Opinie o Reh4Mat Sławomir Wroński w Głogów Małopolski

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Reh4Mat Sławomir Wroński. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Reh4Mat Sławomir Wroński o rekrutacji.

Branże: Produkcja wyrobów i artykułów medycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Reh4Mat Sławomir Wroński w Głogów Małopolski

Mali Nowy wpis

Ten pełen etat u nich w pracy to jest 8 godzin czy więcej? Chodzi o ofertę na szwaczkę, byłabym zainteresowana. Mam 12 lat doświadczenia, wcześniej w innych zakładach musiałam zostawać nawet 14 godzin, mam nadzieję, że tutaj tego nie ma. Nie jestem już taka młoda i organizm przestaje wyrabiać.

Monika Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 32 dni.

Czy są jakieś przyjęcia do pracy? Interesuje mnie szycie, magazyn?

Ewa Nowy wpis

Noszę pas na kręgosłup z waszej firmy, taki z rozciągliwego materiału i jestem bardzo zadowolona, nie odczuwam bólu pleców po pracach na działce. Tak więc polecam wszystkim działkowiczom????

Anonimka

Powiem krótko: jesli ktoś chce być mieszany z błotem 5 dni w tygodniu przez 8 godzin przez tamtejszą kierowniczkę za śmieszne pieniądze to dobrze trafił. Stanowczo nie polecam. Kiedyś jeszcze było dobrze ale teraz kiedy morale pracowników spadło drastycznie. Mam nadzieje, że wartosciowe osoby z tamtej firmy pójdą w moje ślady i zmienią pracę na taką gdzie pracownik chce pracować bo jest doceniany a nie dlatego, że musi bo sie boi. Nie dajcie się poniżać drogie Panie. Pozdrawiam ale nie polecam.

Iza
@Anonimka

Czyli atmosfera tutaj jest nie najlepsza... A pomiędzy samymi pracownikami jest ok? I jakie są tutaj konkretnie zarobki?

Anonimka
@Iza

Szwaczka zarabia najniższą krajową. A atmosfera sie pogorszyła kiedy kierownik produkcji zacząl odbierać premie szwaczkom na rzecz swoich koleżanek które na premię nie zasługują. Ale tak to już jest że koleżanki kierowniczki wychodzą z pracy wcześniej bo niby codziennie coś do załatwienia mają a reszta musi pracować za owe panie.

Piotr Nowy wpis
@Anonimka

O masz to słabo trochę. Moja mama tam właśnie się zastanawia, czy nie aplikować, bo właśnie szuka pracy. Co było powodem w sumie tego, że kierownik zaczął zabierać te premie niektórym osobom? I tak jak możesz, to napisz, czy są jasne zasady wprowadzone, aby tę premię otrzymać i jakiej one są wysokości? To przekażę mamie

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Reh4Mat Sławomir Wroński? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dietetyk
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca- Termy
Wrocław
Ipf Medical Sp. z o.o.
Malitkiwojownik

Orteza zamówiona w rozmiarze s przyszło m dzięki rzepom jakoś dopasowane materiał według opini wogole nie oddycha ręka się poci smród (usunięte przez administratora)

@Malitkiwojownik

A to nie czytałeś przed złożeniem zamówienia z czego konkretnie jest zrobiona? Będziesz reklamować?

Ryszard
@Malitkiwojownik

A gdzie kupiłeś ortezę?

trzynasty apostoł

Andrzej ma rację. Komentarz Szwaczki jest podstawiony, żeby naprostować opinię. Kierowniczka która tam przylazła z innego jarosławskiego (usunięte przez administratora) traktuje innych jak (usunięte przez administratora) Wprowadza hierarchię na szwalni poniżając zwykłe szwaczki a z kilkoma koleżankami spijają sobie z dziubków. Typowa tyrania osoby na wyższym stanowisku. Ale to się skończy szybciej niż jej się zdaje. Sąd pracy się o wszystkim dowie i w podjęciu decyzji pomogą nagrania na których (usunięte przez administratora) jest widoczny doskonale. "szwaczka do szwaczki i kierowniczka na wycieraczki". Pamiętajmy, że w kupie siła.

Szwaczka

Powyższą opinię wystawił typowy leń, który chce żeby inni na niego pracowali. Jestem szwaczką w tej firmie kilka lat i stwierdzam że kogoś poniosła ułańska fantazja. Kierowniczka to konkretną osoba, dba o pracowników i produkcję dzięki temu więcej zarabiamy. Pracę w tej firmie jak najbardziej polecam.

@Szwaczka

Kobieto, co Ty wygadujesz pewnie sama jesteś kierowniczką. W firmie praktycznie nie ma żadnych premii. Praca dosyć ciężka jest za najniższą krajową. Kierowniczka zwiększa produkcję, więc firmie jest to na rękę. Problem w tym że dzieje się to kosztem pracowników, którzy podlegają permanentmu mobbingowi. Osoba ta nie panuje nad sobą jest agresywna i chamska - bez żadnego szacunku dla pracowników. Dla mnie praca w tej firmie byłaby okej bez tej kobiety.

Kuba

Mam pytanie jak wygląda obecnie sytuacja w firmie? Jak warunki pracy, jakie wynagrodzenie?

Annonymous

Pracownik, pracownikk, x , szwaczka Kasia, wszystkie te opinie dodane przez jedną osobę , ni jak się to ma do rzeczywistości, atmosfera stresu, najnisza krajowa, brak szacunku dla pracowników, bardzo kiepska lokalizacja ( widna góra ) . Nie polecam pracy w tym przybytku

Anonimowy klient

Produkty pierwsza klasa. Ortezy są naprawdę najwyższej jakości. Zawsze ceniłem tą firmę. Jeśli chodzi jednak o kontakt z działem obsługi, nawiązanie współpracy czy kontakt z osobami odpowiedzialnymi za utrzymanie wizerunku firmy na portalach społecznościowych to istna tragedia.

