Opinie o Pod Telegrafem S.A. w Kielce

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Pod Telegrafem S.A.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Pod Telegrafem S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pod Telegrafem S.A. w Kielce

Kama

Na sklepch sprzedawane są stare chleby i odmrazane drożdżówki!!!!! Skandal!!!!

Bądźże mądra
@Kama

A co to kogo obchodzi? Jakim debilem trzeba być żeby na portalu oceniającym PRACODAWÓW żalić się na asortyment w sklepach??

Exi
@Kama

Skandal nawet bułki odświeżają, zawsze miałem was za porządną piekarnie (usunięte przez administratora)

Ktoś..
@Kama

Skandalem jest ten komentarz, takie rzeczy nie mają miejsca. Codziennie do sklepów jest dostarczany świeży towar..

Haha
@Ktoś..

Oczywiście jest dostarczany świeży towar,ale z dni poprzednich zamrożone bułki trzeba opchnac ???? pracowałam tam i kierowniczka kazała nam to robić. Chleby tez z dnia poprzedniego sprzedawalysmy. Mało tego tez często nie świeże paczki,oraz chleby przyjeżdżały z magazynu. Karaluchy biegały po sklepie,wiec proszę Cię nie odzywaj się jak nie masz pojęcia o czym mowisz ???? to,ze widzisz skrzynki z dostawy nie oznacza,ze wszystko jest świeżutkie.

Szok

Dlaczego ta firma nie trzyma się umowy wypłacania pracownikom pensji do 10dnia każdego miesiaca???? Jeśli zdarzy się to raz jeszcze będę zmuszona zgłosić to.

Iiii
@Szok

Wynagrodzenie zawsze jest na czas.

Misisk

Zawsze jest na czas!! W tym miesiącu było 9-ego na koncie

Pieczarka
@Iiii

Teraz może i tak, wcześniej było inaczej :)

@Iiii

nigdy nie dostałem na czas wypłaty a trochę tam popracowałem zawsze 12/13/14 dzień miesiąca.

malnfi
@xck

A na umowie nie jest napisane, że wypłaty są do każdego 15-ego dnia miesiąca? Ja tak mam :)

Re

Nigdy nie otrzymałem wypłaty przed 10 dniem miesiąca zawsze 12/13/14 dzień

Damian
@Re

Chyba te 2-3 dni nie są jakimś większym problemem, co? Bardziej interesuje mnie ile jest tej wypłaty jeśli to oczywiście nie tajemnica. Podasz widełki na jakie mogę liczyć jakbym się chciał przyjąć?

CHWDPTELEGRAF

Jeżeli ktoś tam chce pracować odradzam tam panuje Stalking ‼️ wyzywają osoby które dopiero co się zatrudniły ‼️ sprawa zostanie zgłoszona do Sanepidu oraz do Prokuratury o nękanie w pracy może w końcu wyrzuca ludzi co nie są na odpowiednim stanowisku a jak nie to zburzyc firmę posadzić ziemniaki bardziej pożyteczne DNO I SYF

Moni

Zostałam zwolniona z dnia na dzień, bez podania przyczyny, tuż po powrocie z tygodniowego zwolnienia lekarskiego. Po półrocznej pracy bez umowy o pracę., 6 dni w tygodniu, tylko na drugiej i trzeciej zmianie. Nie wolno chorować. Ciężka praca, na umowę zlecenie, duże ryzyko wyoadków i urazów, zwłaszcza nadgarstka. Pracownik nie ma żadnych praw ani ochrony. Szczerze nie polecam pracy w tym miejscu.

Mama
@Moni

Mój Syn też zaczął tam pracę od 1pazdziwrnika i miał umowę zlecenie poszedł na chorobowe bo go bolał kręgosłup to pracował po chorobowym tylko do 19listopada i potem go zwolnił

Sprzedawca

Jaka rekrutacja? Większość ludzi przyjętych to znajome menadzęrek lub rodzina, zwłaszcza w Kielcach.

