Opinie o Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o. w Kłobuck

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i mostów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o. w Kłobuck

W jednej opinii z czerwca pewien Pan zapewniał, że z warunkami raczej wszystko w porządku. powiedzcie czy pracował teraz ktoś z was jakoś niedawno jako osoba dozoru mechanicznego pod ziemią i by miała ocenę z warunków? od paru dni widnieje taka oferta na LinkedIn, nie ma jednak podanych stawek… czy oprócz ich przytoczenia jest szansa na opis bieżącej pracy? jak w praktyce wychodzi? i czy warto na to isc?

Na ten dozór to widzę tez oferty z innego portalu, właśnie ciekaw byłem czy ktoś już się tu nią interesował. piszesz tutaj o pierwszej wypalcie… ile wyniosła? i czy gdyby dłużej siedział to by dostał potem więcej?

Lila

Teraz szukają ślusarza - spawacza do pracy pod ziemią. Żadnych szczegółów, trzeba dzwonić, więc tutaj zapytam dla męża. Same wpisy są ostatnio o najniższej krajowej, ale nie wspominacie, jakie stanowiska, a ja nie wierzę, że za pracę pod ziemią płacą 3,490 brutto! I o co chodzi z tym L4, przecież na umowę o pracę jest płatne 80 procent, a tu czytam jakby nic!

Łukasz

uzupełnienie umówionej kwoty wynosi tyle ile się umówisz:D każdy ma inaczej, bo też każdy ma inne doświadczenie. Jak nie przyjdziesz porozmawiać to się raczej nie dowiesz. Na start każdy te 3-3,5tysiaca dostaje, ale warto zawalczyć o więcej jak nie od razu to mieć pewność ze po okresie próbnym (o ile i umowa zostanie przedłużona) będzie podwyżka

Witam. Elektromonterem jestem ale pod ziemią jeszcze nie pracowałem. Wiem, że jest dostępna oferta, że pracuje się w tygodniu 37,5 godzin (co dla mnie na plus), ale o ile taka praca będzie dla mnie cięższa? Czy jest tu ktoś doświadczony, kto mógłby porównać?

Czesio Nowy wpis

Może dyrekcja nic nie wie. To atmosferka nie ciekawa z tego co piszesz. Tylko z kierownikiem takie akcje czy ludzie też na siebie zwalają bo robotę bo wiadomo nie mam zamiaru zasuwać za nikogo jakbym się przyjął.

LESTAT Nowy wpis

Ale narzekacie.Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.Dla mnie firma OK.Jak pracujesz angazujesz się to jest naprawdę dobrze.Dyrekcja super.

Obecnie prg i m Polkowice

Daj sobie spokój z tą firemka kolega obecnie dostał się do prg i m Polkowice , w tej popracował może z 3 miesiące z tym co obiecują a jest faktycznie jest doza różnica

@Obecnie prg i m Polkowice

A co wtedy obiecywali tak w sumie? z tego co widzę o te ofertę pytał ktoś w połowie września a teraz dalej na takiej stronce widnieje jako dostępna. To ilu osób do tego całego dozoru tak naprawdę tu potrzeba? Czy można oczekiwać jakichś zmian w warunkach od nowego roku?

Lila

@Lila

3490 brutto to tylko podstawa. W skład wynagrodzenia oprócz podstawy wchodzi premia uznaniowa (dopełnienie umówionej kwoty), do tego bony żywieniowe Sodexo 15zl za każdy zjazd. Wysokość wynagrodzenia najlepiej ustalić podczas rozmowy na szybie R3, sobota dodatkowo płatna 300-400zl za dniówkę. Podczas 3-miesiecznego okresu próbnego wypłata może być niższa (tak jak wszędzie), ale po upłynięciu tego czasu warto przyjść porozmawiać z szefostwem. Jeśli pracownik solidnie pracuje i co najważniejsze chodzi regularnie do pracy to na pewno nie zostanie skrzywdzony. L4 - płatne normalnie jak wszędzie.

