Opinie o Jacky Auto Sport sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Jacky Auto Sport sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jacky Auto Sport sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jacky Auto Sport sp. z o.o. w Wrocław

Doma Nowy wpis

No nie wiem śmianie sie umowy o pracę wcale na moje oko jej nie wyklucza tak jak ktoś z góry założył że bez niej sie robi zwłaszcza ze ludzie o zleceniach sporo pisali… mimo wszystko dochodzi teraz jeszcze do jakichś zwolnień? Nagle nikt nie narzeka na rotacje

Ile jest zmian w Jacky Auto Sport sp. z o.o.?

Ome

Teoretycznie jedna ale w sezonie dla tymczasowych to i dwie. Daj sobie spokój, dziadek nic nie oferuje tylko wymaga i sapie, Wyśmieje cię jak będziesz chciał umowę. Komuna!!!

... Nowy wpis
@Ome

czyli woli jak ludzie są na czarno? A z drugiej strony nie dziwi mnie to, podatki i składki

Rik

Byłem kilka tygodni na zlecenie, nie polecam szukać tu zatrudnienia. Stary gościu na rozmowie kwalifikacyjnej mówi, że praca na stałe długoterminowa, a tu guzik prawda. Tylko na sezon potrzebuje jeleni do orki w pocie czoła za najniższa krajowa.Wymagania z kosmosu. Przerwa 15min na 8godzin. Pracujący tam ludzie zapatrzeni w siebie. Umowa śmieciową-zlecenie podpisuje się po tygodniu pracy... Szkoda zachodu

Kkkkk Nowy wpis
@Rik

Byłeś na produkcji czy na magazynie

joanna Nowy wpis

Nie polecam pracy w Firmie Jacky Auto Sport . zo.o. Wrocław ul,Pełczyńska 6 . Jak jesteś zatrudniony przez agencję pracy to nie polecam , bo jak się kończy sezon letni to sami ciebie zwonią . I nie przedłóża umowy z wieloma ludzmi już tak zrobili, a szef firmy(usunięte przez administratora)to nawet nie przyjdzie i nie powie że od jutra nie pracujesz tylko musisz do biura iść i się dopytywać czy masz przyjść do pracy czy nia a w biuże nikt nie wie , tylko po skończonej pracy agencja pracy dzwoni do ludzi i ich informuje że już nie pracują . Agencja pracy dobrze wie ile ludzie będą pracować, tylko jak dają umowę zlecenie to nie mówią bo się boją że ludzie pracy nie przyjmą a agencja nic nie zarobi.Szef firmy (usunięte przez administratora) Trzeba panią joasię wysłać do szkoły żeby matematyki się nuczyła a pani Brygadzistka z montażu pani Natalia młoda 21 lat to niech się pracą zjmie a nie obgadywaniem ludzi . A sekretarki to niech śiedzą w biurze i papierami się zajmowały a nie ludzią na produkcji pracę zabierali. Nawet firma nie ma sprzątaczki brut i (usunięte przez administratora) , pani Jola która pracuje na produkcji w piątki sprząta , szatnie ,toalety, jadalnie a toaletę to jak posprząta to lepiej z niej nie kożystać, w toalecie męskiej to podłoga taka czarna że buty kleją siędo niej a kibel czarny z brudu że można złapać jakiejś zarazy . A jak idziesz o godzinie 9 na śniadanie to musisz sobie stolik umyć żeby śniadanie zjeść co to jest 15 minut przerwy na mycie stolika żeby śniadanie zjeść i na toaletę. A jak pracujesz przy wtryskarkach to musisz brygadziśćie panu Przemkowi lub Zbyszkowi powiedzieć że chcesz do toalety bo potrm jak nie zgłośisz to cię opiepszy że zamiast pracować to łazisz a jak jest lato i jest 32 stopnie a ty przy maszynie się pocisz bo jest za gorąco to nikt się ciebie nie zapyta czy się dobrze czujesz czy nie , tylko masz zapiepszać żeby inni mieli na produkcji montażu co robić.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Jacky Auto Sport sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Piotrek

Można zrozumieć, że komuś nie odpowiada praca to trzeba ją zmienić ale dlaczego obrażacie innych. Firma jest ok ale nie dla każdego i tyle w temacie.

