Opinie o I.M.C. Engineering Poland w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie I.M.C. Engineering Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie I.M.C. Engineering Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o I.M.C. Engineering Poland w Gorzów Wielkopolski

Ile zwolnili?

@Tomek

Jak narazie chyba 5 osób. Pewnie na koniec miesiąca następni dostaną papierki. Umowy nie chcą przedłużać. Niby bufor do którego zbierają i go nikt nie zobaczy to jedna dobra wypłata każdego z na czyli miesiąc pracy za darmo. Kasa z państwa to tez z 1.5 miesiaca za darmo. Wakacyjniego brak to pół miesiąca za darmo. Można -można!!! Tak na dłuższą metę trzeba szukać czegoś bardziej pewnwgo i solidnie js że go. W historii firmy takich niewiadomych i krętactwa nie było.

Robol
@On

Jak zwolnili ludzi to z buforu już nic nie dostali, kto mądry to od marca na L4 poszedł i brał całą pensje,inaczej są w plecy i za darmo pracowali naiwni bo uwierzyli i nie było im dane, lecz zabrane :d

Igor

@Brygadzista zmiany Masz dużo racji, idealnie to właściwie nigdzie nie będzie. Warto dobrze pracować to będzie dobrze.

Muniek
@Igor

oby to zależało tylko od dobrej pracy to chwalmy Boga allleluja przygotuj się na podpierda.. e innych to kariera murowana

@Igor

posadź kwiatki farba coś pomaluj to kariera murowana

Spawacz

Ciekawe czy Prezes/Prezesowa czyta opinie ? Nikt nie pisał o mobbingujacym (usunięte przez administratora)który jest mistrzem produkcji A miał juz jedna sprawę za mobbing ?

@Spawacz

A kto stosuje takie praktyki imię i nazwisko proszę,a to zarząd trzyma takich ludzi na firmie ? To im wygodne jest na rękę ? Jak długo pracuje ?

Ralmond
@Spawacz

no produkcja biura atmosfera nie wesoła od zawsze traktowanie ludzi hu.owe nie polecam płacz stres nerwy mało kto to wyrabia ciągle zmiany pracownikow warunki pracy wszędzie słabe za małe stanowiska na produkcji w biurach widziałem też siedzą sobie na plecach do tego ten monitoring wszędzie czy to jest zgodne z prawem?

@Spawacz

Skoro z premedytacją zatrudnili taka osobę co ma w papierach jasno wpisane traktowanie pracowników to świadczy tylko jedno że Janusz i Grażyna to popierają karteczki anonimy trafiły do nich od produkcji że źle się dzieje i bez zmian? czyli co świadome działanie góry bo sami nie są wcale lepsi

Czym I.M.C. Engineering Poland zachęcają? Jakie mają dodatki?

Przeczytaj na ofertach pracy, prawdopodobnie o większości piszą jak opieka medyczna czy ubezpieczenie. Na rozmowie dowiesz się wszystkiego. Warto przyjść i się dowiedzieć twarzą w twarz.

Beata

Mnie interesuje dział marketingu w I.M.C. Engineering. A o nim niestety nie piszą w ogłoszeniach. Czy ktoś wie, jak tam jest z tymi dodatkami?

Produkcja
@Beata

nic takiego tu nie ma

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy I.M.C. Engineering Poland? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku MONTER/SPAWACZ - I.M.C. Engineering Poland Sp. z o.o.? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
Czarny murzyn

wszystkiego wtedy możesz być pupilkiem cioci ,a tak to wypad ,nie pomoże ciężka praca i profesjonalizm. Strata czasu na tą firmę .Co chwilę kogoś wyrzucają ,nie trzymają pracowników dłużej jak rok,dwa. Nawet swojej rodziny.Co chwilę rekrutację są.Chyba taki trend mają że im krócej pracujesz tym lepiej .Nie warto . Wykorzystają cię na maca i do odstawili.

@Czarny murzyn

Oj pełne poparcie dla Ciebie.Kto cioci nie wyliże lub nie jest z rodziny,znajomych to wypad.

