P.H.U. BARTEX

Opinie o P.H.U. BARTEX

O.H Nowy wpis

Pracowałem w tej firmie 4 lata na stanowisku handlowiec. Atmosfera w pracy super, ludzie normalni z każdym można porozmawiać a jeśli ma się problem to każdy pomoże. Wypłata na czas nigdy nie ma z tym tematem opóźnień czy jakiś niedomówień. Pewno gdyby nie różne sytuacje życiowe dalej bym tworzył ten „Team”. Polecam prace w tej firmie.

@O.H

Nieźle, a powiedz mi, ta wypłata na stanowisku handlowca to była konkurencyjna? Były jakieś porządne premie za wyniki albo inne tego rodzaju dodatki? Wszystko brzmi świetnie, ale kluczowe są dla mnie zarobki przy zmianie pracy więc chętnie dowiem się więcej

O.H Nowy wpis

Każdy sobie negocjuje swoje wynagrodzenie. Idź na rozmowę i się wszystkiego dowiesz. Nie wiem jakie masz doświadczenie w handlu czy choćby nawet w sprzedaży węgla. Jak się starasz to Cię na pewno docenią i Twoje zaangażowanie.

BENIO Nowy wpis

Bartex Węgiel firma bez zastrzeżeń , atmosfera, ludzie , robota, kasa wszystko się zgadza , Szefostwo klasa ludzie ze wszystkim można się dogadać , gdyby nie okoliczności przeprowadzki pracował bym dalej.

AAA

Jak kierowcy C+E w ogłoszeniu obiecują, że jest w domu codziennie, to po ile godzin się pracuje? Bo to na ile też ma dla mnie znaczenie, to się chyba można domyślić. Tam tylko widzę, że napisali, że na pełen etat jest robota, a przynajmniej była te 2 lata temu, co dali ofertę. Coś się zmieniło teraz?

Gama

Proszę o opinię odnośnie pracy biurowej.Ogłoszenia pokazują się co chwilę, czyżby nie było chętnych czy powód inny? Lepiej zasięgnąć wcześniej opinii niż się rozczarować i tracić czas.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie P.H.U. BARTEX? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Gabriela

Co to oznacza, że wymagają znajomość branży węglowej? Czy firma to sprawdza na rekrutacji, ktoś pyta o to? Mnie interesuje praca jako Pracownik do działu handlowego i tam chcą właśnie tej znajomości. Jakies pytania techniczne albo zadania które to sprawdzają?

Aniaxxxxx53

Eco miał bardzo dobry. Choć posiadam piec na paliwo wysokoenergetyczne sprawdzą się znakomicie. Szybko dobija temperaturę i trzyma przez długi czas. Zostawiawia znikome ilości popiołu. Eco miał zapakowany w czystych workach na paletach owiniętych streczem, transport tylko 25 złote za 2 tony. Miał suchy co dobrze świadczy o firmie. Bardzo polecam

Cześć, pracuję w firmie już 2 lata, super miejsce, można się wiele nauczyć. Załoga jak i przełożeni mega profesjonalni. Każdy z chęcią pomoże, wytłumaczy. Idealne miejsce dla osób które lubią wdrażać swoje pomysły, wychodzą z inicjatywą. Na wielki plus zaskoczyła mnie atmosfera, ciężko znaleźć inną taką firmę gdzie można się poczuć jak w domu!

Sylwia
@Paweł

Co do tej nauki w firmie, to napiszecie coś o szkoleniach, To też jest opcja nauki w tej firmie? Czy nauka to tylko poprzez prace i podpatrywanie doświadczonych osób? Chciałabym właśnie wiedzieć, jak się tu można nauczyć zawodu czy konkretnych umiejętności?

Natalia

Znalazłam ogłoszenie na stanowisko Pracownik Biurowy do Działu Handlowego. Podzieli się ktoś spostrzeżeniami na temat pracy w tym dziale? Jak sytuacja przedstawia się zarobkowo? Pracownicy biura dogadują się ze sobą? Atmosfera jest przyjacielska?

Janek
@Natalia

Cześć Natalia, praca w tym dziale jest bardzo ciekawa. Daje bardzo dużo satysfakcji i wyzwań. Pozwala ciągle się rozwijać, nie ma nudy oraz nie można narzekać na rutynę. Czas szybko leci :) Co do zarobków, jeżeli się chce to idzie fajnie zarobić wszystko zależy od pracownika. Pracownicy jak i atmosfera jeden wielki top. Bardzo fajnie zgrany zespół. Pomagamy sobie, wspieramy się.

