Opinie o Techvmet Głodzik Witold w Złotniki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Techvmet Głodzik Witold. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Techvmet Głodzik Witold o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Techvmet Głodzik Witold w Złotniki

Wanda Nowy wpis

Z tego co czytam to wszystko gra poza podejściem szefa. No ale może warto czasem przymknąć oko? Nigdzie nie jest idealnie. Jakie są szanse, żeby się jakoś dogadać?

Cnc Nowy wpis

Czy w tej firmie są tokarki CNC??

Czy w firmie Techvmet Głodzik Witold praktykowane są premie/nagrody kwartalne/roczne? Na stanowisku Spawacz, na które poszukują na InfoPraca.pl to dość istotna kwestia.

Popołudniowy Klient Nowy wpis

Dzięki...Narazie ;-)

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Techvmet Głodzik Witold na stanowisko OPERATOR WYCINARKI LASEROWEJ I PLAZMOWEJ? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Fks 1939

Firma spoko. Pracuję w zaprzyjaźnionej firmie która korzysta z ich usług... Jeśli chodzi o moje opinie to od 1 do 10 daję mocne 9! Szef bardzo w porządku, zawsze idzie się dogadać. Ogólnie na hali gdzie stoi laser to przyjaźni ludzie, druga hala też ok choć mam z nimi mniejszy kontakt. O kierownikach jak piszecie niżej nie mogę się wypowiedzieć bo mały kontakt miałem z nimi. Bioły.... Znam go i wiem że pomoże jak najbardziej ale czasami za dużo gada niepotrzebnie ale też fajny chłopak. Mają dwóch gości na pakowaniu którzy często wydają mi towar, ten mały w okularach śmieszny a ten drugi (wygląda jak uchodźca ) (usunięte przez administratora) i najmądrzejszy niczym jakby był szefem tej firmy! Chyba tyle z mojej strony, jakby mieli stanowisko kierowcy to był się tam przyjął ????

Robot

Wszystko byłoby w porządku gdyby nie załoga kierownicza i Pan M. I jego zamieszanie ...zarobki w miarę okej jak na Mielecki rynek pracy. Praca na dwie zmiany. Jedyna pomocna dłoń w firmie to Pan Staszek i Bioły którzy wiedzą wszystko o produkcji zawsze coś doradzą itd. Także nie wiem czy firma godna polecenia....

Wiktoria
@Robot

Możesz coś więcej napisać w takim razie jeśli chodzi o zarobki?

Nak

Dobra firma zarówno pod względem szefostwa jak i proponowanych zarobków, praca niekiedy nie lekka ale nie ma na co narzekać , jednak cały porządek i wizerunek wśród pracowników niszczy jedna osoba , mianowicie kierownik , pan M. Jego ekstrawaganckie pomysły , zamiast poprawiać wydajność i ułatwiać wykonywane czynności powodują dodatkowe problemy na które trzeba poświęcać więcej czasu a fizycznie nijak mają się do trwałości towaru . O kompetencjach co do zarządzania zespołem nie ma co mówić , odpowiedzialność za błędy popelnione pod jego nadzorem i przy jego pomocy ,a które wychodzą na światło dzienne, są przenoszone na pracownika a jego tłumaczenie to "a ja mu mówiłem" .

David

Wszyscy pracownicy bez maseczek ochronnych. Prowadzą wózki widłowe i suwnicę bez uprawnień.

Honorata
@David

Jeśli widzisz takie uchybienia, to może warto zgłosić to odpowiednim osobom w firmie - wszak tutaj chodzi o bezpieczeństwo pracowników. Czy pracodawca zapewnia w ogóle jakieś środki ochrony? Jak to wygląda obecnie w Techvmet?

Sawoj
@David

Ale nie dodasz że pracują w odstępach od 2/3- do ponad kilku metrowych ? Poza tym skąd masz pewność że owi pracownicy nie posiadają takowych uprawnień

Sahar

Firma, w której nie liczą się ludzie tylko pieniądze. Pilne zamówienia na ostatnią chwilę i wieczna gonitwa. W roku 2019 było dużo lepiej, od stycznia 2020 to równia pochyła. Oszukiwanie pracownika to jest norma - umowa z kwotą netto, a nie brutto. Jeśli chcesz, żeby zmienili ją na brutto to słyszysz odmowę i tłumaczenie, bo inni pracownicy poczują się pokrzywdzeni. Drobna uwaga dla ludzi poniżej 26r życia- jesli macie na umowie wynagrodzenie netto to podatek dla młodych macie zawarty w tym wynagrodzeniu. Jeśli pracownikowi kończy się umowa to nie powiadamiają, że nie chcą przedłużyć. Trzeba się upominać o pewne rzeczy. Jest dwóch kierowników na hali. Jeden, który ogarnia wiele tematów i ma głowę na karku, a drugi, który ma chyba problem ogarnąć swoje stanowisko robota spawalniczego i dodatkowo podpierdziela pracowników do szefa - po prostu dwulicowy lis. Dla mnie osobiście najgorsza firma w jakiej pracowałem i nie polecam jej nikomu.

Jeden wielki (usunięte przez administratora) nie firma nie dbają wgl o jakość liczy się tylko ilość ludzie w szczególności staży procownicy bydło nie samowite ważniejsi jak cały szef. Wiecznie nic nie ma jak karzą ci kierownicy coś zrobić z listy zamówień. Z kasą przy przyjęciu mówi że okres próbny tyle i tyle a po okresie obiecuję podwyżkę. Po okresie nie podniesie mówi że jak chce mieć więcej to żeby nadgodziny robić. Chodza spiesza zamówienia na ostatnią chwilę przynoszą spiesza człowiek się spieszy i pomyli się pojedzie do klienta klient wysyła meila że źle zrobione to pretensje do pracownika, co najlepsze przed zabraniem przez kuriera szefostwo chodzi i ogląda całe zamówione złożone na palecie. Jeden wielki cyrk nie firma nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Techvmet Głodzik Witold - Złotniki

• Jak się pracuje w Techvmet Głodzik Witold?

Zobacz opinie na temat firmy Techvmet Głodzik Witold tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Techvmet Głodzik Witold?

Techvmet Głodzik Witold