Opinie o F.H.U. Kępka Sp. z o.o. w Święciechowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy F.H.U. Kępka Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie F.H.U. Kępka Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.H.U. Kępka Sp. z o.o. w Święciechowa

Szekspir

Nie polecem Praca 24h !!! Ciągle awarie i szukanie kierowców bo nikt nie chce jeździć sprzętem, który się psuje. Atmosfera - Lepiej nie mówić. Liczy się pani, która prowadzi wszyscy wiedzą o kogo chodzi.

@Kiero

ale ja tez jezdzilem na te trasy z miesem i zawsze trwaly po48h bez snu bo zapierdziel na max - przeladowany zawsze wozilismy po 3-4 t gdzie w dowodzie mielismy tylko po 450kg wozic. Zreszta zobacz ile resorów maja auta u mnie bylo od najmniejszego do najwiekszego 14szt na strone. Najlepiej to widac z boku auta jest z klina a kierowca siedzi do przodu npochylony jestes baranem skoro jeszcze tam pracujesz

Jakoś w tamtym miesiącu mieli ofertę dla Kierowcy samochodu ciężarowego, odpuściłem jak zobaczyłem że wynagrodzenie to minimalna. Teraz się zastanawiam czy dobrze zrobiłem i czy przypadkiem dla dowiadczonego kierowcy nie rzuciliby coś więcej?

Hubert Nowy wpis

Firma nie płaci za wykonane usługi i zlecenia ponad pół roku. Usługi zleca bezpośrednio wlasciciel

Szekspir

@Szekspir

Zgadza się! Nie raz była akcja jechania z trasy w trasę, maratony po 36-40h. Samochody wiecznie przeładowane, 3,5t busy z ładunkiem ważyły lekko po 7-8t i więcej, no ale liczyło się że spedytorka ogarnęła temat, w przerwach między swoimi kolejnymi posiłkami jak dobrze pamiętam

Kiero
@NeXon

Przedstaw się bo z firmy kępka znam tylko jednego kierowcę który jeździł po 3 dni w trasę tylko głąbie dopytaj jak JA to robiłem ( kto ma wiedzieć ten wie kim jestem) , tu cię zaskoczę i nigdy nie maiłem załadowane więcej jak 2tony ładunku , a tak na marginesie JA robiłem to na moją propozycję do Spedytor , miałem za to super zapłacone , zabolałą by cię (usunięte przez administratora).. , ile byłem w stanie miesięcznie zarobić nigdy nie było czegoś takiego jak maraton 40 h jazdy non stop , Daj trollu swoje inicjały , ale nie masz odwagi a wiesz czemu bo jesteś życiowym przegrywem , który uważa że jemu się jedynie należy , Dawaj Panie NeXon a może ???

@Szekspir

Ciągle awarie i szukanie kierowców - hahaha podejrzewam że pisze to osoba która w niszczeniu aut wie co nieco , ale wszędzie szukała winy tylko nie u siebie

@Kiero

Pojawił się tutaj komentarz, że kierowca nie ma płacone za godzinę. To jak? Za kurs? Czy może od kilometra? Poza tym, jak długą trasę w takim razie pokonują? Rozwiejcie moje wątpliwości

Nowak Nowy wpis

trasy na 2-3 dni z wywieszym jezorem po 13 tys km w miesiacu i za najnizsza krajowa bo zawsze poucina za cos

Firma F.H.U. Kępka Sp. z o.o. w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko mechanika samochodowego zatrudnię. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Ciekawski

Witam, jak wygląda sytuacja w firmie kępka z pracą jako kierowca kategorii B, mocno uciążliwa? Żyć poza pracą można spokojnie ?

@Ciekawski

MASAKRA, uciekaj stamtąd. Ja tam popracowałem troche i mam serdecznie dość, wieczne pretensje, kasa ciągle obcinana za byle co, a to kryzys, a to paliwo.... brak słów, a Kępka chodzi wszędzie i robi lans jaki to on jest "the beściak" a Ty martw się o swoje rachunki. Ten jego pożal się Boże manager też jeździ po wszystkich, jakieś tabelki, wyliczenia, jedna wielka zagadka.

