Opinie o Bank Spółdzielczy w Andrespolu w Andrespol

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Bank Spółdzielczy w Andrespolu. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bank Spółdzielczy w Andrespolu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy w Andrespolu w Andrespol

Irmina Nowy wpis

witam. ze strony Banku dowiedziałam się, że potrzebny jest teraz doradca klienta na dział kredytów. Czy ktokolwiek z tu obecnych mógłby mi polecić kandydowanie na to stanowisko? liczę na dobra atmosferę i zadowalające zarobki. jak można ocenić bieżące?

Klienta Nowy wpis

Ja nie jestem i nie byłam pracownikiem banku, ale mogę napisać o wrażeniach. Myślę, że kolejki wynikają po prostu z braków kadrowych u nas w Andrespolu nie ma takich rozmów - plotek, bo pracownicy nie są stąd. Obsługa jak dla mnie miła, o wiele bardziej niż np w Banku Paribas.

Administrator Nowy wpis

Podobno pracując w firmie Bank Spółdzielczy w Andrespolu można liczyć na zarobki 6900 . Czy to prawda? Przy jakiej umowie one obowiązują?

@Wioletta

Jak dla mnie ten bank to porażka. Brak kompetencji na każdej płaszczyźnie , w ubiegłym tygodniu robiłam wpłatę w oddziale Brzezinach ,stałam w kolejce chyba z pół godziny a Pani , która obsługiwała , ucinała sobie pogawędkę z Klientka …Rozmawiały o wszystkim , o dzieciach, chorobach, szkole, festynie (miałam przyjemność usłyszeć wszystko) . Kilku klientów za mną zrezygnowało i wyszło , ja nie miałam wyjścia i cierpliwie czekałam. Na szczęście przyszła druga Pani i udało mi się dokonać transakcji. Nie zmienia to faktu, że Bank to nie bazar , klientom z reguły zależy na szybkiej obsłudze….

Magdalena Nowy wpis
@@Wioletta

Zgadzam się z Pani opinią w 100%. Mało tego , ostatnio chciałam zastrzec dowód osobisty a Pani, która sprząta stanęła i z zaangażowaniem przysłuchiwała się wszystkiemu. W sumie to żadna tajemnica , że dałam się nabrać i wysłałam swoje dane osobie , która mnie później (usunięte przez administratora) ale chodzi o poufność danych i niektórzy po prostu sobie nie życzą aby ktoś inny o tym wiedział . Wyszłam z tego banku i zastrzegłam dowód w innym . Dla mnie żenada …

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Bank Spółdzielczy w Andrespolu? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Specjalista w Zespole ds. zarządzania ryzykiem wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk

Jaki dress code obowiązuje w Bank Spółdzielczy w Andrespolu?

Dość swobodny

Krzysztof

Od dwóch dni nie można korzystać z konta jakaś tragedia nawet żadnej informacji ani daty kiedy problem rozwiążą!! Omijać szerokim łukiem!!! Ja osobiście rezygnuje!!!

Agnieszka

Na forum od wielu miesięcy nie pojawiła się żadna nowa opinia dotycząca pracy w firmie Bank Spółdzielczy w Andrespolu. Aktualnie firma prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Działu Rachunków: https://bs-andrespol.pl/praca/ Jak tam teraz wygląda sytuacja? Warto wziąć udział w rekrutacji?

@Agnieszka

odkąd tam nie pracuję, a nie minęło wiele czasu, wiem że nic na lepsze się nie zmieniło. Utrzymuję stały kontakt ze znajomymi z tego banku. Firma dla ludzi bez ambicji, zacofana technologicznie i mentalnie. Zatrzymała się w czasie " bo zawsze tu tak było". Poziom stresu w pracy wyższy niż w korpo.

@były pracownik

Rozumiem, nie brzmi to zbyt zachęcająco. Czy wiesz może, na jaką pensję może liczyć kasjer? Właśnie BS rekrutuje: https://bs-andrespol.pl/praca/

Jacek
@Agnieszka

za duza odpowiedzialnosc i za duzo do nauki jak na 2tys netto, omiaj szerokim lukiem, i nie patrz na 8h dziennie, bo prace bedziesz zabierac do domu, takze na likendy, chodzi mi o glowe, pozdrawiam

@Agnieszka

omijaj szerokim łukiem, chyba że masz nóż na gardle . Braki kadrowe o czymś świadczą. Dopóki stara kadra nie odejdzie, to "zawsze tam tak będzie". Atmosfera fatalna, pensje niskie a najgorsze że człowiek się tam uwstecznia. Firma stoi w miejscu.

