Opinie o AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK w Kraków

Czy AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

janpicko

Z grupą dostaniesz umowę, inaczej to zlecenie i płaca w kopercie.

Ola Nowy wpis

Umowa zlecenia na sto złotych od tego odprowadzane są składki zapomnij o emeryturze o zwolnieniu lekarskim zaniżone stawki za godz o 5 - 6 zł na godzinie

Co jaki czas w AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK można ubiegać się o podwyżkę?

Jachim Warszawa Nowy wpis

Tu nigdy nie ma podwyżek. Kwalifikują się do PIP, i sądu pracy. Nie odprowadzają składek na ZUS. (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!!

Ula Nowy wpis

Banda (usunięte przez administratora) nie ma przelewu na czas, ludzie są sfrustrowani,czekając na własne zarobione pieniądze...Omijaj tą pseudo firmę z Daleka....

Aga

Dość robienia ludzi w balona z wypłatą, skończy się inspekcją pracy.

@Aga

No i co z ta inspekcja??? Mineły ponad 2 lata a w pseudo firmie Kowalczyk wszystko po staremu

Emil
@Aga

Dokładnie wypłat po 10 dniach po terminie dalej nie widać . Bez żadnych wyjasnień

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Nikt jeszcze nie wypowiadał się o zatrudnieniu w firmie AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK w mieście Kraków. Czy zna ktoś może jakieś informacje o tej firmie? Zachęcamy do udzielania opinii.

Patryk

Najgorsza firma na rynku pracy w Katowicach dyrektor jest kłamcą płacą kiedy chcą nie polecam tam pracy.

M.G.
@Patryk

Jest to dobra firma i ludzie wporzadku nie ma co narzekać dobra firma polecam kierownicy są wporzadku kadra tez

Zenek
@M.G.

Jak to piszesz to piszesz o sobie czyli jesteś z dyrekcji inspektorem Zachariasz firmę bo masz kasę w kieszeni a pracowników masz w czterech piętrach

@M.G.

No tylko szkoda że nie ma wypłaty na czasz i nie wiadomo czy wogóle będzie bo wszyscy walą w (usunięte przez administratora)

@Marek

Czyli dalej takie problemy z wypłatami tu są? Bo widziałam, że dwa lata temu ktoś też na to się skarżył. To jestem teraz w szoku, ludzie już sobie do tego przywykli i mają to gdzieś?

@Emilia

Kowalczyk i wszystko jasne Tu sie nie zmienia nic od lat 80zł na umowe zlecenie a reszta pod stołem albo fora ze dwora jak sie nie podoba. Tak to jest jak 80% pracowników to alimenciarze, scigani pzrez komornika i tego typu element ktoremu po drodze z niewykazywaniem dochodów A Kowalczykowi w to graj Tacy z nim do sadu nie pojda I tyle w temacie

@jakis

Ale czemu właśnie jak już to nie pójdą? Sąd jest przecież obiektywny, przynajmniej powinien być... Chociaż te alimenty to okropna informacja, naprawdę to chore, bo wydaje się jakby bez wyjścia w takim razie. Może ktoś ma jakiś inny pomysł na to czy raczej nic nie da się poradzić?

@Emilia

Obiektywny sad no zart normalnie. Przed sadem to trzeba miec swiadków i dowody. Nie pojda bo po prostu nie sa w stanie nic udowodnic pzred sadem Wszystko placone "pod stołem" i na gebe. A "Janusz biznesu" zwany Kowalczyk tylko rece zaciera i rabie ludzi jak chce. Dla niego człowiek to nic. Kłamia oszukuja co do terminów wypłaty itd

@jakis

Nie mogę uwierzyć w tak wielką niesprawiedliwość. Na pewno coś z tym da się normalnie zrobić. Potrzebny jest dobry prawnik i właściwe zorganizowanie się. Przecież nie może tak być, żeby ktoś tak bezkarnie sobie latał, co nie?

Jan
@Emilia

Mi pomogła kancelaria prawna, proszę kontaktować się pod numerem 519 154 447, wszystko wytlumaczą. Mi pomogli odzyskać wynagrodzenie z odsetkami. Wszystkie koszty sadowe również musiał zapłacić Kowalczyk.

czorna7

Firma godna polecenia.Daja umowę o pracę i umowe zlecenie.Wyplaty na czas, nie brakuje ani złotówki.Daja pełne umundurowanie.Maja fajne obiekty.Nowy dyrektor bardzo sympatyczny i kontaktowy facet z którym wszystko się załatwi.

Sławek

Ja już czekam 4m-ce tam pracują sami renciści i emeryci i z grupą znaczy ci co mogą poczekac!!

Jaki jest styl zarządzania w AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK?

Ministerstwo Rolnictwa

Zapytaj właściciela firmy Pana Henryka Kowalczyka Ministra Rolnictwa bo to jego syn ma tę firmę wcześniej była na niego zapisana .

@Ministerstwo Rolnictwa

O kurcze a to akurat klasa nawet. Ale w sumie to czemu jego pytać skoro chyba syn też będzie wiedział. Pzt., inni pracownicy raczej też, skoro widzą co się dzieje?

Wader

Firma oszustów. Nie polecam. Nie przestrzegają terminów wypłat. Nadgodziny płacą jako delegację, stawki słabe.

Natalia
@Wader

To jakie są opóźnienia skoro nie przestrzegają terminów wypłat?

