Poltech Sp. z o.o.

Opinie o Poltech Sp. z o.o.

Zdzichu

@Marcin a na dużo więcej można się dogadać?

@Zdzichu

Jak się znasz na robocie to z 10 e brutto dostaniesz :) premia jest jedną wielką niewiadomą tylko pan p.j. zna równanie :) nie wiem jak jest teraz ale dawniej za byle co ucinali premie (chorobowe , dzień wolny na żądanie ( kacowe) mały przerób duży przerób )

Kaszel

A zapowiedziane podwyżki w tym roku to jakaś potwarz dla pracowników...

@Kaszel

Firma notuje rekordowy rok sprzedażowy, prężnie się rozwija a my dostajemy 100zl podwyżki... Ale cóż, ważne że prezesowi kasa na koncie się zgadza (usunięte przez administratora)

Nie dawno w zakładzie w Gliwicach była rozmowa na temat wpisów na tej grupie. Powiedział Pan panie Adamie ze będzie anonimową skrzynka do której będzie można wrzucać swoje pomysły i zastrzeżenia. Skrzynki nie ma więc zapytam tutaj a skoro ostatnio pan zareagował, znaczy że czyta wpisy które się pojawiają. Skoro w firmie są tak niskie premie świąteczne a wszyscy wiemie ze są tylko na Boże Narodzenie może firma zastanowi się nad premią wielkanocną? Jedynym dodatkiem rocznym jest premia Bożonarodzeniowa 400zl i dofinansowanie do kart multisporta. Wszyscy pracownicy mają zawieszone karty z racji zamkniętych siłowni i basenów więc środki na premie powinny sie bez problemu z najść. No i kolejna propozycja są bony zamiast obiadów - widział pan ile osób tego nie je? Ile z tych obiadów zostaje na drugi dzień? Ile laduje w koszu? Pieniądze wyrzucane w błoto. A bony miesięczne,kwartalne na pewno żaden by się nie zmarnował i z pewnością ludzie byli by bardziej zadowoleni a nie dostając tani posiłek którego nie chce się jeść. W czasach ciaglych rosnących cen było by to świetne rozwiązanie i z pewnością ludzie byli by bardziej zadowoleni. O ile się Pan z nimi liczy. Pozdrawiam i liczę na odpowiedź. ***** ***

Fajnie było by również gdyby stanął w końcu obiecany automat na kawę i batoniki. (usunięte przez administratora)

Denis

I prosimy nie wrzucać D.M. na mepa. On jest nieporozumieniem. (usunięte przez administratora)

Cebula

Wy to Szacunku ludzie do siebie nie macie jadąc (usunięte przez administratora)za najmniejsze drobne jeszcze ciężko robić ale(usunięte przez administratora)hcecie się dawać (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko Zbrojarz - sczepianie (Migomat) - Prefabrykacja - bez znajomości j. niemieckiego w firmie Poltech Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
Suwnicowy

Opłaca się składać papiery na suwnicowego w Spelle? ile na miesiąc można wyciągnąć?

Odpowiedzi na pytania zarobki - świeży pracownik (usunięte przez administratora) ( niżej nie da się płacić w Niemczech ) doświadczony jak się dogada tak ma . Kwatery ok , 2-ch na pokój przeważnie , robota też w miarę dobra . Zjazdy porażka brak rotacji co najwyżej na weekend możesz jechać. Ogólnie firma zacofana o 10-20 lat jeżeli chodzi o kadrę kierownicza i stosunek do pracowników, pełno alkusow i marginesu jak to bywa w tego typu firmach ( byle żeby ktoś robił )

Spelle garaże
@Marcin

Zgadzam się alkoholików nie brakuje, tam każdy pije na mieszkaniach libacje, ludzie sama patologia, ludzie na chaju do roboty chodzą, co to za firma i kadra, ktoś powinien kontrolować to co się dzieje na kwaterach, do wypadku w pracy dużo nie brakuje, zjazdy porażka, zastraszanie ludzi, premie ucinane, podwyżek brak, nie polecam tej firmy.

Czy slyszal ktoś czy będą w tym roku jakieś podwyżki czy znowu zasłonią się wielkim covidem?

