Opinie o Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Szpitale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej w Bielsko-Biała

Domi Nika

Rozumiem, że ta platforma służy głównie do oceniania pracy, a nie do przedstawiania problemów z lekarzami. Niemniej jednak uważam, że istotne jest również zrozumienie sposobu, w jaki personel traktuje klientów lub osoby dzwoniące po szybką poradę w poważnej sprawie, aby zapewnić pełen obraz sytuacji. Choć osobiście niczym nie podpadłam personelowi (nie miałam jak), to dostrzegłam pewne nieuprzejme zachowania. Chciałabym podkreślić, że fakt, iż ktoś mógł im sprawić przykrość nadal nie upoważnia ich do niestosownego i nieprofesjonalnego traktowania osób z zewnątrz, które potrzebują pomocy, aby wykazać, że nie tylko pracownicy są pokrzywdzeni. Przejdę teraz do omówienia problemu. Kontaktuję się w kwestii pacjenta z kolostomią, który korzysta z przypiętego zbiornika do odprowadzania treści kałowej. Podczas rozmowy z lekarzem zgłaszam obawę, że pacjent nie wydalił nic do zbiornika przez ostatnie 20 godzin i pytam, jak postępować w takiej sytuacji, gdyż tak długi czas niewydalania jest w tym wypadku niepokojący. Niestety, zamiast otrzymać wsparcie i rzetelną poradę, zostałam zaskoczona nieuprzejmym i bezczelnym tonem lekarza, który zamiast skoncentrować się na problemie pacjenta, zaczął zadawać osobiste pytania dotyczące mojego przewodu pokarmowego (pytał dosłownie ile razy dziennie JA wydalam). Po wyraźnym zaznaczeniu, że sytuacja dotyczy innej osoby, to wówczas lekarz kontynuował swoje zachowanie, sugerując brak znaczenia tego, że pacjent z kolostomią nie wydalił treści przez 20 godzin. Tego typu reakcje są nie tylko nieprofesjonalne, ale też wywołują niepokój i obawy wobec świadczonej opieki zdrowotnej. Po doświadczeniu takiej sytuacji, rozumiem wagę edukacji lekarzy, zwłaszcza w kontekście komunikacji z pacjentami, oraz znaczenie empatii w praktyce medycznej. Nie żałuję wyrażenia moich nieprzyjemnych uwag w stosunku do niego na koniec rozmowy z tym "lekarzem", który najpewniej jest po nauczaniu zdalnym. @Pracodawca

Nicola

Każdy pacjent, który trafi na SOR jest traktowany jak śmieć. Personal na szkolenie albo do wymiany. Ci ludzie mieliby ciężko zatrudnić się w sklepie mięsnym (przepraszam z góry miłe panie w mięsnym). W dniu 3 marca przywiozłam rzeczy mężowi na SOR (zabrany karetką) "Pani" pracująca przy komputerze tak na mnie krzyczała "proszę wyjść, wyjść...", że dzisiaj żałuję, że trochę inaczej ja nie potrafiłam zareagować. Człowiek skulony wychodzi, a naprawdę powinien tak samo z "mordą wyskoczyć". Żenada, żenada. Ludzie pozbawieni empatii. Trauma na długi czas.

Maryla Nowy wpis

Dzień dobry. widziałam w sieci jedną z ofert dla pielęgniarek do szpitala. Niestety nie było w nich podanej żadnej stawki godzinowej, chciałabym je poznać nim się skontaktuję. Jest szansa na ich przybliżenie?

Pc Nowy wpis

Przy wejściu w holu w przypadku wizyty w poradni w terminalu należy pobrać bilet z numerem kolejki. Z kolei w poczekalni powinien być wyświetlający te numery. Skoro go nie ma ro po jakiego są wydawane te bilety z numerami.

Patka Nowy wpis

witam serdecznie. Wypatrzyłam na stronie Szpitala ofertę pracy dla Diagnosty Laboratoryjnego. Wskazane wymagania spełniam, prosiłabym przy tym o opis procesu rekrutacyjnego. Czy warto starać się o pracę?