A pytania? Czy możesz przyjść już jutro bo nie ma kto pracować?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Klient Iłża

Same produkty ok, kwestia smaku i produktu z którego jest wytwarzanie, ALE te na pewno nie wszystkie lecz dwie na pewno dziewuchy z obsługi pozostawiają wiele do życzenia, chamskie z łaski na uciechę podają towar, a nie daj boże coś domówić, to tragedia. Wyrzućcie ich na zbity pysk, aż mi się nie chce chodzić do tej piekarni, chociaż czekam na ich fałszywy ruch. Tragedia, na pewno są inni na ich miejsce

Stały klient
@Klient Iłża

To dziwne.. jestem stałym klientem tej piekarni w Iłży i jestem zadowolony z pieczywa jak i obsługi. Panie mile, uśmiechnięte, zawsze można zamienić słowo i pożartować. Może warto by było zwrócić uwagę na swoje zachowanie podczas zakupów.

Przemek
@Klient Iłża

Zdecydowanie nie zgadzam się z opinią, wszystkie Panie bardzo sympatyczne, chętnie doradzą i pożartują, zawsze uśmiechnięte. Nie wiem skąd ten wniosek, ale myślę, że tu z Panem/Panią musi być coś nie tak, bo klientowi też wypadałoby być sympatycznym, a nie warczeć i wyżywać się na kimś, bo ktoś jest sprzedawcą. Wykazał się Pan/Pani szczytem buractwa. A Paniom ekspedientkom życzę cierpliwości dla takich chamów. Pozdrawiam

seback

Pieczywo (usunięte przez administratora) niesmaczne gumiaste...nie polecam

Beba

Jak sa 2 Pawly na zmianie to da sie przezyc

Alicja
@Beba

To są kierownicy, czy pracownicy? Zależałoby mi na tym, żeby się dowiedzieć, jaka jest atmosfera, czy generalnie pracownicy są zintegrowani, czy ciężko się dogadać między działami?

Klient

Nie wiem czy taka jest polityka tej "firmy" ale sprzedają stare pieczywo.

Karol

Czy na stażu w firmie zarabia sie mniej niż na normalnym stanowisku?

Ola

Czy ktoś może powiedzieć jak wygląda praca na magazynie przy pakowaniu dla kobiet ?

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Pod Telegrafem S.A.?

Dominika

W jakim sensie członkiem?? Pracownikiem??

Sylwia

Nie polecam, (usunięte przez administratora) atmosfera. Dodatkowa pensja nie wypłacona do tej pory. Nie wolno w pracy zachorować, a jeśli się owa sytuacja zdarzy. (usunięte przez administratora)

Karol

Bywam w kilku sklepach telegrafu bo pracuje w różnych miejscach. Ale szczególnie zwróciłem uwagę wcześniej na ul. solna (której już nie ma) i teraz na paderke. Masakra jak te starsze panie się zachowują a szczególnie ta czarna pani. Te młode które co jakiś czas się zmieniają i obecna młoda dziewczyna już chyba kilka miesięcy są mile i grzeczne. A ona(czarno włosa) już 3 raz pod rząd słyszę że powinna być kierowniczka bo za kogoś coś robi. Tego przy klientach nie powinna mówić. I ciągle opryskliwa. I obgaduje kogoś kogo na zmianie nie ma. Rozumiem że praca z ludzmi jest męcząca bo każdy ma inny charakter. Ale są prace gdzie nie ma się kontaktu z ludźmi i nie psuje się innym dnia. Nie polecam tam pracy (a co jakiś czas jest ogłoszenie)

Stały klient
@Karol

Co Ty człowieku piszesz jestem codziennie w tym sklepie nigdy nie słyszałem żeby ta Pani kiedykolwiek obgadywała czy była.nie miła .Pracuje ta kobieta na tym sklepie długo zawsze uśmiechnięta pomocna.Atmosfera w sklepie jest super.Po Twojej opinii wnioskuje że powiało trochę prywatą.Ale to nie miejsce żeby takie rzeczy pisać.Pozdrawiam Panią w czarnych włosach jest na.prawdę miła.

zwłaszcza pracownik gospodarczy który wozi taczką śmieci to jest śmiech na sali w 21 wieku.