To już byś dopisał, jakie jest te uzupełnienie umówionej kwoty, czyli ile PLN? Ja się nie umawiałem, wolę zapytać tutaj zanim w ogóle do firmy będę uderzał. Pomożesz?

Dużo obiecują na rozmowie 2800 przez pierwsze trzy miesiące . Później zależy ile uzgodnisz,ale jeśli jesteś młodym pracownikiem to nie masz co uzgadniać , bo i tak powiedział tobie abyś się cieszył , że umowę tobie przedłużyli . Ogólnie firmę omijać szerokim łukiem . Jest dużo firm na kopalni lepiej płatnych . Dziwie się tym młodym chłopakom co tam siedzą za 3500 za rękę . I weź teraz komuś powiedz , że ty pod ziemią za 3500 robisz .

Łukasz

Brałeś udział w rekrutacji na stanowisko ŚLUSARZ- SPAWACZ POD ZIEMIĄ w firmie Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o.? Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej i opisz przebieg spotkania z rekruterem.
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
operator michal

Firma? Ok Płaca? 2tyg l4 I masakra.kredyt mój gdyby nie oszczędności lipa..ale lecę dalej soboty dają robić i zarabiać też ale jak chodzirz Łk są okejkav

Były

Omijać tą firme szerokim łukiem, zero poszanowania pracownika i na wypłatę najniższa krajowa z wieloma obietnicami na przyszłość bez pokrycia, prace na oddziałach w najgorszych warunkach +40 stopni i wilgotności 100%

Szymon
@Były

A jakie to były obietnice? Tylko najniższą oferują? A nie jest tak, że im większy staż, tym większe wynagrodzenie? Może chociaż zapewniają premię albo nadgodziny, gdzie można sobie dorobić do wynagrodzenia?

Faktycznie jest problem se stalkingiem?

maxi

Coś się dowiedziałeś?

Były
@Paweł

Problemu nie ma wszystko po staremu na wysokim poziomie stalkingu

Maja
@Były

Nie bardzo rozumiem. Z tego powodu jesteś byłym pracownikiem?

Górnik
@Paweł

O co chodzi z tym "stalkingiem" rozwinie ktoś ten temat?

Alberto7

Witam , mam pytanie jakie kwoty na rękę można zarobić na pracach na oddziałach górniczych? Np. montaż rurociągów, kotwienie. Pytam obecnych pracowników.

Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o. szuka kandydatów na stanowisko Pracownik Zaopatrzenia. Wiecie, na jakie wynagrodzenie można liczyć podczas okresu próbnego w tej firmie? Czy rzeczywiście można zarobić 6000 PLN?

Parówa

Nawet 8 idzie wyciągnąć zależy ile i jak donosisz

@Parówa

Serio za to płacą twoim zdaniem? Ciekawa jestem, na jakiej podstawie tak mówisz. Czy tak po prostu rzucasz?

Mlody999

Witam , jakie są zarobki po 3 miesiącach na stanowisku ślusarz-mechanik i operator SMG ?

@Mlody999

Bardzo dobre zarobki jako ślusarz -mechanik a jak masz papiery na smg to koło 7 mysle.

Halina

Cześć wszystkim, bardzo bym chciała się dowiedzieć, jak oceniacie to przedsiębiorstwo w Kłobucku jako pracodawcę, konkretnie pod kątem wyposażenia zakładu i jego nowoczesności: mam nadzieję, że obecni i byli pracownicy podzielą się swoimi wrażeniami. Czy firma oferuje nowoczesne narzędzia pracy?

Byly pracownik
@Halina

Uciekajcie jak najdalej , wafle, maslaczki oraz podpierdalacze Sobie radza. Sprzet zabytkowy robota na gora pare miesiecy , jestem zdziwony ze jeszcze ktos chce tam pracowac . Obecnie zanam , pozdro.

Obecnie pebeka
@Byly pracownik

Szukaja frajerow do najgorszej roboty nie majac zadnego swojego sprzetu , wszystko podprowadzone z ZG lub wiekszych firm . Wyplata to najnizsza krajowa plus do dodatek do reki , obecnie wszystkie wieksze firmy od zatrudniaja .

