Opinie o DB Schenker w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie DB Schenker. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w DB Schenker o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DB Schenker w Tarnowo Podgórne

Agnieszka

@Bla bla bla, piszesz swoja opinię z punktu widzenia klienta. Na tym forum użytkownicy szukają informacji od pracowników firmy dotyczących pracodawcy i warunków zatrudnienia. Pojawiły się nowe ogłoszenia o pracę na stanowisko pracownik terminalu-operator wózka widłowego, spedytor biura obsługi klienta strategicznego. Czy ktoś jest zainteresowany aplikacją?

@Agnieszka

Nikt nie jest zainteresowany tym syfem kobieto przestań promować ten (usunięte przez administratora).

Bla bla bla

Firma porazka maja głęboko gdzieś dostawy i klientów 4 dni czekam na paczkę dwa razy niby wyjechała ale adres pod którym mieszkam niby nie istnieje co do obsługi telefonicznej jedna pani bardzo pomocna a druga zero kultury za to świetny ma ubaw ze robią klienta w uja nie polecam już z chin szybciej otrzymacie przesyłkę niż od tej firmy która ma do mnie ok 15 km i 4 dni to za mało ba tak daleki kurs chyba jako flotę używane sa rowerki dziecięce i stad ten problem

@Bla bla bla

potwierdzam ,moja przesyłka leży w poznaniu już 7 dzień i nie wiem czy dzisiaj dotrze .tłumaczenie...kolega zapomniał .19 09 2018

Bla bla bla
@anonymous

Moja już dwa tygodnie idzie do mnie dziś gdy napisałem maila stwierdzili ze jej szukają bo część przesyłki im zaginęła wcześniej uszkodili karton a zaraz potem stwierdzili ze moj adres nie istnieje to najgorsza firma na rynku nswet przesylki z chin docieraja a z tarnowa podgornego do zlotkowa nie moga bo 15 km to chyba za daleko porazka odradzam ta ich sumiennosc i niemiecka jakosc ktora tak. Oglaszaja na swojej stronie

DDDD

TOTALNA PORAŻKA I BEZNADZIEJA, (usunięte przez administratora) I (usunięte przez administratora) PACZKA MIAŁA BYĆ DOSTARCZONA W PIĄTEK, W CZWARTEK ZOSTAŁA PRZYJĘTA W POZNANIU, A W PIĄTEK CAŁKOWITY BRAK TOWARU, PRZESYŁKA Z PRALKĄ ZGINĘŁA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

@DDDD

Paczka została poprostu rozjechana wózkiem widlowym. Ot cały schenker

Moby

Szukaja pracowników, podpowiedz coś, praca na zmiany? Jak z uprawnieniami na wózki widłowe przyjmują na wózek?

Misiek

Ja też uważam że jest nie uczciwy

logo firmy Drukarz offsetowy
Tarnowo Podgórne
Gizeh Dispoform Sp. z o.o.
logo firmy Lektor - Nauczyciel języka angielskiego
Early Stage
logo firmy Pracownik ochrony - Tarnowo Podgórne - Umowa o pracę!
Tarnowo Podgórne
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Inżynier ds. technicznych
Schattdecor Sp. z o.o.
Agnieszka

Firma DB Schenker w Tarnowie Podgórnym poszukuje aktualnie pracowników na stanowiska: młodszy spedytor międzynarodowy, spedytor działu obsługi logistycznej i dyspozytor. Firma oferuje program szkoleniowy, stabilne zatrudnienie i rozwój oraz solidny pakiet socjalny. Czy ktoś z osób szukających zatrudnienia zdecyduje się na wysłanie CV? Jeśli tak, napiszcie na forum jak przebiegła rekrutacja. Czekam na Wasze opinie.

@Agnieszka

Solidny pakiet socjalny, a to dobre

Agnieszka

@Moby, jesteś zainteresowany zatrudnieniem i będziesz aplikować do firmy? Interesuje Cię praca na wózku widłowym? Masz zrobione uprawnienia? Jeśli będziesz na rozmowie o pracę daj znać jak Ci poszło i czy zostałeś przyjęty? Twoje doświadczenia jednak pomogą innym osobom zainteresowanym tą pracą, o ile zdecydujesz się je opisać. Może ktoś z obecnych pracowników firmy mógłby pomóc @Mobiemu i odpowiedzieć na jego pytania dotyczące zatrudnienia, atmosfery i godzin pracy.

