Opinie o Mado-Media Sp. z o.o. w Straszyn

"MADO-MEDIA" oferuje przenośne, modułowe systemy wystawiennicze i bogate wyposażenie ekspozycyjne

Branże: Usługi marketingowe - organizacja i obsługa imprez

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mado-Media Sp. z o.o. w Straszyn

Elżbieta Nowy wpis

Piszecie, że praca ciężka fizycznie i psychicznie. Ehhh no niestety. Na stronie firmy piszą że rocznie obsługują 1500 zleceń. A mnie ciekawi czy podczas tych gorących okresów gdy jest więcej zleceń, jest opcja na prace sezonową? Np. do połączenia ze studiami?

Anon Nowy wpis
@Elżbieta

Liczba zleceń raczej się zgadza. Praca jest ciężka fizycznie i psychicznie, np. kiedy ma coś wyjść tego samego dnia i ma się godzinę na uczycie wielkiego systemu. Mado w wielkim stopniu opiera się na sezonowości (stoiska targowe). W sposób ciągły to raczej wpadają tylko zlecenia od byłej pracownicy - Agnieszki Szafraniec z EasyStandu - która przejęła bazę klientów na odejście z firmy. Zdecydowanie są lepsze miejsca pracy, ale są też gorsze.

Administrator Nowy wpis

Firma Mado-Media Sp. z o.o. poszukiwała jakiś czas temu pracowników na stanowisko Krawiec. Czy jest ktoś, kto otrzymał tę pracę? Czy organizowane są tam szkolenia podnoszące kompetencje?

Anon Nowy wpis

Nie ma szkoleń. W sezonie pracy bardzo dużo na bardzo dużych tkaninach z poliestru. Praca dość ciezka fizycznie i psychicznie

Anon

Duzo pracy w sezonie, ale to w każdej agencji reklamowej. Pensja mala, ale pracownicy spoko. Zawsze coś za coś. Przepracowałem tam trochę i daje pozytywna opinię. Pieniądze byly zawsze na czas. Cala zla krew juz odeszła, takze nie ma spin czy awantur. Jesli ktos ma blisko, nie boi sie dużej ilości pracy i niewielkiej wypłaty to dobre miejsce na początek kariery. Pozdrawiam.

Martyna

Wymagają dużego doświadczenia w firmie?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Mado-Media Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Pogodny

Pracowałem w mado trochę i poza małą wypłata to wszystko u niech jest ok. Pieniądze były zawsze na czas. Dużo złej krwi już tam nie pracuje, nie będę wymieniał z imienia ale każdy kto pracował wie o kogo chodzi. Poza tym firma znajduje się od dwóch lat w Pruszczu obok lotniska, nie w Straszynie.

Olgierd

Może warto zastanowić się czy dobrze wykonujemy swoja pracę bo firma jest dobra. Obrażanie innych nie jest sposobem na poprawę nastroju.

JA

Pracowałem w tej firmie prawie 2 lata. Jak byłem na rozmowie po okresie próbnym, sam prezes powiedziałem cyt ' ja tu nie potrzebuje wybitnych ludzi, wystarczą mi mierni" ... żenada. Do tej pory winni mi są pieniądze za "nie oficjalną" część z umówionego wynagrodzenia podstawowego. Myślałem o zgłoszeniu sprawy do prokuratury lecz ze względu że to część która była dawana "pod stołem" nie mam żadnych dowodów że powinna być wypłacona. Właściciele to prostacy ze wsi zatrudniający takich samych ludzi którzy są na tyle ciemni że w razie podobnych historii nie odezwą się tylko skulą ogon i odejdą. Wykorzystują darmowych pracowników z PUP którzy pracują na stażu, po zakończeniu przechodzą na umowe o prace (warunek jaki stawia PUP) a po 3msc są zwalniani pod byle pretekstem lub bez. Był przypadek że zwolnili człowieka pierwszego dnia po przyjściu ze zwolnienia lekarskiego - juz w czasie trwania tego zwolnienia, na jego miejscu pracował ktoś inny, darmowy człowiek z dostawy z urzędu pracy. Wiele by jeszcze pisać o przekrętach właścicieli, ale szkoda mi czasu. Zdecydowanie nie polecą firmy jako pracodawcy.

MUŁ BAGIENNY
@JA

podsumowując: "ja tu nie potrzebuje wybitnych ludzi, wystarczą mi mierni" - a pracowałeś prawie dwa lata więc zaliczasz się do tej "miernoty"? "Właściciele to prostacy ze wsi zatrudniający takich samych ludzi" - a pracowałeś prawie dwa lata więc zaliczasz się do tej grupy prostaków ? "Wykorzystują darmowych pracowników z PUP którzy pracują na stażu, po zakończeniu przechodzą na umowe o prace (warunek jaki stawia PUP) a po 3msc są zwalniani pod byle pretekstem lub bez." - gdyby tak było to PUP nie dawałby więcej środków na stażystów. Jak dobrze kojarzę to też byłeś takim stażystą :) prawie 30 lat a iść na staż z urzędu pracy. Brawo :)

@MUŁ BAGIENNY

Uderz w stół a nożyce się odezwą. Odezwał się człowiek co przez cały dzień w pracy nie musi absolutnie nic robić. Siedzi i ogląda filmiki na YT albo FB, a wszystkie zlecone mu zadania i sprawy pracownicze są ponad jego wszelkimi możliwościami! Próbował zarządzać ludźmi. Nie udało się. Próbował robić autorskie projekty. Nie udało się. Nawet wysyłka do sklepu czy na pocztę to zadanie, które skrewi. Brawo dla tego Pana! :) Mieć prawie 40 lat i mieć prace wyłącznie dzięki rodzinie Brawo ;)

Moja opinia

Ciekawa jest opinia, że Mado nie płaci na czas, ciekawe pytanie do "Pani Iwony". Tym ciekawsze, że o ile mi wiadomo to żadna Iwona w Mado nie pracowała a już na pewno nie w dziale finansowym. Wygląda mi to na wpis "życzliwego" albo "byłego".

uparta

kiedy tym razem będzie wypłata ?:) Pani Iwono

PAN

serdwcznie pozdrawiam wszystkih (usunięte przez administratora) z mado a zwłaszcza kierownika śmierdziocha i wszystkich wchodzących mu w (usunięte przez administratora)

uwaga

Uważajcie na śmietanę człowieka fałszywego

admin

Znasz dobrze firmę MADO-MEDIA Spółka z o.o. lub wiesz jakie warunki zatrudnienia oferuje pracodawca? Podziel się swoją opinią, ponieważ pomoże ona innym wybrać dobrą pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Mado-Media Sp. z o.o. - Straszyn

• Jak się pracuje w Mado-Media Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mado-Media Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mado-Media Sp. z o.o.
3.1/5 Na podstawie 20 ocen.
  • Powstańców Warszawy 79
    83-000 Straszyn