@Anonimowy klient

Co dokładnie nie podoba Ci się w przypadku prowadzenia kont w mediach społecznościowych przez firmę Reh4Mat? Chciałbym dowiedzieć się, jakie dokładnie masz zastrzeżenia.

Pozytywnie

Firma REH4MAT daję szansę rozwoju dla każdego kto chcę pracować i zdobywać doświadczenie. Dla ludzi którym pracować się nie chcę żadna praca dobra nie będzie. Plusy: - kursy i szkolenia - atrakcyjne wynagrodzenie - możliwość rozwoju i doskonalenia kwalifikacji - ciekawe wyzwania i możliwość Minusy: - na chwilę obecną brak

Aga
@Pozytywnie

To napisała ta sama pani co dodaje ogłoszenia na olx. Ogólnie to byłam tam tylko na rozmowie. Chwilę czekałam. I powiem jedno Stres i napięcie spływają tam po ścianach. Pracownicy też po nich chodzą a napięcie sięga zenitu. XXI wiek!

Irena
@Pozytywnie

Jakie konkretnie kursy i szkolenia masz na myśli? Chodzi mi o to, czy są to jakieś szkolenia wewnętrzne, które bardziej mają za zadanie wdrożyć nowego pracownika, czy są to kursy robione gdzieś na zewnątrz? Daj znać.

Renata

Zawsze mozna zmienić firmę jeśli jest tak źle. Firma dobra dla pracowników a, że ma swoje wymagania to i słusznie.

Sylwia Weresyn
@Renata

Rotacja to jej drugie imię (usunięte przez administratora)

pracownik r4m

Pracuję w REH4MAT już kilka lat i nie zamierzam zmieniać pracy. W firmie panuje bardzo dobra atmosfera - kierownictwo jest cierpliwe, słucha pracowników, nastawienie do załogi jest bardzo pozytywne. Godziny pracy sa atrakcyjne, a dodatkowo zapewniony jest transport pracowników, co jest zaletą bo firma zlokalizowana jest na uboczu. Firma zapewnia szereg kursów, co daje możliwość doskonalenia swoich kwalifikacji. Ogólnie - pracodawca na plus!

Dyrektor
@pracownik r4m

Szereg kursów? Chyba właśnie szereg niepotrzebnych kursów na które są podpisywane lojalki. Cierpliwe kierownictwo? A to dobre. Tylko szkoda, że jak pani dyrektor wzywa dziewczyny to wszystkie stoją na baczność ze łzami w oczach a z drugiej strony leci krzyk. Godziny pracy w żaden sposób nie są atrakcyjne. Kasa w wymiarze oficjalnym minimalna, reszta pod stołem. Ogólnie ta firma to raczej (usunięte przez administratora).

Honorata

@pracownik r4m, piszesz, że firma REH4MAT Sławomir Wroński oferuje dla swoich pracowników szereg szkoleń. Czego konkretnie dotyczą owe szkolenia? Czy są one prowadzone w godzinach pracy czy poza nimi? Komu one konkretnie przysługują?

Szwaczka Kasia

Pracuje w firmie jako szwaczka, bardzo Lubię swoją prace głównie ze względu na system 1 zmianowy. Nie mam tez problemu z dojazdem do zakładu bo autobus dowozi i odwozi pracowników do centrum

pracownikk

Pracuję w firmie już jakieś 2 lata i w zasadzie nie ma się czego doczepić. W firmie panuje bardzo fajna atmosfera, praktycznie z każdym idzie się dogadać, szefostwo rozmawia z pracownikami i docenia zaangażowanie w pracę. Firma jest bardzo nowoczesna i nastawiona na rozwój, tak że tym bardziej polecam.

x

Bardzo lubię swoją pracę :) Pracuje tutaj już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Jeżeli nie jesteś leniem to na pewno się tu odnajdziesz. Doceniane są osoby ambitne i pracowite. Firma nowoczesna, nastawiona na stały rozwój.

Witam, pracuję tu jakieś 2 lata i nie mam się czego doczepić. W firmie panuje bardzo fajna atmosfera, praktycznie z każdym można się dogadać, co ważne szefostwo rozmawia z pracownikami i docenia zaangażowanie. Firma jest bardzo nowoczesna i nastawiona na rozwój, tym bardziej polecam.

m

Plusy: -godziny pracy, Minusy: - problemy z dojazdem w zimie, - mało miejsc na parkingu, zła lokalizacja parkingu - niskie zarobki. Podsumowanie: Firma dobra na początek dla młodych osób, które chcą zdobyć pierwsze doświadczenie.

Zainteresowana
@m

Jakie są tam zarobki?

Zadowolony :)

Firma doskonale rozwijająca skrzydła. Szefostwo słucha głosu pracowników i ich docenia, a to bardzo ważne. Po roku pracy zostałem zauważony i dostałem podwyżkę. Super! Polecam każdemu. Nie ma lepszego miejsca pracy w Jarosławiu i okolicach.

Zostaw merytoryczną opinię o Reh4Mat Sławomir Wroński - Głogów Małopolski

• Jak się pracuje w Reh4Mat Sławomir Wroński?

Zobacz opinie na temat firmy Reh4Mat Sławomir Wroński tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Reh4Mat Sławomir Wroński?

Kandydaci do pracy w Reh4Mat Sławomir Wroński napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Reh4Mat Sławomir Wroński
  • Piaski 47