Opinie o SATO Labelling Poland Sp. z o.o. w Nowa Wieś Wrocławska

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie SATO Labelling Poland Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie SATO Labelling Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SATO Labelling Poland Sp. z o.o. w Nowa Wieś Wrocławska

Lucek

Od dłuższego czasu, to już nie jest firma, ale AntyFirma. Wszystkim tu się zajmują, ale nie zarabianiem pieniędzy.

Administrator Nowy wpis

SATO Labelling Poland Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko projektant. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 6700 ?

Jak lata temu potrzebowali księgowego, to domagali się komunikatywnej znajomości niemieckiego. Ale podkreślam, to było lata temu. Może więc nie jest to już wymóg i wystarczy znajomość zagadnień księgowych? Bo bym aplikował jakby ponowili ofertę :)

Lucek Nowy wpis

Widziałem takie ogłoszenie pakowacz-pomocnik. Podobno można liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie, czyli jaka stawka? Jak wygląda system zmianowy?

Rozmowę kwalifikacyjną w SATO Labelling Poland Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Kierownik budowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Przedstawiciel bankowy
Toruń
Businessface Sp. z o.o.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu SATO Labelling Poland Sp. z o.o.?

Odradzam pracę w Sato. Szefem firmy jest korporacyjny słup. Właśnie od jutra wprowadza zamordyzm i segregację sanitarną.

Janusz
@Adam

XD Segregacja sanitarna, jak to czytam to już wiem że rozmawiam z elitą inteligencji tego kraju. Co tam jęczysz, że trzeba maskę założyć? Czy boisz się szczepień? :D

XXXX
@Adam

co do tej firmy to są dwa rodzaje ludzi. Albo zostają tam na lata albo uciekają po kilku miesiącach. Ja należę do tych drugich.

@XXXX

Czemu uciekasz? Co jest powodem? Jest znowu oferta na magazyniera, warto aplikować?

Dariusz
@Adam

Czy ten zamordyzm oznacza ciągłą kontrolę i obserwacje? Jak to teraz wygląda, idziecie do toalety i musicie zaznaczyć że tam idziecie? Czy trochę przesadzam.

@Dariusz

Nie przesadzasz. Typowy (usunięte przez administratora) ala Amazon. Dla firmy Sato praca nie jest najważniejsza.

Mietek

Po 5 latach rządach sebka, zdecydowanie stwierdzam, że wcześniejszy szef był lepszy. Może był nerwowy i wpadał w szał, ale ostatecznie zawsze można było się z nim dogadać. Dla obecnego szefa jest wszystko zero jedynkowe. Taki wilk w owczej skórze. Jest dla Ciebie miły, a za plecami trzyma wypowiedzenie.

Drukarz

Ludzie, są tu osoby pracujące po kilkanaście lat, które są zadowolone z pracy i atmosfery. Oczywiście znajdą się pracownicy narzekający na wszystko ale prawda jest taka że jak ktoś pracuje dobrze i wywiązuje się z obowiązków to ma bardzo dobrze. I wypłata jest konkretna i z szefem można się bez problemu dogadać. Problem nie polega w atmosferze, szefie czy wyplacie tylko w podejściu "jak sobie pościelisz tak się wyspisz". Moim zdaniem praca rewelacja z bardzo dobra pensja!!!!

Nikita
@Drukarz

A to dobre! Wywiazywalam sie z obowiazkow i wcale dobrze nie bylo. Na starcie KP oszukal mnie kwestii wynagrodzenia - na umowie bylo mniej, niz na rozmowie. Atmosfera - dramat, konfidenci dookola (moze ci, co maja tak dobrze, ale rozumiem - kredyty, dzieci, wiec lepiej siedzec cicho i lizac tylek). Niedobrze mi na samo wspomnienie. Zwialam po kilku miesiacach.

@Nikita

Mniej więcej w grudniu 2017- luty 2018 byłam tam na rozmowie do działu obsługi klienta. Z tego co czytam to dobrze, że nie przyjęli. Ówczesny prezes wydawał się ekscentryczny, ale widzę że to nie był ekscentryzm ????????????????

