Opinie o Auto Watin S.J. w Jelonek

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Auto Watin S.J.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Auto Watin S.J. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto Watin S.J. w Jelonek

Jaka jest stawka początkowa w Auto Watin S.J.? 1 sierpnia na Pracuj.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Mechanik Samochodowy.

Auto Watin Nowy wpis

Zachęcamy do złożenia CV i spotkaniu się na rozmowie rekrutacyjnej. Wszystkich szczegółów można dowiedzieć się podczas spotkania

Jaka jest umowa w firmie Auto Watin S.J.? Wiecie, czy jako Mechanik Samochodowy zatrudniają na umowę zlecenie?

Taki sobie Janusz

Witam. Wiem, że zatrudniają na umowę zlecenie. Zawsze warto iść chociażby na rozmowę, lub jak ktoś chce się przekonać osobiście okres próbny trwa 3 miechy. Warto, czy nie to określa się samemu. Nie spróbujesz, to się nie dowiesz.

@Taki sobie Janusz

Bo dostałam pracę i jest mi tu dobrze.

Franek Nowy wpis

Na umowę o prace. To porządna firma

Czym w Auto Watin S.J. zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

AW Nowy wpis

Dofinansowanie do karty Multisport, atrakcyjne warunki ubezpieczenia grupowego.

Firma zewnętrzna

Współpracowałem z firmą Auto Watin 20 lat.Nigdy nie miałem najmniejszego problemu przez te co nieco dwie dekady. Firma solidna!!!!! Nie mogę złego słowa powiedzieć na nikogo z pionu zarządzającego firmą. Szkoda że współpraca z firmą się kończy, choć może nie. Mam nadzieję że nasze ścieżki się jeszcze zejdą. Życzę właścicielom firmy wielu sukcesów. pozdrawiam Waldek

@Firma zewnętrzna

Nadal Panie Waldemarze współpracujemy, chociaż jest to sporadycznie.

Rozmowę kwalifikacyjną w Auto Watin S.J. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Mechanik samochodowy?
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.

Wiecie, czy Auto Watin S.J. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

AGATA

Samochód służbowy również jak jest taka potrzeba na danym stanowisku.

Stefan

Jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie to zawsze może ją zmienić!

Taki sobie Janusz
@Stefan

I to jest godne motto dla innych... Dziękuję i pozdrawiam

Natalia
@Taki sobie Janusz

Tez tak sądzisz? ;-) A czemu miałaby się komuś tam praca nie podobać?

czy zaklad jest w likwidacji

czy auto watim jest w likwidacji

Magdalena
@czy zaklad jest w likwidacji

Nic nie słyszałam na temat rzekomej likwidacji firmy Auto Watin. Nie wiem, skąd posiadasz takie informacje, ale może to zdradzisz przy następnej okazji. Czytałam, iż ich misją jest zagwarantowanie najwyższej jakości świadczonych usług i dostarczanie klientom pojazdów, które sprostają ich oczekiwaniom. Chciałeś może kupić tam auto?

Zadowolony
@Magdalena

Post na mediach społecznościowych wyraźnie mówi, że firma w Jelonku już nie działa. Siedziba firmy to Baranowo i o ile dobrze rozumiem to bez sprzedaży nowych aut i działu części.

Tmoateeo
@Magdalena

Przy Obornickiej 4 w Jelonku Auto Watin już nie prowadzi działalności. Teraz tam jest Bemo Jelonek.

klient
@Tmoateeo

Firma AUTO WATIN działa nadal w swoim obiekcie w Baranowie przy ulicy Samochodowej 1. Caly czas zajmuje sie serwisem samochodow wszystkich marek, sprzedaza samochodow uzywanych oraz ubezpieczen i finansowan.

Klient
@Zadowolony

Bez sprzedaży samochodów nowych ale dział części jest.

Robo

Jestem pracownikiem od jakiegoś czasu i nie zauważyłem żadnego wyzysku i dyskryminacji . Jak się komuś nie chce pracować to zawsze będzie narzekał tak już mają nygus i lesery . Uczciwie pracując można zarobić dobre pieniądze , wszystko na czas i na papierze , bardzo dobre warunki pracy polecam

@Robo

Dobre pieniądze? Na pewno nie w tej firmie. Wypłata na czas to nie wszystko.

abc

100/100

Normalny
@Robo

Bzdury. W tej firmie finansowo może być zadowolony kapuś albu (usunięte przez administratora) reszta to frajerzy do wyziskiwania i robienia w jojo.

Slim_PL
@Robo

Sam pracuje wiele lat u tego pracodawcy i faktycznie jak się ktoś urodził do narzekania, to nie istotne jest gdzie pracuje. Wiadomo że zawsze może być lepiej, ale pamiętajmy że również gorzej.... A jest jak jest i jak się obie strony doszlifują.... Osobiście mentalność Polaków znam. Mam swoje lata... Ale tu warto zapuścić "korzenie" Możesz iść do corpo... Zarobić kilka stówek więcej ale nie znasz dnia ani godziny... Resztę już znasz. Pozdrawiam.

