Opinie o Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o. w Parczew

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja przypraw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o. w Parczew

Alfalfa

Wszystko się poprawia na lepsze :) Wypłata jest zawsze na czas. Dodatkowo premię ,karnety na basen . Można się rozwinąć w tej firmie.

Bredka

Nawet z dużym wyprzedzeniem nie ma szans na okres letni?

Alfalfa

Hybryda
@Alfalfa

To chyba sarkazm... Od dawna nie ma nic pozytywnego w tej firmie. Wypłaty od kilku miesięcy wypłacane są z dużym, nawet kilkunastodniowym opóźnieniem, bo nie ma na to pieniędzy na bieżąco. Można to sprawdzić. Premii żadnych nie ma, karnetów, dodatków również! Rozwój w tej firmie? To tylko mżonki. A kontrahenci dzwonią z upomnieniem o swoje pieniądze. Firma na skraju bankructwa. Nie polecam.

@Hybryda

A Konkretny powód braku tych pieniędzy to jaki by był i czy jest coś planowane żeby to zmienić? i mimo Wszystko są osoby które stale się tutaj zatrudniają i godzą na te opóźnienia? to co w takim razie odpowiada im w warunkach pracy jeśli faktycznie dalej tu są?

Hybryda
@Justyna

Właściciel tonie w zadluzeniach. Pracownicy nie są w stanie nic z tym zrobić. Skąpstwo na wszystko, nawet na składniki. A ludzie? Mają pracę lepsza gorsza ale mają, na miejscu i blisko. Brak odwagi i chęci do zmian. Poza tym ciężko o dobrą pracę w Parczewie.

Justyna

Skoro tak to jaka jest rada co do postawienia się? Samemu może być nieco trudno? W sumie Pani jako klientka to na podstawie czego tak pisze?

Jola
@Justyna

Tak sobie wymyślam. Mam tyle energii po pracy w (usunięte przez administratora) dla prezesa wszystkich prezesów i dyrektorki wszystkich dyrektorek, że aż muszę po forach pisać. Premie, karnety, pochwały... Tyle ich jest, że aż się w głowie kręci z dobrobytu. O ja (usunięte przez administratora)! Prezesa to trza po stopach całować, albo i (usunięte przez administratora), bo przecież każdy z ulicy się na moje stanowisko nada, a łon mie w robocie trzyma. O ja pierd...!

Justyna Nowy wpis
@Jola

A to jest tu podczas pracy miejsce i czas na takie opisane czułości? Skoro już tu padła wzmianka o jakimś większym zmęczeniu po robocie to jak obecnie kwestie urlopowe się tu przedstawiają? Z jakim minimalnym wyprzedzeniem się zgłasza i co z l4? też problemów nie ma? udaje się zorganizować?

Nick Nowy wpis
@Justyna

Z L4 normalnie. Chorujesz to idziesz na zwolnienie, nie ma wyjścia. Urlopy już dużo gorzej. Nie ma planu urlopów wcale. A już napewno nie dostaniesz urlopu w sezonie- latem gdzie robisz +niemal każdą sobotę na dwie zmiany. Każdy potrzebny. Tu Twój urlop jest na postoje firmy, a nie dla pracownika. Taka gorzka prawda.

Bredka Nowy wpis

Nawet z dużym wyprzedzeniem nie ma szans na okres letni?

Inia Nowy wpis

Hej. ;) pojawiła się niedawno oferta dla pracownika paletyzacji. Raczej ułożyć produkt i strechować umiem. A jak się to potem wszystko przenosi? Jakimś paleciakiem? Kobiety są do tego zatrudniane czy jednak to za ciężkie dla mnie?

Ktoś

Fantastyczna firma, wypłaty zawsze na czas. Płatności dla kontrahentów też realizowane zgodnie z planem. Nie wiem skąd takie negatywne opinie

Czy ktoś może szerzej wypowiedzieć się na temat warunków obecnie panujących w tej firmie? Czy warto starać się tu o zatrudnienie? Z góry dziękuję za merytoryczne odpowiedzi.

Honorata
@Kandydat

Fajnie byłoby coś wiedzieć, też szukam informacji o pracy u nich. A Ciebie interesuje jakieś stanowisko dokładne? Czy tylko tak ogólnie pytasz?

@Honorata

Narazie ogólnie, szukam pracy w Parczewie.

@Kandydat

hej a wiecie coś na temat obecnego zapotrzebowania tutaj? Nie widziałam aktualnych ogłoszeń teraz to czym konkretnie się interesujecie? chyba, że wam dali jakąś ofertę?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko OPERATOR MASZYN powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
Justyna

witam, chciałabym podpyta wstępnie o poziom zatrudnienia w wytwórni. Pojawiło się trochę negatywnych opinii na temat pracy i ktoś się upewniał czy ktokolwiek chce tu pracować... to czy obecnie stanowiska raczej są pozajmowane czy ludzie czasowo rotują?