Dynis

Zapomnij. Kiedyś tu się fajnie zarabiało, teraz cala strefa juz dogoniła poltech w zarobkach a warunki pracy wszędzie na pewno będą lepsze niż tu. Wystarczy spojrzeć co się dzieje na hali, tak mało ludzi nigdy jeszcze nie spawalo. Nawet Ukraina nie chce juz tu robić, popracują chwile i uciekają gdzie indziej. Prawda jest taka ze odkąd przyszedł obecny prezes wszystko się posypało, nie szanuje ludzi, zabrał wszystko co kiedyś wyróżniało ta firmę.

Ciekawy
@Dynis

A co wyróżnia te firmę?? Prócz najniższego socjalu w cały regionie Ale fak, kogo byś nie spytał to mowi że kiedyś lepiej się pracowało

@Ciekawy

W tym roku napewno się postarają i kupią pierwszy roz krople n tusty czwortek

Biuro
@Denis

Już żeś pojod :)

Spelle

Podwyżki zapomni, premie zapomnij, zjazdy do Polski zapomni. Covid.

Chop

Jak można być takim hipokrytą. Na każdą prośbę o co kolwiek słyszy się, nie ma pieniędzy, kryzys, pandemia, trzeba zaciskac pasa, oszczędzać po czym prezes dostaje nowa furę na wypasie...robią z nas (usunięte przez administratora) Nie kryzys, tylko musimy zapieprzać na raty nowego auta prezesa, samo się nie spłaci. Ale 50 zł na paczki dla dzieci na święta to juz byl wydatek nie do przeskoczenia dla firmy. Żenada

Serio

Patrząc na to że w tej firmie socjal jest równy zeru to jednak człowiek się łudzi że chociaż premia świąteczna jakaś będzie... No ale jak co roku udowodniscie że nawet na to nie można liczyć. Wstyd i żenada...

Jo
@Serio

Patrząc na to co mi opowiadali ludzie jak się zatrudniałem a na to co jest to chyba o innej firmie opowiadali hahaha z tym socjalem to serio, lipa straszna bo nie ma kompletnie nic prócz obiadów których większość ma już dość a reszta i tak przynosi z domu. Premia hahaha w niektórych firmach to za premie możesz na weekend gdzieś wyjechać, tutaj to nawet żłobka nie opłacisz hahaha

Majster
@Jo

W całej strefie ekonomicznej nie ma premii niższych niż w Poltech. Rekordowy rok sprzedazowy a pracownik znów potraktowany jak niepotrzebny smiec. Ale za to prezesik nowa fura za parę set tysięcy, kierownik tez nowa, wiec juz wiadomo gdzie nasza kasa z socjalu!

Gal
@Majster

Moja znajoma w bibliotece dostala wieksza premie niż my tu w zakładzie zarabiającym grube miliony...

@Gal

Prezes to powinien wrócić do pieczenia bułek...

JCVD

ponoć bułeczki nie wychodziły zbyt okrągłe i go wysiudali

Gru

Mogę się z tym zgodzić. Wczoraj był komentarz niewygodny bo chodziło o nowe auto pana prezesa, dzisiaj już tego nie ma. Wiadomo niewygodne usunąć, a później znowu będzie zebranie że zrobimy urne do wrzucania skarg. Albo może pójdziemy jak w filmie miś. I będziemy śpiewać do szafki łubudubu...

Mr
@Gru

Z takimi jak my nie mają oczym rozmawiać macie pracować i nie pytać a jak się nie podoba to znajdźcie sobie inną pracę. Taka polityka była jest i będzie w tej firmie, socjal zero też się nie zmieni bo oni wiedzą lepiej co jest dla nas lepsze. Dostajecie pyszny posiłek regeneracyjny to co chcieli byś cię więcej? Premia świąteczna była? Była... Co z tego że im dłużej pracujesz tym niższa jest, nie potrafią nawet po ludzku złożyć pracownikowi życzeń świątecznych a wy macie jakieś oczekiwania bo w innych firm jest a tu nie, no jest ale nie w tej, taką mają politykę i się to nie zmieni. Nie podoba się przyjdą inni. A samochód się po prostu należał

Gienek
@Mr

I jeszcze co miesiąc trzeba się prosić o swoje pieniądze . Nie było wyplat by nie musieli komuś dopłacać bo się "pomylili"...i to hasło " takiego mamy ksiegowego"

Igor

@Stefan i wiesz już coś? Może chociaż jaką dają umowę?

