Opinie o DGT Sp. z o.o. w Straszyn

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy DGT Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w DGT Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż telefonów komórkowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DGT Sp. z o.o. w Straszyn

Kleo

Witam, Chciałem zapytać jak w tej firmie obecnie wygląda sytuacja z terminowością wypłat?

Sławomir
@Kleo

Jestem w firmie od 2014r. i w tymże okresie, aż do dziś nie było ani razu problemów z terminowością wypłat. Wszystko jak w zegarku.

Nowy wpis

Aż dziwnie czytać tak pozytywne opinie pracowników o swoim miejscu pracy. Czy to aby nie boty albo AI ;)? A bardziej serio - czy w dalszym ciągu firma zwiększa obroty i zatrudnia nowych ludzi, jak pisał ktoś kilka lat temu? Czy może poziom zatrudnienia się trochę ustabilizował ostatnio?

Kleo

Sławomir Nowy wpis
@Kleo

Administrator Nowy wpis

Czy zarobki w firmie DGT Sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Jeremi

Mam nadzieję, że taki spokój na forum to znak, że dobrze sie pracuje w firmie?

@Jeremi

tak. info na stronie firmy

Marek Nowy wpis
@Jeremi

Bardzo dobrze!

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie DGT Sp. z o.o., daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Główna Księgowa / Główny Księgowy? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card

Wiecie czy w DGT Sp. z o.o. szukają chętnych na staż?

tak. czasami. trzeba kontaktować się z Działem Kadr

Witek

Może mi ktoś podpowie czy firma prowadzi obecnie rekrutacje?

@Witek

TAK: (usunięte przez administratora)

tak. wejdź na www DGT

@Witek

tak. szczegóły są na stronie internetowej DGT w katalogu "praca"

@Witek

TAK, kieruję na stronę firmy

eM

Podpisuję się pod opinią Adama. Oczywiście opinie są bardzo subiektywne i szanuję także te negatywne. Na Twoją prośbę - ja odpowiem krótko, jak to wygląda z mojego punktu widzenia, skoro Adam milczy: (1) sukcesywnie zwiększają się obroty firmy, (2) coraz mniej ludzi odchodzi z pracy, a zatrudnienie zwiększa się stale, (3) opóźnienia w wypłacie wynagrodzeń skończyły się sporo lat temu, (4) pracownicy firmy tworzą bardzo nowoczesne i skuteczne narzędzia teleinformatyczne, kupowane przez ważnych klientów - system 112, system 999, policja, wielcy operatorzy elektroenergetyczni, (5) firma nie kombinuje, nie oszukuje pracowników, ani klientów. I jeszcze jedno do malkontentów: pokażcie firmę, która przez ponad 27 lat utrzymuje stały, wysoki poziom, zadowalając wszystkich dookoła.

Edyta

@Adam, dobrze, że masz pozytywną opinię o DGT jako pracodawcy. Jednak nawet pozytywne opinie powinny być na tym forum uargumentowane. Dlatego proszę o kilka słów na temat tego, co Twoim zdaniem wpływa na to, że pracuje Ci się dobrze w tej firmie. Każda Twoja uwaga będzie dostrzeżona przez użytkowników interesujących się tym pracodawcą pod kątem zatrudnienia.

Na dzień dzisiejszy pracuje się bardzo dobrze, firma ma duże sukcesy

Edyta

@Edytka pytam, ale jakby ktoś szukał pracy to pokazuję, że firma szuka osób na takie stanowiska. To w takim razie co Twoim zdaniem zaimponowałoby taki osobom? Może przeczyta to pracodawca i zaoferuje. Zawsze warto spróbować.

Edyta

Poszukiwani są programiści i e-commerce manager do firmy DGT Sp. z o.o. (https://www.dgt.pl/pl/praca). Ktoś z Was będzie aplikował? Warto? Umowa o prace jest jednym z aspektów oferowanych przez pracodawcę.

Edytka
@Edyta

To w końcu pani pyta obecnych tutaj, czy sprzedaje ofertę firmy? LOL. Jeśli ktoś myśli, że specjalistom z branży IT łatwo jest zaimponować (UoP), to chyba ktoś nie ma pojęcia o polskim narybku.

Berek

Bardzo szanuję naszą firmę i to jak w niej jest, nie jest to oczywiście tajna agencja rządowa, więc może bez przesady, jest fajnie i normalnie tutaj..

chetny

Witam, jakie są zarobki w DGT? pojawiają się nowe stanowiska? jak atmosfera?

JJ

Jedna z niewielu innowacyjnych firm w regionie. Wiele do zarzucenia do kadry kierowniczej ale ze względu na potencjał i dotychczasowe osiągnięcia takie firmy trzeba chronić.

do_anonima

to karta multisport świadczy o tym czy pracodawca jest dobry? Nie lepiej dać pracownikowi pieniądze żeby sam nimi rozporządzał zamiast uszczęśliwiać go na siłe jakimiś kartami multisport czy pakietami zdrowotnymi?

Były_pracownik

od 10 lat nie pracuję w DGT, to tak się pogorszyło ? Wtedy płacili na czas, do 10 ego była wypłata. Faktycznie coś z zarządzaniem tą firmą jest nie tak, jeśli przez 10 lat tak się pogorszyło, Ciekawi mnie ile osób jest na konstrukcji z kadry sprzed 10 lat ?

ttt

kilka lat już minęło jak tam pracowałem, ale to nie jest normalna firma. Tzn. normą jest brak płynności, opóźnienia z płaceniu pensji, dziwne i niezrozumiałe awanse, niesamowicie skomplikowane układziki. Choć biznesowo firma wciąż ma potencjał to jako pracodawca tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o DGT Sp. z o.o. - Straszyn

DGT Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 52 ocen.
  • Młyńska 7
    83-010 Straszyn