Bambo
@Wader

Nie wypłacają kasy 2 miesiące do tyłu

@Bambo

Ale ostatecznie co do ostatniej zł się rozliczają?

****

I ktoś to pisze że firma Kowalczyj jest odpowiedzialna to sie grubo myli. Kolejny raz firma stawia pracownikow w nie latwej sytuacji nie placac wynagrodzenia na czas. Nawet ich nie obchodzi ze sa swieta w wynagrodzenie za prace to jedyme zrodlo utrzymania. Pracujac w tej firmie czekac sie nawet na wyplate ktora ma byc 10-go i jej nie ma...nie polecam pracy w tej firmie

@****

W kazdym normalnym kraju taka firma jak Kowalczyk juz dawno powinna zniknac z rynku pracy Klamcy, (usunięte przez administratora) wykorzystywacze. Ja jednak najbardziej winie za ta sytuacje ludzi ktorzy chca jeszcze w tej pseudo firmie ochraniarskiej pracowac. Takich wlasnie (usunięte przez administratora) Kowalczyk potrzebuje i na takich "tepakach" rynku pracy, dorobił sie fortuny. Sami z synkiem jezdza samochodami za 300-400 tys zł a nie maj 100zł na zaległa wypate dla pracownika "janusze biznesu".

psiakiś
@jakis

jak takiś mądry to otwórz firmę i zatrudnij ludzi, niech ten talent się nie marnuje, skoro to jest takie proste dla Ciebie. A nas "tepakow" zostaw w spokoju.

@psiakiś

No na pewno mógł to o wiele lepiej w słowa ubrać, ciekawe czy serio miał na celu kogokolwiek obrazić. :/ Ale z tymi zaległymi wypłatami to prawdę pisze?

Operator

Cześć, czy patrol interwencyjny jest u was po 12 h czy też (usunięte przez administratora) 24h? I czy są patrole bez broni, ale oczywiście z wpisem. Pozdrawiam

Robert
@Operator

kolego o jakie miasto pytasz odnośnie grup interwencyjnych ? pytanie jedno czy w danym mieście firma posiada magazyn broni zatwierdzony przez policję i czy są SUFO kumasz wogóle o co biega ...w temacie ?

@Robert

Miasto Kraków. Mają sufo. Ale nie przyjmują bez broni. I kumam w ogóle o co biega.. W temacie.

@Robert

Ja tak szczerze to nie bardzo. Możesz wyjaśnić?

Operator

Co sądzicie o pracy na dworcu PKP? Podobno ciężko, bo no stop trzeba chodzić i podobno 2 przerwy po 20 min tylko na 12 (usunięte przez administratora) Kasa w sumie.. Jak na ochronę nie najgorsza. Chociaż w Katowicach mają na dworcu 19 zł. Ale nie wiem czy to ta firma. Wg mnie za tą niewdzięczna robotę powinno być 20 zł na łapę minimum. No i lepiej rozwiązane z tym łazikowaniem. Wg mnie po tym chodzeniu czy staniu człowiek jest na tyle zmęczony ze to juz nie jest ochrona, tylko domeczenie służby. Może taki system że 2 h się chodzi, 2 h jest się w centrum monitoringu jako grupa interwencyjna i znów 2h chodzi. Ludzie są mnej zmeczeni i poziom ochrony wzrasta. Wiadomo że np ta 2ka chodzi a ta siedzi taki system rotacyjny. Na alarm wybiegają wszyscy. Co o tym sądzicie? Metoda jak w służbach mundurowych, sprawdzona. Ta propozycja jest kierowana prosto do kierownictwa firmy.

Borek

Nie kompetentna firma opóźnienia w wypłatach tyle w temacie .

Beata
@Borek

Długie te opóźnienia są?

Emilia

Czy rozmowa rekrutacyjna odbywa się w siedzibie firmy w Krakowie?

@Emilia

A co to jest rozmowa rekrutacyjna u Kowalczyka??? Pisz papiery podpisz wszystko in blanco i do roboty kuzwa A na wypłate poczekasz 2 miesiace pod warunkiem ze wogole ja zobaczysz

@jakis

Czyli odpowiedź negatywna, tak?Xd Oho widzę Twoje komentarze na temat tego januszowania ich. Pytałeś widzę tam o PIP czyli raczej myślisz, że nie byli tutaj ostatecznie jeszcze?

Teresa

Jakie są stawki za godzinę w tym roku? Czy macie umowę i już wszystko jest płacone w jej ramach, a nie tak jak pisaliście, część kopertowo?

Edyta

Czy agencja przyjmuje osoby z niepełnosprawnością ?

Bogdan

Brak profesjonalizmu ze strony grupy interwencyjnej i osoby która jest kierownikiem ???? nigdy nie ma konkretnej odpowiedzi na zadawane pytania ,,,,kłamstwo goni kłamstwo ,,,

Barbi

Nie płacą na czas ,,, na konto jakieś śmieszne pieniądze a pod stołem reszta ,,, wypisują delegacje na które nigdy nikt nie jeździ ,,, dramat ,,.

Aga

Okradaja pracownika Nie placa w terminie albo wogole Nie sa wyplacalni Oszusci Klamcy Nie polecam Radze omijac z dala

Zostaw merytoryczną opinię o AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK - Kraków

• Jak się pracuje w AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK?

Zobacz opinie na temat firmy AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK?

AGENCJA OCHRONY KOWALCZYK