Moby
@Agnieszka

I ty powiadasz że nie jesteś pracownikiem firmy aga to oszustka i koleżanka Dawida ponczowskiego

Wózkowy
@Agnieszka

Można zrobić uprawnienia na wózek w firmie, czy trzeba je już mieć, żeby dostać robotę?

Fiutowski
@Wózkowy

Chłopie daj sobie spokój z tą firmą

Agnieszka

@Wózkowy, z tego co pisał Twój poprzednik trzeba mieć uprawnienia, żeby aplikować do firmy. Jeśli będziesz na rozmowie o pracę napisz, czy pracodawca oferuje szkolenia na wózki widłowe dla nowych pracowników. @Moby, jak już wcześniej pisałam nie jestem pracownikiem firmy tylko moderatorem tego wątku. Na forum Gowork.pl nie wolno podawać danych osobowych innych osób. Regulamin tego zabrania https://www.gowork.pl/regulamin.

Agnieszka

@anonymous, @Johny, @Gregor, przypominam Wam, że znajdujecie się na publicznym forum Gowork.pl, na którym wymieniamy się poglądami na temat pracodawców i aktualnie prowadzonych rekrutacji. Nie można na nim nikogo obrażać i należy wypowiadać się w kulturalnej formie. Odsyłam Was do regulaminu https://www.gowork.pl/regulamin. Jeśli macie do dodania jakąś obiektywną opinię o firmie zróbcie to. Pomożecie innym osobom, które poszukują pracy.

Aga lize poslady poncza
@Agnieszka

Idz se gonić wielbłądy w Łebie a nie sie tu nie proszona udzielasz.

Podejrzliwy
@Agnieszka

Może to podstawiona siostra szefa?

Szkoda gadać

Polecam tą robotę jak walisz grube krechy.. Albo jak jesteś ogrodnikem i lubisz zielsko bo nikt normalny tu nie pracuje. Dobrzy ludzie odeszli a patologia została