Sebastian jest już ponad rok Szefem i można śmiało powiedzieć,że dzięki niemu firma zaczęła normalnie funkcjonować. Jego ludzkie i normalne podejście do człowieka jest zauważalne na każdym kroku. Nie to co Krzysztof, widział tylko samo zło w pracowniku, traktował pracownika jak zło konieczne ale na szczęście "karma wraca" :D Zapanował spokój i harmonia w firmie. Wszyscy już na szczęście zapomnieli o byłym szefie.

Elżbieta

@Ja Cieszę się, że jesteś zadowolony ze zmiany kadry zarządzającej w SATO Labelling Poland Sp. z o.o.. A czy warunki zatrudniania nowych pracowników do firmy też się zmieniły? Czy wszystko zostało tak jak było? Twoja odpowiedź będzie mi bardzo pomocna.

@Elżbieta

Trudno mi powiedzieć czy warunki zatrudnienia się zmieniły , zbyt dużo osób nie przybyło ale wychodzę z założenia, że jeśli kierownictwo się zmieniło , to warunki zatrudnienia również. Moja opinia wyraziła samą zmianę związaną z kierownictwem i atmosferą jaka zapanowało po tej zmianie. Jeśli chodzi o inne rzeczy to musi zajść jeszcze sporo zmian aby było całkiem dobrze. Czy one nastąpią? - czas wszystko zweryfikuje.

Henryk

Wiecie coś o pracy w firmie? Jakieś dodatki socjalne?

Anonimowy
@Henryk

Żadnych dodatków. Wypłata i premia.

Pracownik NIE-szkodnik

Po odejściu pana K.P. ogromna zmiana na lepsze, poprawił sie klimat i jakość pracy. Można zająć sie teraz rzeczywiście wykonywaniem swoich obowiązków a nie stresować m.in.każdym wyjściem do kuchni czy toalety. Pan S.-nowy szef to człowiek, który wzbudza zaufanie i aż chce sie teraz pracować. Swoim ludzkim podejściem do pracownika sprawia,ze praca nie jest tylko obowiązkiem ale moze być tez czymś przyjemnym. Wg pana K.P ,,kazdy pracownik to szkodnik",wiec wszystko w temacie.

Bart
@Pracownik NIE-szkodnik

Hej ile zarabia doświadczony operator u was?

Captcha
@Bart

Może trójkę byś dostał ale nie od razu.

Jakiś tam.

Pan Krzysztof nie jest już tam szefem. Teraz jest Sebastian. Póki co podwyżek nie dał ale jestem zdania że jest lepszym człowiekiem niż Krzysztof. Wita się z ludźmi podaniem ręki ( pan K. nie podawał bo "prawą sobie (usunięte przez administratora) wycieracie" - co sporo o nim mówi) i sprawia wrażenie otwartego. Moim zdaniem zmiana na lepsze.

@Jakiś tam.

Rozumiem intencje, jednak zgodnie z obowiązująca ustawą o ochronie danych osobowych, nie podawaj proszę imion osób trzecich. Tym bardziej, jeśli publikujesz w swoim wpisie zajmowane stanowisko danej osoby, co z kolei mogłoby umożliwić jej identyfikację. Powiesz nam, czy w SATO Labelling Poland zaszły jeszcze inne zmiany? Oczywiście oprócz tej, o której wspomniałeś.

Iza

@Nikita, czy aby na pewno nie można powiedzieć na temat pracy nic chociażby neutralnego? Nie neguję, że spotkały Cię nieprzyjemne sytuacje w firmie ale niemal każda praca ma wady i zalety. Pamiętaj także, że oskarżenie oszustwa, szczególnie to pisane na forum publicznym mogą mieć swoje konsekwencje i warto o tym pamiętać.

Zdziwiona
@Iza

Hmm wypowiedź w stylu wodza, stosowanie szantażu to przecież u niego standard, wpis podejrzany, czyżby wielki K.teraz tutaj ?

