Karol Zakład Przetwórstwa Mięsnego

Opinie o Karol Zakład Przetwórstwa Mięsnego

Aktualność
Drodzy Użytkownicy!

Widząc duże zainteresowanie naszą firmą, postanowiliśmy zaznaczyć swoją obecność w serwisie GoWork.pl.

Bardzo dziękujemy za chęć podzielenia się opiniami dotyczącymi pracy w Zakładzie Mięsnym Karol w Strzakłach.
Jesteśmy tutaj, by rozmawiać o Waszych doświadczeniach i wyciągać wnioski z Waszych uwag. Podstawą funkcjonowania GoWork.pl jest rozmowa i my z tej okazji korzystamy.
W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adres
rekrutacja@zpm-karol.pl. Tylko dzięki otwartej komunikacji i wejściu w dialog możemy razem coś zmienić.

Przypominamy jednak o konieczności stosowania się do zapisów zawartych w "Regulaminie i Polityce prywatności" serwisu GoWork.pl.

Witam czy w Państwa firmie jest Fundusz Pracy? Jeżeli tak to co oferuje on. I czy są jakieś dopłaty za dojazdy do pracy itp.

Miłosz

Praca w porządku. Można się zawsze dogadać np. o dni wolne. Ludzie tworzą zgrany zespół I jest czas i na śmiechy i na pracę Pracy jest dużo, ale ja się cieszę. Jest praca to jest wypłata. Panuje koronawirus i pełno ludzi traci prace. U nas stabilnie i to najważniejsze!

Pracownik biurowy

W firmie zdecydowanie warto docenić miłą i rodzinną atmosferę, jaka panuje w biurze na co dzień. Możliwość rozwoju i zdobycia ciekawego doświadczenia. Pracownicy sympatyczni i pomocni - na każdym szczeblu. Polecam każdemu współpracę.

@Woj

Akurat tak się składa, że to co pisze jest całkowicie szczere. :)

Hanna

Rozwijają się i widać duże zmiany z tym co było kiedyś. Ja mam super kontakt z kierownikiem i nigdy nie poczułam się "ze zawracam mu głowe" czy coś. Bardzo ważne jest to, że "góra" szanuje pracowników i mają dobre podejście do wszystkich. Raczej pracownicy zostają na długo więc mamy klimat taki trochę rodzinny wszyscy się znają itd. Jest tu naprawdę dobrze jak na inne zakłady w pobliżu.

@Hanna

Rodzinnie co Ty piszesz (usunięte przez administratora)

Suchy Nowy wpis

A jakie są zarobki na Produkcji na ten rok

Michał Nowy wpis

Na stronie firmy jest kilka ogłoszeń. Ja chciałem aplikować na brygadzistę konfekcji wędlin. Napisane jest że praca na dwie zmiany. W weekendy też się pracuje czy tyko poniedziałek-piątek? Można elastycznie układać grafik pod siebie?

Aktualność
Drodzy Użytkownicy!

W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adres

Nowy Nowy wpis

Marta Nowy wpis

Pojawiła się taka oferta Specjalista ds. importu / exportu, w związku z tym, że jestem zainteresowana, mam pytanie: jaka stawka aktualnie i godziny, w których się pracuje? Pozdrawiam i z góry dziękuję za informację.

Pracownik Biurowy

Obiecano złote góry, a rzeczywistość niestety paskudna

Chęci do pracy

Czy w Karol Zakład Przetwórstwa Mięsnego zatrudniani są obcokrajowcy?

Była

Są zatrudniani jak wszędzie ukraina to połowa zatrudnionych.

Klaudia

Znajoma tam pracowała i mówiła, że dużo się zmienia na lepsze, bo firma się mocno rozwija.

@Klaudia

Dziękujemy za opinię. Z naszej strony możemy potwierdzić duży rozwój firmy i w związku z tym duży wzrost zatrudnienia we wszystkich działach.

On

Czy państwo poszukują lub będą poszukiwać maszynisty chłodniczego z uprawnieniami na amoniak

@On

Obecnie nie poszukujemy na to stanowisko, zachęcam do przejrzenia naszych ofert pracy na stronie www.zpm-karol.pl

Ciekawy

Witam mam pytanie jak wygląda praca w dziale utrzymania ruchu tj zarobki zmiany czy jest stołówka itd.

@Ciekawy

Tak, mamy stołówkę dostępną dla wszystkich pracowników, na której codziennie podawane są ciepłe posiłki. Jeśli chodzi o stawki, zaczynają się od 14zł za godzinę, uzależnione są od stanowiska, odpowiedzialności i zaangażowania pracownika. W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adres rekrutacja@zpm-karol.pl .

Ciekawy
@Karol Zakład Przetwórstwa Mięsnego

14 zeta za zaangażowanie?

