Opinie o Krosno Metal Sp. z o.o. w Kamień

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Krosno Metal Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Krosno Metal Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mebli kuchennych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Krosno Metal Sp. z o.o. w Kamień

Teresa J Nowy wpis

Pracuję w firmie, która zapewnia dobre wynagrodzenie, co jest dla mnie dużym atutem. Panie z administracji są niezwykle pomocne i zawsze gotowe służyć wsparciem, co znacznie ułatwia codzienne funkcjonowanie w pracy. Przełożeni są kompetentni i otwarci na dialog, co tworzy pozytywną atmosferę w zespole. Zdecydowanie polecam pracę w tej firmie :)

Teresa Nowy wpis

Firma która nie szanuje pracowników rotacja jest spora w tej firmie. Nie polecam nikomu szkoda czasu i nerwów. Tą firmą to powinien się pip zainteresować. Czytam te pochlebne komentarze i chyba panny z biura albo koleżeński układ. Znam z 20 osób i żadna o tej firmie nie powie nic dobrego.

Obecna pracownica Nowy wpis

Powiem tyle..... gdybym uwierzyła w te komentarze to nie złożyła bym papierów do tej firmy. Na szczęście miałam znajoma, która o pracowała tu dużo wcześniej niż ja potrzebowałam pracy. I tak pracuje tu już ponad rok. Lepszej pracy nigdy nie miałam. Oczywiście, że trzeba pracować, ale gdzie nie trzeba!? Szacunek do pracownika, przyjemna atmosfera. Nie wiem kto wypisuje tutaj te wszystkie bzdury. Aż żal czytać. Gdyby tak było firma nie miałaby tak dużo wieloletnich pracowników.

Asia Nowy wpis

Teraz wiem że rozmowa o pracę była jak u cioci . Jak przyszło do wypłaty myślałam że przywale mu garnkiem. Tutaj nawet Ukraińcy odchodzą po przepracowanym miesiącu. Tam tylko się sztuki bez ludzi liczą. Moje koleżanki chciały aplikować o pracę ale przeczytały komentarze w internetach i na szczęście odpuściły bo tam facet jeden molestował przeczytały jakiś majster a dostały prace w homanit i sobie chwalą. Teraz tylko nieświadomy tam przyjdzie ale po miesiącu się zwolni.

Brałeś udział w rekrutacji do Krosno Metal Sp. z o.o.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Mariusz

Atmosfera taka że załoga odchodzi z tygodnia na tydzień. Aspiracje szefa wygórowane . Szkoda bo żyją Niemieckim klimatem a Polski bałagan wdziera się wszędzie . Szkoda że inspekcja pracy ominęła ten kaczystan ale prosi się o kontrole . Wypłaty z lat 2010 z tamtej dekady. Majstry kłamczuchy i nieroby. Mogli by zmienić system . Szkoda że sam Szef Niemiemiec nic nie wie co tu się wyrabia. Ale zasłona dymna działa.

Łucja
@Mariusz

O co chodzi z tym , że ambicje szefa są wygórowane ?

Chrom

W tym roku znów odeszło kilku pracowników, nowa "świeża krew" mile widziana. Firma istnieje około 15 lat, na początku było kilku pracowników z czasem powiększyło się do +/- ok. 50 osób. Przez ten czas przewinęło się przez tą firmę ok. 300 osób, taka jest skala rotacji.Perfidna jest polityka płacowa, są osoby nieźle wynagradzane (otrzymują dodatkowy "dodatek" od "Rudego") i ta cała pozostała masa co najmniej 3/4 załogi która nagina naciskana przez majstrów na wynik firmy.

Ktosiek

@Mateusz. B słaba płaca? A podałbyś widełki ?

Chrom

Wszystkie negatywne opinie są prawdziwe, nic się nie zmieniło, normy są tak skonstruowane że nie można ich wykonać na 100% a co za tym idzie nie ma się pełnej premii wydajnościowej (800zł). Przerwa śniadaniowa 15 minut, czas pracy kontrolowany przez karty pracy, Obecnie założono kamery na hali produkcyjnej i na zewnątrz, latem w czasie upałów temperatura przekraczała 30 stopni na hali a wodę butelkowaną dano kilka razy bo jest w "wodopoju" do którego trzeba chodzić,a to powoduje obniżenie wydajności czyli premii.Jest duża rotacja pracowników, część odchodzi sama pomimo zdobytego doświadczenia bo kierownictwo nie chce dać podwyżki, część zostaje zwolniona z przyczyn znanych tylko kierownictwu.

@Chrom

Brak możliwości zrobienia premii może działać demotywująco. Czy są inne dodatki finansowe, które mogłyby to zrekompensować? Mam na myśli dodatkowo płatne nadgodziny lub atrakcyjny pakiet socjalny. Napisz proszę o tym.

