VETREX Sp. z o.o.

Opinie o VETREX Sp. z o.o.

Jak wygląda sprawa grafiku w VETREX Sp. z o.o.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Mal

Zmiana 6-14, 14-22 na produkcji. Jak nie pasuje zmiana, to możesz pójść „za płot”

Na jakie benefity można liczyć w VETREX Sp. z o.o.?

Mal

Karta multisport, ubezpieczenie Hestia, pakiet medyczny Enelmed i jakaś zniżka jak zamawiasz okna z firmy.

Mietek

Tragedia. (usunięte przez administratora) ze strony przełożonych. Połowa pracowników chodzi pijana w trakcie pracy

@Mietek

Szanowny Internauto, Podane informacje nie są prawdziwe. Na terenie zakładu obowiązuje zakaz spożywania alkoholu i zasada ta jest przestrzegana. Z wyrazami szacunku, Zespół Vetrex

Co możecie napisać o pracy na stanowisku pracownika produkcji stolarki PVC w Vetrexie? Jak wygląda wspomniany w ofercie pracy preferencyjny program zakupów dla pracowników? Ile dopłaca się do Enel-medu i czy można podłączyć do opieki medycznej członków swojej rodziny?

Pracownik Produkcji

rozmowa cóż pytanie czy chę pracować , pracują tyle i tyle. Jakie mam wykształcenie i to tyle

Czy wiem że to ciężka pracy i czy będę pracowac 12 godz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
Justyna

Gorąco polecam tą firmę. Profesjonalne podejście do klienta

nick

kasa nie zawsze jest na czas. zbliza sie 10 a z nim oczekiwanie czy firmie uda sie przelac pieniadze czy nie. w lutym sie udalo, ale w styczniu nie i wyplata przyszla 3 dni po czasie. a firma nietylko nie dala zadnych rekompensat za to, ale nawet nikt nie przeprosil..

@nick

Kasa jest dzisiaj czyli 8-ego.

@Ania

Hej Ania, mam nadzieję, że znajdziesz chwilkę i odpiszesz: w jaki sposób Vetrex motywuje swoich pracowników? Czy organizują jakieś szkolenia, kursy?

@nick

nick, piszesz kłamstwa. Wypłata jest 8, a najpóźniej 9 na koncie. NIGDY nie zdarzyło się opóźnienie. W styczniu wyjątkowo było opóźnienie, ale nie 3 dni, a 1. Na koncie miałeś 11-ego, więc zwyczajnie NIE KŁAM.

Czy często w firmie VETREX Sp. z o.o. zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Pig91

W ten firmie nie ma czegoś takiego jak rekrutacja wewnętrzna, wszystko po znajomości sama rodzina pracuje

@Pig91

Szanowny Internauto, Podane informacje nie są prawdziwe. Vetrex prowadzi rekrutacje wewnętrzne oraz promuje rozwój Pracowników w naszej organizacji. Wszelkie wymagania stanowiskowe oraz zasady rekrutacji są jasno zdefiniowane. Z wyrazami szacunku, Zespół Vetrex

@Pig91

Powiedz skąd masz takie informacje? Czy uważasz, że skorzystanie w Vetrexie z tak zwanej "ścieżki kariery" nie jest możliwe? Są to bardzo poważne zarzuty, dlatego mam nadzieję, że opowiesz o sobie i sytuacji trochę więcej. Pragnę wyrobić sobie własną, niezależną opinię - Twoje informacje byłyby na pewno pomocne.

Arka Gdynia

Ten co piszę że dużo się zmieniło jest (usunięte przez administratora) .Chyba że piszę o tym nowym zakładzie pracy na ul .Skarszewskiej bliżej miasta .Sami (usunięte przez administratora) tam pracują .Kamil jest liderem co jak mu każesz coś zrobić .To z wielką niechęcią to robi.On pomylił stanowiska.Tak sami ślepy (usunięte przez administratora) Mirek Konfident .Kaszub konfident .

@Arka Gdynia

Cześć Arek, czy w dalszym ciągu jesteś zatrudniony w VETREX. Proszę wytłumacz sytuację w sposób zrozumiały dla kogoś nie znającego jeszcze zespołu i struktury firmy. Chciałam przesłać CV, jednak Twój wpis mnie niepokoi.

Iza

Widzę, że nie poszukują obecnie żadnych pracowników. Czy ktoś z Was aplikował ostatnio do pracy w VETREX? Jak przebiegł cały proces? Jakie wrażenia?

Arka Gdynia

Najgorszy zakład w okolicy

Zorro

Najgorszy zakład w Tczewie .Wszyscy co mają lepsze stanowiska mają ja przez znajomości (usunięte przez administratora)

Tczewiak

Najgorszy zakład pracy w okolicy

tjm.gd

Czy może ktoś wypowiedzieć się na temat pracy w biurze (np. na stanowisku specjalisty ds. eksportu, asystenta lub tym podobne), nie na produkcji? Jaka jest atmosfera, jakie są mniej więcej zarobki, może jakieś perspektywy podwyżek czy awansów?