Jaka umowa obowiązuje w Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

k

Umowa o pracę jeśli stanowisko w biurze, ale nie radzę się interesować

Krzysztof
@k

A to dlaczego nie radzisz tu aplikować? Opowiesz coś więcej o twoim doświadczeniu z firmą?

@Krzysztof

Poczytaj opinie jakie zostały tutaj napisane (o ile nie zostały usunięte) i wyciągnij wnioski. Jeśli starasz się na stanowisko biurowe to miej na względzie to, że pracują tam max 3 osoby, który dały radę wytrzymać tam dłużej niż rok-dwa lata. Nikt Ci nie pomaga, przychodzisz pracować i nikt nic nie wie, nic nie możesz załatwić, bo firma jest zadłużona w prawie każdym miejscu, z którego bierze zakupy. Masz do czynienia z dyrektorką, która nie ma pojęcia o zarządzaniu firmą, nie wspominając o tym jak się zachowuje (odchodziła chyba z 3 razy a i tak wracała).

@k

O to w biurze jest inaczej niż na hali? To skoro biuro ma UoP to jak jest na hali?

Mo~Ra
@k

Firma notoryczniie nie płaci swoim dostawcom, masz ciągle telefony od wkurzonych kontrahentów z pytaniem kiedy zostanie zapłacona faktura. Chyba nikt już nie dostarcza towaru na termin płatności, tylko przedpłata. Siedzisz i.musisz wymyślać co odpowiadać dostawcom by nie bluzgali na ciebie. Fataalne miejsce

Ilona
@Mo~Ra

Czyli ty musisz się tłumaczyć kontrahentom, nie szefowa? :) To faktycznie szkoda nerwów... a orientujesz się czy pracownicy biura mogą liczyć na spoko pieniądze za taką pracę?

@Ilona

Tak, nie wiem czy dalej mają dyrektorkę, ale wszystkie telefony odbierał pracownik i okłamywał ludzi, że zostanie im zapłacone, nawet zaległości sprzed kilku lat. Praca na stanowisku asystenta biura, czy jak oni teraz to nazywają jest chyba najgorsza w całej tej "firmie". Robisz wszystko: od odbierania telefonów, po robienie zakupów(papier toaletowy środki czystości) w sklepie i oczywiście jeżdżąc po nie w czasie pracy, swoim samochodem, nikt nie oddaje Ci pieniędzy za to. Zajmujesz się kadrami, księgowością, ściąganiem kasy od kontrahentów, i robieniem z siebie de.bila, gdy okazuje się, że faktury zostały już dawno zapłacone przez kontrahentów. Bawisz się w projektowanie etykiet, pudełek i czego tam jeszcze wymyślą, po robienie zakupów do domu dla Pana szefa... I do tego żyjesz w stresie, że przyjedzie PGE i odetnie prąd :)))))) A płace są małe, niewarte tego wszystkiego.

Co wchodzi w socjal Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.?

Cienki ocet

Zgrzewka kremskiej i 10 litrów octu

Helena
@Cienki ocet

A tak całkiem na poważnie? Wchodzi coś w skład socjalu czy nie bardzo?

A jeszcze...
@Cienki ocet

... uścisk dłoni Prezesa.

Były

Ktoś tam jeszcze chce pracować?

N

Pracował ktoś jako specjalista do spraw zakupów ? Bo z tego co widzę zwolniło się miejsce

wom
@N

Nie radzę, lepiej omijać tę firmę szerokim łukiem.

ktoś
@N

Nie bez powodu co miesiąc pojawiają się ogłoszenia na te same stanowiska, administracja co pół roku zupełnie nowa. Nawet dyrektorzy zwiewają gdzie (usunięte przez administratora) rośnie byle najdalej od tego miejsca

jola
@ktoś

O, to dobre... Macie już nowego operacyjnego?

M

Co wyjdzie?

Kremska
@N

Nie polecam firma ma wieczne problemy z regulaminem zobowiązań osoba na tym stanowisku ciągle się musi tłumaczyć i ściemniać np. w piątek mówisz że w poniedziałek zapłacisz a w poniedziałek nie odbierasz telefonu . Na sezon nie jesteś w stanie zrobić zapasów bo nie ma za co i nie ma też gdzie ale zawsze jest (usunięte przez administratora) miejsca na dworze

@Kremska

To prawda, też mam takie doświadczenie z tą firmą. Każdego trzeba okłamywać podpisując to swoim nazwiskiem

Wiecie, czy Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

W

Nie ma czegoś takiego jak praca zdalna w WOM Parczew

Honorata

Hej, czy to prawda, że w tej firmie pracuje się po 12 h? Dajcie znać, czy to standardowy tryb pracy w Wytwórni czy tylko czasem zdarzają się takie nadgodziny. Bo widziałam tutaj takie informacje. Będę ogromnie wdzięczna za wyjaśnienie. Pozdrawiam serdecznie.