Szczery

Będę szczery w swojej opini, więc kolejno. Joachim czy Abrachim to typowy lamus, sam ciągle siedzi na komie i chodzi na papieroski. Oprócz tego zajmuje się tym kto gdzie jest co robi i jak go sprzedać przełożonym, bo sam jest super pracownikiem. Boli mnie tylko to że czasem ma rację w przypadku wychodzenia przez pracownika o 13 gdzie prace rozpoczął o 6 a płacą mu za 8 godzin lub dwójka innych którzy celowo jeżdżą 3km/h żeby zrobić nadgodziny a mają ich już 50 a brygadzista ze wsi tego nie widzi. Lub też tego że większość jego zmiany siedzi na kawie lub podpiera wózek, który sie nie przewróci bo ma 4 koła a ja potrzebuję pomocy na innym dziale warto dodać, że faktycznym brygadzistą tej brygady jest gruby ale niestety on też ma ulubieńców i widzi to co chce. Kolejna brygada to pająki które mają podział i tak ten co gra z pąkiem staje sie niewidzialny może znikać na kilka godzin i nikt go nie szuka a inny musi zaiwaniać jak robocik żeby nadgonić pracę ulubieńców. Niestety brygadzista w tej brygadzie jest osobą która mogłaby zarzadzać jedynie krowami na pastwistku, ponieważ głównym jego zajęciem jak słusznie ktoś to ujął jest donoszenie prawdy lub fałszu ale byle donieść i to szczególnie na inne brygady a sam nic nie robi i wyłudza od firmy nadgodziny siedząc i pijąc kawę. Kolejna brygada to romany i tu mamy dopiero klimat średnia wieku 50+ . Jedno auto potrafią w 8 ściągać 3 godziny a brygadzista jest super bo to inna zmiana zostawiła im robotę czyli jedną naczepe i to po blacie. Fakt jeżeli na listach stoi ich najmlodszy kolega to może to trwać bo jak Joachim wiecznie siedzi na komie i tylko na wszystkich wyzywa w bardzo wulgarny sposób, szkoda że tata który też tu pracuje nie nauczył go szacunku do starszych. Całe szczęście pojawił się tu nowy brygadzista który może to ogarnie. Warto nadmienić że ten nowy brygadzista został przeniesiony z pierwszej opisanej brygady tylko za to że mówił prawdę o zastępcy ktory pochodzi ze wsi i dowodzi tego zachowaniem. Kolejna dotąd cicha tapa tam też jest ciekawie ponieważ brygadzista do czasu podwyżki kazał swoim ludzią robić nadgodziny, a teraz robią to samo i wyrabiają sie w 8 godz więc chyba celowo narażał firmę na straty. Jeżeli chodzi o atmosferę to uważaj kto na ciebie patrzy i z kim i o czym rozmawiasz bo zaraz trafi to do szefa. Zarobki są jakie są wszędzie można zarobić więcej na podobnym stanowisku a i robota chyba spokojniejsza. Wrto nadmienić że mamy fundusz socjalny i tak pożyczka do 2000 zł lub do 3000 zł ale tu już 2 poręczycieli trzeba mieć i obie musisz spłacić w 10 miesięcy. Wczasy pod gruszą, raz na 2 lata w kwocie 200 zł BRUTTO!!!!!. Można też dostać bezrobotną zapomogę raz na rok w kwocie uwaga uwaga 800 zł ale ale jest warunek do wniosku załącz rachunek co i na co. Teraz kolejny profit karta multi sport, ubezpieczenie czy też opieka medyczna. Wszystko jest ale nie za 1 zł jak wszędzie tylko prawie że normalne stawki. Ktoś wcześniej poruszył temat emerytów i ukraińców, więc tak są i niestety większe z nich straty niż pożytek. Emeryci ciągle robią błędy mają problem odczytać numer pola 3 cyfrowego i po 2 latach pracy zapamiętać gdzie ono jest i wiecznie w tyłku źle. Natomiast ukraina zero kontaktu nie poniemajet i tyle a jak coś robią to w 8 i jest ok ważne że jedno auto jest zdjęte w 40 minut a reszta stoi i czeka 5 godzin, niestety nikt z dowodzacych tego niewidzi że oni tak robią a jaeszcze ich glaskają i mówią że jest ok. Więc jak już to było wspomniane jeżeli masz ukraiński paszport to tak ta praca jest dla ciebie, natomiast jeżeli posiadasz Polskie obywatelstwo i niemasz zamiaru robić na innych czy na Ukraińców którzy są tu niby za chlebem i masz szansę zatrudnienia w innej firmie która nawet daje gorsze warunki to idź do tamtej firmy tu jest tylko szansa jeżeli masz dobre znajomości. Dziękuję za przeczytanie

Szczery
@Szczery

Dodam jeszcze że osób do zwolnienia oprócz Joachima było by więcej, zamiast stać na magazynie i patrzeć kto jak pracuje gdzie wszyscy was widzą skorzystajcie ze swojego cudownego monitoringu. To powinno rozwiać wszelkie wątpliwości kto co tutaj robi. Proponuje cofnąć się maksymalnie wstecz poświęcić kilka godzin i bedzie wszystko jasne. Pracownicy którzy pracują tu paręnaście lat mają układy i widać to na kamerach. Pozdrawiam pion decyzyjny

Stary
@Szczery

I tu ujęta jest cała prawda o tej firmie szczerze mówiąc nie polecam podejmować tu zatrudnienia.

Johny

abrachim to największa zakala tej firmy konfident (usunięte przez administratora) i smierdzacy leń tylko łazi i per... Ze ten że tamten a sam święty a w ch.... Cały czas leci.

Byk
@Johny

Zakala firmy jestescie wy wszyscy nazekajacy na podwyzki nazekajacy na prace co wy robicie nowych pracownikow traktujecie jak smieci byle by wam bylo dobrze wszyscy z was sa winni jestem tak trzy dni a widac ze kazdy gra do swojej bramki dziadkowie emeryci maja (usunięte przez administratora) na wszystko reszta patrzy tylko jak wyjsc na kawe albo (usunięte przez administratora) na fajke wszystkie trzy brgady lacznie z brygadzistami jeden nie wie o co chodzi drugi (usunięte przez administratora) i sie chowa po kontach byle nikt go nie widzial a trzeci kajeciciek spisuje kogo i za co podjebac najgorsza jest zmiana tego co siw chowa jeden pazerny na kase a za klockiem to pod wozek sie zuci drugi (usunięte przez administratora) na wszystko nastepny wyglada jak by zjadl wszystkie rozumy z pyska wyglada jak by mu tranwaj w dziecinstwie (usunięte przez administratora) a o reszcie nie warto pisac

