Opinie o Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja herbaty i kawy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o w Gdańsk

Co w przypadku tej firmy oznacza zapis o elastycznym czasie pracy? Znalazłem go we właśnie wystawionym ogłoszeniu na Przedstawiciela Handlowego ds. HORECA.

Zainteresowany Nowy wpis

Jest ktoś kto mniej więcej nakreśli jak się pracuje na stanowisku PH w tej firmie? Mam rozmowę i dobrze było by mieć parę informacji wcześniej by sobie ewentualny scenariusz na rozmowę utworzyć, auto do dyspozycji, jakieś benefity itp.?

@Zainteresowany

Piszesz o tym ogłoszeniu Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży, które jest teraz otwarte, co wymagane jest min. 2-letnie doświadczenie? Z dodatków to piszą o prywatnej opiece medycznej i dofinansowaniu aktywności sportowych. O aucie tam nic nie znajdziesz, bo to raczej praca na miejscu, gdyż chodzi m.in. o przygotowywanie raportów dla klientów i działu sprzedaży itp. Ja bym poprosił jednak którego z pracowników, czy by mógł wyjaśnić jakie są zasady współfinansowania przez firmę szkoleń? Gdyż zauważyłem, że to jedna z możliwości. I jakie są zasady pracy zdalnej?

Zainteresowany Nowy wpis

Regionalny przedstawiciel ds. rynku FMCG to stanowisko

Widzę po komentarzach, że nadal trwają rekrutacje, sam chce właśnie wysłać na przedstawiciela handlowego papiery. Tam ponoć zdalnie rekrutacja jest, tzn. tak jest napisane. To jakoś przez telefon się rozmawia? Jak to wygląda taka rozmowa? Będę wdzięczny za szczegóły, nigdy jeszcze nie miałem takiej rekrutacji.

Przed Rekrutacją

Cześć, ma spotkanie rekrutacyjne niedługo. Zastanawia mnie kilka aspektów: -Jaką podstawę proponują? -Czy da rade zarobić 10k netto? -Czy auto jest do użytku prywatnego też?

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.

Obecnie Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o do swojego zespołu szuka osoby do pracy jako technik serwisu. Na Pracuj.pl dodano ogłoszenie 10 sierpnia.

Iza

Szukam info o stanowisku Junior Brand Managera. Obecnie trwa rekrutacja. A mnie ciekawi atmosfera w firmie i w tym dziale. Jest przyjacielsko i relacje między pracownikami sa dobre? W benefitach piszą np. o zajęciach sportowych, ale co z integracją i budowaniem zespołu. Macie info o tym?

@Iza

W Segafredo łączy nas wszystkich pasja do kawy. W firmie mamy możliwość próbować różnych typów kawy i zdecydować, jaki produkt nam odpowiada. Integracja odbywa się podczas wspólnego picia kawy, bardzo często to właśnie wtedy pojawiają się ciekawe pomysły, które później realizujemy. Atmosfera jest przyjazna, z dużym otwarciem Zarządu na nowe inicjatywy, również te oddolne.

Aleksander
@Segafredo Zanetti

Co trzeba zrobić, oprócz dobrego wrażenia, by pomyślnie zakończyć rekrutację? Z ilu etapów się składa i jak przygotowujecie nową osobę do jej zadań?

@Aleksander

Rekrutacja składa się zwykle z jednej rozmowy kwalifikacyjnej w obecności pracownika HR i przyszłego przełożonego kandydata. Zdarza się, że organizowany jest II etap, ale to uzależnione jest od np. poziomu stanowiska lub zbliżonych profili kandydatów, którzy wzięli udział w I etapie. Nowozatrudniony Pracownik wdrażany jest w zakres obowiązków oraz specyfikę działania firmy w oparciu o funkcjonujący w firmie program onboardingowy.

Ilona
@Segafredo Zanetti

można podpytać jeszcze o ten program? jak długo trwa i kto w nim uczestniczy? I tutaj jest podpisywana umowa na okres próbny?