Caruzo

Hej nikomu nie polecam pracy na produkcji w Vetrex 1.Potrafią za byle (usunięte przez administratora) premię. 2.Podwyżek nie ma i nie będzie 3.Jedzenie na Hali 4.Zakaz używania telefonu itd... 5.Im dłużej jesteś na chorobowym tym szybciej cię zwalniają 6.Rodzina Firma prawie na każdym dziale pracuje ktoś z rodziny co ma o wiele lżej niż zwykły pracownik 7.Praca póki co od Poniedziałku do Piątku 6-14 ,14-22 8.Ciągłe wyzwiska itd... 9.W umowie jest napisane że podnosić będzie trzeba do 30kg,a prawda jet taka że 200-300kg zdarza się Najgorszy zakład w okolicach tczewa rodzina firma

Zyga

Nik

Powiem krutko firma pazerna ze az piszczy.

Pete

Dużo się zmieniło w firmie na lepsze.Pracuje ponad 7 lat . Kasa na czas są i premie kwartalne są, podwyżki były na początku roku. Atmosfera jest ok . Zatrudnili w końcu HR i tu oprócz profesjonalizmu rozmów z ludźmi ,dzięki niej mamy od czerwca również siłownie i medyczny. Jestem zadowolony z tej pracy chociaż czasem myślę ,że to przyzwyczajenie, ale polecić mogę nawet i okna .

gość
@Pete

KASA nie jest na czas. Osoby mające konta w innym banku, niż PKO (Ich firmowe) z reguły ma na następny dzień. Według Księgowej - wina banku ( bzdura - sprawdzone). Z nadgodzinami było o tyle lepiej, że człowiek przynajmniej zarobił .Teraz przy 8 godzinach nawet 2 tysięcy nie mamy. Kolesiostwo. Nic więcej. Nie polecam. NA świeta NIc. Zero socjalu.

Majki
@gość

@Pete nie pisz bzdur bo pracuje tu na produkcji wiele lat i mam na czas kasę, zmień bank. Na święta dostaliśmy też jakiś talon mało ale zawsze to coś , mam też kartę na basen..znajdź lepszą firmę i daj mi znać ja zmieniałem już dwa razy i zawsze było gorzej.

Xxxl
@Pete

Kasa nie jest na czas wypłacana ! Księgowość nie wie co to jest kalendarz ! Ja ogólnie mam po 10 czyli 12 !

Julian
@Pete

Haha piszesz jakieś bajki ja pracuję też w tej firmie i jest nieco inaczej.........miałem wynagrodzenie zasadnicze stałe a teraz dostałem godzinowe a premia uznaniowa wypunktowana 100%obecności najlepiej zero zwolnień lekarskich, odpowiedzialność za komponent czym mniejszy odpad tym lepiej a reszta szkoda pisać.............jednym zdaniem Nie polecam tu pracy,sam szukam już innej pracy.

toja

"Proszę zmienić bank" jak już. Tylko na taką odpowiedź stać "pracodawcę"?

toja

"Proszę zmienić bank" jak już. Czy tylko na taką odpowiedź stać "pracodawcę"? Zwłaszcza, że taka sugestia już wyżej padła. Skoro pracodawca zabiera głos to może wniesie coś od siebie. No chyba, że ktoś zapomniał się wylogować. PS. Precz z cenzurą!

robert_gd

Powinna Pani/Pan wstydzić się takiej odpowiedzi (o ile jest Pani/Pan zatrudniona w tej firmie). Nie od dziś wiadomo w jakim celu firmy budują swoje zakłady w strefach ekonomicznych - zapewne nie po to aby pracownik otrzymał tam godziwe wynagrodzenie z tytułu zawartej umowy o pracę. Lakoniczne, wręcz infantylne odpowiedzi typu "zmień bank" świadczą o poziomie komunikacji jaki panuje w tej firmie. Pozdrawiam :)

Reks101
@Pete

Bzdury,bzdury i jeszcze raz bzdury, w Korei Północnej jest lżej.

Vetrex byly pracownik
@Majki

Ja tam pracowałem 4 lata i nigdy kasa nie była na czas.Najgorsza firma w okolicy .A ci specjaliści od okien żeby nie znajomości to by nadal pracowali na produkcji

Nik
@gość

Zgadzam sie w 100%

Mika

W końcu zwolnili pana dyrektora kolejny (usunięte przez administratora) .Widzę że wzięli się za nich

Ile jest zmian w VETREX Sp. z o.o.?

Nixk

Dwie zmiany (6-14, 14-22)

Nivy

Jakiś żart. Na start 14,65zł przez agencję pracy. Umowa na dwa tygodnie.

Renata
@Nivy

Poważnie mnie zaniepokoiłeś. Aż nieprawdopodobnym się wydaje, żeby dostać umowę jedynie na dwa tygodnie. Muszę poznać więcej szczegółów na ten temat. A wspomniałeś, iż umowa jest przez agencję pracy. To nie ma żadnej możliwości, żeby zatrudnić się bezpośrednio przez firmę VETREX?

@Nivy

A przez jaką agencję, bo widzę, że dwie albo trzy nawet oferują tam pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o VETREX Sp. z o.o. - Tczew

• Jak się pracuje w VETREX Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy VETREX Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VETREX Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VETREX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w VETREX Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VETREX Sp. z o.o.