Kierowca

Uwzieliscie sie na jedna osobe a ktory zas nygusy tak naprawde pracuje zaden wchodzisz na magazyn nikogo niema I to w wszystkich brygadach tak jest kawusie papieroski a tak naprawde ukraina zdejmuje auta reszta na wyjebaniu karzdy z was sciemnia ile wlezie byle sie nie narobic wszystkimi sobie (usunięte przez administratora) podcieracie a ktory z was udczciwie pracuje???

Nie kierowca
@Kierowca

Na pewno ty uczciwie pracujesz robicie tylko (usunięte przez administratora) wszędzie i ciągle wam w d zle

Joachim, abrachim, czy jak ta kur..a ma wez spier...j z tad jestes zwykla szmat..a i konfitura a marcinek od paczka czy pajaczek stosujecie mobbing i zajmie sie wami wkrotce pip a wtedy sie osrac...e teksty typu czy o chu..es albo ja tu rzadze szma....o ladnie sie nagraly wraz z waszymi twarzami pozdrowionka

Gruby

Dawid weź tego Abrachima wywal. On wiecznie papierosek komórka i gadga o du. E maryni. Miałeś dobrych ludzi to uciekli za kasą do innych firm. Zabierz jemu a daj im i pewnie wrócą. Tak dłużej być nie może, a Marcin M. Jak już przychodzi na 4 i trzepie sobie za innych nadgodziny to niech wsiadzie na wózek i rozwozi, a nie stoi jak piz. A i rozmawia z kazdym o du E maryni niech sie bierze za robote jak już przychodzi i odbiera nadgodziny innym tak jak pająk ktory pisze 2 a siedzi w budzie i nic nie robi. Zacznij ograniczac nadgodziny od swoich wylizywaczy roweczka Dawidku zwany paczkiem.

Speed open

Dno dna

srimek

firma w której lata pracy zero perspektyw podwyżki tylko dla wybranych

Kawosz

Zajefajna firma przerwy kiedy się chce kierownictwo fajnie pensja konkretna. Polecam

Agnieszka

@aga pączkiewicz, jeśli pracujesz w DB Schenker to zachęcam Cię do napisania merytorycznej opinii o pracy w tym miejscu. @koleś nie kolesia, na forum niedozwolone jest opisywanie pracowników (w tym pseudonimy). Jest to niezgodne z regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

lizus
@Agnieszka

a skąd wiesz ze to psełdomimy czyzbys byla koleżankom kolesia lub ze taka zorientowana jesteś może jak taka obeznana jesteś to opisz jak wygląda praca w tej zasranej firmie......

Agnieszka

@Bon, może mógłbyś napisać coś jeszcze o warunkach zatrudnienia? Jakie są Twoje doświadczenia z tą firmą? Czy w firmie DB Schenker można liczyć na jakieś dodatki od pracodawcy?

aga pączkiewicz
@Agnieszka

tak można liczyć na kopa w (usunięte przez administratora) a nie dodatki

koleś nie kolesia
@Agnieszka

niema jak podwyżki nic nie rób dostaniesz lepsze siano a uczciwie pracuj to cię docenią najniższą podwyżką. kolesiostwo nic więcej pączuś tylko o kolegach myśli a uczciwy niech (usunięte przez administratora) bo nie mój człowiek

Agnieszka

@Robol, według regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin na forum nie można opisywać pracowników i używać w stosunku do nich obraźliwych słów. Twój komentarz jest niezgodny z regulaminem, więc może zostać usunięty. Mile widziane będą komentarze, które mówią coś o atmosferze jaka panuje w firmie DB Schenker lub o warunkach zatrudnienia.

Bon
@Agnieszka

Robol opisał tylko prawdę. Zarobki to 2tyś na rękę, atmosfera (usunięte przez administratora) brud i zawiść. Wózki spalinowe w zamkniętym budynku!!!!! Gdzie jest inspekcja pracy?????

Zostaw merytoryczną opinię o DB Schenker - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w DB Schenker?

Zobacz opinie na temat firmy DB Schenker tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DB Schenker?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DB Schenker?

DB Schenker