Opinie o Wacław Lupa PPHU Lumors w Kurów

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Wacław Lupa PPHU Lumors. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wacław Lupa PPHU Lumors na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wacław Lupa PPHU Lumors w Kurów

Patka Nowy wpis

Mąż czyta ogłoszenie dla serwisanta klimatyzacji i jednym z zadań jest wykonywanie poleceń pracownika. Trochę się wystraszył. Co może być tymi poleceniami, są one głównie związane z danym stanowiskiem? Bo nie chciałby robić wszystkiego, łącznie z sprzątaniem i podawaniem kawy.

just Nowy wpis

Lumors to dobra firm, praca i płaca zależy od stanowiska. Gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania to w nie zmieniałbym tej firmy. Tylko jak czytam te opinie to wiem, kto i dlaczego je pisał. Z mojej perspektywy wygląda to tak; praca jest ciężka, na stanowiskach monterów - jeśli ktoś pracuje sumiennie to kasa zawsze się zgadza i premie są. Jeśli ktoś podchodzi olewczo to nie jest traktowany przez innych poważnie. Ile można robić na kolege który codziennie ma słaby dzień i ochoty do pracy zero? firma caly czas rekrutuje bo na rynku brakuje specjalistów. Jak ktoś przychodzi i opowiada o swoim doświadczeniu a później okazuje się, że nawet przykręcanie śrub średnio mu idzie to nie dziwo, że trzeba się rozstać. Dla mnie najważniejsze jest to, że zawsze pieniądze były na czas, premie też. Zwłaszcza dla tych ktorzy sie w prace angazowali. Ja polecam tą firme ale zanim tasm pojdziesz to zastanów sie co na prawde potrfaisz robic i nie sciemian tylko pracuje sumiennie.

M Nowy wpis
@just

Cieżką pracę to maja tynkarze. Najlżejsza praca na budowie.

Daniel Nowy wpis

Może zabrakło chęci do pracy a ponieważ firma dobra więc i wymagająca stąd tak wpis?

Staszek

Firma ogolnie nie za ciekawa

@Staszek

Wyrażasz opinie o firmie ,a czy pracowałeś dla nich i w której firmie w tej Krakowskiej czy lokalnej Sądeckiej

Były
@wako

jako były pracownik Lumorsa mogę się wypowiedzieć. Pracowałem 2 lata. Złego słowa nie powiem. WIĘKSZOŚĆ wpisów to wpisy leni, nierobów i ludzi którzy myślą że za to ze są w pracy to powinno się ich po rękach całować. WYPLATY W TERMINIE, KOLEDZY z Sącza duzo mnie nauczyli jeden warunek!! Pokaz im ze chcesz się nauczyć a nie stoisz i walisz w h.. to Ci pokaza wszystko. PRZEZ TE 2 LATA nie zdarzyło się aby choć jeden nowy pracownik był robotny. Lenie, ściemniacze. NIESTETY zaczynając w nowej firmie trzeba się liczyć z mniejszymi zarobkami. Z kierownikami nigdy nie było problemu. WIEC JESLI JESTES PRACOWITY SUMMIENNY I NIE WALISZ WÓDY W PRACY JAK WIEKSZOSC TYCH KOMENTUJACYCH TO APLIKUJ ŚMIAŁO..

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Zatrudnimy montera instalacji wentylacji - NOWY SĄCZ w firmie Wacław Lupa PPHU Lumors? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
K.Z.

Za moich czasow byla grupka pracownikow (towarzystwo z sacza) ktore szydzilo i nasmiewalo sie z nowych pracownikow (szczeglnie z krakusow). Zeby wkrasc sie w laski szanownego towarzystwa trzeba bylo stawiac flaszki, co zapewnialo bezpieczne bycie jako takim popychadlem. Zatrudniajacy sie nowi monterzy uciekali nawet po kilku dniach. Jesli nie wiesz duzo o monterce to radze sie uzbroic w odpornosc psychiczna. Dodam ,ze owe towarzystwo bylo nietykalne, a kierownik tylko robil usmieszki (bo pewnie nie mogl nic z tym zrobic). Nie wiem czy dalej ta sytuacja jest ,ale widze ,ze nadal szukaja pracownikow 365 dni w roku. Jesli macie watpliwosci po prostu zapytacje przy rozmowie przez telefon co jest powodem ciaglej potrzeby szukania ludzi i co jest powodem ich rezygnacji.

zadowoleni
@K.Z.

Wynagrodzenie dla jednych może być wysokie dla innych niskie, ale zawsze jest negocjowane przed zatrudnieniem i zawsze wypłacane w takiej wysokości jaka została ustalona. Myślę że żaden z byłych pracowników nie może temu zaprzeczyć, a sokoro w dzisiejszych czasach podejmowali pracę więc chyba nie było takie niskie. Jeśli chodzi o współpracę między pracownikami, to nigdy oficjalnych skarg nie było, ale mogę nadmienić że nastąpiły zmiany kadrowe.

k
@zadowoleni

Tak, zgadzam sie z Pania. Pani komentarz jest sednem sprawy. W kazdej firmie zdarzaja sie problemy a wewnetrzne skargi pracownikow swiadcza o tym ,ze pracownicy jednak sa zaangazowani w zycie firmy i zalezy im na rozwiazaniu problemow. Skoro wszyscy sa zadowoleni, to dlaczego firma ma niedobory (moge to wywnioskowac po tym ze dajecie ogloszenia o prace we wszystkich miastach malopolski). Jesli firma jest dobra ludzie polecaja swoich kolegow, znajomych jako nowych pracownikow- nie ma potrzeby poszukiwania pracownika az tak daleko). Mam wrazenie ze sednem Lumorsa jest to, ze jest ona firma 'przechodnia', przychodza tam ludzie ktorzy potrzebuja pilnie pracy i jest to glownie 'poczekalnia na lepsza okazje' stad taki przemial pracownikow.