On

Ogólnie od marca firma jest w strasznym kryzysie finansowym przez koronowirus. Zarobki poobcinane bo tarcza jest. A wszelkie dodadki pozabierane do odwołania. Czyli wyplaty ok.40% mniejsze jakiekolwiek awanse to mozna zapomnieć bo i przed kryzysem wcale tak łatwo sie nie awansowało. Pracy ogolnie jest dużo ale jak narazie finanse skromne niby brak sprzedaży.

Prawcownik
@On

dokładnie, ale prezesostwo kasę ma, o to się nie bojmy. Na swoje kasa się znalazła. A nam poobcinali wypłaty. Człowiek kredyt na głowie, cały czas pracuje na zmiany a wypłata śmiech na sali.

@On

Jaki skromny brak sprzedaży :) Roboty tyle że ogarnąć tego nie idzie. To jest jedna wielka ściema,po to tylko by ukryć wpływy na konto bo wzięli kredyt z tarczy a nie mogą wykazać nagły wzrost sprzedaży,jeszcze dwa lata temu za nadgodziny płacili pod koniec miesiąca(usunięte przez administratora)a teraz wszystkie dodatki,premia uznaniowa,obecnościówka itd. zabierają na "buuufooor"(usunięte przez administratora)

balon
@Prawcownik

Ci co ciężo pracują nie mają się co martwić, ze będą mieli gdzie pracować w najbliższej przyszłości. Ludzie rozejrzyjcie się, wszędzie w każdej Firmie jest bardzo ciężko, leserzy wasz czas się już zakończył, bójcie się

Prawcownik
@balon

My się mamy bać? W każdej firmie ciężko? Co ty człowieku bierzesz? Pracy na rynku nadal od groma. Jak się firmie pracownik nie podoba, to niech się z nim żegna. Dlaczego w takim razie nie zwalniają? Czyżby jednak pracownicy nie byli tacy najgorsi? Pompuj dalej ten swój balonik ciemnoty i ślepego wierzenia tego co Ci zarząd wciska.

@balon

balon Ty c...u dziś poleciały 3 osoby a w przyszłym ma polecieć dużo więcej wiec może jesteś pan kuba rodzina prezesowej?

Jak jest z awansem w I.M.C. Engineering Poland?

poinformowany

Ale gdzie? Biuro czy produkcja?

On

@Really ale to znaczy, że w tej firmie wymagają technicznego języka niemieckiego?

MM
@On

Jeżeli stanowisko polega na kontakcie z Klientem niemieckojęzycznym to oczywiście tak. Pozostałych pracowników to nie dotyczy. Tak czy inaczej w firmie używa się języka technicznego, więc pracownik niemający doświadczenia, ma szansę rozwijać się na tym polu.

Beata
@MM

Dzięki wielkie za informację! Właśnie też zbierałam się do tego, by zapytać o tę kwestię. Powiedziałeś, że pracownik niemający doświadczenia, ma szansę rozwijać się na tym polu. Czy mam przez to rozumieć, iż w I.M.C. Engineering nie robią problemu, jeśli chodzi o zatrudnienie osób, które nie mają jeszcze imponującego CV? Jak to dokładnie wygląda?

Półdarmo to ile konkretnie?

Abc

Prawda, że szlifierka na 3 osoby i kto pierwszy ten lepszy ?

MM
@Abc

Nieprawda.

Kania

Zapierdziel po same uszy na oczy nie widac

Mistrzu

No szkoda wielka

Praca ciężka a zarobki nie adekwatne do niej. Obiecują dużo a molo robią. O podwyżkach też nie ma co mówić, najlepiej zapiera... za pol darmo. Przyjść a się przekonasz.

Słyszałem o firmie, że ma opinię dobrego pracodawcy!

@Adam

Konkrety? Ile się zarabia ,jaki socjal,jaka atmosfera pracy ? Czy firma się rozwija i nie jest w stanie upadłości ? Czy odprowadzane są wszystkie składki do ZUS ? Czy nie ma zastrzeżeń PIP ? Jakie szanse przejrzyste awanse ? Docenia się i nagradza pracowników ?

@Żaba

Jak się chce, to zarobić można bardzo dobrze. Firma rozwija się bardzo dynamicznie, buduje hale, prowadzi poważne inwestycje w maszyny. Socjal na poziomie raczej niespotykanym wkół, różne premie, dofinansowania, ubezpieczenia, opieka medyczna. To co piszą na ofertach pracy jest prawdą. Pozdro.