Piotruś Pan

Tragedia. Jako były już pracownik firmy, ostrzegam. Nie polecam, pani Edyta , brygadzistka, która nie zna się na swojej pracy, zrzuca odpowiedzialnośc na innych (usunięte przez administratora) prowokuje sprzeczki między pracownikami, faworyzuje dupolizow i używa wulgaryzmów w kierunku ludzi uczucie pracujących. W zakładzie dopuszcza się nadużywania alkoholu, a nadęty dyrektor udaje że niczego nie widzi, nie płaci jak należy, obraża pracowników i pod groźbami zmusza ludzi do nadgodzin. Tej firmie przydałaby się kontrola Inspekcji Pracy.

Agent13

Praca sama w sobie nie jest zła(usunięte przez administratora)

W

Nie polecam !!! W zeszłym roku byłem pracownikiem produkcyjnym .... i nie polecam tej firmy. Firma która nie płaci nawet najniższej krajowej !!!! W tych czasach szanuje się pracowników, a nie wykorzystuje się do cna.... FIRMA KTÓRA ZATRZYMAŁA SIĘ W PRL :)

er

Otóż przestrzegam przed tą firma...pracowałam tam 3 mieś na zlecenie przez agencje pracy.Gdy było potrzeba chodziłam(wtryskarki) na 2 zmiany bo nikt nie kwapił się do tego.W połowie lipca brygadzista zapewniał mnie ze od 1 sierpnia przejde na firme na umowe o prace.31 lipca przed 14 godz powiedziano mi ze nie przedłużają umów!. bo nie ma zbytu.Wykorzystali mnie i zwolnili ponad 20 osób.Powiedziano mi że moe przyjśc od stycznia!.Nie dajcie się nabrać że dostaniecie umowe o prace, po sezonie najwyżej kopa w (usunięte przez administratora)

Bea
@er

Pracowałam tam parę lat temu też przez agencję i potwierdzam tak samo zostałam potraktowana jak i inne osoby ze mną pracujące. Nic się nie zmieniło jak widać. Dodam,że spędziło się w tej firmie o wiele więcej czasu niż 3 miesiące.

Hanna

@Dorota masz rację źle napisałam, ale to i tak chodzi o sens Twojej wypowiedzi. Napisałaś: "Zwolnienie nie jest jednoznaczne z nieprzedłużeniem umowy." Czyli ktoś jest zwalniany, ale nie oznacza to, że mu nie przedłużą umowy, bo może jednak przedłuża. Taki sens ma to zdanie. Czy chodziło Ci o coś innego?

Hanna

@Dorota co masz na myśli pisząc, że zwolnienie w Jacky Auto Sport nie jest jednoznaczne z przedłużeniem umowy? Czy ktoś jest zwalniany, ale przedłużają mu umowę? Możesz to wyjaśnić wszystkim na forum?

Dorota

Napisałam z nieprzedłużeniem Dorota

LEON17

Od jakiegoś czasu widzę wpisy pracowników , którzy są zatrudnieni w naszej firmie za pośrednictwem agencji i z tego co wiem to niestety, ale w wielu firmach ze zbytem bywa różnie i z taką sytuacją trzeba się liczyć . Jako pracownik etatowy będący zatrudniony na umowę o pracę doceniam starania kierownictwa firmy polegające na dostosowaniu poziomu zatrudnienia do poziomu zapotrzebowania. Osobiście nie jestem zainteresowany jakimiś postojami czy przerwami w pracy ze względu na brak zamówień czy też brak pracy spowodowany nadmiernym zatrudnieniem .Praktycznie co roku w miesiącach wzmożonego popytu pojawiają się u nas pracownicy z firm zewnętrznych i przez jakiś okres czasu wspomagają pracę różnych wydziałów natomiast po sezonie widzę że firma nie przedłuża tych zleceń ale wydaje mi się to normalne i osoby , które się decydują na taką formę zatrudnienia robią to świadomie dziwię się wobec tego tym żalom . Agencje z , którymi pracownicy maja podpisane umowy przecież są w stanie zapewnić tym pracownikom pracę w innych firmach przy tak dużym popycie rynkowym na pracowników ciągle słyszę we wszystkich mediach jaki to jest problem z pracownikami w naszym rejonie .

