mam bardzo negatywne wspomnienia związane z tą firmą. Szefostwo powinno być stanowcze i wymagające, (usunięte przez administratora). Wymagano ode mnie wykonywania obowiązków, które nie były powiązane z moim stanowiskiem pracy. Kiedy delikatnie odmawiałam wykonania zadania, do którego nie czułam się kompetentną osobą, (usunięte przez administratora)Brak możliwości rozwoju, a wręcz czułam, że zaczynam się cofać. Mimo napiętej atmosfery współpracownicy "niższego szczebla" byli bardzo przyjaźnie nastawieni i pomocni. Może osoba o mocnej psychice, która bezwzględnie podporządkuje się panującym zasadom jest w stanie się odnaleźć, ale jeśli zacznie się sprzeciwiać, mieć własne zdanie i sprawiać problemy to współpraca raczej długo nie potrwa.

*Szefostwo powinno być stanowcze i wymagające, ale nie powinno traktować pracownika jak kogoś gorszego. *Kiedy delikatnie odmawiałam wykonania zadania, do którego nie czułam się kompetentną osobą, spotykałam się z pretensjonalnym i obrażonym tonem Nie rozumiem, dlaczego te fragmenty zostały usunięte, skoro nikogo nie obrażają, a jedynie przedstawiają moją opinię.

potencjalny kandydat

Dla mnie opinia lekko z czapy "ale jeśli zacznie się sprzeciwiać,[...] i sprawiać problemy to współpraca raczej długo nie potrwa" - to chyba normalne. Ludzie piszcie coś sensownego jakieś konkretne zdarzenia jeśli są negatywne bo to co powyżej to jakieś dziwne wylanie żali ...

Opowiecie jak wygląda każdy etap rekrutacji w (usunięte przez administratora)Group Sp. z o.o.?

Nowy pracownik

Pracuję w tej firmie od września w dziale administracji, więc mogę powiedzieć, jak aktualnie wygląda rekrutacja. Ogłoszenia znalazłam na OLX i wysłałam CV we wtorek, a już w środę rano otrzymałam telefon od rekrutera i umówiliśmy się na rozmowę kwalifikacyjną. Jak się później dowiedziałam, oprócz mnie na rozmowie było ponad 20 osób, ale musiałam czekać na swoją kolej jakieś 2 minuty, bo każdy był umówiony na inną godzinę. Rozmowa była prowadzona przez dwie osoby, w przyjemnej atmosferze i otrzymałam pełny opis stanowiska, który pokrywa się z tym czym się zajmuję jako pracownik. Wynik rekrutacji otrzymałam telefonicznie.

Nowy pracownik

Hej, ja pracuję w (usunięte przez administratora)od sierpnia i mogę powiedzieć, że rekrutacja przebiegła w miłej atmosferze i raczej bez stresu. Jak w przypadku koleżanki powyżej, w spotkaniu brało udział dwóch rekruterów, którzy pytali głównie o doświadczenie zawodowe i o moje oczekiwania. Również dostałam pełny opis przyszłego stanowiska i warunków zatrudnienia. Wynik rekrutacji otrzymałam po kilku dniach telefonicznie.

Olga

Jeśli ludziom dobrze się pracuje to nie maja chęci zamieszczania opinii na forum!

Feliks

Zastanawiałam się dlaczego tak rzadko piszecie na forum. Jak dobrze pracuje się to i nie ma takich potrzeb!

Firma nastawiona na rozwój pracownika. Bardzo przyjemna atmosfera w zespole i mają smaczną kawę ;) Lubię atmosferę w (usunięte przez administratora)Sp. z o.o. za: Dużo życzliwości ze strony współpracowników i wspólne dążenie do licznych sukcesów

Zbigniew

Jakieś pozytywne opinie możecie wydać o (usunięte przez administratora)? Czy pracodawca zapewnia umowę o pracę? Może jeszcze są przyznawane dodatkowe benefity od firmy? Czekamy na wasze wypowiedzi.

była pracownica

Szef nadal furiat, szkoleń jak na lekarstwo, jak odejdziesz z pracy to z dobrego pracownika jesteś zerem

Zbigniew

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w (usunięte przez administratora)o opisanie j sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? Kto podzieli się opinią?

ABC123

Są tylko dwa biura w okolicy, które wciąż rekrutują pracowników. (usunięte przez administratora)i biuro rachunkowe(usunięte przez administratora)Nie trudno się domyślić dlaczego, opinie o ich właścicielach są powszechnie znane i prawdziwe.

byla_pracownica

nie jest zle... wlasciciel wrócił do zarządzania biurem i sie poprawiło. wczesniej byl mocno w rozjazdach i to powodowalo troche zamieszania... wymagajacy jest nadal:) Firma ma glownie klientele zagraniczna i to wymusza okreslony model pracy w ksiegowosci

karina

kaja' wiesz co szkoda, że nie mogę Ci pomóc, jednka jakiś czas temu widizałam, ogłoszenie, że poszukiwali Księgową. Byc może mają co jakiś czas rekrutacje na to stanowisko bo oferta była w necie i na goworku ją widziałam, wiec może odezwija sie do nich.

anonimka

Ja tez pracowalam, nie było zle ,jednak praca nie dokonca mnie satysfakcjonowala.nie wiem jak jest teraz ;-)

maja

Możesz coś więcej powiedziec na ten temat ? Jak wyglada praca? Na jakim stanowisku pracowalaś? No i jaka płaca? Jakie godxiny pracy ?

inna

Pracowałam tam na chwilę. Prezes tyran. Nie polecam. Chyba, ze ktoś jest masochistą.

admin

Poleciłbyś innym pracownikom własnego pracodawcę? Rybnik to miasto osób pracy, zostaw własną opinię o spółce (usunięte przez administratora)Sp. z o.o.. Pozostali obywatele z pewnością będą Ci za to ogromnie wdzięczni. Czy ta firma ogólnie rzecz biorąc prowadzi rekrutację? Jeżeli tak to na które miejsca najbardziej się opłaca aplikować? A jak prezentuje się sprawa premii?

Zostaw merytoryczną opinię o SOJO HOLDING Sp. z o.o. - Rybnik

SOJO HOLDING Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Wodzisławska 358
    44-274 Rybnik