Opinie o Zakład Mięsny Podlasie s.c. Krzysztof Cimaszewski Krzysztof Hanusiak w Zaścianki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Mięsny Podlasie s.c. Krzysztof Cimaszewski Krzysztof Hanusiak. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Zakład Mięsny Podlasie s.c. Krzysztof Cimaszewski Krzysztof Hanusiak o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Mięsny Podlasie s.c. Krzysztof Cimaszewski Krzysztof Hanusiak w Zaścianki

yo Nowy wpis

Jaka tam atmosfera w pracy aktualnie w zakładzie? Pytam jako osoba zainteresowana pracą, trochę mnie wystraszył komentarz niżej o tym, że kogoś mama się nabawiła załamania nerwowego. W poprzedniej mojej pracy to zależało, do jakiego działu się trafiło. Ciekawe jak tu. Gdzie jest lepiej?

zmartwione dziecko Nowy wpis

fajne moja mama ma przewz nich zalamanie nerwowe esa

Małgorzata Nowy wpis

Tutaj na forum ktoś niedawno doniósł o dziwnej sytuacji w jednym ze sklepów firmy. Podobno pani kasjerka wzięła pieniążki, nie wydała reszty i kłócąc się uciekła na zaplecze. XD Musiałabym szczerze to zobaczyć, żeby uwierzyć. Aż się zastanawiam czy zakład mocno zwraca uwagę na zachowania swoich sprzedawców? No bo jeśli takie zachowania serio występują to trochę beka.xd Są jakoś przez was szkoleni? Jeśli nie, to może czas zacząć?

Marta Nowy wpis

Jest szansa na pracę dorywczą? Nie chce żadnego, pełnego etatu. Wciąż się uczę i chciałabym trochę dorobić do kieszonkowego. Mogę nawet sprzątać zakład :)

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakład Mięsny Podlasie s.c. Krzysztof Cimaszewski Krzysztof Hanusiak? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Stalonek1

Dzisiaj w sklepie Olsztyn na Jarotach przy ulicy wilczyńskiego w sklepie pracuje bardzo niemiła starsza pani która wzieła pieniądze i nie oddała reszty wykłucała się i uciekła na zaplecze kiedy nie pujdfzie się do tego sklepu owa pani jest bardzo nieprzyjemna i nie nadaje sie do tej pracy z ludzmi

Byla

Obecnie zakład jest w stanie likwidacji lub upadłości z powodu złego zarządzania obecni pracownicy nie wiedzą czy dostaną wynagrodzenia za czerwiec to jest przykład pędu za max kasy i brak rozeznania rynku plus pani Aneta Cz. Co komentarz wcześniej. Szkoda tylko mi tyle lat pracy jeszcze tu

Grzegorz

Chciałbym aplikować ale nie mogę znaleźć żadnych informacji o tej firmie. Ktoś wie czy są poszukiwani rzeźnicy?

Bardzo zła

firma przez małe f. Banda (usunięte przez administratora) Nie dotrzymują warunków umowy. Nie polecam współpracy z nimi.

Kamil

Uwagi dla firmy nawet najcenniejsze nie tu powinny się znaleźć bo to wątek dla pracowników.

Karola88

Nie polecam. Kupowałam drob w sklepie na Dubois podkreślając, ze biorę to na zupke dla dziecka. Dziecko było że mną i spało w wozeczku. Pani sprzedała mi nieswieze mięso. Wyjelam je na drugi dzień z lodówki było całe pokryte śluzem i brzydko pachnialo.

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników? Jak wyglądają zarobki?

Zła

Nie polecam (usunięte przez administratora) wielka pani menager :) Aneta Czarn. jest nie nadaje się do pracy z ludzi.( powinni dawno zwolnić tę panią :) Zastanawia mnie jedno ,dlaczego góra się nie interesuje co się dzieje na sklepach i dlaczego odchodzą pracownicy :)

Remek

Interesowała mnie praca w firmie ale wasze opinie nie nastrajają mnie pozytywnie.

BigMama

Szczery do bólu pisał 3 lata temu,do dziś nic się nie zmieniło,minimalna płaca,maksymalne wymagania,pieniądze nigdy w terminie.Przepracowałam pół roku,z czego 3 m-ce na umowie na pół etatu(fikcja),którą dostałam tylko dlatego,że szefostwo obawiało się zemsty byłych pracowników.Nadgodziny rozliczane wtaki sposób,żeby jak najwięcej obciąć pracownikowi,obciążenia za niesprzedany towar.Pieniądze nigdy w terminie(orócz tych "białych",wiadomo),a sam towar takiej jakości,że szkoda gadać....Przemyślcie.

W jaki sposób Zakład Mięsny Podlasie s.c. Krzysztof Cimaszewski Krzysztof Hanusiak dba o swoich pracowników? Czy są organizowane szkolenia podnoszące kwalifikacje?

Ha,ha,ha Tyle je zobaczysz

kolejna osoba ktora dała im sie nabrac .

Dokładnie.Tez miałam okazje tam pracować.Oczywiście miała być umowa ,której nie było.Dziewczyny po 7 mies.robią bez umowy na Warszawie.Obiecanki cacanki tylko...Nie polecam,wielkie oszustwo ta firma !

szczery do bólu

Nikomu nie polecam pracy w ich firmowych sklepach. Obiecują umowę, dobre i wypłacane w terminie, a w rzeczywistosci pracowałem tam ponad rok na czarno i wypłaty nigdy nie otrzymałem do umowionego 10-tego. Zdarzało się nawet że wynagrodzenie otrzymywalem w ratach nawet po 20-tym. Dlatego ludzie, jeżeli chcecie tam starać się o pracę, przemyslcie to kilka razy. Całe szczęście ze w naszym kraju jest już coraz mniej takich szefów popapranców i złodziei oraz takich obozów pracy.

admin

Wiesz jak działa firma ZAKŁAD MIĘSNY "PODLASIE" s.c. Krzysztof Cimaszewski, Krzysztof Hanusiak od podszewki? Znasz nowinki, o których inni nie wiedzą? Czekamy na Twój komentarz.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Mięsny Podlasie s.c. Krzysztof Cimaszewski Krzysztof Hanusiak - Zaścianki

• Jak się pracuje w Zakład Mięsny Podlasie s.c. Krzysztof Cimaszewski Krzysztof Hanusiak?

Zobacz opinie na temat firmy Zakład Mięsny Podlasie s.c. Krzysztof Cimaszewski Krzysztof Hanusiak tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Zakład Mięsny Podlasie s.c. Krzysztof Cimaszewski Krzysztof Hanusiak
2.3/5 Na podstawie 10 ocen.
  • Zaścianki 53
    15-521 Zaścianki