Nowa

Witam, Czy ktoś może więcej powiedzieć szczegółów na temat pracy na produkcji monoproduktu (ciastko waniliowe) - przepraszam ale ja nowa w tym temacie więc pisze jak w ogłoszeniu :) Jak z zarobkami, czy to praca na umowę ? jakie godziny pracy i czy faktycznie weekendy wolne - dziękuję za odpowiedzi :)))

@Nowa

Tu na zakład sie bez umowy nie wejdzie - zlecenie albo o prace. Z tego co mówi się na zakładzie to jest to jakaś nowa sprawa dla nowego klienta, ze tylko 1 rzecz będą robić . Ponoć ma być to praca na tygodniu i bez nocek, same proste czynności. Co do kasy to dają na rękę 1850 zł - ale po przyuczeniu oferują więcej.

Nowa
@Nowa

Byłam dziś na rozmowie praca zaczyna się w sierpniu na dwie zmiany od poniedziałku do piątku pierwszy miesiąc umowa zlecenie stawka godz 11 zł na reke

Hejka
@Nowa

A na czym polega ta praca? Kobieta da sobie radę?

Kozak
@Hejka

Spokojnie tam na cukierni w większości są kobiety. Robota prosta, bo tylko jeden produkt w kółko idzie - pakujesz, liczysz, odkładasz. Praktycznie nic nie trzeba umieć, wszystko ci pokażą

Wera
@Nowa

W jakich godzinach sa te zmiany?

@Nowa

jedna sobotą w miesiącu to jest max

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Pod Telegrafem S.A.?

Miśka

Na sklepie normalnie dają etat cały albo zlecenie zależy od Ciebie. Tylko musisz pilnować bo zaczynasz od zlecenia i niektóre osoby to przez 3 miesiące mają...bo doprosic o umowę się nie można.

@Miśka

na zleceniu są ludzie nieraz pół roku i więcej ;p

Krystian

Ważne, że firma jest dobrym pracodawcą i myślę, że konkurencji akurat to nie podoba się stąd inspiruje do wpisów.

tylko kwestia czasu jak tam będzie epidemia koronawirusa jak tam tyle osób pracuje

Kudłaty
@Anonim

Tam to już jest (usunięte przez administratora)

Aa

Najlepiej do szkoły, żeby nauczyć się pisać.

Schldl

Witam . Praca pod telegrafem to praca jak dla więźniów w autschwitz. Zero jakich zasad , wgl parodia . Traktują ludzi jak śmieci dosłownie . Zero jakiejkolwiek atmosfery pozytywnej , a szczególnie tragiczna atmosfera na lini pracownik-kierownik . Kierownik traktuje pracownika jak sługę , ma minę jakby za karę przychodził do pracy i jeździ po każdym pracowniku jak się tylko da. Nie szczędzi słów , jest chamski , arogancki itd . Zatrudniają kogo chcą i zwalniają ludzi z dnia na dzień bez żadnego powodu , wyjaśnienia i przyczyny . Serdecznie nie pozdrawiam tej firmy i życzę każdemu każdemu ze na wypadek wyboru pracy telegraf wybierać w granicach ostateczności .

Zostaw merytoryczną opinię o Pod Telegrafem S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Pod Telegrafem S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Pod Telegrafem S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Pod Telegrafem S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 8 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Pod Telegrafem S.A.?

Kandydaci do pracy w Pod Telegrafem S.A. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Pod Telegrafem S.A.