Opinie o Tktex w Częstochowa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tktex. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Tktex na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tktex w Częstochowa

Grzegorz

Ktoś wspomniał że często pracuje się w nadgodzinach. Wtedy stawka jest wyższa?

kandydat
@Pracuś

Witam. Są obecnie przyjęcia do pracy w Tktex na produkcję. Czy jest akord? Można uczciwie pracując zarobić czy tylko najniższa krajowa. Po ile godzin praca? Jak z nadgodzinami? Jakie warunki pracy i ludzie? Są jakieś premie, dodatki itp? Czy jezdna zmiana czy dwie?

Grzegorz Nowy wpis

Ktoś wspomniał że często pracuje się w nadgodzinach. Wtedy stawka jest wyższa?

Will Nowy wpis
@Grzegorz

Tak

Pracuś Nowy wpis
@Grzegorz

Tak jeżeli jest potrzeba to jest praca po godzinach albo przed godzinami pracy

kandydat Nowy wpis
@Pracuś

Ron

Pensje z tego co słyszałem mają się podnosić, jestem zadowolony bardzo z tego, może się też załapię.

Dorota
@Ron

Witaj, wypowiadałeś się już dawno temu ale zainteresował mnie temat wynagrodzenia, o którym piszesz. Może ktoś inny się na ten temat wypowie, kto zajrzy tu na forum. Jak wygląda ta kwestia obecnie? Czy stawka jest zadowalająca?

Fizia
@Dorota

Najniższa krajowa, taka jest stawka w tktex, cały czas chcą żeby pracować w weekendy na nadgodzinach,.

Fizia

Firma masakra, (usunięte przez administratora) o odzieży roboczej można zapomnieć. Na malowaniu całe 8 godzin na kolanach, nawet nie potrafią dać ochraniaczy na kolana. Jedna z pracownic notorycznie pije w pracy (usunięte przez administratora), szefostwo świadomie ją kryje przed dyrektorem. Wielkie pretensje że człowiek nie chce nadgodzin. Zwalniają niesłusznie ludzi z pracy. (usunięte przez administratora) zakłamanie. Dyrektor wierzy w kłamstwa pracowników zamiast sprawdzić fakty na kamerach. Osobiście nie polecam pracy w tej firmie. Przepisy bhp i kodeks pracy nie są wogole przestrzegane. Ogólnie bardzo fałszywi pracownicy, podczas rozmowy niby mili a za plecami gotowi wbić nóż w plecy.

ringo

widziałem , że jeszcze przed 3 laty tktex swoich pracowników rekrutował poprzez urzędy pracy w częstochowowie co moim zdaniem już wtedy było wiadome że za dobrze dla firmy to skończyć się nie może. Tacy pracownicy raczej niespecjalnie wkładają wiele starań , aby pokazać się z dobrej strony w nowej pracy

Firma Tktex poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
anomim

Zgadzam, sie z moimi przedmówcami, którzy negatywnie wyrażali sie o TKTEX-ie, wszystko to prawda, nietety jest tam straszny syf, a ludzie, którzy są na kierowniczych stanowiskach nie mają pojęcia o rządzeniu. Pozytywne opinie napewno są napisane przez ludzi z tzw. góry, nie przez pracownikow! Był taki okres, kiedy Pani (usunięte przez moderatora)była na urlopie wychowawczym, wtedy było lepiej, nie miał kto mieszac, a teraz kiedy wróciła zaczęła z powrotem mieszac, donosic do GIUSEPPE, bo ona tylko tyle potrafi, a Łysy- jej mąz stał sie też Wielkim Panem. Atmosfera panująca w firmie jest nie do zniesienia, a ludzie są strasznie wyzyskiwani, muszą pracować na okrągło za marne grosze

kwaśniewska

jeśli chodzi o mnie to pracę w tktex wspominam miło.co prawda trzeba się było narobić ale w dobrych czasach można było i dobrze zarobić.pozdrawiam wszystkich którzy się utrzymali

mlody

pucus a gdzie teraz robisz?

a jak tam przyjmuja jeszcze wogole do pracy w tym tktexie?

Masters

Rozumiem wolność słowa. Ale to lekka przesada. Firma tktex jest spox. Nie jest prawdą żę przyjęli nierobów,każdy pracuje jak może. I co z tego że są kamery. Praca jak każda inna. Jest napisane w piśmie "Kto jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień." W trw też są kamery i ludzie tam pracują. Aniech który z przedmówców idzie gdzie indziej i zobaczy jak się robi. Wtedy niech gadają... Pozdro dla Jacketa, kadry tktex-u i wszystkich pracowników.

jacket

Ja pracuje w tktex i bez problemu osoby, o których jest napisane dali mi podwyzke. Jak potrzebowalem zaliczki tak samo wyciagneli do mnie reke. Jestem jak najberdziej za cala ekipa zarzadzajaca firma tktex.

Semir

owszem kiedyś były dobre zarobki,fajna atmosfera,jednak przysłowie dobrze mówi,nie wchodz 2 razy do tej samej rzeki... hmmm dobre czasy się skończyły,(usunięte przez moderatora) Ludzią sie w głowach poprzewracało! Kamer więcej niż w big brotherze,montarz nowych kamer,zamiast pomyślec o jakieś klimie...Zastraszanie pracowników zwolnieniem,jak nie przyjdzie się do pracy w weekend,albo nie zostanie paru godzin.aaa i zajebiści nowi pracownicy Kubusia,dosc że nieroby to gumowe uszy,dobrze że paru starych zostało i dla nich pozdro.Odnoście stawek i umów,nowy-stary pracownik pracuje za marną kase,bdb marną,aaa o podwyżce nie ma co marzyc.Podsumowując : Syf Syf Syf ,szkoda że era Stadlera się skończyła,on to jeszcze trzymał,a wyżej wymienieni Państwo żal

kojot

jak dla mnie extra,pracowałem tam 1,5 roku i w ogóle nie narzekam,atmosfera super,zarobki niezłe, i wcale nie trzeba było harowac jak wół !

franko

to totalna klapa

Zostaw merytoryczną opinię o Tktex - Częstochowa

• Jak się pracuje w Tktex?

Zobacz opinie na temat firmy Tktex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Tktex
2.4/5 Na podstawie 31 ocen.
  • 1 Maja 21
    42-200 Częstochowa