Zmianowy
@Obecnie pebeka

Sprobojcie zlozyc papiery do prim polkowice a nie do dziadow gdzie wiekszosc sprzetow I materalow jest podprowadzona z Z ZG Rudna

Aneta
@Zmianowy

czekaj, czyli sa jednak te sprzęty dostępne? czy pracownik musi ogarnąc wszystko na włąsną rękę?

Parówa

Bardzo dobre zarobki młodzi pracownicy mogą liczyć na 3 tysiące na start ????

@Parówa

Moim zdaniem lekka reka da sie 4,5 tysiaca

Hanna
@Pisior

To z tymi sobotami tak? Bo widziałam info, że toś jeszcze rok temu 4,4 wykręcał. Ale to chyba jednak nie taką lekką ręką skoro dodatkowo trzeba dorabiać? ;p

@Hanna

Ja bez sobot na okresie probnym , 2 wyplata zarobilem 5,6tysiaca z 1 sobota to chyba lekko

Hanna
@Pisior

Tam cyferki nie zabrakło przy tym próbnym? Bo mam niedosyt teraz. :(

Gigi Amaroso

Jedyny plus jaki widzę w tej firmie, to to że biorą młodych z ulicy i bez żadnego doświadczenia, można zrobić sobie staż dołowy i lecieć dalej. Hierarchia w firmie dzieli się na: pupilków sztygarówki i całą resztę. Na komorze najłatwiej zostać podpierdolonym na górę za byle drobnostki, za to na oddziale zjebanym za też drobnostki przez aroganckie, wszystko wiedzące, (usunięte przez administratora) towarzystwo. Większość sztygarów jest spoko poza wyjątkami. Dziwię się wielu ludziom pracującym tam - mogliby znaleźć lepszą fuchę w jakiejkolwiek innej firmie za lepsze pieniądze, zamiast tego użerają się z tym bydłem. Zarobki fatalne. Najniższa krajowa + premia która praktycznie nie istnieje + 200 złotych za sobotę. Z dwiema sobotami w miesiącu zarobisz ~3000-3200 i nie więcej. Zapomnij też o wszelkich dodatkach czy socjalach. 15 złotych bonu sodexo za każdy zjazd i 110 złotych na Barbórkę. Więcej nie dostaniesz :) sprzęt to jest jakaś porażka. Landy klejone silikonem które już dawno powinny zostać zezłomowane, Łki pamiętające dziadka Stalina i jedna kątówka na cztery brygady. Musisz mieć minimum rok w firmie żeby wysłali Cię na kursy inaczej bulisz z własnej kieszeni, a spróbuj tylko zapytać to nadsztygar stwierdzi zdziwionym wzrokiem że co ty możesz zaoferować firmie że chcesz pójść na kurs. Ogólnie wystrzegać się firmy, chyba że jesteś gówniarzem z ulicy który chce od czegoś zacząć. Jeśli nie cierpisz starych wafli którzy robią już na drugą emeryturę.(usunięte przez administratora)

@Gigi Amaroso

Ja z dwoma sobotami mam 4400 bo nie obijam się w pracy i tyle na temat lebry nigdzie nie zarobiom

Wariat

Ja pracuję w firmie trochę czasu i zarobki ok jak się pracuje i nie paczy na innych to wypłata oki POLECAM

@Wariat

To naprawdę fajnie, że zarobki są dla ciebie w porządku. A mógłbyś napisać coś więcej o tej pracy? Może są też jakieś inne plusy zatrudnienia w tym miejscu. Chciałabym się upewnić, czy warto zaufać temu pracodawcy, poznać opinię na ten temat.

