Opinie o Osadkowski Cebulski Sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Osadkowski Cebulski Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Osadkowski Cebulski Sp. z o.o. w Legnica

Administrator Nowy wpis

Poszukiwano osoby na stanowisko Przedstawiciel Handlowy. Czy ktoś był w firmie Osadkowski Cebulski Sp. z o.o. na rozmowie kwalifikacyjnej? Czy można zarobić 8000 ?

Pracownik Nowy wpis

Jeśli chodzi o wynagrodzenie na stanowisku Przedstawiciela Handlowego, to zazwyczaj jest ono uzależnione od wielu czynników, takich jak doświadczenie zawodowe, umiejętności sprzedażowe oraz wyniki sprzedaży. Możliwość zarobienia zależy więc od efektywności pracy i osiąganych wyników sprzedażowych. Warto pamiętać, że wymaga się ciągłego uczenia się, rozwijania umiejętności i aktywnego działania. Osoby, które potrafią skutecznie nawiązywać relacje z klientami, doskonalić swoje umiejętności negocjacyjne i śledzić trendy rynkowe, mają większe szanse na osiągnięcie satysfakcjonujących wyników finansowych. Zalecamy bezpośredni kontakt z firmą Osadkowski Cebulski Sp. z o.o. w celu uzyskania dokładnych informacji na temat warunków zatrudnienia oraz potencjalnych zarobków. Przesłanie życzeń powodzenia w procesie rekrutacyjnym i satysfakcji z ewentualnej współpracy.

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 5 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Specjalista Ds. Sprzedaży. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

Odpowiedź Nowy wpis

Proces rekrutacyjny na portalu pracuj.pl na powyższe stanowisko prowadzony jest przez firmę siostrzaną - Osadkowski SA, także proszę tam kierować zapytania.

ToMar

Ze strony klienta - rewelacyjna wspolpraca, ludzkie podejscie, przyjazne kontakty z roznymi handlowcami

Nie prawda
@ToMar

Klient dla nich w ogóle się nie liczy, brak jakiejkolwiek współpracy, a o ludzkim podejściu to już w ogóle nie ma mowy. Z handlowcem się ustala jedno, a później wychodzi drugie. Omijać szerokim łukiem tą firmę!!!

Zawodowo i kontaktowo - super! Atmosfera na oddziałach tylko na plus! polecam

Firma Osadkowski Cebulski Sp. z o.o. szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. wsparcia produktu (Nawozy). Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
logo firmy Pracownik działu rozliczeń
Świebodzin
Koimex
Rafal

Banda (usunięte przez administratora)lepiej zeby zgnilo na polu niedam im oddalem 50 ton Firmie Wozniak mam porownanie im tylko 25 ton zaplacili za 10 paranoja i to latalem po ich biurach 2 miesiace dzekuje nie chcem onich slyszec biznesmeny na panerach szkoda gadac przyszlosc kazdy inny tylko nie oni odradzam!!!

Natalia

Widziała ich dawne ogłoszenie na stanowisko Doradca klienta - obsługa telefoniczna. Co wiecie o szkoleniu wstępnym? Jak wygląda, czego dotyczy i czy potem już podczas pracy firma daje dodatkowe szkolenia jeszcze?

Bażanciarnia
@Natalia

Wyszkolą, przeszkolą, doszkolą bylebyś chciała pracować i angażowała się.

Czy w Osadkowski Cebulski Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nie, zawsze są to umowy o prace

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Osadkowski Cebulski Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Przedstawiciel Handlowy.

Zależy co wynegocjujesz na rozmowie. Podstawa przyzwoita a premia zależy od Twoich wyników. Z tego co wiem nikt nie narzeka

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.?

prcownik

jako przedstawicielel: auto sluzbowe, laptop, telefon kom, karta sportowa, luxmed, paczki dla dziecka,ubezpi

Pytanie2
@prcownik

Jakie auta i jak z użytkowaniem do celów prywatnych ?

