Opinie o ALU S.V. w Długołęka

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie ALU S.V.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w ALU S.V. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja nadwozi i przyczep

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ALU S.V. w Długołęka

pracowalem

piwka,wyjazdy integracyjne,wypady towarzyskie, targi itd wszystko jest, atmosfera miedzy ludzmi super ,tylko jak na ta prace, niezaciekawe pieniadze,ogolnie bardzo duzo pracy, wieczne nadgodziny, trzeba znac sie na wszystkim,trzeba byc dyspozycyjnym, ale jezeli chcesz poznac ciekawych, interesujacych ludzi, szczegolnie na magazynie, to polecam .

krak

z tego co słyszałem aktualnie potrzebują pracowników, najłatwiej wydaje mi się zadzwonić i dowiedzieć się u źródła

sam

To gdzie własciwie mam się rozglądać za aktualnymi ofertami pracy od ALU S.V.? Jak tez oni traktują pracowników właściwie i jak z atmosferą pomiędzy pracownikami? Zdarza się, że organizowany jest jakiś wieczór integracyjny firmy, czy pracownicy sami sobie idą na jakieś piwko po pracy? Pozdrawiam i z góry dzięki za odpowiedź.

serwus

@kaśka za burtą, nawet taka firma jak SLU S.V. która zajmuje się nadbudową samochodów ciężarowych musi zatrudniać kobiety. Pytanie jakie stanowisko Cię interesuje, bo przy montazu raczej ciężko, ale recepcja, księgowość, czy tym podobne sprawy biurowe chyba są możliwe. Chociaż to tylko takie moje przypuszczenia, bo sam dopiero się firmą interesuję.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie ALU S.V.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Leszno
kaśka za burtą

jakkolwiek to zabrzmi ale burty aluminiowe i dachy przesuwane to jest co czym lubię sie zajmowac , jakoś mnie te produkty i technologie bardzo interesują po prostu. dlatego bardzo jestem zainteresowana potencjalnym zatrudnieniem w ALU S.V. , czy jest szansa teraz u nich na zatrudnienie i czy przyjmują kobiety?

Jorguś
@kaśka za burtą

PANI KASIU !!! Zawsze można awansować jak co to na początek sprzątanie magazynu,Ostatniego sprzątacza zwolnili bo sprzątał wszystko,nawet w szatni i na stołówce,nic nie zostawiał !!!

plotek

Hello... Czy jest tu ktoś z obecnych lub bylych pracownikow i napisze cos o wspolpracy z ALU. jak wyglada sytuacja aktualnie, bo szukam pracy i dobrze bylo by cos wiedziec wiecej na temat tej firmy niz tylko informacje ze strony internetowej. Napiszcie cos o przebiegu procesu rekrutacji, w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania, jakie sa warunki pracy itp. dzieki z gory......

polecający

Firma silna jak tur. Kocha Cie jak mother. A rozwija się jak ziarenko jęczmienia rzucone na rudą ziemie. Polecam

dariusz

rimini, o co chodzi z tymi 10 minutami na tak nieskomplikowanej stronie, bo zupełnie nie rozumiem o co chodzi?

rimini

10 minut na tak nieskomplikowanej stronie ;) brawo. Takie pytanie do tych pracujących w ALU. Jest na co narzekać?

lato

ostatnie posty mówiły o tym, że raczej Alu zwalniało ludzi, więc chyba sytuacja się nie poprawiła od tamtej pory

klijent

Paparaci - 2013-02-28 10:03:16 I tu ktoś miał troszkę racji. Ale nie którzy sprzedawcy dalej spoko.Panie i Panowie nie przejmujcie się nowy handlowiec G...... sprzeda wam teraz wszystko nawet [usunięte przez moderatora].....

Paparaci

I tu ktoś miał troszkę racji. Ale nie którzy sprzedawcy dalej spoko.

ziomal: ostateczne starcie

wkrótce...

ziomal

czasami jestem załamany a mogłoby być fajnie, ciekawe kiedy następna fala poleci i kilka osób się zwolni

rece ku niebu

A [usunięte przez moderatora] nie ma pojęcia o niczym, nie odróżni drzwi od burty:D wysługuje sie innymi bo na niczym sie nie zna, mysle ze 3 miechy obycia i godnie bym go zastapił za połowe jego wyplaty, do tego zero szacunku dla najlepszych pracowników, odchodza najlepsi przychodza najtańsi...

Stach

Luudzie!Ale atmosferę straszną sami sobie robicie!Niech każdy z tym mądrali własną firmę założy i każdy bussinesmanem bedzie!Tylko ciekawe czy pozatrudnialibyście kolegów po (usunięte przez administratora) !Wątpię!

olaboga

pan B. to piesek na smyczy pana V. szkoda gadać jak można tak [usunięte przez moderatora] komuś....Omijajacie tą firmę szerokim łukiem, dyrektor, który jest przeciwko swoim ludziom nie zasługuje na szacunek

klient

podobno ten handlowiec co to wszystko łapał sie zwolnił i przyjeli jakis nowych,i zostali sami kierownicy z podwładnymi,szczerze wymieniłbym to towarzystwo,tych ze sprzedaży na magazyn, a chłopaków z magazynu na spzedawców przynajmniej znają sie na rzeczy i sa połapani w temacie,

Zapowiadany "WIND OF CHANGE", albo powiem bardziej TAJFUN który miał ustawić firmę na właściwe tory okazał się NIEWIELKIM (usunięte przez administratora) który rozpłynął się gdzieś w powietrzu i nawet nikt go nie poczuł..... SZKODA. MIAŁO BYĆ TAK PIĘKNIE....

Naszczeście nie w ALU

potwierdzam, pan (usunięte przez administratora) jest osoba niesłowną i nie wykazującą żadnych kompetencji, chyba jedyne kompetencje jakie ma to w pisaniu bajek. Obiecuje gruszki na wierzbie, a w konsekwencji nic z tego nie ma. Miałam tą wątpliwą przyjemność mieć rozmowę kwalifikacyjną z tym panem, jednak była to tylko strata pieniędzy i czasu.

Zostaw merytoryczną opinię o ALU S.V. - Długołęka

• Jak się pracuje w ALU S.V.?

Zobacz opinie na temat firmy ALU S.V. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

ALU S.V.