Kamila
@Dż

Ehh i ile tej kasy obicnają? Za co np.? Stawka godzinowa chociaż na plus, mają z czego ucinać? ;P Ile tam udało ci się "wytrzymać" w takim razie? Chłopak chce się zatrudnić za kierowcę właśnie, i już nie wiem, czy mu mówić, żeby to przemyślał, czy dać spokój? Kurcze, niby są tu też pozytywne opinie...

@Kamila

Jaka stawka godzinowa kobieto kierowcy nikt nie płaci za godzinę

Co wiecie o firmie F.H.U. KĘPKA w miejscowości Leszno? Nadal oczekujemy na nowe sprawozdania. Może znajdzie się osoba aktualnie zatrudniona, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

Irmina

Wszystko jest w porządku, gdybym miała przejmować się opiniami innych, to nigdzie bym pracy nie podjęła bo wszędzie są ludzie mniej i bardziej zadowoleni ze swojej pracy. Pracy jest full na rynku, tutaj mam blisko, wypłata przed 10 i fajny zespół. Pomogą w pracy zawodowej, wytłumaczą. Dla szefostwa najważniejsze jest zaangażowanie w to co się robi. Błędy każdy popełnia i nikt nikomu za to głowy nie ukręca. Ja polecam

@Irmina

Czekaj, czekaj, przyjdzie taki czas że zaczną Ci tę głowę ukręcać, a wtedy już nie będzie tak fajnie. Szef będzie się czepiał o wszystko, dosłownie o wszystko, a Ty będziesz zdziwiona tym do czego jest zdolny. Dlatego kierowcy go unikają jak ognia i schodzą mu z drogi, czy wręcz nie pokazują się w firmie jak nie muszą.

Stefan

jak najdalej bo i tak komornik za chwile pewnie zamknie ta firme - jesli nie zaplaca wyroku jaki na nich ciazy za wypadek

Tokio
@Stefan

Wszystko w porządku? Leki działają?

@Irmina

A po pracy tez sie spotykasz z pracodawca? - to juz wiem kim jestes ;-(

Zastawka

Jeżdżę na własnej działalność od kilku miesięcy, kasa spoko, trasy też. Firma załatwia i opłaca mi nocleg na dłuższych wyjazdach w spoko warunkach, z kasą nie zalegają. Na plus, że mam czas dla rodziny i na odpoczynek.

ŚWISTAK
@Zastawka

jestem tego samego zdania co kolega, nie ma sie do czego przyczepić. Najlepiej ciągle narzekać. Do huty niech idą pracować lenie

kurierski
@Zastawka

Ale picer z ciebie. jezdzilem u kepki busem, a spanie bylo w plastykowej budzie albo na fotelach, zalezy jakie auto dostales niby na stan, zero komfortu, a czas dla rodziny to miales chyba przez telefon, goniony z jednej trasy w nastepna. na dodatek ciagle te auta jezdza przeladowane, no masakra 3,5 t busy z towarem wazyly po 6-7 t

Elżbieta
@kurierski

I co, i nigdy nie trafiłeś na wagę ITS-u? Nie wierzę...

wania
@ŚWISTAK

baranie - wynajety do pisania pozytywnych komentarzy u nas nie ma zadnej huty lepiej napisz jaki problem z alko ma szef poznalem to podczas rozmowy

Arkadiusz

i nazywam sie Piotr Kepka

Arek

Kaza wozic mieso bez wlaczonej chlodni!!!!! a pozniej pretensje z kazdej strony

Urszula
@Arek

No a kontrolują to jakoś w trakcie transportu, że chłodnia jest wyłączona? To w ogóle zgodne z zasadami BHP?