@K.Z.

żadne takie informacje nie docierały do właściciela firmy i widzę dużo dziwnych wpisów na temat firmy która się rozwija od 25 lat.A zapewne maja bardzo dużo kontraktów i szukają ludzi którzy umieją pracować a nie udawać że pracują

@k

Dla niektórych trudno jest zrozumieć że każda firma chce posiadać najlepszą kadrę, dlatego poszukuje cennych pracowników . Niestety żaden pracownik nie powie o sobie co i za ile robił a ile miał słabych dni w miesiącu -natomiast wypłata zawsze na czas i jeszcze premie na święta

Edward

@anonymous Rozumiem, że Twoja negatywna opinia dotyczy atmosfery w firmie i kontaktów między pracownikami. Czy mógłbyś rozwinąć swoją wypowiedź? Czy miałeś na myśli to, że nie można liczyć na wsparcie innych osób? Może coś innego? Jak oceniasz pozostałe aspekty pracy w firmie "Lumors" s.c. Układy Chłodnicze, Klimatyzacje, Wentylacje, pozytywnie? Warto o tym porozmawiać, ponieważ wielu kandydatów poszukuje właśnie takich informacji.

@Edward

tylko atmosfera w środku firmy miedzy pracownikami można sprawdzić ilu pracowników zwolniło sie z firmy w ciągu roku to o czymś świadczy

Staszek
@anonymous

Rene to że ty nic nie potrafiłeś i ogólnie pracownik z Ciebie żaden to nie mów ze przez ludzi tylko twoje wątpliwe. umiejętności.

Y
@Staszek

To macie tak wyśrubowane standardy ze 90% pracowników lumorsa nie może ich spełnić :D pozdrawiam jego ekscelencje szefa

Józek

Świetna firma, swoich pracowników nie szanują, a szukają nowych

Zaz
@Józek

Ciągle widzę ich oferty o pracę. Możesz powiedzieć coś więcej na ten temat? Jesteś może (eks)pracownikiem?

A
@Zaz

Nie wiem kto w dzisiejszych czasach bedzie dawal sie wyzyskiwac dostajac kilkaset zl wiecej niz najnizsza krajowa przy 10h pracy. Wystarczy spojrzec na doswiadczonych kolegow ktorzy maja wlasne dzialalnosci (i zarabiaja 3x wiecej) i to oni teraz dyktuja warunki takim firmom jak pożal sie boze lumors

Szymon

Może ktoś wie czy w najbliższym czasie firma zamierza przeprowadzić rekrutację? Jeśli tak, to na jakie stanowiska? Byłbym też wdzięczny za informację czy w Lumors są szanse na rozwój i premię/dodatki. Dzięki.

Q
@Szymon

zapomnij o premiach ,wlasnie z powodu zarobkow ludzie uciekaja

Ewelina

Kotłujcie się :) jak działa ?

Gonzo

Siema. Widziałem ogłoszenie o pracę w internecie ale z tego co tu piszecie to nie warto tam iść do pracy. Dzięki za podpowiedź. Rezygnuje z tej firmy...

Katarzyna
@Gonzo

Wiesz, wydaje mi się, że rezygnacja z pracy na podstawie opinii jest nieco pochopna. Nie wszystkie muszą adekwatnie odzwierciedlać sytuację. A jakim stanowiskiem byłeś zainteresowany? Jakie były Twoje oczekiwania?

mati

Czy firma rekrutuje obecnie?

marek32

(usunięte przez administratora) pracownicy to chyba za kare tam pracują. nawet jak chciałem zgłośić skarge do właściciela, to mi dziewczyna tam pracująca nie mogła pozwolić na kontakt z nim . a powinna. Odradzam

izi

Firma ogólnie nie za ciekawa

Edward

@Staszek, a opowiesz o pracy w firmie z Twojej perspektywy? Wnioskuję, że jesteś zadowolony z atmosfery, a jak jest z innymi aspektami? Za co cenisz tego pracodawcę? Masz jakąś wiedzę na temat prowadzonych w Lumors rekrutacji?

Edward

@anonymous Czasami zwolnienia pracowników nie zależą wyłącznie od pracodawcy, ale tez od pracowników. Rynek pracy jest obecnie bardzo konkurencyjny, ale to nie świadczy jednoznacznie o tym, że wszyscy pracownicy mogli być niezadowoleni. Jak myślisz? Co Twoim zdaniem może poprawić atmosferę w firmie "Lumors" s.c. Układy Chłodnicze, Klimatyzacje, Wentylacje?

firma ok ale ludzie tam pracujący to zgroza omijać z daleka

Klient

Ciężki kontakt, brak chęci do usunięcia usterkek po wykonawczych.

oszukany

Jedna zawiść i mściwosc

PODWYKONAWCA

Problemy z płatnościami to domena tej firmy. Z siedmiu firm podwykonawczych jakie znam a jestem jedną z nich cztery mają nadal nie zapłacone faktury. Pozostałe firmy dostają przelewy po pięciu miesiącach od zakończenia pracy. Wysyłasz wezwanie do zapłaty a z drugiej strony agresja i obraza majestatu.

Zostaw merytoryczną opinię o Wacław Lupa PPHU Lumors - Kurów

• Jak się pracuje w Wacław Lupa PPHU Lumors?

Zobacz opinie na temat firmy Wacław Lupa PPHU Lumors tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Wacław Lupa PPHU Lumors
2.8/5 Na podstawie 8 ocen.

Wacław Lupa PPHU Lumors