Witam serdecznie, nie widzę zbytnio opinii udzielonych przez samych Lekarzy, czy można o nie prosić? Na stronie szpitala widnieje oferta z początku marca dla Lekarza Neurochirurga. Czy istnieje szansa na określenie średnich przedziałów placowych liczonych od godziny?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.
Domi Nika

Na oddziale nefrologii bardzo niemiłe pielęgniarki. Niemiłe dla pacjentów jak i dla rodzin odwiedzających chorych. Brzydko się odzywają, nie tłumaczą problemu.

Czy szpital oferuje jakieś benefity ?

Witam czy możliwe jest by zatrudnić się jako salowa na część etatu? również widziałam tamta ofertę w internecie, było w niej napisane ze praca ma być wykonywana od 6:00 do 18:00. Zastanawiam się czy godziny pracy nie mogą być bardziej elastyczne

Nicola

Ewela

nie mam pojęcia dlaczego ktoś dopytywał o prace jako operator produkcji w Szpitalu ale czy jest tu może aktualna lub była już Salowa, która mogłaby wyrazić opinie dotyczącą pracy? planuje złożyć dokumenty i szukam dla siebie miejsca w Bielsku. W tym przypadku jakiej atmosfery mogę się spodziewać?

Malutka

Bardzo nie mila pani w rejestracji do poradni otolaryngologicznej! Za każdym razem co tu jestem słyszę w poczekalni noe mile o niej opinie , krzyczy , brzydko odnosi się do osób starszych nie służy pomocą. Dziś osobie starszej odpowiedziała a co ja mam czytać z pani oczu o co pani chodzi . Bardzo nie ładne zachowanie

Firma Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej poszukiwała pracowników na stanowisko operator produkcji. Aplikowałeś na tę ofertę? Możesz wypowiedzieć się na temat zarobków?

Zniesmaczony

Dnia 07.08 o godzinie 17 miałem nieprzyjemność trafić na SOR. Obsługa na poziomie pretensjonalnym , wyśmiewna. (usunięte przez administratora) żeby obsługiwać ludzi z kolejki robią łaskę,oddzywki tańsze niż w Familiadzie. Ta zmiana powinna być rozpatrzona przez dyrektora, napewno dojdzie kto tam stacjonował w tym dniu i tych godzinach. Pomijając fakt (usunięte przez administratora) uzurpatorów którzy robią za jakich(usunięte przez administratora)lekarzy dodatkowo na dyżurze był właśnie sam Wielki nieugięty Cipongo który rzekomo był lekarzem. (usunięte przez administratora) który skończył mature za jajka a później zaocznie studia bo inaczej się tego ująć nie da. Nadaje się do tarcia chrzanu a nie obsługi pacjentów. Placówka ładna,zadbana - ale mam nadzieję że Dyrektor szpitala rozpatrzy tą zmianę. To nie są pretensje Janusza zza ekranu monitora. To jakie prymitywy miały zmianę w ten dzień przechodzi ludzkie pojęcie!!! Mam nadzieję że zostaną wyciągnięte konsekwencje i stosowna nagana żeby wiedzieli że są w pracy za NASZE pieniądze a nie na wczasach czy jakiejś (usunięte przez administratora)z kolegą przy piwie. Wieśniak że Wsi wyjdzie ale Wieś z Wieśniaka nigdy. Prymitywy powinny robić to co do nich należy,sadzić Buraki a nie pchać się między ludzi. OGOLNIE SOR TAK JAK MOWIE ŁADNY,WPORZADKU ale mam nadzieję że ta zmiana poniesie jakieś konsekwencje,DYREKTORZE proszę przeglądać CV zatrudnianych (usunięte przez administratora). Jak ktoś biegał przez pół życia w gumowcach niech dalej biega a nie przyjmuje u Was ludzi.