@Pytanie2

Pytasz o szczegóły dotyczące zatrudnienia, bo jesteś zainteresowany pracą? Obecnie firma szuka przedstawiciela handlowego do współpracy z gospodarstwami rolnymi. Kwestię użytkowania samochodu do celów prywatnych zapewne trzeba ustalić już bezpośrednio z pracodawcą. Liczą na informacje jeżeli zdecydujesz się na zatrudnienie.

Dżejms
@Pytanie2

Aventador Mansory

Czy Osadkowski Cebulski Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Bażanciarnia

Firma szanuje pracownika i siebie. oczywiście, że jest umowa o pracę, umowy śmieciowe to u innych prywaciarzy. Tutaj jest wszystko na legalu.

Wlg

Witam dajcie znać jak to wygląda przy sprzedaży części zamiennych i środków ochrony jakie mniej więcej zarobki Jak wygląda czas pracy robisz swoje 8 i spokój czy jakieś dyżuru telefony od rolników po godzinach ? Sobota niedziela wolna ?

atmosfera byla dobra 10 lat temu. dzisiaj ciezko to nazwac. przykro patrzec na to co sie dzieje. prezes nie zwalnia najbardziej doswiadczonych i zasluzonycn pracownikoww, oni zwalniaja sie sami, nie wytrzymujac psychicznie swojej toksycznej szefowej.

Prac
@pracownik

Ile ludzi tyle opinii. W mojej ocenie to kwestia zastania się i braku chęci rozwijania się z duchem czasu. Atmosfera w naszych działach jest przyjacielska cały czas

Wiktoria
@pracownik

Co dokładnie zmieniło się pod względem atmosfery, że doświadczone osoby odchodzą z firmy Osadkowskiego Cebulskiego? Wspominasz o kiepskich relacjach z kierownictwem, może warto byłoby porozmawiać z przełożonymi i spróbować poprawić sytuację?

PC

Jedna z bardziej profesjonalnych firm na rynku, żałuje ze już w niej nie pracuje

Dotek

Jako były pracownik nie powiem złego słowa na tą firmę. Przyjaciele pozostali, atmosfera taka ze miło się pracuje i wyjazdy

Zadowolony klient

Profesjonalna firma, miło się do niej wraca i przyjeżdża do legnicy

Robert

@trex dlaczego trudno się dostać ?

@Robert

Duże wymagania, najlepiej po szkołach rolniczej albo przyrodniczym, Niechętnie przyjmują bez wykształcenia wyższego. Standardy

Trex

Bardzo miło się tu pracuje, ale trudniej się dostać, ale warto

Firma profesjonalna, przyjazna atmosfera, miło się wstaje do pracy. W porównaniu do poprzedniej pracy u konkurencji zdecydowanie na plus, ale wymagania wyższe.

ciężko-pracujący

Świetna firma, polecam. Jak porównam z moim poprzednim pracodawcą to cieszę się, że mnie zatrudnili w Osadkowskim. Popatrzcie na takie firmy jak Scanagra, Procam, po początkowym zachwycie klientów to większość wraca do naszej firmy bo tamci oprócz sprzedaży wody święconej na chwasty i słabego doradztwa nie oferują klientowi nic. My obsługujemy kompleksowo łącznie ze skupem, nikogo nie doprowadziliśmy do bankructwa, a facet z okolic Lwówka, który zdał się na preparaty i doradztwo "handlarza" z firmy na P dziś zastanawia się czy zbierze 1,5t rzepaku, gdzie sąsiedzi liczą na min 3,5t w takim roku jak ten.

nick

nie ma czegos takiego jak GK Osadkowski

Jak wygląda ścieżka awansu w Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.?

dobrze

Raczej dobrze zorganizowana. nietrudno awansowac jak jestes ambitny i ci sie chce/ zalezy od dzialu oczywiscie ale mozesz czuc sie doceniany jak dobrze wykonujesz swoja prace.

Zostaw merytoryczną opinię o Osadkowski Cebulski Sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Osadkowski Cebulski Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Osadkowski Cebulski Sp. z o.o.