@Jerzy

"inne dodatki finansowe,które mogłyby to zrekompensować?", są trzy działy,blachy,pianowanie,montaż.Dwa pierwsze pracują na dwie zmiany jak się nie wyrabiają to w soboty za które mają płacone ?,nikt nie powie prawdy ile zarabia. Socjal...paczka pod choinkę i spotkanie,biesiadowanie z dobroczyńcą panem niemcem z okazji zakończenia roku,dodatkowo"spęd" integracyjny w jakimś ośrodku,ostatnio w Kołatce.Jako ciekawostka,ci co się zwolnili z pracy wcześniej na "imprezę w Kołatce" musieli ten czas odrobić.

@Chrom

Widzę, że nadal jesteś niezadowolony z warunków finansowych i niewiele się zmieniło do Twojego wcześniejszego wpisu. Czy możesz dodać na jakich umowach są zatrudnieni pracownicy. Na początek zlecenie, czy od razu kontrakt na czas określony?

SODC

Witam serdecznie. Pracowałem jakiś czas temu w tej pseudo firmie. z zewnątrz wyglądało całkiem spoko. Jednak rzeczywistość okazała się inna. Tak jak wspominaliście pełna kontrola poprzez kamery,karty czipowe. Jeżeli w jakiś sposób nie pasujesz majstrowi ułoży Ci tak pracę że o premii w miesiącu możesz zapomnieć. Normy ustalone dla zakładu w Krośnie ma się ni jak normy dla zakładu w Niemczech. Potwierdzone przez kolegów uczestniczących w szkoleniu jak i serwisantów. Zap.... ol taki, że szok. Rozumiem ze trzeba pracować ale to jest kierat. Każdemu odradzam. kolesiostwo, układy, podlizywanie się kosztem pracowników w stosunku do przełożonych nawet tych z Niemiec. NIE APLIKUJCIE BO I WAS WYKORZYSTAJĄ. Zapytajcie się ile osób w ostatnim czasie zwolniło się od nich nawet Ci uważani za fachowców. Jeden wielki (usunięte przez administratora) i nie mówię tu o porządkach. Cieszę się że po dłuższym zatrudnieniu podjąłem decyzję o odejściu. Jedyna miła osoba w tej firmie to Pani Księgowa Asia. Jeżeli jeszcze pracuje to serdecznie pozdrawiam.

Jerzy

@Były pracownik., a może osoby, którym firma nie przedłuża umów, po prostu nie sprawdzają się na swoich stanowiskach? Tak przecież też może być. @Mastdr, i jak, udało Ci się dostać pracę? Opiszesz nam, jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna? Chętnie dowiemy się czegoś więcej!

Były pracownik.

Firma postępuje z pracownikami jak ze zużytymi skarpetkami ! Wykorzystają po najniższych kosztach i za śmieszną najniższą krajową , naobiecują gruszek na wierzbie a praca pod presją czasu , kamer i kart chipowych -NORMY ! A nawet ubrania roboczego się nie doczekacie !!! PO 3 MIESIĄCACH NOWYCH POSZUKAJĄ a Wy się dowiecie że się nie nadajecie i następnych Jeleni będą szukać ! Szkoda czasu i nerwów - NIE POLECAM !!!

admin

Znacie kogoś kto pracował w firmie KROSNO - METAL SP. Z O.O. KROSNO ODRZ. ? Wiecie jaką opinią cieszy się firma? Czekamy na Wasze komentarze!

Krosno metal
@admin

Pracowałem w tym obozie. Szefostwo i majstrowie chamski wobec pracownika. Wszystko robione pod stałą kontrolą. Jak przyjeżdżają właściciele (czyt. NIEMCY ) lizanie podłóg bo będą krzyczeć . Zarobki jak na ten rynek ok. 2tys. i nie są może zle ale za tak ciężka pracę można uznać za niskie. I to kolesiostwo. Jeden na drugiego donosi aby mieć lepiej u przełożonych. Pomijam inne sprawy bo to kwestia ślizga.

Mastdr
@Krosno metal

Siema wszystkim jutro na rozmowę mam tam iść co o tym powiecie jakie opinie? Widlakami jeżdżą

ZAWIEDZIONY NA MAKSA !

POPIERAM W CAŁOŚCI PRZEDMÓWCĘ !!! GŁOWY SOBIE NIE ZAWRACAĆ TĄ ŚMIESZNĄ PSEUDO-FIRMĄ !!! BYŁY PRACOWNIK !!!

Zostaw merytoryczną opinię o Krosno Metal Sp. z o.o. - Kamień

• Jak się pracuje w Krosno Metal Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Krosno Metal Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Krosno Metal Sp. z o.o.?

Krosno Metal Sp. z o.o.
  • 16 M