Opinie o F.H.U. OKARMA RAFAŁ w Zarzecze

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.H.U. OKARMA RAFAŁ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. OKARMA RAFAŁ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. OKARMA RAFAŁ w Zarzecze

Przemysław Nowy wpis

Busy nadal w złym stanie technicznym? Ktoś wspomniał że nie miały przeglądów. Ale chyba bez tego nie można wyjechać w drogę. Firma kupiła trochę nowego sprzętu czy nadal kierowcy jeżdżą na tych wysłużonych? Ktoś powie?

kermit Nowy wpis
@Przemysław

Muszą byś przeglądy, przecież to obowiązek.

pracownik firmy Nowy wpis

Te busy to nie powini dopuszczac do ruchu drogowego stare pordzewiale bez przegladu nie wiem nawet czy przechodza badania techniczne te szroty poprostu nie polecam strach tym jezdzic !!!!!!

Norbert Nowy wpis

Niezbyt dobre informacje podajecie na forum. Myślałem aplikować ale chyba trzeba zaczekać.

nick

pracowalem w tej firmie kilka lat ale teraz to co sie dzieje i jakie sa warunki to szok traktuja wszystkich jak zlodzieji pensji nie placa bierzesz sobie codziennie z utargu 64 zl jak masz z czego bo musisz auto zatankowac na czesci trzeba se nazbierac przeglad we wlasnym zakresie noj najwazniejsze ze stary dzwoni codziennie zebys zostawil utarg a sobie niby wezniesz jutro a jutro znowu to samo i tak w kolko .Zwlascicielem czyli rafalem mozna sie dogadac ale on ma (usunięte przez administratora) do powiedzenia zadzi stary darek ojciec tego rafala i drugiego syna grzeska ktory pozbawiony wszelkich skropolow wyzywa wszystkich nie patrzac czy kierowca jest starszy od gowniaza nawet 30 lat ten grzesiek to skonczony idiota debil i cham rozstac sie z nimi jest dosc trudno chyba ze zrezygnujesz ze swoich zaleglych poborow swiadczen za urlop itd jedynym rozwiazaniem jest dac im rozwiazanie umowy o pracy bez wypowiedzenia z art 55 ciezkie naruszenie obowizkow pracodawcy wobec pracownika i skierowac sprawe do sadu tak jak uczynilo to kilku kierowcow takich jak glowacki stoj witek betlej mlody a teraz i betlej senior ktorzy wygrali sprawe w sadzie i wszystko co mozliwe odnosnie wyplat swiadectw pracy zaleglosci za urlop z powazaniem kierowca z kubusia

Pracownik okarmy
@nick

Firma ma straszne długi nie płaci pracownika wypłat a samochody się rozlatuja i gnija w korozji nie ma kto przeglądów podbijać tylko sami robią te sztrucle ja jeżdżę teraz na PKS i jestem bardzo zadowolony polecam

Rozmowę kwalifikacyjną w F.H.U. OKARMA RAFAŁ masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Praca na stacji PKN Orlen Polanica Zdrój?
Zuzanna

Dużo z Was narzeka na jakość autobusów jakimi jeździcie w firmie F.H.U. OKARMA RAFAŁ. Pytanie czy coś w tej sprawie robicie. Rozmawialiście z pracodawcą o jakości sprzętu jaki jest do Waszej dyspozycji? Czy sprzęt przechodzi wszystkie kontrole? Myślę, że to istotne kwestie w temacie poruszanym przez Was podczas dyskusji na forum.

Idź na inny autobus, przecież nikt na siłę nie każe ci jeździć.

Nie ma to jak w Niedziele po Kościele ludzi oczerniać.....

ANDRZEJ

Klekoty ledwo jeżdżące wszystko skrzypi piszczy z każdej strony nie radę. Tym klokotem szrotem jeździć odradzam prace u nich złom nie powinien być dopuszczony do ruchu drogowego jezzilem takim czerwonym busem u nich strach wsiadać odpada siedzenia itd pchają osób ponad Stany i jedź slaba widoczność Niech dokladnie kontroluje busy jak daje jedzic na trasę i uważa że sprawne w hescie mam porzadne iveca.oraz inne

duet

widze tu wpis okarmy i napewno okarmy skoro twierdzi ze utargi wzrosly i ze placi wyplate w calosci otoz niema tu nic prawdziwego w tej opini pracuje tu juz kilka miesiecy i mam 2 miesiacy juz zaleglosci a niektorzy maja po kilka miesiecy bo jak mozna wybrac ja wam ciagle trzeba a znami sie nikt nie liczy wiec szanowny panie nie pisz bzdur ze pracujemy za wyplate nie osmieszaj sie bardziej niz jestes bo znany jestes juz nie tylko w jasle ale i okolicach i w firmach ktorych masz dlugi

do idioty
@duet

To jak zarabiasz dziennie 64 zł i tyle masz codziennie zapłacone . . . To masz wypłatę przed czasem bo jak nie wiesz normalnie wypłatę dostajesz jak przepracujesz miesiąc a nie z góry za każdy dzień. TO JAKĄ MASZ WYPŁATĘ DO TYŁU?