Wienio

Nie wiem skąd takie złe opinie o serwisie. Miałem problem z samochodem, który jest jeszcze na gwarancji(dusił się na pierwszym biegu). W serwisie Germaz w Zielonej Górze nic nie mogli znaleźć, dostałem namiar na Auto Watin. Byłem w ub. czwartek, zostałem bardzo miło przyjęty przez Pana Andrzeja- bardzo kompetentna osoba, samochód sprawdzono na recepcji I wstępną diagnoza- sonda lambda, co okazało się prawdą. Samochód naprawiono w ramach gwarancji, oddano umyte i pachnący. Teraz jeżdżę i problem zniknął. Absolutnie polecam ten serwis i wszystkie przeglądy będę wykonywał u nich

Stella

Janusz

Wysokość zarobków jest uzależniona od rodzaju pracy ale również od efektywności, może komuś tego zabrakło?

torri
@Janusz

Nie filozofuj Januszek...

Beznadziejny serwis,niekompetetni fachowcy.Po pierwsze niech zdobędą doświadczenie w naprawie.Nowy samochód zakupiony u nich,na gwarancji. Nie zostało nic naprawione.Nie został sprawdzony silnik,podszybie nienaprawione. Samochód stał bezczynnie 10 dni. Oddany do użytku brudny(wewnątrz siedzenia brudne).Na dodatek za użytkowanie zastępczego auta żądano zapłaty na kwotę prawie 600,00 zł Nie polecam. Omijać szerokim łukiem.

Henryk

Idealnych firm nie ma natomiast niektórzy podejmują pracę bez zainteresowania i są później niezadowoleni!!

@Robo na jakim stanowisku pracujesz? Codziennie jesteś na miejscu pracy czy może masz w swoim zakresie delegacje i inne wyjazdy służbowe? Zauważyłam, że Auto Watin S.J. poszukuje obecnie kilku osób do pracy na: http://www.ford.auto-watin.pl/praca/ Czy możesz podpowiedzieć innym zainteresowanym jak najlepiej przygotować się do rozmowy i na co zwrócić uwagę w jej trakcie?

@Były Pracownik, a długo pracowałeś w Auto Watin? Czy próbowałeś negocjować chociażby wysokość wynagrodzeń? Jak oceniacie pracę i warunki oferowane przez Auto Watin? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w tym miejscu? Polecacie aplikować?

Były Pracownik

Tragiczny pracodawca, wykorzystywanie pracownika na maksa, pensje prawie że minimalne. przełożeni nic sobie nie robią z pracownika, nie płacą za dodatkowe soboty tak obiecują. Dział blacharski to mega tragedia. Nie wróciłbym do tej firmy za żadne pieniądze

@zuligulu, rozumiem, na pewno dobrze, że dajecie znać o tym, że coś jest nie tak i że wam taki system nie pasuje. Może coś się w związku z tym w przyszłości zmieni? Co do tego rotacji, o której piszesz, to aż tak duża skala? Bo aktualnych ofert pracy Auto Watin raczej nie posiada.

Narcysia
@Marta

Widocznie słabo szukasz skoro według ciebie nie ma aktualnych ofert pracy...

Zuligulu

Na temat premii w auto watin można by książkę napisać. Komu by sie nie zgłaszało to i tak maja to gdzies. Firma nie potrafi zatrzymać dobrych specjalistow przy sobie. Wszyscy odchodzą i jest tam ogromny przemial a to przez przerosniete ego prezesow ktorzy zwyklego człowieka maja gdziez bo licza sie dla nich zyski. Nie pasuję to spadaj na twoje miejsce zatrudnimy innego frajera ktory bedzie robil za grosze... Wstyd. Firma z taką renoma a takoe (usunięte przez administratora) w srodku jak sie popatrzy.

@Marco czyli Auto Watin nie przedstawiło pracownikom jasnego systemu naliczania premii? Jak rozumiem, nie jest to po prostu premia uznaniowa? Faktycznie brak wiedzy w tym temacie może frustrować. Czy zgłaszana była potrzeba jawności tego systemu? W końcu to jeden z ważniejszych aspektów zatrudnienia.

Marco

Pracuję w Watinie, ale od pewnego czasu myślę o zmianie. Podstawa niższa niż w popularnych marketach, a "premia" za sprzedaż taka sobie. Nikt Wam nie powie, jak ją policzyć, i nie wiadomo ile dostaniesz. "Szału ni ma". za to presja ogromna, można ją wyczuć jak psa, który zmoknie na deszczu, i to czasami jest ciężkie do wytrzymania. Dlatego myślę jak powyżej.

Zostaw merytoryczną opinię o Auto Watin S.J. - Jelonek

• Jak się pracuje w Auto Watin S.J.?

Zobacz opinie na temat firmy Auto Watin S.J. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Auto Watin S.J.?

Auto Watin S.J.
2.1/5 Na podstawie 57 ocen.
  • Obornicka 4
    62-002 Jelonek