Zainteresowana

Witam, a czy ktoś może się wypowiedzieć na temat pracy w biurze? W jakich godzinach? czy jest możliwość korzystania z kursów językowych z typowym dla branży słownictwem? przedział wynagrodzenia? pracuję w firmie jako specjalistka ds. sprzedaży i reklamacji z językiem niemieckim, mam kontakt tylko z klientami niemieckojęzycznymi, jednak jest to zupełnie inna branża a co za tym idzie inne techniczne słownictwo. Czy ktoś mógłby rzucić nieco światła w tym temacie?

Really
@Zainteresowana

No no no

Ryszard

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje. szkoda, że nikt nie zamieścił tu informacji.

Maciej
@Ryszard

Pytasz o warunki pracy, bo chcesz aplikować do firmy? Na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/i-m-c-engineering-poland-sp-z-o-o,9547 pracodawca szuka technologa-specjalisty przygotowania produkcji. Firma oferuje możliwość szkoleń, premie i szeroki pakiet socjalny. Liczę, że się odezwiesz i napiszesz, czy będziesz składał CV.

@Brygadzista zmiany, czy pracujesz w I.M.C. Engineering Poland? Jakie jest Twoje zdanie na temat tego pracodawcy? @Qwer, a Ty? Możesz powiedzieć coś na temat warunków oferowanych przez I.M.C. Engineering Poland? Upominam także niektóre osoby wypowiadające się poniżej, że komentarze pisane w obraźliwym tonie nie będą tolerowane na forum.

@Marta

Tak pracuję już dość długo i forum internetowe nie jest miejscem do tego żeby się wypowiadać na temat swego pracodawcy. Jeśli uznam że jestem krzywdzony w jakiś sposób to najzwyczajniej w świecie się zwolnie. Puki co ze swoimi przełożonymi jak i podwładnymi się dogaduje i współpraca przebiega w sposób znosny siedzę tutaj :) Jak to mówią wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Uważam że jeśli chcesz sprawdzić daną wodę jaka ona jest to trzeba do niej wejść a nie korzystać z forum co ludzie wypisują. Pozdrawiam.

@Brygadzista zmiany

A możesz napisać jak wyglądają kwestie finansowe?

@Brygadzista zmiany

Nie trzeba wchodzić do gorącej wody bo można się poparzyć więc lepiej korzystać z doświadczeń innych pracowników,po to jest forum. Proszę o merytoryczne wskazówki dla przyszłych pracowników?

@Żaba

No chyba że wolisz wsadzić żabę do zimnej wody i powoli ją gotować wtedy nie zauważy wcale .Taka woda ją zgubi bo będzie to trwało bardzo długo i powoli więc nie zauważy że wskaczyła do zimnej a ugotowała się w wrzątku.

John

Hello, my name is John the Ceo of medallion brand enterprises Lagos I need an engineer to design a bore hole water level sensor that will work effectively well with surface or sub-massive bore hole pumping machine. Anyone interested in working with us on this project should please contact us by email- support@kwikmb.com

@Brygadzista zmiany, rozumiem, dziękuję za Twoją odpowiedź. Niemniej jednak forum GoWork.pl właśnie do tego służy - do wymiany opinii na temat pracodawców. @Marta, widzę, że chciałabyś pracować w I.M.C. Engineering Poland. Jakie stanowisko Cię interesuje? Wysyłałaś już swoje CV do firmy?

Cezary

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Trudno się dostać?

Brygadzista zmiany

Czubek w pozytywnym sensie :) Bardzo solidny człowiek firma czeka tylko na takich dobrych ludzi :)

Qwer

Poczekaj....

@Qwer

Poczekam aż kolejnych dobrych chłopaków się pozbedziecie a my ich z chęcią przygarniemy :)

Power

Aaaaahahahahahahahaha

Zostaw merytoryczną opinię o I.M.C. Engineering Poland - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w I.M.C. Engineering Poland?

Zobacz opinie na temat firmy I.M.C. Engineering Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 55.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w I.M.C. Engineering Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 45, z czego 1 to opinie pozytywne, 33 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

I.M.C. Engineering Poland