Konwojent
@duet

większość wpisów tutaj to wpisy okarmy widać przecież np. ten o busach ja tam 30letniego busa nie widziałem oraz inne :) ale te rupiecie to rozpadają się na drodze klekoty nie wiem jak to można dopuścić do ruchu drogowego.

Idź na inny autobus, przecież nikt na siłę nie każe ci jeździć.

Tak Andrzej już znamy twoją opinie.

Konkurencja

Ja tam 30 letniego busa nie widziałem....

@Konkurencja

Niech dają inne bo te rupiecie volkswageny nie jada non stop serwis i coś odpada wahacze skrzypią drzwi skrzynia biegów ledwie wrzuca biegi porzdzwiale z każdej strony mało bezpieczeństwo jeszcze upychaja ponad stan.

...
@Andrzej

To idź Andrzej na PKS tam lepsze mają....

@...

Pracowałem u nich i przeszedłem na PKS lepsze warunki pracy więcej jazdy oraz dobra kasa z wycieczek :) ale więcej machania kierownicą :)

@Konkurencja

tymi rupieciami klekotami rozlatującymi nie da się jeździć chyba ze ktoś nowo zatrudniony to wtedy nic nie wiem jak te klekoty ledwo jadą nie zapalają non stop problemy dziury w zawieszeniu oraz inne zrobi to pare km ale na dalsze trasy lepiej nie ładują ponad stany jeszcze odpada wszystko z tych szrotów.

konwojent

syf syfem bo tak tam jest auta same szroty rozlatujace sie placic nie placom tylko zaliczki po 60 zl se mozna wziasc jak jest z czego noj jak im nie potrzeba a takich dni w mies moze ze 4 jest nie mijajac niedziel wiec wiecie codziennie chce szefostwo kase ty masz se zatankowac im oddac a ze twoje dzieci nie maja chleba ich to nie obchodzi i tak mowia ciagle ze za te pieniadze co u nich zarabiasz sie nie da zyc czyli ze ich ciagle okradasz taka ma opinie kazdy kierowca pracujacy w firmie erbus chyba ze juz naprawde niemasz zadnej kasy no to moze zmeczysz ze 2 miesiace w tej firmie

@konwojent

dokładnie tak same szroty rozlatujące się ledwo co jadą trase 5km i trzeba non stop remonta robić strach jeździć dziury w zawieszeniu oraz inne.

To idź Andrzej faktycznie do Hesty

ANDRZEJ

ja się dziwie w ogóle jak takie klekoty z dziurawym zawieszeniem oraz innymi sprawami mechanicznymi są dopuszczane do ruchu strach tym jeździć porażka wszystko piszczy świeci odpada itd. stare wolswageny kupują po 3 tysią remontują i potem puszcząją na trasy i jedz takim na mrozie też problemy z zapaleniem busy totalne graty do kompleksowych remontów nie nadające się do jazdy na jakie kolwiek trasy koło odpadnie i co w tedy ? założom nowe i jazda dalej tymi sprinterami albo LT białymi nie polecam

ANDRZEJ pracownik ERBUS OKARMA

Na heste przeszedłem panowie strasznie kiepska firma te klekoty ledwo jezdzą skrzypią wachacze odpadają oraz inne silnik itd zrobili by te auta a nie martwić się czy to z przystanku dojedzie i dowiezie jeszcze nie raz ponad stan tych ludzi naładuje i jechać słaba widoczność nie polecam tym klekotem się na jeździć szczególnie tymi LT oraz tymi sprinterami starymi straszny klekot.

To volswageny ledwo co 5km zrobią itd strzaszna tandeta .

Pracownik ER-BUS ANDRZEJ

Bardzo kiepska firma nie ma co u nich pracy szukać 30 letnie Busy ledwo co jezdzą cały czas remontują skrzypi piszczy non stop to na serwisach słabe warunki pracy itd. kiepskie warunki pracy ogólnie strasznie kiepsko aż strach jeżdzić tymi złomami czy to się w połowie drogi nie rozkraczy.

Do Andrzeja z lonkurencji
@Pracownik ER-BUS ANDRZEJ

Wszystkie busy w er busie to Mercedesy sprintery a ich 30 lat temu nie bylo więc nie wiem po co takie bzdety piszesz.

@Do Andrzeja z lonkurencji

Chodzi o te stare wszystkie pordzewiale skrzypiące wolswageny oraz inne nie nadające się cały czas reperują te rupiecie strach jechać nawet te 5kn żeby wachacza nie urwało czy co kolwiek pozdrawiam

Pracownik frmy

Strasznie kiepska firma nie polecam słabe warunki pracy itd.

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. OKARMA RAFAŁ - Zarzecze

F.H.U. OKARMA RAFAŁ