@Ilona

W procesie bierze udział kilka osób z kluczowych działów (krótki onboarding), a następnie prowadzenie wdrożenia przejmują przypisane do nowego Pracownika Osoby, które wdrażają i wspierają Go w procesie przejmowania obowiązków. Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, ile trwa onboarding nowego Pracownika, bo to zależy w dużej mierze od obejmowanego stanowiska. Zwykle jako okres onboardingu właściwego traktujemy 3 pierwsze miesiące pracy (okres próbny), który zakończony jest finalnie rozmową podsumowującą, pozwalającą wskazać ewentualne obszary wymagające dalszej uwagi.”

Aleksander
@Segafredo Zanetti

W sytuacji przedłużenia współpracy, na jaki czas zawierana jest druga umowa? I czy wiąże się to z podwyżką wynagrodzenia?

@Aleksander

Szanowny Panie Aleksandrze, Kwestie poruszane w pytaniu uzależnione są od indywidualnych ustaleń podjętych z Pracownikiem w trakcie składania oferty zatrudnienia i zazwyczaj powiązane są z zawarciem umowy na czas określony oraz ustaloną zmianą wynagrodzenia.

Emilia
@Segafredo Zanetti

Rozumiem, że wynagrodzenie wtedy wzrasta. A czy finalnie jest szansa na uzyskanie umowy o pracę na czas nieokreślony? Po jakim czasie od zatrudnienia można na nią liczyć?

@Emilia

Umowa na czas nieokreślony jest jak najbardziej jedną z dostępnych form zatrudnienia. O jej zawarciu każdorazowo podejmowana jest decyzja indywidulana, będąca efektem rozmów wspólnych z Pracownikiem, Pracodawcą i przy udziale Bezpośredniego Przełożonego Pracownika. Ostatecznie umowa na czas nieokreślony jest zawierana przy kontynuacji zatrudnienia po wykorzystaniu ustawowych limitów umów na czas określony.

Czy w mieście Bochnia da się zarobić więcej niż 11500 pracując jako Brand Manager?

Segafredo Zanetti

Dzień dobry, Zgodnie z polityką firmy nie upubliczniamy informacji na temat wynagrodzenia.

Wiecie, czy Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

M.

Tak, są ta podstawowe narzędzia pracy handlowca. Dodatkowo pracuje się rowniez przy pomocy tabletu.

Czy Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o zapewnia kartę multisportu?

Odpowiedź

Segafredo Zanetti Poland sp. z o.o. zapewnia częściowe dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport.

Neutral luzzz

Byłem pracownikiem. Pracodawca naprawdę (usunięte przez administratora)cię na pieniądze i przy podpisaniu umowy dostaniesz mniej jak to ktoś napisał. Firma duże mniemanie na swoj temat ma, które nie jest odzwierciedleniem w rynku. Klienci bardziej się skarżą na firmę, niż chcą z nią współpracować. Firma osiągnęła swoją popularność w Polsce która została już zagarnięta przez małe firmy lub byłych pracowników, Małe poparcie wśród poważnych klientów którzy polecili by ta firmę, jak i przełożonych którzy maja tyle do powiedzenia co śmiech na sali i nie bardzo chyba wiedza po co są w tej firmie. Ryba psuje się od głowy, nie od ogona dlatego taki komentarz który jest prawdziwy ;). Baza klientów na zasadach przekazania urządzeń do dzierżawy gdzie klient, nie musi wywiązywać się z umowy może robić z firma co chce, co jest zadowalające dla?? ...wiadomo której strony ;). Jeżeli chodź o system pracy to lubiłem ta prace, oni mało płaca, ja mało robiłem, co uważam za normalne. Zasada „=” (równość) i wzajemnego szacunku „polityki równość” którą prezentują na prezentacjach. Jaka płaca = taka praca :) Ogólnie polecam firmę jeżeli chcesz sobie dorobić lub popracować na przeczekanie: auto, telefon na użytek prywatny ;) A tak serio :P godna polecenia robota dla studentów, młodych którzy nie maja jeszcze mocnych, planów na siebie taka praca sezonowa. Chyba chyba.... ze liżesz jak to jest w korporacji co uważam za chore. Było miło Pozdrawiam.