Biały
@Ciekawy

Praca jak praca jedni chwalą drudzy ganią ogólnie nie jest źle tylko niektórzy brygadziści powinni zejść na ziemię a nie drzeć się na wszystkich dajmy na to taka Mariola

Miłosz

Mikołaj

Czy nadal są paczki na święta i obiady na stołówce? Chce się zatrudnić w Karolu. Może ktoś mi rzetelnie odpisać, a nie tylko psioczyć? pozdrawiam

Karol

Widzę, że niektórym tu przeszkadza, że pracują na produkcji, a chcieliby zajmować chyba kierownicze stanowiska. Najwięcej do powiedzenia mają ci, którzy nic nie robią. Ja pracuję dobrze i nie mam zastrzeżeń a pracowałem w wielu firmach. Jestem zadowolony

Nie da się tego czytać, ktoś ewidentnie tu smaruje po złości. Jak się tak męczycie- można zmienić pracę i wszystkim będzie lżej. Ja nie narzekam i pracuje mi się bardzo dobrze od ponad 2 lat.

Oferta pracy

Jak można aplikować na podana ofertę pracy.? Przycisk aplikuj mi nie działa czy są państwo na Olx albo pracuj pl? ciężko znaleźć państwa oferty pracy

@Oferta pracy

Zapraszam do aplikowania poprzez naszą stronę www.zpm-karol.pl w zakładce kariera znajdują się aktualne oferty pracy. Można również aplikować do nas na portalu Olx.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Karol Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

dfsd

zależy od stanowiska i obowiązków

Woj
@Pracownik biurowy

Co ty piszesz za bzdury

Marian
@Woj

A co nie mogę ?? Podoba mi się !!!!

@Woj

Akurat tak się składa, że to co pisze jest całkowicie szczere. :)

Ucieklam bardzo szybko i odradzam!! Jeden pracownik robi za wszystkich dookoła. obowiązków po same uszy i ciągle dokładają a jak nie daj boże o czymś zapomnisz to jest dramat. traktują ludzi jak tanią siłe robocza i tylko dokladaja wszystkiego a jak po godzinach czlowiek zostaje to nie zwraca sie na to uwagi. Wstyd i syf

Hanna

@Hanna

Rodzinnie co Ty piszesz (usunięte przez administratora)

Zastanawia mnie co jest z tą firmą nie tak skoro ogloszenia na handlowców są cały czas na te same regiony??

Może długo nie pracuję u Karola ale też się mogę wypowiedzieć. Fajna atmosfera, jest dużo pracy ale każdy miły i pomocny. Na pewno zostanę tutaj długo. Dobre warunki współpracy, a to najważniejsze

MociuszKo

Zakład jest w porządku, nie mam na co narzekać, praca jak praca. Ludzie fajni, szefostwo i dyrektorzy też. Atmosfera w pracy bardzo spoko i każdemu poleciłbym to miejsce pracy, bo można się i pośmiać i czegoś przy okazji nauczyć, zwłaszcza że bardzo stawia się tutaj na rozwój poszczególnych ludzi. Jak ktoś wykonuje swoje obowiązki sumiennie i się nie opierdziela, czekając na laury, to na pewno otrzyma w zamian normalne traktowanie i dobre relacje z ludźmi. Umowę można dostać na spokojnie po określonym czasie i nie ma z tym problemu, a samochody wcale nie są tak przeładowane, jak wszyscy tutaj piszą. Najwidoczniej panowie pracowali w zakładzie 10 lat temu i z tego okresu czerpią wiedzę, bo teraz nic takiego nie ma miejsca. Zdarza się puścić auto, które ma z 5 czy 10 kilo więcej na pace, najczęściej przez zwykłą pomyłkę, ale wszystko jest uzgadniane i komunikowane. Niczego nie robi się tutaj za plecami i ludzie są dla siebie fair. Praca dla uczciwych i tych, którzy naprawdę chcą pracować i coś robić, a nie chować się po kątach i zbijać bąki, co większość polskich pracowników aktywnie wyczynia, polecam!

Kamil
@MociuszKo

Ty "MOCIUSZKO" ODPOWIEDZ NA PYTANIE PO ILE JEST ŁADOWANIE NA SAMOCHODY BO JA BATDZO DOBRXE WIEM A TY CHYBZ ZA WYSOKO TAM SIEDZISZ ŻE TAK TYŁEK LIŻESZ CZEKAM NA ODP!

Były
@MociuszKo

To bardzo bogata firma jak wysyłają auta po 500 kg towaru bo ładowności mają 700 kg w dowodzie rejestracyjnym. Bzdura, bzdura i jeszcze raz bzdura.

Aleksandra
@MociuszKo

@MociuszKo, może od Ciebie się dowiem, po jakim czasie tę umowę można dostać i jakie zarobki na starcie przy przyuczaniu? Będzie mi miło, jeśli się jeszcze odezwiesz.

@MociuszKo

Posłuchaj nie są przeładowane!!!!!! to w tym tygodniu Ci udowodnie O ile są przeładowane wstawię nawet zdjęcie

@MociuszKo

Dyrektorzy fajni........i rodzinnie.......I co jeszcze mało wiesz jak jest naprawdę albo wiesz i boisz się o swoją (usunięte przez administratora) bo jesteś pewnie po ZAWODÓWCE

Zostaw merytoryczną opinię o Karol Zakład Przetwórstwa Mięsnego - Międzyrzec Podlaski

• Jak się pracuje w Karol Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Zobacz opinie na temat firmy Karol Zakład Przetwórstwa Mięsnego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Karol Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Karol Zakład Przetwórstwa Mięsnego?

Kandydaci do pracy w Karol Zakład Przetwórstwa Mięsnego napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Karol Zakład Przetwórstwa Mięsnego