Opinie o Vinex Slaviantsi Poland w Toruń

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Vinex Slaviantsi Poland. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Vinex Slaviantsi Poland o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vinex Slaviantsi Poland w Toruń

Inga Nowy wpis

cześć. mam już doświadczenie jako handlowiec w branży alkoholowej i właśnie zastanawiam się gdzie chowają jakieś aktualne ogłoszenia, bo na stronie pustka a tu to już w ogóle komentarze jakieś stare. Grono jest całkiem zamknięte i nie przyjmują? zarobki chciałam porównać

Bolo Nowy wpis

Jakie zarobki i jakie narzędzia pracy. Dostępem ofertę współpracy i się zastanawiam

jasiek Nowy wpis

nie wiem na jakim stanowisku, ale jako regionalny przedstawiciel handlowy mało nie wyciągniesz :) zapewniają wysokie wynagrodzenie i stabilne zatrudnienie. A wymagania klsyczne, zasady merchanidsingu oraz doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (branża FMCG, napoje, alkohole)

tomek Nowy wpis

@lalo zgadzam się w Tobą, wydaje mi się, że w ogóle ich produkty nie są jakoś bardzo rozpoznawalne, ale szkoda, bo z tego co wiem są porządną firmą no i mają też potencjał. A poza tym sam szukam pracy i zastnawiam się czy da rade u nich wyrobić średnią krajową czy raczje mowa tutaj o minimlnych pensjach bardziej?

Firma Vinex Slaviantsi Poland poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
lalo

Wbrew pozorom produkty krajów które jeszcze nie są zbyt dobrze znane powinny być w spierane w pierwszej kolejności. NIektóre przypadki pokazują, że warto nieco zaintwesotwać bo można znaleźć naprawdę niesamowite perełki. Wydaje mi się, że i w tym przypadku tak może być, chociaż wszystko robi się coraz bardziej uniwersalne.

derek

Vinex na Polskim rynku działa już od dłuższego czasu. Pamiętam , że zaczynali od win Bułgarskich, ale teraz mają jeszcze produkty z takich krajów jak Mołdawia, Portugalia, Francja, czy Hiszpania. Także jak wszyscy chcą się rozwijąc, a że Polacy wina akurat piją co raz więcej to chyba nieźle im to idzie

brodacz

powiem szczerze że mają mają atrakcyjną stronę internewtową, jest smak i gust. natomiast tak się składa że akurat szukma pracy a jestem dobrym młodym informatykiem i marketingowcem. mam wiele pomysłów i innowacji które mógłbym wprowadzić na tej ich stronie internetowej. mam u nich szansę na pracę wogóle?

kokolino

Ja słyszałem że mają magazyny przenieść z Chorzowa gdzieś w polskę. Teraz dalszy dojazd po swoje

ph

Witam Czy to prawda z tymi targetami , pytam bo nie wiem czy składać podanie ?Może coś się zmieniło

Ex pracownik 2000 -20005

Patrząc z perspektywy czasu to vinex był niezna firma jak na swoje możliwości sprzedazowe w PL. Z perspektywy prawie 8 lat oceniam ten okres pracy pozytywnie bo praca była lekka i bez większego stresu.

K.R

Wydaje mi się, że również Skodami fabia kombi. Doszły mnie słuchy, że Pan (usunięte przez administratora). nie jest juz dyrektorem, szkoda bo to był świetny facet i znał się na swojej robocie. Sam kiedyś pracowałem na pomorzu w tej firmie i nie ukrywam, że można polecić.

ON

CZYM TERAZ JEŻDŻĄ KIEROWNICY REGIONALNI?

trawa

Jestem z innej branży, ale myślę, że sprzedać 15 butelek wina gronowego do kurnika na osiedlu lub na wsi to dużo. W takm kurniku to jest z 50 butelak wina co i tak jest duzo, bo sprzedaje 1 butelkę dziennie. Bajzel na regale ogromny. Każdy dystrybutor próbuje wcisnąć coś os siebie i sklepowa ma na stanie 5 kadarek od różnych dystrybutorów i 5 egri, a także 4 vermouth, a np. pinot noir tam nie znajdziesz. Jak ją zapytać co poleci to poleci to co lubi (Fresco), a nie zapyta np. o preferowany szczep. Specjaliści z Bartexu, Vinexu, Jantonia i Domain, nie jest tak? Szczerze... Wy pijecie to co sprzedajecie?

Wydaje mi się że przesadzacie 200-300 but dziennie na 20 wizyt moim zdaniem to śmiech 10-15 but do sklepu to nawet na Rumuna można sprzedać mając ciociosan vitoszę verso i inne . Problem jest w tym że target powinien być wartościowy a nie ilościowy,wtedy jakoś pracy by się poprawiła sprzedawał i pieścił byś na sklepach produkty droższe a tak to zwykła sieczka bez planowania na przyszłość . W porównaniu do Domain Menady w której pracuję są jeszcze 100 lat za murzynami ja w Menadzie sprzedję ok. 400-500 but dziennie na luzaku . Ale mam target wartościowy .

K.R.

A ja tam milo wspominam. Fakt że bez klimy było ciężko czasem. Ogólnie dyrekcja (usunięte przez administratora) normalni ludzie. Nigdy nie było problemu z wolnym jak ktoś miał prywatną ważną sprawę itd. Z planami to różnie raz się dało zrobić a raz nie. Szkoda że za plany wywalali bo czasem jest ciężko i kryzys, czasem rynek rusza do przodu jak to wszędzie. Kaska w miarę, czasem premia wpadła, wczasy pod gruszą i bony ( niewielkie )na święta ale były. Jedna z 2 firm które miło wspominam i nie zastanawiał bym się jak bym miał tam pracować. Mogę spokojnie polecić jak ktoś ma tam możliwość pracować.

Wszystkie auta zmienili. PH Fabie osobowe z kratą za tylnym siedzeniem, a sieciowcy Fabie kombi z kratą za tylnym siedzeniem.

EX Pracownik

Może to na sieci. Albo Kilku ph tylko bo niecałe półtora roku temu zmieniali z pomaranczowych picanto na czarne wiec 3 lata nie minęły tak więc moze tylko 2-3 zmienili.

Widzę się czasem z PH. Zmienili samochody gdzieś tak w połowie zeszłego roku. Samochody z kratką ale przynajmniej z klimą

Skąd wiesz że są fabie? wszyscy piszą że picanto

Nie ma Picanto są Skody Fabie, dla kierowników kombi

Zostaw merytoryczną opinię o Vinex Slaviantsi Poland - Toruń

Vinex Slaviantsi Poland
2.5/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Lelewela 33
    87-100 Toruń