Hanna

@er czy zgłaszałaś takie zachowanie pracodawcy? Czy ktoś miał podobne doświadczenia jak @er w Jacky Auto Sport sp. z o.o.? Może to był jednorazowy przypadek? To ważne informacje.

Dorota
@Hanna

Tak jest w wielu firmach że potrzebni są dodatkowi pracownicy na czas kiedy produkty mają znamiona sezonowości i na ten okres firmy chętnie przyjmują pracowników przez agencje pracy a i zgłaszający się tam a szukający tej pracy liczą się z tym tzn. że obie strony się świadomie na to godzą a używanie słów " dostaniesz najwyżej kopa" po zakończeniu umowy na okres jaki jest zawarta jest nadużyciem. Zwolnienie nie jest jednoznaczne z nieprzedłużeniem umowy. Dorota

a za co Pani chciała???

W biurach Ameryka!...nawet stół do ping-ponga jest przy wejściu do kadrowej...na hali MANUFAKTURA!!! krzesła poowijane gąbką i przyklejane taśmą przez pracowników....brudno ....przeciągi.....Żenada!!!!..Właściciela nie stać na firmę sprzątającą???

monia

usunięte wpisy Hanno.....Czyżby za dużo prawdy?...

Hanna

@Jan piszesz, że firma wypłaca dodatkową premię 'komu chce i kiedy chce'. Co przez to rozumiesz? Czy w Jacky Auto Sport sp. z o.o. nie ma określonych wymogów co zrobić, żeby otrzymać dodatkową premię? Jak to wygląda w praktyce? @fryzjer może sie przyda? może warto zgłosić przełożonemu swoje uwagi dotyczące zbyt niskiej temperatury w miejscu pracy?

Hanna

@LEON17, możesz powiedzieć więcej o warunkach pracy w firmie? Co Ci się najbardziej podoba w pracy?

@Hanna

Cześć Hanna tak jak wcześniej pisałem pracowałem w wielu firmach , ale w tej jednej to co obiecali to otrzymałem bez spóźnień każdego 10 -go pieniądze są na koncie w między czasie były dwie podwyżki dla mnie bomba .Praca jest fajna nie jest monotonna co dla mnie jest ważne ponieważ wcześniej pracowałem na linii produkcyjnej w branży AGD i myślałem , że nie wyrobię stale to samo i tylko normę zwiększali "paranoja" W tej firmie pracuję na różnych stanowiskach i to jest ciekawe. W tej chwili widzę , że szefostwo zaczęło znowu mocno przyjmować do pracy na płocie pojawił się baner może sama spróbuj warto

ulek

super, czyli ta praca jest jednak na jakiś dłuzszy okres już, tak?

LEON17

Pracowałem w kilku firmach natomiast w tej firmie zatrudniony jestem już kilkanaście lat i chyba uda mi się tutaj przepracować do emerytury . Firma posiada kilka wydziałów - "VTDJ" nie wiem co cię interesuje ?

dr

Jeśli masz umowe o prace to przez agencje możesz pracować 18 mieś , wpisz sobie w google ile możesz pracować przez agencje pracy na umowe o prace, z resztą każda agencja ci to powie.Zaś jeśli masz umowe zlecenie to nawet do śmierci możesz tak pracować

Zostaw merytoryczną opinię o Jacky Auto Sport sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Jacky Auto Sport sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jacky Auto Sport sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Jacky Auto Sport sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 36 ocen.
  • Pełczyńska 6
    51-180 Wrocław

Jacky Auto Sport sp. z o.o.