Krystian

Witam czy ktoś z Was ma wiedzę i mógłby podpowiedzieć, bank szuka informatyka, specjalistę. Wiadomo o co chodzi? rozrastają się, czy może wszyscy z IT uciekli (-ają?) Wysłałem CV i jeśli mnie zaproszą to chciałbym wiedzieć "o co zapytać". Jakieś porady, żeby nie wpaść z deszczu pod rynnę? Jaka atmosfera?

On
@Krystian

Z deszczu pod rynnę.

Kurtyna

Godna zaufania placówka, w Brójcach miło i sympatycznie załatwia się sprawy. Atmosfera dobra i kompetentny personel, polecam.

wiosna
@Kurtyna

śmierdzi mi tu klakierem..... ale ktoś dobrze ujął temat, widać nie jedna osoba to dostrzegła, brawo za uwagę

Stary klej

To co można przeczytać w komentarzach to stek bzdur wyssanych z palca. Miejsce pracy jak każde inne, raz lepiej raz gorzej.

niezadowolona

Filia w Brójcach to porażka. Panie zajmują się życiem mieszkańców jak bazarowe przekupki,zwłaszcza ta w kasie.Praca z nimi to jak zdegradowanie,a nie awans.

zniesmaczony
@niezadowolona

Pani w kasie to akurat(usunięte przez administratora), więc nietykalna.

Agnieszka

@nieważnekto a Ty jesteś pracownikiem Bank Spółdzielczy w Andrespolu? Jeśli tak to proszę napisz trochę więcej o swoich doświadczeniach z tym pracodawcą. Sprawdzone opinie są ważnym źródłem informacji dla użytkowników gowork i wiele osób przeczyta Twoją z zainteresowaniem.

@Agnieszka

Agnieszka, może jestem, może już nie jestem pracownikiem, nieważne. Poczytaj tutaj opinie, wszystko jest napisane, nic dodać nic ująć, jak nie masz noża na gardle to się MOCNO zastanów zanim podejmiesz tu pracę

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. A jak to wygląda w Bank Spółdzielczy w Andrespolu? Czy tak samo jest w Bank Spółdzielczy w Andrespolu?

nieważnekto

ogłoszenie o naborze pracownika do działu rachunku wisi już kilka miesięcy na stronie internetowej Banku, o czymś to świadczy

łoś super ktoś

Czy ktoś z pracowników mógłby powiedzieć coś na temat pracy w tym Banku, jak wyglądają targety sprzedażowe i ich możliwość realizacj?

@łoś super ktoś

plany sprzedażowe oparte o wizje, niedostosowane do rynku działania, możliwości Banku, oczekiwań klientów i tego co inne Banki oferują.

Agnieszka

A czy Bank Spółdzielczy w Andrespolu oferuje szkolenia swoim pracownikom? Jak to wygląda?

@Agnieszka

to co ten bank oferuje nie uważam za szkolenia, prowadzone przez nieprofesjonalnych pracowników grupy BPS oraz firmy szkolące bardzo niskiej klasy

all

Byle jakość przy szczególnym zafbsniu o własne interesy. Oczywiście prezesów tego banku.

ree
@all

100 x TAK, TAK, TAK własnie jest, niestety.....

re

no tak to jest jednak wazne @Antek a dlaczego twierdzisz ze to nie tutaj tak wlasnie jest w firmie??

Antek

Dbałość o pracownika? To chyba jakaś pomyłka! Nie tutaj ;)

iza

taki mały lokalny bank a podobno mają aż czterech prezesów? ciekawe czy aż tak dobrze stoją i dobrze się tam zarabia? może warto tam złożyć cv

koleś

do jacek. zaaplikuj i negocjuj, praca do emerytury jak się sprawdzisz

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy w Andrespolu - Andrespol

Bank Spółdzielczy w Andrespolu
2.1/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Rokicińska 130A
    95-020 Andrespol