Cienki ocet
@Honorata

Droga Honorko . Kiedyś pracowało się na dwie zmiany a przed wakacjami i tak do jesieni były trzy ale od dwóch lat nie ma trzeciej tylko dwie długie zmiany bo nie są w stanie obsadzić stanowisk na trzy i tak to idź i napisz nam swoje wrażenia z pracy w wytwórni może się zmieniło ale cudów nie ma .

Pracuje się na dwie zmiany .Godziny 6 -14 14-22

a
@Honorata

Teraz się w ogóle nie pracuje bo jest wszystko zepsuto i nie mają nikogo do naprawę

Tak. Obowiązuje dwuzmianowy system czasu pracy. 6:00-14:00 i 14:00-22:00.

@a

Pracujemy w normalnym trybie. Produkujemy, sprzedajemy, rekrutujemy. Byłym pracownikom życzymy wielu sukcesów zawodowych i pozdrawiamy serdecznie.

a
@Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.

No tak, rekrutujecie. Widać, że szukacie cały zespół. Mechaników, operatorów, specjalistów do utrzymania ruchu, sprzedawców...czy wszyscy rezygnowały czy w ogóle nie macie nikogo? Coś nie tak, że nikt nie chce pracować u was lub was opuszczają wszyscy. Kto będzie uczył nowych? A Pani dyrektor? Też szuka nowej pracy?

@a

Mamy fantastyczny dział sprzedaży, dlatego wzmacniamy siły na produkcji. Dodatkowo sezon nabiera rozpędu. Dużo się dzieje. Pani Dyrektor szuka nowych rozwiązań i pomysłów, pracy ma wystarczająco dużo.... Pozdrawiamy naszych kolegów obcokrajowców ;) Znajomy akcent ;)

@Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.

Ale bzdury ciekawe kto nawija taki makaron

Pepito

Dwa razy zdarzyło się przez te kilka lat po 12h pracować.Standard to 8h w sezonie Jesień-Wiosna.W sezonie Letnim trzeba się liczyć,że potrzeba zostać dłużej.Bo w sezonie Letnim firma zarabia na utrzymanie zakładu na następne miesiące.Przyszłym nowym pracownikom życzę dużo sukcesów i awansów.A tym starym pracownikom co mnie pomawiają też życzę dużo sukcesów.

Pepitek
@Pepito

Czyli każdy gdybyś był normalny byś odszedł i koniec a to jeszcze się udziela

Ciężko jest w systemie 12/12 w Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.?

Rudy rydz

O 12 godzin to bardzo dużo czyli 11 godzin 30 minut na nogach i jeszcze dźwigasz bardzo ciężko po 8 już nie ma ochoty na nic a po 12 jeść spać zapomnieć.

Paulina
@Rudy rydz

Z tego co piszesz praca wydaje się ciężka ale może to kwestia przyzwyczajenia i z czasem jest lepiej? 12 godzin na nogach w pracy fizycznej to faktycznie sporo ale może można w międzyczasie odpocząć albo wyjść na przerwę? Ile w dni tygodniu się pracuje? Istnieje może opcja zatrudnienia na mniejszy etat?

@Paulina

Pracujesz osiem godzin nie 12 wiem bo sam tu pracuje

@Nowy

Pracuje się 8 godzin w okresie październik kwiecień, a od kwietnia do października po 12 godzin na produkcji bo trzeba robić na zapas

Rudy rydz
@Paulina

Może i kwestia przyzwyczajenia ludzie w łagrach i obozach też się przyzwyczaili przynajmniej co niektórzy przerwa jedna 30 minut a wyjść można za bramę i nie wrócić:)

Nie pracujemy po 12 godzin dziennie.

Czy w Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o. możliwa jest praca na podstawie B2B?

Zależy nam na budowaniu stabilnego Zespołu dlatego preferujemy umowę o pracę, jednak niektóre obowiązki można zlecić firmom zewnętrznym, wtedy korzystamy ze współpracy w formie B2B.

pepito

Tej firmie wazeliniarstwo to chleb powszechny.

Jak długo czekaliście na odzew z Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Q

Długo. Prawie nigdy.

Januszek

Odzew na co bo nie jasno piszesz

Papież

Co tam się dzieje pewnie zbankrutowali jak taka cisza.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.?

