Opinie o Mago Chociszewo w Chociszewo

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Mago Chociszewo. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mago Chociszewo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mago Chociszewo w Chociszewo

Iza Nowy wpis

Czy kiedykolwiek w firmie przytrafiła się jakaś sytuacja związana z piciem alkoholu? Bo rok temu padł tu na forum taki zarzut ale nikt się do tego nie odniósł. Ktoś próbował jedynie ich oczernić?

XYZ Nowy wpis
@Iza

Tak, były takie przypadki

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Mago Chociszewo? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Pracownik Nowy wpis

Niskie zarobki bardzo niskie. Najniższa krajowa. Na wypłate 2400.

Alholizm

W tej firmie to niech zainwestują w alkomaty. No chyba ze czekają az dojdzie do tragedii. A moze turnusy AA skoro pozwalają pracownikom pić a później jeszcze własnymi samochodami wracać z pracy !!!

Józek

Nie róbmy z forum pracowniczego magla. Praca w dobrej atmosferze bo i firma stara się bardzo żeby tak było.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Mago Chociszewo? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
XXX

Witam was a co powiecie o Panie A.... Z kontroli jakości czy jego podrywy kobiet są na miejscu? (usunięte przez administratora)

Mateusz

Jakie zmiany są w firmie? Jaki wymiar godzin?

Bernadetta

Dzień dobry ja z zapytaniem czy potrzebujecie do pracy bo ja chętnie ale prosiła bym tylko ranne zmiany. Proszę o odpowiedź

Paulina

Jesteś zatrudniony w Mago Chociszewo? Co więcej możesz napisać o panujących warunkach w firmie? Chętnie dowiemy się od Was więcej. Za co przede wszystkim cenicie sobie pracę w tym miejscu?

Marcel
@Paulina

Czy coś się poprawiło w scs Chociszewo

masc

kulka; to na odwrot firmę stempol przejoł Mago wiec powiekszył swoja powierzchnie ale tym samym zyskal nowy zaklad, wiec podejrzewam, ze beda poszukiwlai kilku rak do pracy

kotlet

Wyrobienie ponad 110/120% normy, wymaga doświadczenia. Jest kilku tapicerów, którzy wyrabiają i zarabiają sporo, ale trzeba się przy tym napracować, są też tacy, co mają 80% normy po ponad roku pracy i narzekają na zarobki i prace, wszystko zależy od Ciebie.

kotlet

Ja mogę napisać, że praca nie jest zła. Zarobki od najniższej krajowej po 3 tysiące, zależy, jak pracujesz (normy). Kierownik nie głaszcze po głowie, a jak trzeba to zjebie ostro. Plusem jest dość luźna atmosfera.

aro

Zarobki marne mobing kierownik masakra sadysta

tygtys

no mi też tak jak koledze trochę wyżej, zależy na tym żeby ogarnąć tutaj ile można w mago zarobić w miesiąc? albo chociaz czy zwykły singiel za taką kasę jest w stanie się utrzymać? Czy praca na hali jest ciężka czy taka jeszcze znośna i do wytrzymania? wszelkie info będzie dla mnie przydatne, podzielcie się.

rom

Mago działa na rynku od 1990 roku, także chyba nie jest tam tak najgorzej, skoro utrzymują się 24 lata.

abcd

ci co piszą że spoko to ludzie którzy robią na lepszych stanowiskach na których znaleźli się nie wiadomo dlaczego :/ dostają premie i mają wysokie stawki a ogólnie nic nie robią zwykły pracownik za dużo nie zarobi a nadgodziny pewnie ale nie za pieniądze tylko wymiana na dzień wolny jak płacili za nadgodziny jeszcze jakieś wypłaty były w tej chwili to szkoda gadać :/

kropka

masz racje kolego

o prosze znalazł sie jakiś mądry pracujemy bo musimy tylko dlatego ale każdy jak idzie do pracy zamiast z uśmiechem i chęcią to mysli tylko o tym kiedy minie te 8 godzin bo atmosfera jest tragiczna zwykłego pracownika traktuje sie gorzej jak śmiecia :/

To co tam sie dzieje to jest smiechu warte!!! połowe ludzi którzy pracuja w biurze to wogule nie powinni sie tam znalesc bo nie maja pojecia nawet co tam robią!!

kropka

A największa porażka to stolarnia !!! ten kto wymyślił pracę grupową to ładnie go (usunięte przez administratora) bo chyba nigdy nie robił w grupie.

wielki 30

Aktualnie pracuje w swedwoodzie i nie jest tak żle a na pewno zarobki są dużo lepsze niż w mago więc jeżeli nie wiesz to nie pisz człowieku to czego nie wiesz do końca.

Zostaw merytoryczną opinię o Mago Chociszewo - Chociszewo

• Jak się pracuje w Mago Chociszewo?

Zobacz opinie na temat firmy Mago Chociszewo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mago Chociszewo?

Mago Chociszewo