Opinie o Hornik Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Hornik Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Hornik Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hornik Sp. z o.o. w Poznań

Monia Nowy wpis

Specjalistka ds. sprzedaży to ubezpieczenie ma jakieś prywatne dodatkowe czy po prostu? Napisali w ofercie, ze taki jest benefit w postaci ubezpieczenia i nie wiem, czy chodzi im o zwyczajne czy specjalne jakieś. Ja dużo wyjeżdżam za granicę jak praca pozwala, przydałoby mi się jakieś porządne.

Hornik Sp. z o.o. w mieście Niemcy poszukiwała pracowników na Monter. Co możecie powiedzieć o pracy tam? Jak wyglądał proces rekrutacyjny?

Tom Nowy wpis

Masakra nie polecam nikomu jest tragiczne podejście do pracownika

Karolina Nowy wpis
@Tom

No dobra, czyli jakie te podejście jest konkretnie? Co się dzieje? Miałam aplikować, ale skoro tak piszesz to dobrze byłoby wiedzieć

KK Nowy wpis
@Tom

@Tom możesz więcej powiedzieć na temat "tragicznego podejścia do pracownika" w Hornik Sp.zo.o. ?

pozytywny

Pracownicy są traktowani ok. Zdarzało się, że wynagrodzenie było wypłacane z opóźnieniem (kiedyś)- ale zawsze było wypłacone. Ogólnie firma jest ok.

@pozytywny

tak to podejście tej firmy. Nie ważne że wynagrodzenie było wypłacane z opóźnieniem - ważne że ogóle było cieszcie się ... podziękujcie na kolanach za prace.

Aleksandra

Pisaliście że atmosfera w pracy jest OK ale się zdarzało że wynagrodzenie było wypłacane z opóźnieniem. A czy są jakieś zaliczki? Czy zatrudniają na umowę o pracę?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hornik Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista / Specjalistka ds. sprzedaży ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Świebodzin
Koimex
Lidia

@Kuba co masz dokładnie na myśli? Napisałeś 'strach nam zajrzał' - o co chodzi? Przybliżysz temat?

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Hornik Sp. z o.o.?

nie ma awansów.

Leszek
@autor

W sensie awanse sa rzadko, czy wcale nie ma takiej opcji? Jak to wygląda i co jest tego powodem?

Damian

@autor a jest jakakolwiek ścieżka rozwoju w firmie?

Mentor

A ja uważam, że nad minusami przeważają plusy bo to dobra firma.

Lidia

@anonymous, błędnie interpretujesz moją osobę, ponieważ nie mam żadnego powiązania z pracą w firmie Hornik, tym bardziej nie jestem osobą, która pracuje tam w biurze. Rozumiem też Twoje stanowisko w tej sprawie, jednak jeżeli zmienisz zdanie, to zachęcam do podzielenia się tym, jak wyglądają te sprawy, które wspominasz.

@Lidia

Skoro nie pracowałaś to po co się mieszasz do pracowników którzy tam pracowali. I nad plusami przeważają minusy. I o tym piszą.

Lidia

@R1980, dlaczego tak twierdzisz? Przedstawiłeś same negatywne kwestie związane z pracą w firmie Hornik, jednak w żaden sposób ich nie uzasadniłeś, czy możesz to uczynić? Przedstaw również, co pozytywnego spotkało Cie w trakcie Twojej pracy w tej firmie. Twoja uzasadniona i uargumentowana opinia będzie o wiele bardziej pomocna użytkownikom, którzy czytają ten wątek.

@Lidia

Nie musze nic uzasadniać bo obecni i byli pracownicy mają takie samo zdanie jak moje. A jak bym miał opisać wszystkie kłamstwa które dotyczą pracowników fizycznych(monterów) wypowiedziane przez Pana "(usunięte przez administratora)to bym musiał trylogie napisać. Więc,nie zmienia to faktu ŻE ODRADZAM PRACE U WAS WSZYSTKIM. A Pani siedządz za biurkiem i pijąc kawke doskonale wie że pisze prawde.

R1980

Straszna Firma. Odradzam! Ze wszystkim pracownicy są okłamywani i w dodatku wynagrodzenie nie jest wypłacane terminowo. ODRADZAM NA 100%!!!

Old Mark

Witam. Mam pytanie do firmy. Dlaczego w ogłoszeniu piszecie, że praca płatna w Euro a w rzeczywistości przelewacie złotówki? Może w Niemczech też się płaci w złotówkach za wyżywienie? Bo przecież trzeba je kupować we własnym zakresie.

Ksiegowy
@Old Mark

Rozliczenie jest w EUR natomiast wyplata nastepuje w PLN wg sredniego kursu NBP z dnia naliczania. Przy wyplacie w EUR musialby Pan przewalutowac na PLN po kursie nizszym anizeli stosowany przez nas kurs sredni. Podejrzewam, ze gdybysmy wyplacali w EUR, to mozna byloby nam to takze zarzucic, bo przeciez mieszka Pan na stale w Polsce. Pozdrawiam

tragedia nie polecam

admin

Chcesz pomóc osobom szukającym opinii o pracodawcach? Napisz kilka słów o tym co Ci się podoba i nie podoba w firmie Hornik Sp. z o.o..

Zostaw merytoryczną opinię o Hornik Sp. z o.o. - Poznań

Hornik Sp. z o.o.
2.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Rubież 46 E
    61-612 Poznań