As

2500 na rękę co to do (usunięte przez administratora) jest? Firma (usunięte przez administratora)

mechanik

Witam wszystkich , omijać firmę szerokim łukiem . Brak możliwości rozwoju , mechanik z odpowiednim stażem i kwalifikacjami na komorze dostanie 2600 zł brutto , praca na komorze jednozmianowa gdzie istnieje stalking i brak szacunku dla załogi , młody pracownik po pierwszym dniu pracy na kanale szuka pracy w Patmarze lub UDG , uwaga na Mirka z landów i Mariusza - dwie maskotki Maślaka ( w pełni słowa znaczeniu ) - prezesa , którzy eliminują lepszych od siebie . Praca , jeśli to można nazwać pracą 7,5 H mimo temperatury , jest to katorga . To nie jest żaden serwis - nauczysz się podkładać podkładki lub spawać na sztywno flanszę do skrzyni biegów . Maszyny , które firma ma to złomy - prawdziwe złomy ,a ty masz zrobić lalunię . Omijajcie firmę daleko , składajcie podania do Patmar Polkowice , UDG lub Wigropol . Nie bądźcie naiwni i nie dajcie się oszukać na śliczne oczka

Wiesz dobrze kto.
@mechanik

A idź sobie do patmaru jak są tacy fajni. Będziesz co drugi dzień przyłaził do nas żebrać o części bo oni swoich chyba nie mają. Masz szanse zostać przyjęty od razu bo z tego co mówią chłopaki to tam z komory wszyscy się już prawie pozwalniali. Biegnij bo ci ktos miejsce zabierze.

Mario
@Wiesz dobrze kto.

dokładnie, z patmarowców śmieją się już na całym RIII. Udg wcale nie jest takie idealne jak każdy myśli bo kasę tam dostają tylko ci co włażą w "otwór". Wigropol płaci bardzo dobrze ale oni zatrudniają tylko z bardzo dużym doświadczeniem (każdy kto był na rekrutacji wie o czym mowię, szybciej dostanie się do zanamu niz wigropolu.

@mechanik

Z patmaru go (usunięte przez administratora)bo nic nie umiał heh

Xxx

Nie warto. Jeszcze w pandemii ukrywają z poztywnymi wynikami.a potem ich zwalniają. Wszyscy (usunięte przez administratora) dają za stanowiska. Najpierw chwala a potem zwalniają. Tylko szkoda że nie liczą się z tym że taki pracownik któremu nie przedłużyli umowy może pójść do sądu o dyskryminację. Jeszcze z nagranymi rozmowami

Tobiasz

Prawda jest taka, że pracowałem w SPBK SERWIS i wynagrodzenie jest równe pensji w Biedronce Unikanie firmy, a nie daj Boże trafić na komorę, tam jest mobbing

jaaa

maślak na prezydenta !!!!hahahaha

Były pracownik spbk

Tak tylko ci z klobucka zgarniają kasę dla siebie , na resztę dołu oraz dozór maja (usunięte przez administratora) , zapomniałem o (usunięte przez administratora) którzy maja się dobrze . Pozdro

@Były pracownik spbk

Wynagrodzenie w zależności od stanowiska na pewno się różni, ale z tego co piszesz uważasz, że nie jest zbyt wysokie. Widziałem, że firma niedawno szukała ślusarza-mechanika do prac po ziemią i górników. Co sądzisz o tych stanowiskach i na jaką wypłatę na początek mogą liczyć nowi pracownicy?

@Adam

Dobry pracownik, który coś sobą reprezentuje i wnosi do firmy może liczyć na zarobki wynoszące około 4500zł netto. Chyba, że jest nierobem, nie posiada wiedzy lub jego praca działa na szkodę firmy wtedy dostaje pensję podstawową bez dodatków i sam decyduje czy chce dalej pracować czy bierze się za siebie.

młody
@Adam

Najniższą średnią dostaniesz . Nie zawracaj sobie głowy tą firmą . tutaj jest mobbing Ja złożyłem podanie do Wigropolu na ul Krzywej 3 w Polkowicach . 2 dni czekałem na przyjęcie . Dostałem się , a tutaj złożyłem wypowiedzenie . Wigropol bierze z miejsca

Zostaw merytoryczną opinię o Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o. - Kłobuck

• Jak się pracuje w Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o.
1.4/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Szkolna 46 A
    42-100 Kłobuck
  • NIP: 5742010485 KRS: 0000287136

Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Budowy Kopalń Serwis Sp. z o.o.