Tak

Musztarda po obiedzie

Każda praca czegoś uczy ..Ta nauczyła mnie ze jak od początku jest źle to trzeba zrezygnować nie wierzyć w te lepsze czasy bo może być tylko gorzej. Podziwiam niektóre osoby że tam jeszcze pracują

@Musztarda po obiedzie

Rzeczywiście, jeśli ktoś nie daje rady od początku, lepiej zrezygnować, zanim będzie gorzej :)

Musztarda po obiedzie
@@

Faktycznie nie jest to praca lakka a na pewno nie jest przyjemna ale mi nie chodzi o specyfikę pracy ale o całą resztę warunki pracy atmosferę między pracownikami między sobą ,podejście właściciela ,zarobki ,wieczny brak pracowników do pracy , wieczne problem z wolnym , niska temperatura na zakładzie zima np.5 stopni Takie czynniki spowodowały że tam nie pracuje

@Musztarda po obiedzie

W zakładzie jest bardzo mała rotacja pracowników, niektórzy pracują tam od bardzo, bardzo dawna. Atmosfera jest dobra, a stali pracownicy wykazują wiele empatii i zaangażowania. Problemem są tylko tacy skoczkowie, którzy miejsca nigdzie na stałe nie zagrzeją, tylko narzekają... powodzenia na nowej, "ciepłej" posadzie.

Parczewiak
@@

Świetnie, że kogoś zatrudnili od pisania głupot w internecie. Rotacja pracowników jest duża, a firma ta wyciska ostatnie soki z nich. Warunki są okropne. Problem niskiej temperatury na zakładzie jest od wielu lat, co nie jest normalne. Jeszcze dwa lata temu były dni gdzie w biurach temperatura w poniedziałek wynosiła 10 stopni. Cieszę się że nie pracuję tam już od ponad dwóch lat. A brak profesjonalizmu tej firmy dalej mnie zaskakuje.

Parczewiak
@Musztarda po obiedzie

Dytektorzy po każdym jadą, brak szacunku do pracowników. Praca 6 dni w tygodniu a później i tak oszukają na pieniądze...... Główni dyrektorzy zmieniają się tak często że nadążyć się nie da

@Parczewiak

Dyrektorzy są po to, aby trzymać normy, a pracownikom rzadko się to podoba... punkt widzenia zależy od punktu siedzenia

@Parczewiak

Zwolnienie z Wytwórni musiało bardzo boleć, skoro po dwóch latach nie żal jeszcze tracić czasu na wylewanie swoich frustracji w internecie. Dwa lata to naprawdę długo. Może już czas zająć się teraźniejszością i nie pisać w czasie teraźniejszym o przeszłości. Pozdrawiam bardzo serdecznie życząc wielu sukcesów u nowego pracodawcy.

@@

Zakończenie kariery w tej firmie z perspektywy czasu to było najlepsze co mnie spotkało. Zastanawia mnie tylko kim jesteś, że tak piszesz. Bo na pewno nie pracujesz tam dość długo. Jeżeli to tak poważna firma, to powiedz może dlaczego skoro nie pracuję tam od 2017 roku, to dlaczego dzwonią do mnie z PKO w sprawie konta bankowego firmy do którego jestem upoważniony? Bo np Pani Edycie zablokowal się dostęp i proszą o podanie hasła do odblokowania. A mimo kilkukrotnego informowania WOM oni nic z tym nie robią? Sekretarki dziwią się jak do nich dzwonię, a potem olewają temat bo zmiana na tym stanowisku jest co pół roku. Bank mówi że nic z tym nie może zrobić,bez wycofania zgody WOM.A wystarczyło tylko wysłać pismo do banku, które było przygotowane przeze mnie ostatniego dnia pracy. Takich kwiatków tam było i pewnie jest na pęczki. Jeżeli WOM nie chce o mnie zapomnieć, to dlaczego ja mam się nie mówić prawdy? Dużo Ci płacą za pisanie pochlebnych opinie?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Daj sobie spokój dobra rada.

@

Zależy od stanowiska na jakie przyjmowany jest kandydat. Zdarzają się rekrutacje, na których wymagana jest znajomość języka angielskiego.

Jasomit

Wczoraj w "Fablu" kupiłem musztardę chrzanową, coś z nią jest nie tak, dzienny zapach i konsystencja, a smak obrzydliwy, do kwaśny. Coś wam nie wyszło? Czy to jakaś stara przerobiona?

@Jasomit

lepszy zapach dzienny niż nocny ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o. - Parczew

• Jak się pracuje w Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.?

Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 49 ocen.

Wytwórnia Octu i Musztardy w Parczewie Sp. z o.o.