janyra

Z jakiegoś dziwnego powodu zniknęła cała opinia o tej firmie. Jeszcze kilkanaście tygodni temu funkcjonowały tu dwa profile tej firmy, jeden, ten właściwy opisany jako Święciechowa, z kilkudziesięcioma negatywnymi opiniami o firmie, a drugi ten z Leszna, pod którym nikt się nie wpisywał. Czyżby zatem portal gowork.pl był bardzo stronniczy i uległ pod czyimś wpływem. Normalnie jestem zszokowany, jak można się w taki sposób wybielić!!! No ale cóż, znając właściciela tejże firmy, można stwierdzić, że pieniądzem można WSZYSTKO załatwić!!! Żal i żenada!!! Administrator tego portalu także powinien się wstydzić, a dla dobra społeczeństwa powinien przywrócić wszystkie opinie wypisane na temat tejże firmy, właściciela i tego co się tam dzieje. Dlaczego inne profile, zawierające masę negatywnych opinii funkcjonują tu normalnie, a profil firmy FHU KĘPKA ze Święciechowy został usunięty??? Normalnie nie macie sumienia!!! Tam jest taki przemiał ludzi, taka mielonka, taka psychologia, a wy tu odstawiacie szopkę i usuwacie cały profil.......

Biurowiec
@janyra

Jak mamy prowadzić negocjacje jak usuwacie wszystko ??

Hesus
@janyra

Cały profil zniknął bo właściciel zapłacił za to. W sieci można znaleźć ogłoszenia firm, które się w tym specjalizują, za odpowiednią opłatą dokonują takich operacji i się z tym nie kryją. Szkoda tylko ludzi, którzy nie mogą poznać prawdy o tej firmie i warunkach tam panujących. To co było wypisane w usuniętym profilu doskonale odzwierciedlało to co działo się i nadal dzieje się w tej firmie.

@Hesus

Znając właściciela to wcale bym się nie zdziwił że to prawda. Widziałem jak lansuje się wśród miejscowej elity, więc "musi" mieć dobrą opinię, a jak jego firma takiej nie ma, to musi ją kupić więc ...

Barbara
@janyra

tez to zauwazylam - byly tylko negatywne

@NeXon

ciekawe jak by zareagowal jego klient z leszczynskiej jak by sie dowiedzial ze wsrod tych elit glosi teze ze jego produkty powstaja z padliny

@janyra

bo wlascieiel buduje obraz super ,ogromenej firmy na sektorze 0 (usunięte przez administratora)

Ławecki

Szef - OSZUST - nic dodac

@Ławecki

Dlaczego tak piszesz? Wytłumacz , bo to poważne oskarżenie?

mnie denerwowalo znecanie sie nad kotem w firmie

Rafał

Nie otrzymałem wypłaty i ponoc konto mu zablokowali

kierowcayyy

firma jest wporzadku jezeli wykazujesz chec do roboty to ze wszystkim idzie sie dogadac. Polecam

to co
@kierowcayyy

ja wykazywalem mocno checi to odbyliismy spotkanie i mialem otrzymac podwyzke za to -ale kolejnego dnia bylo ogloszenie za mnie nie polecam - czuc won alko

Hefajstos

MASAKRA!!! Pracowałem tam przez krótki czas i powiem szczerze większego (usunięte przez administratora) na kółkach nie widziałem w życiu, a zjeździłem już troche swojego życia. Notorycznie przeładowane busy, w dowodzie 500 kg ładowności a na budzie często po 4 tony!!! i jedź tak na drugi koniec kraju, unikając kontroli. Spedytorka ciemna że aż brak porównania, układała trasy tylko pod swoich adoratorów, którzy zapatrzeni byli w nią jak w obrazek. Zresztą mam wrażenie że i większość firmy jest pod nią ustawione. Także jeśli ktoś jest zainteresowany pracą to nie polecam, można się nieźle przejechać.