JAN

Dzień dobry. 14 lipiec 2023 - ok. godz 14 udałem się do Szpitala Wojewódzkiego,poradnia kardiologiczna po poradę z powodu nieprawidłowego działania /pracy/ stymulatora serca. Pomimo tego, że nie jestem pacjentem szpitala Pani w rejestracji po wysłuchaniu powodu mojej wizyty skierowała mnie do lekarza na oddział kardiologiczny. Po kilku minutach oczekiwania,lekarz dyżurny po rozmowie ze mną ,zapoznaniu się z moimi dolegliwościami bez dodatkowych procedur zaprowadził do gabinetu z aparaturą celem przeprogramowania stymulatora. Serdecznie dziękuję Pani w rejestracji,lekarzom za życzliwość i profesjonalne podejście do osoby,która nie jest pacjentem szpitala. Życzę spokojnych dyżurów Pozdrawiam Jan P. Bielsko-Biała Cygański Las

Padło na forum ostrzeżenie przed Ratownikami z rejestracji, chociaż nie do końca rozumiem dlaczego. Jeśli o warunki zatrudnienia chodzi to jakie przysługują obecnie na tym stanowisku? Czy ktoś opowie jak pracuje się jako ratownik i jaka jest perspektywa na dalsza karierę w Szpitalu na tym stanowisku?

Pracownik Ochrony

Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu a zwłaszcza w ochronie ludzie są nie mili "praca jest po 24 godziny" są patrole jest 15 p. Do odbijania UWAGA NA RATOWNIKÓW Z REJESTRACJI TO HAMY !!!! ZWŁASZCZA TAKI MŁODY GNOJEK !!!?! ????????????????????????

Pacjent

Czemu pani nie zgłosiła tego pracownikom ochrony na wejściu głównym

Pacjent

Ten szpital to jedna wielka porażka. Człowiek przywieziony z wypadku w górach że złamaną nogą został obsłużony po paru godzinach. Dostał szynę i wrócił do domu. Po weekendzie miał zadzwonić i ustalić termin na operację. Po ustaleniu terminu przyjechaniu do szpitala okazało się że nie ma miejsca. Przyjęcie było na korytarz i leżenie dwa tygodnie bez celu. Zadając pytania obchód odnosi się z łaską, bez jakiegokolwiek szacunku. Nadszedł dzień operacji od rana na głodzie bez żadnych informacji, operacja się nie odbyła. Nie rozumiem jak można pracować na takim stanowisku lekarze bez kultury i szacunku. Ciekawe czy swoich bliskich też by tak traktowali

@Pacjent

Mnie to ciekawi sam temat tej operacji, serio się nie odbyła? Bi jeśli tak to czemu, jak to było argumentowane? I co dalej przede wszystkim, bo historia pod koniec urwana

Lol

Mam pytanie czy jak wyszłam ze szpitala na własne żądanie. A dostałam tam skierowanie na cc szpital może odmówić mi pszyjecia ?????????????????

@Lol

A ktoś obecnie odmówił że to pytanie zostało zadane tu na forum pracowniczym? chyba że są problemy z kontaktem, nie da się dodzwonić? I w takich przypadkach nie ma jakiegoś lekarza prowadzącego czy coś, jak to działa?

@Ewa

Tak . odmówił jeśli mam skierowanie na cc kiedy jest wykonane od przejścia do szpitala termin mam na 9 Marzec kiedy najlepiej zgłosić się do szpita ???

@Ewa

Słyszałam że trzyma ludzi bez sensu w szpitalu nie raz tydzień a tak nie robią cc bo przekładaja cały czas na drugi dzień ????????????????

@Lol

trzymanie ludzi bez sensu? ale po co, oni coś z tego mają, prócz większej ilości roboty? Generalnie termin blisko z tego co widzę, udało się ogarnąć już tę sprawę?

Mam termin porodu na 12 marca kiedy najlepiej zgłosić się do szpitala na cc Żeby nie leżeć bez sensu tydzień czy dwa ????

Na co się nastawić w trakcie rekrutacji w Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej? Umieścili kilka ogłoszeń na Praca.gov.pl.

Kris

Nie pracowała bym tam za milion pojechałam na cc że skierowaniem nie zrobili mi bo co dzień mówią że jutro .nie wiem po co trzyma Tam ludzi nie raz cały tydzień po co ???nie patrzą czy kobieta w ciąży i niszczą jej psyche nie dość że ma ja popsuta samym leżeniem tam stresem itp żenada a nie szpital a ginekologia położnictwo ci lekarze tragedia

Zostaw merytoryczną opinię o Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej?

Zobacz opinie na temat firmy Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej?

Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej
1.2/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Al.Armii Krajowej 101
    43-316 Bielsko-Biała