Opinie o Kreisel Technika Budowlana w Ujazd

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Kreisel Technika Budowlana. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Kreisel Technika Budowlana na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kreisel Technika Budowlana w Ujazd

krymar Nowy wpis

Witam, jak wygląda atmosfera pracy w biurze na stanowisku specjalisty ds. administracji?

Co wchodzi w socjal Kreisel Technika Budowlana?

Kinia

Witam, Jaka jest atmosfera w firmie? Ludzie są przyjaźni czy dążą po trupach do celu? Kierownictwo szanuje pracowników? Oprócz podstawowej pensji są jakieś dodatki?

Chary
@Kinia

Atmosfera między pracownikami spoko nawet. Kierownictwo cały czas "dawaj dawaj"... 2500 na rękę i nie waz się prosić o więcej, podziękuj jeszcze ze łaskawie ci dadzą tą zapomogę

Capitan ISIRC-BT Nowy wpis
@Kinia

Wyzysk i atmosfera jak chcesz być ganiany przez Rayanka to spoko jak lubisz tyrać za 2500 też ok super czeka cię kariera bez szans na rozwój zresztą to robota fizyczna dygasz minimum 3- lata na umowę z Agencją a jak koniec sezonu kipisz w chacie.

Capitan ISIRC-BT Nowy wpis

Tia są na wózki jak se sam płacisz

Aplikowałeś do firmy Kreisel Technika Budowlana? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy -Magazynier-
Ujazd
PARETTi Agencja Pracy Tymczasowej
logo firmy Doradca Klienta
Ujazd
Sedulus Sp. z o.o.

Jak jest z pakietem medycznym w Kreisel Technika Budowlana? Można dołączyć rodzinę?

Luzak

Nie ma nic, a jak nawet jest to nikt nic o tym nie wie, poza "swoimi ludźmi..."

Daro
@Luzak

(usunięte przez administratora) Wyzysk przez APT He.System i Kierownictwo. Obsadzono tepote na stolki to tak jest!!!!! Zero szacunku dla pracownika

Capitan ISIRC-BT
@Luzak

Miałem przyjemność być zatrudnionym w Ujazd jako mogę przyznać po latach #wtyczka czyli przez APT prowadzić analizę,pisać opinie i codziennie notować co się dzieje. Wniosek cóż samowolka po 22-6 rano nacisk NORMY a kto rządzi..Rayanery,Kisielle,oraz cała rodzinka zmarłego PRESESKA.Nie polecam za te warunki szkoda zdrowia. Zero innowacji,wyzysk kosztem pracowników z APT był przykład jeden PAN pracował 9- lat zwolnili go gdyż zachorował i otrzymał grupę,drugi wyleciał bo popijal a kto tam nie daje w upust??? Jakość materiałów bez dyskusji.

Czy w Kreisel Technika Budowlana panuje luźna atmosfera?

Chary

Liczą się tony i załadowane auta...

Luzak

Między kilkoma pracownikami owszem, ale to też przeszkadza kilku osobom.

Mirosław
@Luzak

Niby dlaczego komuś by miała przeszkadzać dobra atmosfera? ;/

Adom
@Mirosław

Też się nad tym zastanawiałem ;)

Urszula
@Adom

czyzby pracodawca lubil bardziej kłotnie niż spokój, jak jest?

Czy w Kreisel Technika Budowlana wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Defender

Tylko dla wybranych

Luzak

Nie, a jak nawet tak to pewnie po cichu.

Luzak

Za te pieniądze - czy to produkcja czy magazyn jakby mogli to by weszli na garba i krzyczeli "Schneller, Schneller! " . Co niektórzy tylko chodzą i knują jakby tu "umilić" pracę a o " swoich" dbają i nie dadzą im być pokrzywdzonym... chwalą się rekordami i zarobionymi milionami a jak pracownik, który już tam pracuje długi czas idzie o podwyżkę to słyszy łumaczenie typu " pandemia" i " surowce podrożały". Nie będę więcej pisał bo szkoda nerwów, wystarczy popytać ludzi w koło o tym zakładzie.

endrju

@Luzak czyli są tzw. 'wybrańcy' wśród pracowników ?

@endrju

Nie tyle wybrańcy co "swoi"... rodzina, znajomi...

Jeszcze 2-3 lata temu była to b.dobra firma. Niestety od czasu kiedy Niemcy kłada tam swoja łapę i \"niektórym\" jest to nie na rękę , to bardzo się pogorszyło. Generalnie jest trochę fajnych ludzi ale nie brakuje tez \" czarnych jęzorów\" no ale to jak wszędzie

Zostaw merytoryczną opinię o Kreisel Technika Budowlana - Ujazd

• Jak się pracuje w Kreisel Technika Budowlana?

Zobacz opinie na temat firmy Kreisel Technika Budowlana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Kreisel Technika Budowlana