@Hefajstos

ale to się przedstaw kim jesteś bo nie , kojarzę kierowcy który niby by tyle jeździł , po tyle godzin ??? , i z trasy w trasę a po 4 tony w budzie jeszcze nie spotkałem się na boczku , rozwiń proszę , bo odnoszę wrażenie że komentarz napisany typowo z bólu (usunięte przez administratora) , że któs tu przyszedł pracować a nie wymyślać , JA tu pracuję od kilku lat nie narzekam , kontakt ze spedytorką zero problemu , z flotowcem to samo , awarię w trasie mogę policzyć na palcach jednej ręki , zresztą po końcówce twojego komentarza wnioskuję że , masz niezły ból bo marzyło ci się robić jedną traskę w tygodniu i zarabiać po 5 koła , miej odwagę się przyznać bo na chwilę obecną jesteś tylko Nickiem co się równa trollem , a powiem ci lepiej nie przyznasz się , bo pewnie nadal pracujesz , albo jesteś tym kierowcą o którym myślę i jedynie co potrafił to uszkadzać auto pozdro dla kumatych

Antoni
@Hefajstos

dzieki za podpwoiedz - tez slyszalem takie opinie o tej firmie juz wczesniej - ale mam kolejne potwierdzenie

regow
@Hefajstos

ustalenia robi siejak szef nie jest pod wplywem srodkow odurzajacych - przeciez wszysc wiedza o tym w firmie

ByczyFan

Ja tam lubie robote u Kępki, zgadzam się z innymi - wszystko spoko. Koledzy zza kólka mega pomocni, chłopaki na warsztacie ogarną co trzeba.

Usze
@ByczyFan

to chyba pijecie razem z wlascicielem

KierowCa

Jeżeli chcesz zarobić to można. Jak się umówisz na wynagrodzenie to takie dostajesz. Najważniejsze , że terminowo . Czasem zdarzają się niedopowiedzenia ale zawsze można wyjaśnić. Ja pracuję już jakiś czas i nie narzekam

@KierowCa

Przestań takie głupoty pisać. Każdy kierowca rozliczany jest co do grosza z każdej trasy, tak aby za wiele nie dostał, a jak spojrzysz na swoją listę z wypłaty to cie śmiech ogarnie, tu za jakąś trasę masz 5 zł, tam 7 zł, za kolejną 12 zł i tak wszystko jest cedzone co do grosza. Tam pracownik nigdy nie był ceniony. Absolutnie nigdy!

@KierowCa

Tak samo nie narzekam , wręcz jak na innych firmach jak rozmawiam z kierowcami to zarobki w FHU nie różnią się względem inntch firm

KierowcaXYZ
@NeXon

to dlaczego ludzie pracują tyle lat u Kępki? jak wyzej dostajesz taka kase na jaka sie dogadales. widocznie masz za male jaja zeby isc sie dogadac. pozniej w cv po kilka mcy w danej firmie. smiech na sali...

Emeryt
@KierowcaXYZ

Bo tam zatrudnia się samych emerytów i rencistów, więc nie ma takiej presji żeby im płacić rynkowe stawki. W każdym ogłoszeniu piszom że chcą zatrudnić emeryta lub rencistę. Za 160 godzin pracy i obowiązków zaproponowali mi tyle ile dostałem u konkurencji na połowie etatu. Szkoda tylko tego poświęconego czasu na rozmowe z nimi. Niespodziewałem się że ta firma to taka tandeta, ale widzę tutaj że sporo osób już się na nich poznało.

Były współpracownik
@KierowCa

I tu się mylisz , można się umawiać na cokolwiek ale jak siwy P , uzna że nie ma interesu w tobie to nawet mając kontrakt w którym masz czarno na białym , uzna za stosowne że , nie musi Ci płacić , i to nie jest wyssane od kogoś tylko mój przypadek podziękowania za 4 lata współpracy, który w niedługim czasie odbije się czkawką , papuga już pracuje i zbiera papiery co by cholerykowi , nieco nosa utrzeć 3 spotkania z P skończyły się awantura i obrażeniem się jak dziecko przez szanownego pana , 4 nie ma i nie będzie , chyba że jego dyrektor mu przemówi i pójdzie ja jakąś ugodę

@Były współpracownik

Mówisz o tym że pracodawca może uznać że nie musi Ci płacić. I że to przerabiałes. No okej ale piszesz o zwolnieniu. A nie że nie wypłacili Ci . Czy to też miało miejsce przy odejściu czy jak?

