Opinie o Paweł Dorobisz Metal-Dach w Nowa Sól

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Paweł Dorobisz Metal-Dach. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Paweł Dorobisz Metal-Dach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Dorobisz Metal-Dach w Nowa Sól

Maciej Nowy wpis

Nie polecam tej firmy, ciągłe braki materiału , pomyłki w dostawach , nieżetelność i nieterminowość dostaw

Biniu Nowy wpis

Nie polecam pracy w Tej firmie .I BHP się kłania jak też bezpieczeństwo na zakładzie .Szefostwo chyba zapomniało wymienić gaśnice . Dramat ogólnie ....

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Paweł Dorobisz Metal-Dach?

klient

polecam firme, szybka realizacja, bezproblemowe dogadanie się z szefem Piotrem mówi konkrety nie owija w bawełne - doradzi. rzetelna obsługa klienta i dobre podejście do każdego.

Klient Nowy wpis
@klient

Polecam również pana Piotra

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Paweł Dorobisz Metal-Dach? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
Alfabet

123? 45?

Daniel

Zastanawiam się czy złożyć CV, ale ważną sprawą jest dla mnie kwestia nadgodzin. Czy są one dodatkowo płatne, zarówno w tygodniu jak i w soboty?

Marcin907
@Daniel

Nie ma nic płacone za nadgodziny

Daniel
@Marcin907

Jak to możliwe????? A szkoda bo chciałem złożyć cv No trudno, poszukam czegoś innego :)

xxxxxxxxx
@Marcin907

haha no za darmo robią ????????????????

Marcin907
@xxxxxxxxx

Nie nie, płacone normalnie. Po prostu nic więcej za nadgodziny

@Marcin907

placone jest normalnie za nadgodziny, nie ma zadnego bonusu ze robisz dodatkowo. praca trwa 8godzin, nikt nikomu nie kaze zostawac ponad 8 godzin. pracuje tu kilka lat i jesli mam ochote zostaje, jesli chce isc do domu po prostu koncze zmiane i wychodze

Patryk

Czy mogę liczyć na zarobki chociaż 2700 bez nadgodzin? Jak przebiega współpraca i jak z atmosferą w pracy?

k.t
@Patryk

atmosfera w pracy dobra, wszystko na czas, zarobki rownież były ok. zwolniłem się sam ze względu na wyjazd za granicę

Xxxx

Zapomnij

Chłop z Mazur
@Patryk

Atmosfera? Fatalna, przynajmniej na lutowaniu. Pracowałem z różnymi ludźmi ale z takimi dziwakami to się nigdy nie spotkałem. Lutownica zrobiła co niektórym dziure ale w mózgu. Gdyby policzyć włosy na jaj*ach tyle samo znalazłbym tam osób z którymi można się dogadac, a dodam ze jaj*ka golę :)

pozytywna

Bardzo dobrze współpracuje się z tą firmą a zwłaszcza z panem Piotrem Wielgoszem szefem produkcji jest kompetentny polecam tą firmę Zakład ogólnobudowlany Jan Urszulak

klient
@pozytywna

potwierdzam bardzo dobra płynna współpraca z szefem Piotrem

Xm

Jak chcesz tyrać od rana do wieczora w soboty i dni świąteczne to zapraszam.Tutaj się tyra po 17 godzin za damski. . Nawet w Boże Ciało.A system komputerowy wszystko rozliczy.

@Xm

każde święto jest wolne, po co takie głupoty. pracuje od paru lat na produkcji i nie ma że do pracy. pracujesz 8 godzin, kto chce zostaje dwie godziny dluzej

Czy firma przyjmuje niepełnoletnich ?

Benek

Firma z opinią dobrego pracodawcy lecz i tak znajdą się maruderzy, których nikt nie zadowoli!

Owoc z pestka

Brak słów, nie polecam nazwisko tylko świadczy o pracodawcy że się dorabia ,zarabia euro A płaci marne bardzo marne złotówki, zakład dla ludzi bez przyszłości......

Arczi

@Były robol tzn? jakie stawki? z jakiego roku, jak nie chcesz wprost pisać? ;)

ktos

(usunięte przez administratora)Zarobki najniższe w mieście.Brak szacunku i poszanowania pracownika.Okradanie pracowników z zarobionych świadczeń.Będac dłużej na posiłku lub w toalecie odpisują godziny a co za tym idzie zabierają pieniądze z pensji(usunięte przez administratora)Wyplata zawsze w dwóch ratach i oczywiście nie w terminie.Warunki sanitarne bardzo złe.W jadalni i w kabinach prysznicowych brud a toalety popsute.ZDECYDOWANIE NIE POLECAM TEGO ZAKŁADU.

Były robol

Pracowałem tam. Facet z zarobkami zatrzymał się w miejscu. A zapierdziel jak na akord. Odradzam

Łucja
@Były robol

Dawno temu pracowałeś w Metal-Dach? Jakie wtedy były zarobki na produkcji? Podaj chociaż jakieś przybliżone stawki.

Tomasz

Widzę, że jako jedną z negatywnych kwestii Twojej opinii jest kwestia zarobków, które pracodawca ten oferuje. Mógłbyś napisać precyzyjnie, ile można zarobić?

Pawel Dorobisz

Nie polecam tej firmy.wlasciciel to jak by to ujac . psychiczny i to zdrowo.msciwy za byle co.Pouciekalo z tamtad mnostwo wspanialych pracownikow

admin

Pracujesz w firmie ,,METAL-DACH''? Znasz dobrze charakter pracy, charakter współpracowników? Czekamy na Twoją opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Dorobisz Metal-Dach - Nowa Sól

• Jak się pracuje w Paweł Dorobisz Metal-Dach?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Dorobisz Metal-Dach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Dorobisz Metal-Dach?

Paweł Dorobisz Metal-Dach
2.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Wielkopolska -
    67-100 Nowa Sól