@Zdziwiona

Co masz na myśli? Nie jestem pracownikiem SATO Labelling Poland i moja wypowiedź ma charakter neutralny. Wielu użytkowników podważa wiarygodność komentarzy, które zawierają wyłącznie negatywne treści dlatego warto przedstawiać różne aspekty pracy w swoich wypowiedziach. Informacje na temat konsekwencji zarzutu oszustwa możesz znaleźć w polskim prawie. W regulaminie forum także zawarte są istotne informacje na ten temat: https://www.gowork.pl/regulamin

Zgodnie z wpisem w Krajowym Rejestrze Sądowym spółka SATO Labelling Poland Sp. z o.o. zakończyła swoją działalność.

Iza

@Nick, rozumiem. Być może za jakiś czas sytuacja ulegnie zmianie? @Wiktor, trudno nie zgodzić się z tym co piszesz. Jesteś pracownikiem firmy SATO Labelling Poland? Mógłbyś podzielić się z nami informacjami na temat warunków pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panuje w SATO Labelling Poland?

Iza

Sporo piszecie na temat kadry zarządzającej, a jak układa się współpraca z innymi osobami zatrudnionymi w SATO Labelling Poland? Czy atmosfera jest miła? Napiszcie, czy pracodawca organizuje jakieś wyjazdy integracyjne, szkolenia?

@Iza

Wyjazdy integracyjne? szkolenia? ubezpieczenie? prywatna opieka medyczna?-nie ma niczego. W firmie nie ma nawet kawy ani herbaty.

Wiktor

Idealnych firm nie ma tylko ludzie wybierają sobie niewłaściwą pracę i stąd to niezadowolenie!!

Jacek

A jednak żal za nieudany start do firmy ciągnie na forum?

Nikita

Okres pracy w Sato wspominam jak dotad najgorzej. Glowna przyczyna tego jest pan Krzysztof, dyrektor firmy. Mobbing, taki najbardziej widoczny golym okiem dla wszyskich dookola, to rzecz powszednia. Wyzywanie pracownikow - normalka. Sama bylam swiadkiem, jak do jednej z osob powiedzial "Niechze pani juz stad wypie...ala, bo mnie pani wku...wia". Mi kazal sie wynosic, kiedy zapytalam o nowa umowe po okresie probnym. Dostalam ja, ale z zakazem odzywania sie do szefa. Dajcie spokoj, dziecinada.

@Nikita

Zgadzam sie w 100% sama tam pracowalam i jeszcze pamiętam z jakim stresem wiązało sie zobaczenie pana (usunięte przez administratora)kazdego ranka!

Niedoszła pracownica

Właśnie nie dostałam tam pracy i z opinii wynika, ze mała strata-krotki żal? Dyrektor pofatygowal się osobiście na rozmowę,ale myślałam, ze to nietuzinkowe poczucie humoru ;) A to się okazuje tylko zasłoną dymną dla uprawiania tego ogródka i swojemu? A co z "diversity" tak opiewanym na stronie głównej siedziby?!?! Jeśli to mzonka i w ogóle źle się dzieje to centrala powinna o tym wiedzieć. No i zareagować!!!!!!! Obecnym pracownikom życzę, żeby ich koszmar się kiedyś skończył....

Iza

Wcześniejsze opinie skupiały się na słabych stronach tego pracodawcy. A jakie są plusy z pracy w SATO Labelling Poland? Chętnie też dowiemy się jak obecnie wygląda sytuacja w firmie. Czy kwestie do których mieliście zastrzeżenia uległy poprawie? Dodatkowe informacje będą cenne dla osób, które właśnie zastanawiają się nad aplikacją do firmy.

HappyHipo
@Iza

Do puki będzie tam Szef Szefów Nie zrównoważony psychicznie Krzysztof P. Nawet największy Nie jest w stanie tego wynagrodzić !nawet nie aplikujcie!

Zostaw merytoryczną opinię o SATO Labelling Poland Sp. z o.o. - Nowa Wieś Wrocławska

• Jak się pracuje w SATO Labelling Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SATO Labelling Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SATO Labelling Poland Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 24 ocen.
  • Tyniecka 13
    52-407 Nowa Wieś Wrocławska

SATO Labelling Poland Sp. z o.o.