Opinie o Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K.A. w Mazańcowice

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K.A.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K.A. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K.A. w Mazańcowice

Administrator Nowy wpis

Może ktoś podzieli się swoim doświadczeniem na temat pracy na stanowisku Inżynier Budowy w firmie Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K.A.?

Czy firma Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K.A. w całości finansuje szkolenia dla pracowników?

asia Nowy wpis

jakie szkolenia, wertujesz katalogi i sam sie uczysz towaru, pytasz innych kolegów. a jak przychodzi klient to udajesz głupka niestety

:-) Nowy wpis

Firma nie warta uwagi, nie polecam nawet wysyłam CV

Jakie są warunki zatrudnienia w P.O.H. Wod Bud Spółka komandytowo-akcyjna?

hehe

Nie szukają nikogo, no chyba, że studenta do działu sprzedaży internetowej. Tam jest taka rotacja, bo nikt nie chce tam za najniższa stawkę (usunięte przez administratora) po 8 godzin, bardzo intensywna praca przez całą dniówkę. W tej firmie nawet sekretarkę, która miała umowę zlecenia zredukowali, bo szkoda im było kasy. A zadania sekretarki rozłożyli na inne osoby, dokładając obowiązków, ale bez jakiejkolwiek podwyżki.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Brygadzista wod-kan?
hmm

Nie polecam tej firmy, Właściciele otrzymali firmę, przez co nie szanują, nie doceniają jakkolwiek pracowników. Dyrektorowi wystaje słoma z butów. Kierownictwo niewyszkolone do kierowania pracownikami, zerowe pojecie jak zmotywować pracowników do lepszych osiągnięć w pracy. Szkolenia polegają na piciu i żarciu, a nie na szkoleniu, potem to pracownik udaje głupka przy kliencie, bo nie zna dokładnie towaru, który sprzedaje lub wydaje. Budynki, w których się pracuje to ruiny, tylko że odmalowane od środka, nic tylko pleśń, wilgoć i myszy. Atmosfera w pracy straszna. Ludzie katastrofa. Jednym słowem (usunięte przez administratora)

znienawidzeni

Ogólnie nie polecam - żałuję tylko zmarnowanego czasu: 1. brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju i awansu 2. atmosfera pracy tragiczna, 3. brak poszanowania dla pracownika, ciągłe dokładanie obowiązków 4. brak systemu motywacyjnego - najlepiej siedź do końca życia i zarabiaj cały czas tyle samo i się nie odzywaj 5. kierownicy mega ślepi, jak nie wejdziesz w (usunięte przez administratora) to nie zauważą zaangażowania. Jedynym plusem to terminowa pensja na konto ( niestety ledwo starczająca do końca miesiąca ). Ale podsumowując to samo (usunięte przez administratora).

były

zgadzam sie z poprzednikami, praca w Wodbud to porażka, zaczynając od budynku z PRLu, w którym dostaniesz alergii od pleśni, a kończąc na obiecanych podwyżkach, których się nie doczekasz. To firma, w której jako pracownik się nie liczysz.

Karol
@były

wszystkim obiecywali podwyżki i to nie doszło do skutku? czy tylko niektórzy dostali, najlepsi pracownicy?

@Karol

W tej firmie nie ma tak, ze się starasz i dostajesz podwyżkę czy premię. Dostają ją wszyscy w tej samej kwocie, 100 zł, 150 zł mniej więcej co 2 lata. Bardzo duży zakres asortymentu, fatalni kierownicy, kiepska atmosfera, to firma, w której się nie rozwiniesz i nic nie osiągniesz.

Izabela
@były

Czy o jest miarodajne dla firmy? Chodzi mi o to czy są zadowoleni z wyników, skoro taki sposób do motywacji stosują? To od lat tak już jest czy kiedy to wprowadzono?

@Izabela

Jaka motywacja!! Haha. Wejdź sobie do jakiegokolwiek oddziału, zobacz jakie warunki lokalowe, kup drobnostkę w sklepie i zaobserwuj "zadowolenie" ludzi z pracy i wtedy podejmij decyzje. Kiepskie warunki i płaca, była zawsze, Nie licz na podwyżkę, nie licz na szkolenia, no chyba, że po to by się napić. ale jak przychodzi klient to rżniesz głupka, bo nie wiesz co sprzedajesz, bo asortymentu jest za duzo do, by wszystko technicznie doradzić. Firma jest tak źle zorganizowana, że dziw, że jeszcze się kręci.

Iwona

No widzę niżej dość wyczerpujący, nieprzychylny komentarz na temat pracy tutaj. Ktoś między innymi mówi o braku podwyżek. No ale to w takim razie jakie stawki na dzień dzisiejszy są na rękę? Mimo braku podwyżek są to dobre kwoty czy może u konkurencji można dostać więcej?

hilaryd

Praca w tej firmie to nieporozumienie. Wszyscy od wszystkiego i do niczego. Szefostwo traktuje pracowników jak potencjalnych (usunięte przez administratora). Papier na papier papierem pogania. Firma prowadzona wg wzorców z lat 90 tych. Po co komu ewidencja paragonów, wyjaśnienia do zwrotu towaru itp? Oszczędności na sprzęcie i materiałach eksploatacyjnych sięgają granic absurdu. Np. wodę do picia kupują gdzieś hurtem i potem rozwożą po oddziałach. Płyny do spryskiwaczy, opony do aut tak samo. Podwyżki? Zapomnij. Przedstawiciel handlowy dostaje auto w ruinie i rozklekotanego laptopa bez dostępu do internetu mobilnego. Ma dzwonić w trakcie negocjacji z klientem do szefów i pytać czy może dać taką cenę czy nie:). To po co przedstawiciel? Dział sprzedaży tylko z nazwy, klient wchodzi i jest odsyłany na magazyn. W magazynie nie znają cen towaru, więc klient wraca do działu sprzedaży i pyta o cenę, potem znów na magazyn i tak w kółko jeśli mu się coś przypomni a nie zna ceny. W końcu po iluś tam wycieczkach magazyn- sprzedaż dostaje towar i znów wraca do działu sprzedaży po fakturę. Jakiś absurd ogólnie. Dziwne procedury i zero podejścia do klienta. Nie polecam.

Jerzy W.

"warunki pracy dobre, zarobki ok. " to jest joke.

BobBudowniczy

Atmosfera beznadziejna, kwalifikuje się pod (usunięte przez administratora), warunki pracy dobre, zarobki ok.

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K.A. - Mazańcowice

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K.A.
1.3/5 Na podstawie 75 ocen.
  • 57
    43-391 Mazańcowice

Przedsiębiorstwo Obrotu Hurtowego Wod Bud Sp. z o.o. S.K.A.