Stefan

Witam jaka jest płaca dla operatora suwnic, dostałem propozycję pracy i się zastanawiam czy warto?

Jolo

Niech Pan brygadzista zainteresuje się pracownikami, w Spelle jeżdżą po burdelach pracowniczymi busami, piją, ćpają itp. czy to jest poważna firma zastanówcie się ludziska zanim się przyjmiecie tam do pracy, ciekawe co na to wasze żony gdy się dowiedzą(usunięte przez administratora)

Były
@Jolo

Oh to prawda byłem widziałem co tam się dzieje współczuję tylko tym żoną

Bhjjk

Praca ok tylko wypłaty mniejsze niż to co mówili

A ile dostales?

Rekrut
@Bhjjk

To ike wyjdziesz? Za ile godzin? Nikt konkretow bie podaje, kszte gadanie ile wynegocjujesz na rozmowie buhaha, a co masz Mistrza na dyplomie by cos negocjować? Nie te czasy nie ta branza..

@Rekrut

Ja na poczatek na spawanie w Gliwicach zarabialem koło 3tysi. W tej chwili poniżej trójki nie schodzę, a bliżej mi do 4

@Bhjjk

A wiela w euro wylazicie ?

Bhjjk

Prawda

Niech (usunięte przez administratora) na garażach w Spelle zacznie sprawdzać pracowników bo piją co dzień na mieszkaniach i przychodzą na kacu do roboty, może wkoncu będzie jakaś inspekcja, bo tam ludzie to same alkoholiki.

Jolo
@Prawda

Dokładnie a Polaczki za granicą to świnie są zostawiają rodziny a tam robią co chcą piją i na nic nie zważają, niech firma zacznie przyjmować normalnych pracowników a nie alkoholików

Cichy

Witam mam zamiar zatrudnić się w Gliwicach jaka tam jest atmosfera,pytam bo przeczytałem że ta brygadzisci z UK żądzą

@Cichy

Atmosfera całkiem w porządku. Zarobki bardzo dobre, chociaż nieadekwatne do wykonywanej pracy, gdzie indziej za spawacza płacą dużo lepiej, pewnie dlatego tak spora rotacja. Premi, socjal, integracji, tego w tej firmie nie uswiadczysz. Fakt, jest dużo UK ale oni często są bardziej pomocni niż starzy polscy wyjadacze, zwłaszcza ginter który uważa się za najważniejsze ogniwo w firmie. Ogólnie jak chce ci się pracować to na zarobki nie powinieneś narzekać, natomiast jeśli(usunięte przez administratora)nie nie jest dla Ciebie to szukaj innej pracy.

Ukraińcy nie są zli. Spawam miesiąc i Ukrainiec obok mnie dużo mi pomaga.

Zainteresiwany

A są jakieś premie półroczne za o cenę pracy - frekwencja, spóźnienia, l4, zaangażowanie, bhp, realizacja celów itp?

Jorg
@Zainteresiwany

Za kadencji obecnego prezesa nie ma absolutnie nic, premi, wyjazdów, imprez, grilla. Wszystko zabrał, pożyczki, dofinansowania do przedszkoli, wyprawki szkolnewypłaty mniejsze, socjalu brak. NAWET RADIA ZABRONIL SLUCHAC! Niesłychany sknerus. Wszystko na przekor pracownikom by robilo sie jak najgorzej.

Szczery
@Jorg

z tym socjalem to nie do końca prawda. Jest prywatne ubezpieczenie zdrowotne, możesz za darmo iść do specjalisty, są dopłaty do karty fitness, za darmo obiady w robocie. Pieniądze na wycieczka też były, ale nikt nie chciał jechać. Fundusz socjalny też jest i w ciężkiej sytuacji dostaniesz pomoc

Gogo

Witam jakie są warunki płacy i praca w tej firmie za granicą z uprawnieniami na suwnice z punktu roboszego0 ?

