Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Oktan Stanisław Bednarz w Kamień

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Oktan Stanisław Bednarz. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Oktan Stanisław Bednarz o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Oktan Stanisław Bednarz w Kamień

Kinga Nowy wpis

Macie pakiet medyczny w firmie?

D Nowy wpis

Pracowałem 5 lat, najgorszemu wrogowi nie życzę takiej pracy, ale każdy ma wolną wolę.

pracownik Nowy wpis
@D

Co masz na myśli ?

tulk Nowy wpis

megi, z tego co wiem to praca u nich nie jest szczytem marzeń ale na pewno pomaga nieco rynek poznać. Sam się zastanawiam jaka jest szansa na to żeby po jakimś czasie dostać jakieś lepsze i lepiej płatne zlecenie od tej firmy - czy ktoś na ten temat więcej potrafi powiedzieć?

obserwator

Myślę, ze wiele zależy od tego dlaczego i w jaki sposób dochodzi do "rozstania" także ostroznie z tymi oskarżeniami.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Oktan Stanisław Bednarz? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
Leszno
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Kibic

Z tym zaleganiem z wypłatami i nie wypłacaniem czego się da przy rozstaniu to niestety jest prawda!!!

Pokazujesz te maszyny w jak najlepszym wizerunku, choć nie są one na takie jakie wyglądają na zdjęciach, powodem dlaczego tak pisze jest to iż wiem że zatrudniałes więcej niż 20-30 operatorów na każdej z tych maszyn i sa one wyeksploatowane i nie są warte ani połowy tej ceny co wystawiasz na allegro. Wiem to bo pracowałem przez ok 2 lat przez ten okres przewinąłeś przez swoja firmę około 200 operatorów. czy jesteś wiarygodnym pracodawcą i sprzedawcą??????????w co wątpię.Tym bardziej że nie wypłacałeś ludziom obiecanych pieniędzy i zalegałęs z wypłatami oraz niewypłacałęs pieniędzy za fundusze socjalne !! Nie polecamy takiego nieuczciwego pracodawcy i hurtownika tych maszyn . Zakupił wyżej wymienione maszyny jako półzłomy a chce sprzedać jako pełnoużyteczne maszyn za dużo większa kase niż kupił. !!

Jakoś przez cały okres który pracuje nie zdarzyło się aby nie dostać wypłaty, wiadomo czasem były opóźnienia ale nie wielkie i założę się , że w każdej firmie czasami tak jest. Także opowiadanie takich bzdur i jeszcze takim językiem jak robi to "obserwator" świadczy tylko o jego prostactwie i ma na celu tylko zniesławić(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Oktan Stanisław Bednarz - Kamień

Przedsiębiorstwo Handlowo- Usługowe Oktan Stanisław Bednarz
2.2/5 Na podstawie 25 ocen.
  • 199
    36-053 Kamień