Magda
@Natalia

Pracowałem w tej firmie parę lat , ale z przyczyn osobistych musiałam zostać w domu i zająć się maleństwem :) Atmosfera wśród kolegów z pracy jest super. Z dziewczynami można pogadać o wszystkim, zawsze pomogą jak czegoś ktoś nie potrafi. Szefowie w porządku, złego słowa nie można powiedzieć, kasa zawsze na czas, umowa o prace, na początku na okres próbny wiadomo każdy taką dostaje. Praca od 8-16, weekendy wolne. Wiadomo do pracy w dziale handlowym komputer i telefon. Praca w komfortowych warunkach wszystko czyste,

Magda

@Sylwia Jeśli chodzi o spotkania firmowe to od czasu do czasu są organizowane przez szefostwo. Nikt nie broni tez nikomu na własna rękę organizować sobie takiej tez "Integracji". Teraz się robi coraz cieplej więc pewno i jakieś wyjścia na miasto będą. Wszyscy pracowni są na Ty nikt nikomu nie "panuje"

Xxx

Nie zgodze się z Panią z umową nie było żadnego problemu myślę że najlepiej pójść na rozmowę i samemu się przekonać

piotr_woj

Jakość w stosunku do ceny. Produkt jest w porządku. Spala się bardzo dobrze. Jetem zadowolony z jakości (w tym z opakowania również). Czasami zdarza się niestety bardzo mokry. Tak, jak zakup z 7 marca br. Jednaka bardzo, ale to bardzo smuci (i przeraża) mnie wzrost cen tego towaru: 6 kwietnia 2021 – 980 PLN/tona, 26 stycznia 2022 – 1549 PLN/tona, 7 marca 2022 – 1999 PLN/tona, 22 marca 2022 – 2309 PLN/tona (w ciągu roku podrożał o 1329 PLN/tona, tj. ok. 136%) Czy nasze zarobki też wzrosły o tyle procent?

Jacek

Pracuję już cztery lata kasa na czas na co się umówię tak mam Sprzęt z najwyższej półki Wszystkie sprzęty naprawia Serwis nic nie musimy robić pod względem napraw. Szef stanowczy zasadami na duży plus…

Andrzej W.

Ekogroszek Gold kupiony w tej firmie spełnia moje oczekiwania. Swoją wysoką kalorycznością daje odpowiednie Ciepło, dobrze się wypala i nie ma dużo popiołu. Kupuje ten ekogroszek pierwszy sezon ale jestem zadowolony. Miałem inne ekogroszki dla porównania ale wiem że ekogroszek Bartex Gold to bardzo dobry wybór.

Jakjestdziś

Czy warto iść na rozmowę ? Jak atmosfera ? Praca na dwie czy jedną zmianę ?

Jacek
@Jakjestdziś

To zależy na jakie stanowisko.

Serdecznie polecam zakupy w tej firmie jedyna w okolicy O takim standardzie!! Właściciel bez wzgl. stawia na jakość swoich produktów miałem przyjemność z nim rozmawiać Bezwzględny Fachowiec w produkcji ekogroszku ja kupuję GOLDA polecam…

Mick

Panowie, powiedzcie mi czy warto się fatygować na rozmowę do nich jako kierowca CE?

Rafał
@Mick

Tak

Mick
@Rafał

Możesz coś więcej powiedzieć na ten temat? Bo wszyscy dookoła narzekają

Rafał
@Mick

Na wywrotce pracujesz wokół komina dziennie jesteś w domu, kasa płacona regularnie. Jak pracujesz a tniesz w ch.u.a to nie ma co się martwić ani narzekać . Wszystko jest kwestia dogadania. Umowa o prace oczywiście. Auta są zadbane i serwisowane na bieżąco. Narzekają ci co byli zwolnieni za bumele albo za picie w pracy :D Ja tam nie narzekam robota jest mega OK

ŁYSY

Ja pracuje już ponad dwa lata pieniądze na czas Sprzęt porządny robota musi być zrobiona Szefo Stanowczy ale konkretny w porządku

Topaz
@ŁYSY

A na jakim stanowisku pracujesz ? Szukam pracy w biurze ale nie chciałabym się sparzyć. Cos więcej możesz napisać ?

MIŁY

Moja przygoda z Bartexem zaczęła się 2 lata temu, kupuje zimą latem jesienią po jednej tonie. Węgiel przywozi mi poczta Polska od momentu zamówienia 2 trzy dni i już mam na placu. Rozładunek windą i paleciakiem, można się dogadać z kierowcą i podwiezie paletę pod dom. kupuje ekoGold jak do tej pory najlepszy jakim paliłem. Pozdrawiam.

MICHAŁ/KIELCE

KUPUJE GOLDA ! DOPÓKI BĘDE PALIŁ W PIECU TO NIE ZAMIENIE TEGO EKOGROSZKU NA ŻADEN INNY!

RAFAŁ KLIENT

Jestem klientem Bartexu już chyba 5 rok, nigdy się nie zawiodłem obsługa przez telefon zawsze na Najwyższym poziomie. Węgiel jest rewelacyjny, próbowałem Golda , Silvera i na lato Rubina. Worki czyściutkie zapakowane na palecie. Jednym zdanie POLECAM !!!!!

Waldemar

Jestem klientem ,korzystam już drugi rok z ecogroszek Bartex, nie zauważyłem kamieni . Spalanie jest pełne a uzyskane ciepło stabilne. Trafiają się opakowania gdzie węgiel jest nadmiernie,wigotny

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U. BARTEX - Mysłowice

• Jak się pracuje w P.H.U. BARTEX?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U. BARTEX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.H.U. BARTEX?

P.H.U. BARTEX