Marcel

A dlaczego była ta akcja zwolnień?

POLSKA,WROCŁAW

moje opinie są zawsze pozytywne czasami mam jedynie neutralne podejście, jedynie czego mi żal ze pracowałem w okresie wielkiego zakłamania ale po przeprowadzonej akcji zwolnień mam nadzieje ze prezes otworzyła oczy które miała z każdej strony mydlone przez ludzi co myśleli tylko o sobie . pracując w firmie Segafredo byłem dumny i zadowolony ze swojej pracy. Od urodzenia byłem handlowcem i do dzisiaj mi to pozostało . Jedyny żal jaki mi pozostał to ze Prezes za bardzo ufała ludziom którzy ja oszukiwali a byli najbliżej jej , nie słuchała dalszych sygnałów

zwierzak
@POLSKA,WROCŁAW

Po chociażby interpunkcji wiadomo kto jest autorem powyższych wypocin.

Czy można w Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o liczyć na jakieś dodatki?

Albert

Firma dopłaca do karty Multisport oraz zapewnia pakiet medyczny Medicover. Jeśli chodzi o dodatki pieniężne to już kwestia stanowiska i wyników.

POLSKA,WROCŁAW

FIRMA za moich czasów miała dosyć przejrzysty i czytelny opis możliwości dodatków w rożnych aspektach podejrzewam ze dalej jest podobnie a może lepiej ? na swoim przykładzie a pracowałem bardzo długo również jako pracownikowi w ciężkiej sytuacji zdrowotnej miałem dodatkowa pomoc więc - nie byłem zostawiony sam sobie .

To jest żenada. Kazdy sie o tym przekona, jak pojedzie podpisać umowę. Wtedy zobaczy, ze dają mu 1 tys mniej niż mu obiecywano..

?

Jak to 1000 mniej?! W sensie umówili się z tobą na więcej a dali `ci mniej? Wysłałem tam kiedyś CV. Plus za to, ze w ogóle odp, ze nie są zainteresowani - rzadko się to zdarza, ze firmy odp i wydawało mi się ze to porządna firma.

Z tego co widziałem kiedyś w ogłoszeniu to mają kartę sportową, opiekę medyczną, szkolenia. Z tego co rozumiem to można również przejść szkolenia baristyczne w ich centrum szkoleniowym.

Jolanta

Firma to przede wszystkim dobry pracodawca. Martwię się jedynie o to żebyśmy przetrwali ten trudny czas.

Czy firma Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

Albert

Tak, wszystkie szkolenia finansuje firma.

Monia

Chciałabym dostać się do pracy w firmie ale nic nie piszecie na forum. Jaka jest tego przyczyna?

Aneta

Pracujesz w Segafredo Zanetti Poland? Chętnie poznamy Twoje doświadczenia z pracy w firmie. Na jakie warunki zatrudnienia/benefity można liczyć?

wor

W końcu najważniejsze dla mnie jest to, żeby atmosfera opierała się na przyjacielskich stosunkach, a skoro tak jest to nic dziwnego, że ich oferty pracy są tak popularne. A socjale to standard? Pozdrawiam

@wor

Jaka atmosfera? Co Ty gadasz? Bzura totalna. Zwłaszcza oddział Poznań. Tam nawet nie wiadomo kto jest szefem. (usunięte przez administratora) . Z oddziału Poznań powinni wywalić wszystkich. Do firmy nie mam zastrzeżeń. Tylko ten nieszczęsny skład w Poznaniu.

Zostaw merytoryczną opinię o Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o - Gdańsk

• Jak się pracuje w Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o?

Zobacz opinie na temat firmy Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o?

Kandydaci do pracy w Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Segafredo Zanetti Poland sp.z o.o
2.7/5 Na podstawie 25 ocen.
  • Partyzantów 7
    32-700 Gdańsk