Spoko
@Gogo

Warunki płacy i pracy są dobre lub bardzo dobre, zależy od wymagań jakie stawiasz. Kasa taka za jaką sie zgodzisz pracować na rozmowie kwalifikacyjnej. Ogólnie z mojej perspektywy firma bardzo dobra. Ale ilu ludzi tyle opinii. Warto spróbować

Garaże

Firmę mogę polecić, wynagrodzenia na czas, nie ma żadnych przestoi w pracy co w obecnej sytuacji jest na plus,ale bardzo ważna jest kwestia traktowania pracowników przez brygadzistę R.O. na garażach. Złożysz wypowiedzenie, dogadasz się z firmą,ale główny brygadzista odgraża się wstrzymaniem wypłat jeśli odejdziesz w terminie,który akurat jemu nie odpowiada. Ciągle jakieś problemy z urlopami, a jak ktoś zasugeruje załatwienie tego z kierownikiem to odpowiada,że P.J. nie ma tu nic do gadania (kulturalnie mówiąc). Ciągle straszy zabraniem premii lub odpisaniem godzin jak staniesz i zamienisz z kimś chodź jedno słowo... Co jakiś czas zastrasza pracowników (może to jego hobby) i nie zdziwię się jak ktoś w najbliższym czasie zgłosi stosowanie mobbingu w pracy.

Wujek Samo Zło
@Garaże

Szczerze? Niech mi ktoś pokaże firmę, w której każdy jest dla każdego miły, kulturalny i życzliwy, brygadzista cieszy się powszechnym szacunkiem, a ludzie piszą do szefostwa petycje, żeby już przestali dokładać do premii, bo nie mają co z pieniędzmi robić... W jakiej firmie dostaniesz urlop na skinienie, na skacowanego zawodnika czeka kubek mocnej herbaty i praca dostosowana do stanu psychofizycznego, a wszelkie uwagi krytyczne są od razu weryfikowane i wprowadza się korekty? Proponuję malkontentom założyć własną firmę, pozbierać w załogę przypadkowe osoby i dać im pełen luz i swobodę, rzeczywistość zweryfikuje wszystko...

Nie pupilek pająka

To co się dzieje w Spelle na garažach to się ociera o kryminał dziéki Pająkowi .Dziwié się firmie że na to pozwala

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego teamu w Poltech Sp. z o.o.?

IQ takie nie za wysokie

Doniu

Na jaką stawkę początkowo można liczyć?

Ha

Rozumiem że mówisz o sobie?

Nowy pracownik

Witam, czy ktos realnie moze okrealic stawki dla betoniarzy w DE? Chcialbym wyjechac bo firma nam stanela a kredyty trzeba placic... ile jest na godzine? I jakie warunki . Z góry dziekuje

Pulok
@Nowy pracownik

Haha i teraz się zacznie.... Ci wszyscy patrioci którzy nie będą w obcych językach pracować będą uciekać jak szczury. nie ma siedzieć w Polsce brać 500plus i żyć za to!!! Taki wam dobrobyt państwo daje, a wy chcecie wyjechać? Jeszcze miesiąc temu śmiali sie ci patrioci z takich jak my pracujących za granicą. Apel do zarządu nie przyjmować dziadostwa, niech tyrają za miskę ryżu w swoim cudownej bogatej ojczyznie.

Szczery
@Nowy pracownik

Podstawa na umowie plus premia całkiem niezła ostatnio. Premia jesT zawsze plus dodatki typu kindergeld i kasa na przejazdy do pl raz w miesiącu doliczana do wyplaty. Dzwon do biura sie dowiesz. Firma solidna. Warunki dobre lub bardzo dobre. Byłem na o wiele gorszych werkach

@Nowy pracownik

Wyczytałem tutaj że 1700 na rękę za 210 h to wyłazi niecałe 9 euro na rękę to w Katowicach proponują 15 więc nawet nie ma co dzwonić

Z dupydogębyzałr
@Nowy pracownik

Normalne stawki to około 15euro.

Zostaw merytoryczną opinię o Poltech Sp. z o.o. - Tarnowskie Góry

• Jak się pracuje w Poltech Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Poltech Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 79.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poltech Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 7 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poltech Sp. z o.o.