@KierowCa

Jesli pan P- wlasciciel nie przegra w hazardowe gry naszej kasy

leszek

dokladnie jak piszesz

Busch
@Kierowca

wszyscy narzekaja tylko nie ty

PZB
@Były współpracownik

dokladnie tez tak mial Tata

Skorpion

Praca kierowcy bywa ciążka, ale moja żona pracuje za biurkiem w korpo i też ma dni, kiedy narzeka. jesteś kierowca więc odpowiadasz za siebie, za towar i za bezpieczeństwo innych - taka robota. Pracuje w tej firmie od kilku miesięcy i jest ok, a pracowałem już w wielu firmach. Przyszedłem świezo po zrobieniu kwalifikacji na C i już śmigam któryś miesiąc.

@Skorpion

Do czasu aż przestaniesz być świeżym kierowcą a zaczniesz doceniać swoje doświadczenie i poprosisz o podwyżkę, wtedy za Twoimi plecami wystawią ogłoszenia o wolnym wakacie kierowcy. Bywaj. Wielu kierowców też tak potraktowano.

Olek
@Sama Prawda

tez tak u mnie było - fatalna firma co spowodowane jest przez wlasciciela

Figlarz

jestem zadowolony i żona tez bo jestem codziennie w domu. pracowałem na międzynarodówce , niby wypłata lepsza, ale spanie w kurniku, zdany na siebie, jedzenie w euro, fajki w euro. Wychodzi na to samo Jeżdżę z mięsem, dobra robota w nocy bo mniejszy ruch na drogach.

Jarek
@Figlarz

no to jak jezdzisz z miesem to wiesz ile masz zaladowane - bo musisz sam zaladowac i wyladowac a w dodatku jak masz kierunke Kielce to wiesz ze trasa zajmie ci 26godz.w kolkui bez odpoczynku- zenada ta firma!!!!

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w F.H.U. Kępka Sp. z o.o.?

Sama Prawda

Nie licz na to. Najpierw popracujesz trochę bez umowy, potem będą Cię przepychać co miesiąc umową zleceniem, a Twoje prośby o umowę będą ciągle zbywać kolejnymi wymówkami.

biuro
@Sama Prawda

proszę o informacje, kto pracuje bez umowy?

Tommi
@biuro

Ja pracowałem bez umowy. Czy ktoś więcej to nie wiem, zbyt krótko tam byłem, ale po tym co zobaczyłem...... Tydzień przepychania, że jutro, pojutrze, bo to, bo tamto, bo księgowa, bo faktury, bo spotkanie, bo szef wyjechał, a ten cwaniakowaty dyrektorek ciągle zbywał, że niby umowa przygotowana..... a potem tak kolejny tydzień....... masakra!!! Zero profesjonalizmu, ciągłe mieszanie z trasami, nigdy nie wiedziałem kiedy, jakim autem i gdzie pojadę..... Szok, że tak można funkcjonować i istnieć w branży. Pracownicy traktowani jak zło konieczne..... Polecam tą firmę omijać szerokim łukiem, bardzooooo szerokim!!!!

No wak
@biuro

Ja pracuję bez umowy

Czy zdarzają się nadgodziny w F.H.U. Kępka Sp. z o.o.?

ŚWISTAK

A jakiego stanowiska dotyczy to pytanie ?

Zostaw merytoryczną opinię o F.H.U. Kępka Sp. z o.o. - Święciechowa

• Jak się pracuje w F.H.U. Kępka Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy F.H.U. Kępka Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.H.U. Kępka Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 8 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

F.H.U. Kępka Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 42 ocen.
  • Wschowska 19
    64-115 Święciechowa